Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  5    7
Автор: Тема: Mc Donalds: ходити гет чи не ходити?
Яринка Мельник
Новак
*



Повідомлень: 26
Зареєстрований: 30-12-2010
Нема на форумі

Настрій: диверсійний...

[*] написано 5-1-2011 у 22:34


диму без вогню не буває... вони там добре хімічать, а ми споживаємо...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-1-2011 у 22:12


А чим ця історія зі ртуттю завершилась? Казали, що колежанка отруїла дівчинку. МакДональд ні до чого. Але цікава річ: я подумав, що це чергова телепровокація та насправді цього не було. Поясню: зараз в нас вбили депутата Коробчинського і одразу щоб відволікти увагу почали показувати страшилки про Львів. Про отруєння та про пам*ятник Бандері: на його позолочення треба взяти 5 млн грн з бюджету та підготувати реставрацію для зустрічі гостей Євро-2012. Маразм. Це правда? Вибачте за офф-топ.
Щодо їжі в МД - а де вона зараз здорова та корисна і хто на ній не заробляє гроші? Побачите, що буде найближчим часом - вже нас готують до Міжнародного Шоку Цін на продукти харчування. Ще трохи і ГМО та харчова хімія стануть рятівниками людства у боротьбі з голодом. Ми вже майже всю планету з*їли, а ви ще шукаєте в нашому смітнику якесь здорове харчування. Дорослі ж люди. Деміан завжди тверезо висловлюється на такі теми. Отруювався особисто в МД, але теж саме було і в інших закладах (не тільки швидкого харчування). А в Пузату Хату взагалі заходити можна тільки, щоб інтер*єр порозглядати. Їсти там не можу, одна картопля з олією та переварені вареники. Причому одне й те саме в різних містах: у Київі, Одесі, Львові однаково несмачно. У Львові хіба що гарніша Пузата Хата.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 6-1-2011 у 23:07


Пишуть, що подруга (в рамках справжньої жіночої дружби) додала ртуті з термометрів...

Я вже висловлювався стосовно їжі в МД, думку не змінив: їсти можна, якщо нема можливості поїсти нормально.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Волинський Богдан
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 28-1-2011
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-2-2011 у 15:03


Те, що їжа в Макдональдсі, як і весь фаст фуд не здорова - це факт, я один раз тільки вкусив гамбургер чи цізбургер, більше не хотів, картопля дійсно смачна, але вона не псується, тому не їм ))
А взагалі, жителям великих міст я просто не заздрю, вони не маю нормальної їжі, сьогодні вранці був у великому супермаркеті, зайшов у відділ овочів - там такі гарні перці лежали, баклажани, кавуни, але зовсім без запаху. А ви зайдіть на ринок осінню, коли ці овочі привозять з півдня України - запах від них пречудовий !
Доречі, планую в цьому році, як дасть Бог здоровя, зробити кілька експерементыв:
1. Кылька пачок майонезу викласти на сонце на тиждень (буду робити влітку), а потім перевірити, чи щось з ним снанеться.
2. Пожарити картоплю дома і купити в Макдональдсі, положити в дві банки і подивитись що з ними буде через 1-3 тижні.
Є ще плани на експеременти. Все буду знімати на відео і викладати на блог.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 6-2-2011 у 16:06


Цитата: Початково розміщене учасником Волинський Богдан  

Є ще плани на експеременти. Все буду знімати на відео і викладати на блог.

Ото цікаво! Я десь тут описувала експеримент з пляцком. Не можу знайти де :) Тепер куплених практично не їм.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Волинський Богдан
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 28-1-2011
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2011 у 07:21


Цитата: Початково розміщене учасником Катерина Слобода  
Цитата: Початково розміщене учасником Волинський Богдан  

Є ще плани на експеременти. Все буду знімати на відео і викладати на блог.

Ото цікаво! Я десь тут описувала експеримент з пляцком. Не можу знайти де :) Тепер куплених практично не їм.


Дуже цікаво, а що за експеремент?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-2-2011 у 09:21


А зміст тих експериментів? Америку відкрили?
Давно відомо і це тенденції і вже нічого не зміниться, хоч що роби і як не крути....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 7-2-2011 у 09:51


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Пишуть, що подруга (в рамках справжньої жіночої дружби) додала ртуті з термометрів...

Ото медики потішились.
Так і бачу чергового реаніматолога з похмурою усмішкою.
- Ви мене спасете?
- Що з'їли?
- Ртуть...
- Мити!
- Ой! Нііі!
- Мити!

Мали розвагу, коротше.
...
А якби ртуті було не пару грам з декількох термометрів, а на добрий ковток, дівчинку і мити не довелось би, вона б очима кліпнути не встигла. Ртуть же текуча, її жоден свінктер не втримає. Тільки б "ой" встигла сказати :)
Так, для інформації. Ртуть в кишковому тракті не токсична. Їджте на здоров'я. Але через високу текучість металу прочистить вам кишковик залпом :)
От так, іноді і незнання - благо...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Волинський Богдан
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 28-1-2011
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2011 у 12:32


Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
А зміст тих експериментів? Америку відкрили?
Давно відомо і це тенденції і вже нічого не зміниться, хоч що роби і як не крути....


Ну ясно, що не відкрили, але є ж люди, які навіть не в курсі всіх цих справ. Ніхто і не збирається людей докорінно міняти, на подібні речі відреагує меньше пів процента людей, така психологія і менталітет
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-2-2011 у 16:50


Для чистоти експерименту радив би взяти ще картоплю і бургер з тих будочок.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 11-2-2011 у 19:45


Цитата: Початково розміщене учасником Волинський Богдан  

Дуже цікаво, а що за експеремент?

ніяк не можу знайти де то написала, але якщо вам цікаво напишу ще раз...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Волинський Богдан
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 28-1-2011
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-2-2011 у 13:07


Цікава :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Inna Syvokin
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 2-5-2012
Нема на форумі


[*] написано 4-5-2012 у 22:16


Тільки інкол каву там купую, щоб на ходу випити, або шейк, теж, щоб на ходу випити. я би їх закрила! нічого людей травити!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-6-2012 у 08:22


Цитата: Початково розміщене учасником Inna Syvokin  
Тільки інкол каву там купую, щоб на ходу випити, або шейк, теж, щоб на ходу випити. я би їх закрила! нічого людей травити!

А мені здаєть, що у Макдональдсах не так небезпечно їсти, як у цих маленьких, часто навіть звигляду не дуже привабливих фастфудах, які розвелись останнім часом у Львові, мов гриби після дощу.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-6-2012 у 18:28


Мені також так здається. Знаю, що стандарти щодо гігієни у них досить високі і дотримуються вони їх по всьому світу.

І морозиво їхнє досить смачне!




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Котова
Заблокований




Повідомлень: 12
Зареєстрований: 17-10-2012
Нема на форумі


[*] написано 18-10-2012 у 08:56


інколи дуже хочется піти до Макдональдсу , знаю що не корисна це їжа, але інколи і такого хочется. А взагалі нас кожного дня травлять не якісною їжою,продуктами....стільки обману на полицях стоїть
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  5    7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5507
Реклама: