Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  4
Автор: Тема: Чи варто міняти стереотипи у ставленні до китайських авто?
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 22-1-2008 у 09:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
6. Ще щось, що я пропустив


Мого фаворита - Дачію Логан. Кліренс там чудесний, багажник гарний, і дуже зручно їздити.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-1-2008 у 12:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Я з тобою погоджуюся на 100% - у твоїй ситуації багато хто напевно вчинив би аналогічно. Але питання напевно варто ставити по-іншому: що робити тому, хто хоче купи перше авто за ~/+/- 10К (або не перше, але існуюче в катастрофічному стані, і не вартує вкладання грошей по догляду)? Я розумію, що ти хочеш сказати, що за 10-12К дуже хорошої машини не купиш, і всеодно прийдеться з нею помучитися.
Але все ж, наприклад, що вибрати:
1. б/у Гольфа чи іншу
2. Ланос/Сенс
3. Калину
4. Якогось Китайця
5. Авео
6. Ще щось, що я пропустив
7. Кинутися того ровера:)


1. Купівля б/у машини завжди лотерея. Крім того, купуючи такий автомобіль. треба бути готовим до вартості додати 1-3 тисячі на ремонт (залежно від стану машини і марки), тому що продають машину здебільшого тоді, коли прийшов час великих витрат на ремонти. Краще з машинами, пригнаними звідкись з Германії, наприклад, але то треба, щоб хтось там на місці спокійно підібрав машину, перевірив і тоді дав відмашку - можна забирати. Бо інакше теж лотерея, хоча позитив явно є - машина їздила по хороших дорогах і їй робили якісний сервіс.
Також вибір б/у - це вибір марки, яка буде по кишені в плані ремонтів. Я привів приклад з Гольфом, бо вони міцні, надійні, запчастини є в основному і досить недорогі.

2. Про Ланос я вже писав.

3. Про Калину теж писав. Для наших умов експлуатації один з найкращих варіантів, якщо не ставляться вимоги, які ці автомобілі не здатні задовільнити, виходячи з цінової категорії. Ну і... Минулого року знайомому обірвало привідний ремінь на Рено, і він тупо чекав два тижні на запчастини, бо їх не було в жодному магазині Львова, тільки під замовлення.

4. Про китайозів теж писалося - особисто я не хочу користуватися дешевими речами, тому добре дешево не буває. Пам`ятаєте мобілки ще не китайської зборки? Досі працюють, десятиліття. А куплена жінці рік назад китайська Нокія (а зараз є не китайські?) уже пішла під списання з діагнозом "відновленню не підлягає", хоча ніхто її не купав у ванні, не кидав з другого поверху і не лущив нею горіхи.

5. Див. попередні пости.

6. Спершу треба визначитись з вимогами до автомобіля, тоді можна буде щось добавити.

7. Ну чому? Ровер 75 - це, можна сказати, автомобіль моєї мрії :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2008 у 20:22


Цитата:
Салон в Дачіях дійсно ніякий, але я звик до салону в Канго (далеко не втік), і мені він здається вкрай рідним:))) Зате сидіти в ній і їхати мені надзвичайно приємно і зручно.
Свого часу мав велику потребу знайти собі автомобіль до 10 тис. Зупинився на голому Логані. І хоча зараз користуюсь службовою, і такої потреби аналізувати аналогічний ринок не маю.


Може я щось пропустив, але вартість голого Логана десь біля 13 тисяч USD. Хіба може раніше було якось інакше




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2008 у 21:25


Цитата:

1. б/у Гольфа чи іншу
2. Ланос/Сенс
3. Калину
4. Якогось Китайця
5. Авео
6. Ще щось, що я пропустив
7. Кинутися того ровера:)

З того всього в мене висновок такий:
1 - лотерея.
2 - велика лотерея.
3 - велика лотерея.
4 - дуже велика лотерея.
5 - лотерея.
6 - лотерея.
7 - нема лотереї.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Ровер 75 - це, можна сказати, автомобіль моєї мрії :)

Непогана машина:) - нова 7-8 років тому коштувала $22К, а тепер потримана коштує ~$18К. Явно не китайської зборки!





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-1-2008 у 22:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Цитата:

1. б/у Гольфа чи іншу
2. Ланос/Сенс
3. Калину
4. Якогось Китайця
5. Авео
6. Ще щось, що я пропустив
7. Кинутися того ровера:)

З того всього в мене висновок такий:
1 - лотерея.
2 - велика лотерея.
3 - велика лотерея.
4 - дуже велика лотерея.
5 - лотерея.
6 - лотерея.
7 - нема лотереї.

Не зовсім так.
1. Лотерея, так є.
2, 3 - ніякої лотереї, отримується те, за що платиться. Тобто, машини явно на свої гроші. Тут просто треба оцінювати, наскільки важливі конкретно тобі ті плюси і мінуси, які притаманні даним автомобілям.
4. От тут питання. Якої якості є весь отой фарш, напханий в дешеві автомобілі? Як вони покажуть себе не перші рік-два, а далі? Який попит на них буде на вторинному ринку?
5 - те саме, що 2 і 3, але завідомо є проблема з кузовом.
6 - ммм... в чому лотерея? :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Ровер 75 - це, можна сказати, автомобіль моєї мрії :)

Непогана машина:) - нова 7-8 років тому коштувала $22К, а тепер потримана коштує ~$18К. Явно не китайської зборки!


Ось у цій темі ми вже торкалися трохи обговорення покупки автомобіля, і, зокрема, я писав про Ровер.
Але з Ровером не все так весело і єдиною машиною його брати я не став би, тобто, крім нього потрібна ще одна.
Тому що раз - він уже не випускається, два - завод в Лонгбріджі закрився зовсім, його китайці викупили (ги-ги), три - рідкісні це машини у нас, а це означає, що на запчастини доведеться чекати довго в разі чого, а про кузовщину навіть боюся уявити :)
А ось тут можна глянути, наскільки європейський світ відрізняється від нашого. Ви можете собі уявити щось подібне? Завод закрився, купа обладнання, автомобілів, як напівзібраних, так і готових стоять без будь-якої охорони...

http://trinixy.ru/2007/02/26/fotografii_zakrytogo_zavoda_mg_v_longb...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-1-2008 у 22:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ну то може тоді краще нову "Волгу" брати?

Ой, в жодному разі. Якщо зубило технологічно це машина вісімдесятих (правда, для наших доріг саме така конструкція і підходить найбільше :) - в силу простоти, надійності), то волга - явно сімдесятих. Категорично не раджу.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 22-1-2008 у 23:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Може я щось пропустив, але вартість голого Логана десь біля 13 тисяч USD. Хіба може раніше було якось інакше

56 000 грн базова. Хоча оці 13 тис - це мабуть всі затрати на новий автомобіль - мито, страховка, оформлення в ДАІ.

Я мав на увазі голу вартість автомобіля.
І Ростислав правий, не те що Волгу, а буть якого автомобіля виробництва сусіда (мабуть слід застрахуватись та написати, що окрім ВАЗ 2108 у всіх модифікаціях) не варто брати.
А взагалі останнім часом мені жити не дає Тойота Кемрі...:rolleyes: Хоча не по зубах вона мені:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-1-2008 у 23:39


Дивлюся сюди - http://logan.com.ua/index.php?do=Dacia-Logan-price і бачу ціну за базову комплектацію 9700 євро, що суттєво більше за 56 тисяч гривень.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-1-2008 у 00:17


Цитата:
Дивлюся сюди - http://logan.com.ua/index.php?do=Dacia-Logan-price і бачу ціну за базову комплектацію 9700 євро, що суттєво більше за 56 тисяч гривень.

Так ти дивишся на мінівен.
Дивися на седан - 7850 євро *7.3=~57тис. грн. Це найдешевша версія.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-1-2008 у 07:37


Тю! Така довга таблиця, що я прокрутив її кінець і перескочив на іншу.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 23-1-2008 у 08:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
З того всього в мене висновок такий:
1 - лотерея.
2 - велика лотерея.
3 - велика лотерея.
4 - дуже велика лотерея.
5 - лотерея.
6 - лотерея.
7 - нема лотереї.


Щось я не зрозумів...якщо іти такій логіці то Мерседес - лотерея, БМВ - ще більша лотерея...
Покупка нової машини це зовсім не лотерея як писалося - береш за ті гроші те що береш, будь то таврія чи мерседес. Ти знаєш чого варта та машина і що з нею може бути.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-1-2008 у 10:49


Цитата:
Покупка нової машини це зовсім не лотерея як писалося - береш за ті гроші те що береш, будь то таврія чи мерседес.

Та в тому й то справа що за одні й ті самі гроші (наскільки я зрозумів йдеться про десять кілобаксів) можна взяти 3-4 варіанти. А вибір це завжди складно :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 24-1-2008 у 11:13


До 10 кілобаксів можна взяти:
1. ЗАЗ Славута (5 варіантів комплектації)
2. Chery Amulet (2 варіанти)
3. ВАЗ 21043
4. ВАЗ 21070
5. ВАЗ 21093i
6. ВАЗ 21099i (2 варіанти)
7. ВАЗ 21101
8. ВАЗ 21112
9. ВАЗ 21214
10. Деу Ланос (4 варіанти)
11. Деу Матіз (6 варіантів)
12. Деу Нексія (4 варіанти)
13 Geely CK (3 варіанти)
Можливо ще щось пропустив...вибирайте ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2008 у 22:13


Таки колега придбав то Джілі СК. Я його бачив - зовнішній вигляд, салон сподабилися. Щось інше оцінити не здатен, бо не фахівець. Проте при мені інші (які таки мають досить великий досвід), які покаталися на машині і розглядали внутрощі, відзначили:
відсутність явного браку; добре зроблений досить просторий салон без усяких дір, про які так багато говорять; гарну звукоізоляцію; багату комплектацію (це був найповніший варіант СК); гарні суб'єктивні відчуття від водіння та від мотору.

Звичайно, ніхто не зміг сказати чи довго то все щастя працюватиме.

PS Кажуть, у Львові будується великий сервісний центр Geely .




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2008 у 23:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Щось я не зрозумів...якщо іти такій логіці то Мерседес - лотерея, БМВ - ще більша лотерея...
Покупка нової машини це зовсім не лотерея як писалося - береш за ті гроші те що береш, будь то таврія чи мерседес. Ти знаєш чого варта та машина і що з нею може бути.

Декілька постів раніше було написано, що і Мерседес Е класу по гарантії може ламатися - тому і Мерседес, і БМВ - це також лотерея!..
Один мій знайомий каже, що якість відповідала ціні авто лише десь до 1992-95 року, бо тоді робили машини для людей. А зараз, на жаль, не завжди така відповідність є, бо машини роблять для задоволення попиту на ринку - головне аби спихнути, а далі мастіть собі з тим голову.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2008 у 23:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
PS Кажуть, у Львові будується великий сервісний центр Geely .

Ніби десь в районі видавництва чи автобусного заводу.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-1-2008 у 23:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
До 10 кілобаксів можна взяти...
Можливо ще щось пропустив...вибирайте ;)

14. BYD Flyer (2 варіанти)
15. Chery QQ (2 варіанти)
16. Chery Jaggi (2 варіанти)





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 25-1-2008 у 11:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Один мій знайомий каже, що якість відповідала ціні авто лише десь до 1992-95 року, бо тоді робили машини для людей. А зараз, на жаль, не завжди така відповідність є, бо машини роблять для задоволення попиту на ринку - головне аби спихнути, а далі мастіть собі з тим голову.

Цей знайомий зовсім не правий. Це може стосуватися лише нас, а на заході якщо американцю попельничка не сподобається то все він не буде брати машину. Я вже не торкаюся питання безпеки або якщо знайшли брак машини всі відкликають. В нас машини спихають за кордоном боряться за ринок всіма можливими способами, на останій Авто виставці вже почали робити двигуни на біопаливі бо бачать майбутнє в цьому...Так що хороші автовиробники боряться за місце на авторинку а це можна досягнути лише задоволенням покупців а в американців і європейців воно ОГО які.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-1-2008 у 20:36


Пригадалась стара анеґдотична історія. Жила-була жінка, яка їздила на пежо, чи ще якомусь там опелі. На іномарці. коротше кажучи. І от раз не справилась вона з керуванням, і догнала девятку. В її машині бампер, фари, крила, капот, радіатор - під заміну. В дев`ятці фара тріснула і пару царапин. Ну і от, стоїть вона поруч з майстром СТО і питає:
- От як так, в мене пів машини під заміну, а якійсь нікчемній зубилі хоч би що?
- Це - каже майстер - пасивна безпека. Інерція удару гаситься шляхом зминання кузова іномарки. Для безпеки пасажирів.
- Чекайте, а як це відбувається в дев`ятці? Там же нічого не погнуло!
- Та так само - шляхом зминання кузова іномарки...

Це я до чого. Пару фоток накопав. Так, для інтересу.
Аварія в Києві.
Пострадалий номер один, ВАЗ 2109:



інший ракурс



Не цікаво зовсім, ідемо далі.
Пострадалий номер два, Чері Амулет. Водій Амулета чи то проспав, чи не справився з керуванням, але він догнав ззаду цю дев`ятку.





Тобто, з пасивною безпекою в Чері усе в порядку :)

П.С. До речі, в моєму житті теж подібна ситуація мала місце - мене догнали ззаду. І моїй вісімці теж практично нічого не було :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-1-2008 у 22:41


Росте, щось та вісімка дуже твою нагадує:). Але удар тут не рівноцінний для двох машин - на жаль (чи на щастя) не можемо побачити наслідки оберненої ситуації: вісімка передом, а амулет задом:). Результат був би аналогічний з точністю до навпаки.




Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-1-2008 у 23:17


Цитата:
Росте, щось та вісімка дуже твою нагадує:).

На фото дев'ятка




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 27-1-2008 у 12:18


На тобою наведеній лінці на Авторев'ю поруч з Амулєтом тестували Ладу пріору - вийшло майже те саме.
І щось не вірю я у наведені фотки стосовно тої дев'ятки - тобто я не відкидую факту, що вона є твердішою (навіть значно), але судячи з Чері вона в'їхала не в кут машини, а прямісінько в зад (і ймовірно навіть в перед зустрічній). Хоча всяке буває.




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 27-1-2008 у 12:41


З наведених фоток ясно одно -- що морда Амулета і зад дев'ятки не є результатом одного і того самого зіткнення. Тобто якщо, Амулет і справді "догнав ззаду цю дев`ятку" то це було у нього не єдине зітнення того дня. Бо я ще можу прийняти на віру неймовірну міць пластикового бампера дев'ятки. Але в таку дeлікатність кузовних деталів китайця, які зминаючись навіть не "пошкодили" шару бруду на дев'ятці не вірю.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-1-2008 у 13:55


Тут є результат фронтального удару джилі ск з колесом напівпричепа на швидкості ~70км/год
http://get.freesoft.ru/index.html?id=15978





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-3-2008 у 10:21
Ланос vs Нива


Сьогодні зранку на Мазепи спостерігав таку ж картину, лише за участі корейця а не китайця.
Ланос догнав Ниву Шевроле - весь перед Ланоса був зімятий. Не так, як на фото Роста, а досить суттєво.
На Ниві видимих слідів ушкодження не було взагалі.

Може то тепер просто так авто роблять - з мяким передом, твердим задом? :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5534
Реклама: