Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: приватні детективні агентства
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

cool.gif написано 13-6-2007 у 19:14
приватні детективні агентства


наскільки я знаю, в Львові ще донедавна була наче тільки одна фірма, яка рекламувала свої детективні послуги, а зараз бачу починають з’являтися інші
в принципі це досить непогано, що можна буде скористатися детективними послугами, правда наскільки вони в нас будуть користуватися попитом при їх мабуть досить високій вартості і т.д. я не уявляю
крім того, законодавством діяльність детективних агенств в нас ще не врегульована, тому щоб діяти в межех закону, вони очевидно мають керуватися принципом "дозволено все що не заборонено"
цікаво що форумці думають про доступність приватних детективних послуг і чи не проти ними користуватися :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 13-6-2007 у 20:53


...про доступність не знаю, але в силу великої кількості подружніх зрад (див. тред про розлучниць :-))), мабуть, повинні мати широкий контингент клієнтів :-)



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 14-6-2007 у 07:48


ДУмаю це хороша штука. Адже якщо я плачу гроші то людина зацікавлена в тому щоб розкрити мою справу, тим самим здобуває собі авторитет.
Правда як воно все в нас буде функціонувати дійсно зовсім не зрозуміло як з точки законів так і з практичної точки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2007 у 09:17


Робота приватним детективом (він же „шпик”, „дойда”:-) – вельми небезпечний фах. Особливо, коли йдеться про вистежування невірних членів подружжя чи просто закоханих пар...
Ось як про це нам говорить Ярослав Гашек у своїх „Пригодах бравого вояка Швейка”.

Частина ІІІ. Урочиста прочухранка
1. Через Угорщину

[…]
- Я дивуюся, - сказав телефоніст Ходоунський, видимо ображений, - чому саме я повинен служити мішенню для дурних жартів.
- А той Ходоунський, що має приватну детективну контору з усевидющим оком святої трійці, це, бува, не ваш родич? - невинно спитав Швейк. - Я дуже люблю приватних детективів. Мені свого часу довелося служити в армії з одним приватним детективом, на прізвище Штендлер. У нього була якась ґудзувата голова, і наш фельдфебель завжди говорив, що за дванадцять років він перебачив багато ґудзуватих солдатських голів, але така навіть і в сні не могла йому привидітися. "Слухайте, Штендлере, - завжди казав фельдфебель, - якби цього року не було маневрів, то ота ваша ґудзувата голова навіть і для армії була б зовсім непридатна, але тепер, коли прийдемо в околиці, де не буде жодного кращого орієнтира, артилерія принаймі буде пристрілюватися на ваш ґудзь". Ну й поварив же він із бідолахи воду. Іноді на марші посилав його на п'ятсот кроків уперед, а потім командував: "Напрям - ґудзувата голова". Взагалі тому панові Штендлеру і як приватному детективу страшенно не щастило. Бувало, частенько в буфеті розповідав нам, які йому часом траплялися заморочливі справи. Прибігає, скажімо, до нього ошелешений клієнт і доручає вислідити, чи його дружина з кимось там не знюхалася. А якщо вже знюхалася, то з ким знюхалася, де і як знюхалася. Або навпаки, якась там ревнива баба захотіла вистежити, з ким її чоловік шляється, щоб мати підстави зчинити йому дома ще більший, ніж звичайно, скандал. Той Штендлер був людина культурна; про порушення подружньої вірності говорив тільки вишуканими словами і завжди мало не плакав, коли розповідав нам, як клієнти вимагали від нього, щоб він зловив "її" або "його" на гарячому. Хтось інший, може б, і радів, накривши таку парочку in flagranti(1).
Йому б і очі вилазили від такого видовища, але пан Штендлер, - так сам він оповідав, - ходив потім сам як прибитий.

Він завжди розповідав у дуже вишуканому тоні, що не міг уже навіть і дивитися на ту свинську розпусту, а нам, бувало, від тих його розповідей про всякі пози, в яких він не раз застукував парочки, аж слина з губи текла, як тому псові, коли повз нього несуть варену шинку. Не пускають нас, бувало, з казарми, ось він нас і розважає. "Ось так я, - каже, - бачив ту і ту пані з тим і тим добродієм..." І адреси нам давав. Але при тому ніколи його не покидав смуток. "Скільки я, - скаржився він, - діставав по пиці від обох партнерів; а все ж таки це мене гризло менше, ніж те, що я брав хабарі. Одного такого хабара я не забуду й до смерті. Він голий, вона гола. Було це в готелі, йолопи навіть дверей не замкнули. На дивані не вмістилися, бо обоє були нівроку гладючі, то й вовтузилися на килимі, як кошенята. А килим був такий затоптаний, запорошений і весь у недокурках. Тільки-но я в двері, - обоє схопилися, він став навпроти мене, тримаючи руку, як фіговий листок. А вона обернулася спиною, і я побачив на шкірі відбиток візерунка килима, а до хребта приліпився недокурок. "Пробачте, - кажу, - пане Земеку, я приватний детектив Штендлер з контори Ходоунського, і мій службовий обов'язок зловити вас, на підставі прохання вашої дружини, на гарячому. Ця дама, з якою ви тут маєте недозволені зносини, - пані Гротова". Я ніколи в житті не бачив такого спокійного громадянина. "Дозвольте, - сказав, немовби це само собою розумілося, - я одягнуся. Тут винна лише моя дружина. Вона безпідставною ревнивістю штовхає мене на недозволені стосунки, ображаючи мене як чоловіка безпідставними підозріннями, поговорами і ницим недовір'ям. Звичайно, якщо немає жодного сумніву, що цю ганьбу неможливо приховати... Де ж мої підштанки?" - запитав він спокійно. "На дивані". Натягаючи підштанки, він пояснював далі: "Отже, якщо ганьби не можна приховати, лишається тільки розлучення. Але цим плями не змиєш.
Взагалі, розлучення справа дуже серйозна, - говорив він, одягаючись. - Найкраще, коли дружина озброїться терпінням і не дасть приводу для публічного скандалу. А врешті, робіть як хочете, я вас тут залишаю з шановною панею сам на сам". Пані Гротова за той час влізла в постіль, а пан Земек потиснув мені руку і вийшов".

Я вже добре не пам'ятаю, що нам далі розповідав пан Штендлер. Але він вів з тією панею, що лежала на постелі, дуже інтеліґентну розмову, мовляв, подружнє життя не завжди веде просто до брами щастя, і обопільний обов'язок подружжя приборкати хтивість, очистити і одухотворити свою плоть. "Тим часом, - розповідав пан Штендлер, - я поволі почав роздягатися, а коли вже був роздягнений, то зовсім одурів і зробився як дикий олень під час гону, до кімнати ввійшов мій добрий знайомий Стах, теж приватний детектив, з підприємства нашого конкурента, пана Штерна, куди в свою чергу звернувся пан Грот у справі своєї дружини, яка нібито теж із кимось тягається. Цей Стах тільки промовив: "Ага, пан Штендлер з панею Гротовою. Вітаю!" Тихо зачинив за собою двері і вийшов. "Тепер уже все одно, - сказала пані Гротова, - нема чого так квапитися з одяганням, та й біля мене місця досить". - "Мені, вельможна пані, справді йдеться про місце", - відповів я, сам не розуміючи, що говорю. Пам'ятаю тільки, я щось розводився про те, що, коли між чоловіком і жінкою завелися чвари, це позначається також і на вихованні дітей". Далі він розповів нам, як швидко одягся, як дременув і як вирішив зараз же розповісти про все своєму шефові, пану Ходоунському. Але спочатку зайшов підкріпитися, та коли повернувся до контори, по ньому вже віддзвонили, бо, поки він підкріплювався, туди з наказу свого шефа, пана Штерна, зайшов той Стах і завдав удар пану Ходоунському звісткою, якого, мовляв, той має агента в своїй приватній детективній конторі. А Ходоунський нічого кращого не придумав, як швиденько послати по дружину пана Штендлера, хай вона розправиться з ним сама, як належить поквитатися з чоловіком, якого послали для виконання службових доручень, а співробітник з контори конкурента переловлює його "in flagranti". "Відтоді, - завжди говорив пан Штендлер, коли згадував цю історію, - моя голова стала ще ґудзуватішою".

1 – in flagranti – (лат.) „на гарячому”
[…]
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-6-2007 у 15:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Правда як воно все в нас буде функціонувати дійсно зовсім не зрозуміло як з точки законів так і з практичної точки


детективні агентства вже працюють :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2007 у 16:06


Підозрюю, що ціна на їхні послуги не дає можливості звернутися до них для більшості громадян.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 14-6-2007 у 16:37


...та й мабуть закони про невтручання у особисте життя можуть призвести до певних труднощів... що скажуть юристи?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-6-2007 у 13:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...та й мабуть закони про невтручання у особисте життя можуть призвести до певних труднощів... що скажуть юристи?


коли приймуть закон про приватну детективну діяльність, то буде нормально, а як вони зараз офіційно працюють важко сказати, ще не цікавилася

та й по правді: хто б то збирав в нас інформацію про якусь особу законним шляхом? :D
це довго і нудно і коштує дорожче
... ну добре, мовчу :saint:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5520
Реклама: