Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Інтернет-клуби і діти
Оксана Пелещишин
Новак
*



Повідомлень: 20
Зареєстрований: 23-12-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-6-2007 у 17:55
Інтернет-клуби і діти


У Києві міська рада прийняла рішення про обмеження доступу в інтернет-клуби дітей з 8 до 14 години (крім канікул та вихідних) та після 21 години. Заборонено в клубах продавати дітям слабо- та алкогольні напої та надавати доступ до ресурсів, що пропагують насилля та інші асоціальні явища.
І звичайно буде створена комісія, яка контролювати надання інтернет-послуг на території Києва.

Ці заходи, на думку авторів, повинні завадити формуванню та розвитку інтернет-залежності у дітей та залежності від комп"ютерних ігор.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-6-2007 у 18:47


Це дуже добре. В мене троюрідний брат 13 років помер в інтернет клубі - грав на комп'ютері протягом 8 годин без перерви, як потім встановили, його мозок за півгодини до смерті наполовину вже вмер, а за півгодини настала смерть. Я грав в свому житті лише раз в забавку на компі, це було давно, в 1996 році, я грав її від 9 вечора до 8 ранку, і більше ніколи в мене не виникало бажання пограти в будь-які комп'ютерні ігри ще раз, хоч би що там не казали як вони розвивають швидкість, сприйняття, рефлекси етс.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 11-6-2007 у 19:57


Цитата:
... хоч би що там не казали як вони розвивають швидкість, сприйняття, рефлекси етс.
Дебілізм комп'ютерні ігри розвивають -- це точно.

Дуже добре, що стараються щось там обмежувати, але боюся, що це мало допоможе. Бо одними обмеженнями ця проблема не вирішується.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 11-6-2007 у 21:54


О, привіт, Оксано :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Цитата:
... хоч би що там не казали як вони розвивають швидкість, сприйняття, рефлекси етс.
Дебілізм комп'ютерні ігри розвивають -- це точно.

Дуже добре, що стараються щось там обмежувати, але боюся, що це мало допоможе. Бо одними обмеженнями ця проблема не вирішується.

Це бізнес, тому просто прийняття рішення нічого не вирішить. Потрібні реальні заходи контролюючих органів.
Але! Святе місце пустим не буває. Просто заборона не відвадить дітлахів від тої комп`ютерної дурні, потрібні інші заняття, які зацікавлять їх. А це вже серйозна робота. Видати ж заборонний указ куди простіше. Тобто, що цей указ собою являє? Правильно, очковтіратєльство.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 12-6-2007 у 07:51


Так у Львові ж теж заборонили і встановили час. Навіть взимку один влітку один в канікули один....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-6-2007 у 21:08


А дехто стверджує, що ігри розвивають не тільки дебілізм http://www.habrahabr.ru/blog/games/17575.html



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 19-6-2007 у 22:13


Англійську версію читали, перед тим як виставити переказане росіянами, які чомусь знають англійську на відміну від українців? Звичайний піар журналу для ґеймерів.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 19-6-2007 у 22:53


Жодні зусилля суттєво не змінять ситуації. Світ змінився. І в ньому тепер є залежність від компютерних ігр та інтернету.

Яка різниця з якої версії інформація? Нашо в кожну тему тянути якісь мовні проблеми та комплекси?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-6-2007 у 00:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Thror
Жодні зусилля суттєво не змінять ситуації. Світ змінився. І в ньому тепер є залежність від компютерних ігр та інтернету.


Змінився, тому й потрібно виробляти нові правила-регулювання, для того щоб це не стало небезпечним для суспільства.

Цитата:
Яка різниця з якої версії інформація? Нашо в кожну тему тянути якісь мовні проблеми та комплекси?


Тут я описав своє ставлення: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5540




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-6-2007 у 12:10


Я перепрошую, якщо образив когось наведеним посиланням.
Спробую аргументувати, чому я навів це посилання:
1. Так я читаю російськомовні новини (не вбивайте мене!). Моя англійська є гірша за російську :(
2. Оскільки я прочитав саме цю новину, то навів посилання саме на неї.
3. Новина, як на мене, цікава, пропонує інший погляд на речі, зокрема на комп'ютерні ігри

А назагал, я згідний, що краще наводити оригінал, але він був на 4 сторінки англійською мовою, тому я вчинив, так як вчинив.

Зрештою, з точки зору життєдіяльності Веб-спільноти, якою є ФоРуМ, моє повідомлення спровокувало кілька нових повідомлень і нову дискусію, виявилося дуже навіть хорошим! :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-6-2007 у 12:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Зрештою, з точки зору життєдіяльності Веб-спільноти, якою є ФоРуМ, моє повідомлення спровокувало кілька нових повідомлень і нову дискусію, виявилося дуже навіть хорошим! :)


Згоден ;)




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5515
Реклама: