Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: чайлдфрі (свідома відмова від народження дітей) це:
Bis
Дописувач
**



Повідомлень: 79
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Злий

question.gif написано 15-6-2007 у 18:04
чайлдфрі (свідома відмова від народження дітей) це:


Останнім часом (принаймні двічі за останній тиждень) наштовхуюся в ЗМІ на матеріали, що присвячені руху child-free...
Думаю, є їхні адепти і серед нас...

Хотілося б почути аргументацію прихильників цього світогляду і думки форумчан з цього приводу...

:)




\"...писАть, как и пИсать нужно когда уже не можешь...\" М.М. Жванецький
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-6-2007 у 18:28


занадто мало варіантів для відповіді...
я б сказала просто: "тверезий погляд на життя", бо не тільки сучасне, а завжди життя було важким і несправедливим
думаю дехто свідомо не хоче мати дітей щоб вони не мучилися з таким життям - це єдине виправдання

всі решта (крім другого варіанту) - це суцільне збочення :D

не голосую, бо не знаю чому люди найчастіше свідомо відмовляються від дітей




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Капущак
Дійсний член
***



Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-6-2007 у 19:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
... завжди життя було важким і несправедливим
думаю дехто свідомо не хоче мати дітей щоб вони не мучилися з таким життям - це єдине виправдання

Нато, ви страждаєте в цьому житті? Воно вам остогидло? Чому у вас такі похмурі думки?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 15-6-2007 у 20:04


...це переоцінка пріоритетів.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-6-2007 у 20:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Капущак
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
... завжди життя було важким і несправедливим
думаю дехто свідомо не хоче мати дітей щоб вони не мучилися з таким життям - це єдине виправдання

Нато, ви страждаєте в цьому житті? Воно вам остогидло? Чому у вас такі похмурі думки?


це питання майже інтимне, тому я зроблю виняток і промовчу один раз :)

я і не помітила що думки такі похмурі. думаю в мене діти будуть і я їх хочу, то певно я не настільки багато маю похмурих думок як вам здалося :)

а що ви не думаєте що життя важке?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-6-2007 у 20:20


я колись читала якийсь твір художній де головна героїня не хотіла дітей, щоб вони не мучилися живучи і пояснювала це багатьма причинами
через цю тему згадалося що читала але не можу згадати як той твір називався
він мене тоді ще школярку сильно здивував і тим запам’ятався - словами героїні про дітей
може хтось знає з якого то твору?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 16-6-2007 у 12:53


Проголосував за збочення, хоча судячи із репортажів (за останній час бачив теж кілька штук) - це все таки егоїм. Люди відмовляються від дітей, щоб вони їм не заважали жити і розважатись.
Хоча дітей поки немає, але, на моє тверде переконання, діти - це те, заради чого ми живемо і працюємо. Жити тільки ради себе єдиного і неповторного - це, на мій погляд, егоїзм і збочення. Зрештою, і природа і Бог (взалежності в кого які переконання), створили нас для продовження роду. І не нам вирішувати, коли його припиняти.

Цитата:
а що ви не думаєте що життя важке?


Думаю, що життя абсолютне не важке, а цікаве і дуже класне.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-6-2007 у 13:25


Це важке питання...взагалі важко зрозуміти...іноді я не можу зрозуміти наприклад коли люди навпаки народжують по 10 дітей а потім ті діти нічого не мають, починають шукати самі щось в тому житті з малого віку, а батькам якось всеодно...вони й далі можуть 11 народити.
З іншої сторони якщо сімя не хоче мати дітей, не любить дітей, не може забезпечити або ж навіть просто люблять гуляти і жити в своє задоволення і обоє в цьому переконані - то краще їм і дійсно не мати дітей, аніж народиться дитина а вони будуть собі гуляти або ж дитина не буде відчувати батьківської ласки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 16-6-2007 у 15:22


В чомусь згідний із Демяном
Так, як підтримую відмову від дітей, у випадку коли самому немає чого їсти.
І також знаю "жінку" яка в 36 років має 11 дітей. Кілька вже померло, кілька в неї забрала держава і віддала в дитбудинки. Для неї це, особливо тепер, бізнес. Адже держава платить гроші.

Але це на мій погляд, не зовсім те. Чайлдфрі - рух, свідомого відмовлення від дітей заради себе.
Я не підтримую відмову від дітей, четез те, що вони будуть "заважати" жити.

Власне Bis згадав цей рух через те, що побачив сюжети в ЗМІ (див. перший пост). Я теж бачив ці сюжети. Мотивація там звучала приблизно така: "Навіщо мені себе обтяжувати дітьми, я живу для себе і т.д". От цього я не підтримую і не розумію.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 16-6-2007 у 15:25


Ось знайшов статтю в вікупедії

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B2%D...


"Чайлдфри утверждают, что их жизнь насыщена и без потомства"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 16-6-2007 у 17:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Зрештою, і природа і Бог (взалежності в кого які переконання), створили нас для продовження роду. І не нам вирішувати, коли його припиняти.


Саме цим людина і відрізняється від тварини. Свободою волі і незалежністю від інстинктів.
Не хочуть - не продовжують роду.

Це черговий привід для демонстрації соціумом нетерпимості до не такх як усі. Зразок толерантності.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Капущак
Дійсний член
***



Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-6-2007 у 20:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
а що ви не думаєте що життя важке?

Поперше складнощі не є чимось поганим. Наприклад я, коли приймаю участь в якомусь ігровому виді спорту люблю грати проти сильного суперника, бо саме важка гра з сильним суперником приносить задоволення. Натомість обіграти когось слабкого в футбол 40:0 навряд чи комусь принесе радість перемоги. Те саме є й в житті. І я знаю чимало людей, котрі є щасливими від того, що здобувають свій успіх у важких умовах.
Я думаю, що ви мали наувазі щось інше ніж труднощі. Так от моя думка, що те чи є людина щасливою чи ні не залежить від того, які статки вона має і які проблеми вона вирішує в повсякденному житті. Життя є таким, яким людина його сприймає. "Не в грошах щастя." Є немало прикладів, коли небагаті люди є щасливішими за багатих, котрі мають змогу жити легше. Все залежить від самої людини і того як вона сприймає життя, яким вона його хоче бачити. Якщо людина людина говорить, що життя важке, сумне й обтяжливе, то навряд чи вона стане від цього щасливою... Якщо людина не вміє радіти життю, як воно в неї може бути радісним?

Також я не вважаю, що проблеми в житті батьків гарантують такі самі проблеми в житті їх дитини до самої смерті. Звідки хтось може знати яку долю дає Бог людині? Чому хто попало починає робити заяви, що дитина обов'язково буде нещасною?
Хай душа сама робить вибір чи хоче вона тут жити. Якщо їй тут не подобається, то вона не втілиться в дитину. Якщо втілившись не схоче жити далі, то відійде звідси і повірте, що до чотирьох років її тут і наймайстерніший лікар не втримає. Якщо ж вона все-таки обирає життя, то для чого хтось всупереч її вибору хоче в неї відібрати життя, не дати їй його???
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-6-2007 у 22:06


Я підтримую подібні рухи. Це дуже класно.
Нашим дітям буде більше місця під сонцем.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Bis
Дописувач
**



Повідомлень: 79
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: Злий

[*] написано 17-6-2007 у 07:19


Та все було б добре, аби вони не згуртовувалися в рух, бо, як тільки-но люди об'єднуються, то починають чогось вимагати...

В "програмі" чайлдфрі:
- скасування державної підтримки сімей з дітьми (і батьківства взагалі), як дискримінаційної за своєю суттю
- створення закладів (кав'ярень, ресторанів, клубів, кінотеатрів... ), або зал в закладах, до яких вхід з дітьми був би заборонений
- визначення і закріплення певного часу в музеях та виставках відвідувачам з дітьми




\"...писАть, как и пИсать нужно когда уже не можешь...\" М.М. Жванецький
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 17-6-2007 у 07:23


Ну я ж казав - збочення
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 17-6-2007 у 10:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Bis
Та все було б добре, аби вони не згуртовувалися в рух, бо, як тільки-но люди об'єднуються, то починають чогось вимагати...

В "програмі" чайлдфрі:
- скасування державної підтримки сімей з дітьми (і батьківства взагалі), як дискримінаційної за своєю суттю
- створення закладів (кав'ярень, ресторанів, клубів, кінотеатрів... ), або зал в закладах, до яких вхід з дітьми був би заборонений
- визначення і закріплення певного часу в музеях та виставках відвідувачам з дітьми


... починаю думати, що "збочення" - то слабо сказано
ну люди дуріють чим далі тим більше:o




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 17-6-2007 у 18:41


Згідна з Дем'яном. Там стільки егоїзму, що не треба їм дітей.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 17-6-2007 у 22:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Bis
Та все було б добре, аби вони не згуртовувалися в рух, бо, як тільки-но люди об'єднуються, то починають чогось вимагати...


я думаю ці люди не прагнуть відстояти свої права, вони прагануть обмежити чужі права
причому для обмеження чужих прав вони не мають підстав, тому що обмежувати доспутимо тільки ті речі які є суспільно небезпечними
щось мені не здається що люди з дітьми є суспільно небезпечними і їх в громадські місця треба пускати вибірково і по годинах




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 8-7-2007 у 19:17


Думаю, що все ж таки перед тим як дивитися на цю проблемо "по-людськи", варто послухати, що про це каже Церква... А Церква аж ніяк не стоїть на боці серті, а навпаки на боці життя.
Згадаймо хоча б слова Папи Івана Павла ІІ, який наголошував на "культурі смерті" та "культурі життя".
Яку культуру ми підтримуємо? :(




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-7-2007 у 22:01


А що робити, як навіть такий потужний рушій торгівлі, як реклама, закликає: Fun now. Kids later.. Чи то пак: Розваги (читай - задоволення) ВЖЕ, а діти - ПОТІМ. - ?

Цитата:
...що все ж таки перед тим як дивитися на цю проблемо "по-людськи", варто послухати, що про це каже Церква...


А хто, що таке "Церква", що ми так сьогодні до неї апелюємо?

rabbits2.jpg - 15kB
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 8-7-2007 у 22:31


Пане Іване, кортить задати кілька запитань... :(

1. Чи вважаєте себе християнином?
2. Чи можете вільно вбити людину?
3. Ви віррите рекламі? Адже скільки ж кожного дня бачимо, чуємо реклами де нам пропонують унікальні миючі засоби, супер зубні шітки, туші які максимально збільшують об"єми вій і т.д... Ви цьому всьому вірите? Згідна, що реклама може і є рушійною силою, але це виключно стосується бізнесу, а не житття людини.


Якщо ж шукаєте відповіді про погляди Церкви на вбивство дітей, то раджу почитати:

http://www.noabort.org.ua/2007/03/13/tserkva-pro-aborti/#more-138




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 8-7-2007 у 22:32


Таке враження, що люди просто не думають про те, що за кілька років постаріють і не буде кому навіть чашку з водою піднести.... Бо справді не буде кому... :(



З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-7-2007 у 00:30


Богдано, я ж навів посилання не для того, щоб Ви мене во так віддразу заклеймили, як послідущу людину, що прихильно ставиться до абортів: це констатація факту лише-но.
Авжеж, християнин.
Якби інша людина загрожувала моєму життю, то б... (І бровою б не повів...)

Так, а про рекламу - це, знов ж таки, констатанція факту.
А про "погляди Церкви на вбивство дітей" свого часу довелося багато зазнайомитися. Тої самої 'церкви', що сама в часи похмурого Середньовіччя вбивала людей, ані бровою не повівши.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдани Курилюк
Таке враження, що люди просто не думають про те, що за кілька років постаріють і не буде кому навіть чашку з водою піднести.... Бо справді не буде кому... :(

Даруйте, але бачу мислення, що панує ще й досі в зашкарлублих "пурєдних галицьких родинах", де вважають, що під тими "плодами", що їх має позоставити за собою людина, конче мають бути... діти. Нічо більше, окрім дітей!

"По плодах їхніх пізнаєте їх" - і як то розуміти: що, конче мають бути діти, чи щось инше?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-7-2007 у 04:59


Не зовсім розумію...
Цитата:
Якщо ж шукаєте відповіді про погляди Церкви на вбивство дітей, то раджу почитати:


Уникати народжування дітей можна і без абортів.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 9-7-2007 у 07:38


Пане Іване, взагалі-то, нічим не хотіла Вас образити. Якщо таке сталося, то прошу вибачення. :rolleyes:



З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5526
Реклама: