Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Де придбати бак на воду і який
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 22-6-2007 у 10:23
Де придбати бак на воду і який


Доброго дня усім!
Порадьте де придбати якісний бак на воду і який краще. Потрібно для збереження води у її відсутність та забезпечення системи водопостачання. Промислових систем не пропонувати, потрібен для встановлення у квартирі та побутового використання. Буд вдячний усім за допомогу.
P.S.І якщо можливо дайте орієнтацію в ціновій політиці. Дяку!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 22-6-2007 у 12:01


Я купив у ЗІКО. Синій, італійський. Після промиву вода пластмасою не смердить. Трохи дорого.
Сусідка купила білий турецький. Вже 6-й місяць, як вода "пластмасова", пити не можна, причому навіть після фільтрації кухонним фільтром. "Фішка" ЗІКО - можуть виготовити бак по Ваших розмірах. Тобто можна його буде впхати в нішу, якщо така є, щоб не займав багато місця.

У ЗІКО є пару офісів:
на Філатова
внизу на Стрийський (трохи вище Приватбанку)
на 700-річчя, на території колишнього шпиталю (одразу за мостом, зліва).

Я купував на Філатова, там дівчИна дуже добре на тому розуміється, я задоволений.

Остаточно, якщо мешкаєте на Стрийський, чи на 700-річчя, то можна домовитися, щоб забрати бак звідти, то не має значення. Врахуйте, щоб була і горяча вода з колонки, то потрібний ще й насос.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 22-6-2007 у 13:36


Мені також ЗІКОвські найбільше подобаються. Бо ті білі, вони окрім "ну дуже специфічної харчової пласмаси" ще й стінки мають тонкіші...



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 22-6-2007 у 14:16


Ну, товщина не настільки важлива. Хіба що маєте вдома розплідник носорогів... :lol:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 22-6-2007 у 15:18


А яка ціна ЗІКО?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 22-6-2007 у 21:34


Мій 1000-літровий коштував ~1500 грн. Але ціни сильно різняться залежно від форми.

А у Вас у помешканні колонка, чи централізована горяча вода і опалення?




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 22-6-2007 у 22:31


У мене власне опалення та гаряча вода. Тому хочу ставити бак з помпою. Щоб був постійний тиск у системі. Дякую за те що відізвалися.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-6-2007 у 23:03


Я на початку цього року ставив дома повністю систему автономного водопостачання: бак, помпу і все решту. Але писати сюди часу бракує. Якщо хочете, Юрію, можете або під`їхати до мене в студію, абе ще десь можна перетнутися. Тоді б розказав, що і як краще.
Телефон у мене на сторінці.

Cтосовно бака - якщо є багато місця в квартирі, чи в підвалі - можна Зіко, навіть, я б сказав, бажано. А якщо ні, місця мало - є й інші хороші варіанти. У мене саме той випадок з іншим варіантом.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 23-6-2007 у 14:33


Cьогодні подивився на ціни "білих" баків. 1000 літрів - 1257 гривень. ІМНО економити пару сотень і потім ставати "пластмасозалежним" :D не варто.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-6-2007 у 12:47


Брати інші баки заради економії звісно не варто. Але якщо нема фірмового бака потрібної геометрії, то тут нічого не вдієш.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 24-6-2007 у 20:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
"Фішка" ЗІКО - можуть виготовити бак по Ваших розмірах. Тобто можна його буде впхати в нішу, якщо така є, щоб не займав багато місця.





Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 5-7-2007 у 11:57


А який краще брати бак в квартиру (для автономного водопостачання, ну тобто якщо виключили воду з 9 ранку до 6 вечора як то буває у Львові то щоб був запас на різні потреби, ну і плюс в гараж вивести воду на різні потреби) - з нержавійки чи пластиковий ?
Потрібно десь так літрів 200-400.
Майстер чомусь радив з нержавійки.

І ще таке. Я не дуже уявляю як ця вся система працює, тому є пара ламерських питань.
Чи не буде та вода в баку застоюватися , ну скажем якщо я виїхав в на пару днів з квартири.. потім нетреба буде всю воду з баку виливати і набирати туда нової ? :)
Чи там є щось типу обратки, щоб вода там постійно циркулювала якщо є тиск в системі (ну тобто якщо з 6 до 9 подається вода то вона циркулює в баку а не застоюється там) а якщо тиску нема ну то вода в баку зберігається без циркуляції.
І якщо вода там циркулює то треба ще якось лічильник поставити після баку а не до нього :) Чи таке реально ?

Також цікавить як такі баки обслуговувати ? Там все одно напевно якийсь бруд буде назбируватися.. навіть фільтр тонкої очистки не допоможе.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 5-7-2007 у 15:10


1. З нержавійки суттєво дорожчий.

2. Об'єм баку доцільно вибирати не більший, ніж середнє споживання води десь за 2-3 доби. (ідеально для обновлення, щоб об'єм був не дуже більший, ніж споживання води з 9-ї до 6-ї, але у випадку аварії марежі залишитеся таки без води)

3. Циркуляція з баку назад у мережу є недопустима із санітарних міркувань. Саме з санітарних міркувань перед лічильником стоїть зворотній клапан.

4. Фільтр треба періодично міняти. Якщо руки не ростуть "нижче пояса" :baddevil: , то можна і самому.

5. В баку біля дна є зливний кран, зверху - велика покришка. При потребі вся вода зливається, бак дезинфікується.


У себе я зберіг можливість водопостачання байпасом, поставивши зворотній клапан. Якщо тиск води достатній, то вона йде прямо з мережі, якщо ні, то насос качає з баку. Реально, в мережі тиск більший, ніж видає насос, десь хвилин 25-30, та й то не щодня. Можна, звичайно, відрегулювати насос на менший тиск, але тоді під душем проблематично митися.

Якщо бак у квартирі - то визначіться, чи хочете мати теплу воду через колонку, чи тільки холодну (руки помити і унітаз змити). Якщо друге - то можна просто поставити бак повище і обійтися без насосу.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 6-7-2007 у 10:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
1. З нержавійки суттєво дорожчий.

А більше мінусів немає ?

Цитата:

2. Об'єм баку доцільно вибирати не більший, ніж середнє споживання води десь за 2-3 доби. (ідеально для обновлення, щоб об'єм був не дуже більший, ніж споживання води з 9-ї до 6-ї, але у випадку аварії марежі залишитеся таки без води)

Зрозуміло. Так то воно так, но я щось небачу вигоди тоді ставити взагалі бак і морочитися з тим якщо тільки з 9 до 6 той бак мене спасе. Певно таки треба запас хоча б на 2 дні.

Цитата:

4. Фільтр треба періодично міняти. Якщо руки не ростуть "нижче пояса" :baddevil: , то можна і самому.

Фільтр думаю поміняю :)

Цитата:

У себе я зберіг можливість водопостачання байпасом, поставивши зворотній клапан. Якщо тиск води достатній, то вона йде прямо з мережі, якщо ні, то насос качає з баку. Реально, в мережі тиск більший, ніж видає насос, десь хвилин 25-30, та й то не щодня. Можна, звичайно, відрегулювати насос на менший тиск, але тоді під душем проблематично митися.

О, це якраз саме те що треба. Треба переговорити з майстрами. Може існують насоси з ручним регулятором тиску
:rolleyes: Щоб якщо треба приняти душ і вода в мережі відсутня, я собі просто підкручу насос на більший тиск і душ буде без проблем.

Цитата:

Якщо бак у квартирі - то визначіться, чи хочете мати теплу воду через колонку, чи тільки холодну (руки помити і унітаз змити). Якщо друге - то можна просто поставити бак повище і обійтися без насосу.

Хочу і теплу воду також.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 6-7-2007 у 11:46


Якщо хочете теплу воду через колонку - то має бути насос. До насосу обов'язково розширювальний бачок з мембраною, щоб вода текла рівномірніше. У мене 80-ти літровий, бо може бути одночасно до 8 точок споживання води. Насос має регулювання верхнього тиску і нижнього.
При нижньому включається, при верхньому виключається, тобто якщо включена тоненька цюрка з одного крану, а у розширювальному баку тиск не мінімальний, то спочатку вода піде з бачка, а щойно потім, як тиск опуститься до нижньої межі, включиться насос.
Тільки ті регулювання тиску - то не такі вентилі, щоб крутити пару разів на день, бо одночасно треба підкачувати повітря у розширювальний бачок.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5547
Реклама: