Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Шукаю Proxy-сервер (програму)
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 22-6-2007 у 15:52
Шукаю Proxy-сервер (програму)


Шукаю якусь безпроблемну в користуванні програмулю-проксю під Windows... яка би мені була своєрідним тунелем, або, якщо хочете, анонімним проксі сервером для зовнішнього юзвера в інеті... поясню ситуацію трохи...

вдома - unlimited виділенка на невеликій швидкості правда....

мета - пройти фільтр на URL'i по відкритим нестандартним портам.. кожного разу шукаю собі анонімний проксі на http://www.samair.ru/proxy/type-01.htm надоїло просто...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Капущак
Дійсний член
***



Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-6-2007 у 16:31


Колись наривався на програмку Hide IP, котра може налаштовуватись на різні проксі-сервери зі списку (він здається береться з інтернету). Наскільки я зрозумів потрібна програма саме такого типу.
http://www.hide-ip-soft.com/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 22-6-2007 у 16:42


може би і підійшла.... ну припустим.... але я коли змінював проксі вручну, то ті які були "живі" не завжди мені коректно завантажувати сторінки... тому і хочу свою вдома поставити.... гмм... може так? як думаєте?



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-6-2007 у 18:22


Цибульове трасування не пробували? :) The Onion Routing (TOR). Я питаю, бо сам не пробував, але кажуть, що помага. Він має в собі проксі Privoxy.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 23-6-2007 у 10:15


А це як ?просвітіть несвідомих рідновірів... :-)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 23-6-2007 у 17:45


Шукаю щось на зразок Ехо-сервера...
бачив колись зразочок написаний на Perl, така собі класика жанру в програмуванні ... правда руки не доходять написати такий самому.. ніби все просто , але...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-6-2007 у 01:38


refer to Google :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 25-6-2007 у 08:15


Шукаю щось на зразок Ехо-сервера...
бачив колись зразочок написаний на Perl, така собі класика жанру в програмуванні ... правда руки не доходять написати такий самому.. ніби все просто , але...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Чугай
Новак
*



Повідомлень: 7
Зареєстрований: 21-3-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-7-2007 у 16:24
proxy


Я теж зим стикався. Є непоганий сервіс http-tunnel.com
Безплатний сервіс правда деколи гальмує . Десь за 5 вічнозелених в місяць цілком пристойно бігає. Дозволяє юзати все що можна через 80 порт :) Трафік шифрується.



Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
Шукаю якусь безпроблемну в користуванні програмулю-проксю під Windows... яка би мені була своєрідним тунелем, або, якщо хочете, анонімним проксі сервером для зовнішнього юзвера в інеті... поясню ситуацію трохи...

вдома - unlimited виділенка на невеликій швидкості правда....

мета - пройти фільтр на URL'i по відкритим нестандартним портам.. кожного разу шукаю собі анонімний проксі на http://www.samair.ru/proxy/type-01.htm надоїло просто...




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Віталій Теплий
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 13-12-2007
Нема на форумі

Настрій: Веселий

[*] написано 21-1-2008 у 16:14


Попробуй UserGate
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 22-1-2009 у 09:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Цибульове трасування не пробували? :) The Onion Routing (TOR). Я питаю, бо сам не пробував, але кажуть, що помага. Він має в собі проксі Privoxy.



Це, наче, воно?
http://www.torproject.org/overview.html.ru




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5549
Реклама: