Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Комерційна реклама від... президента України
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-6-2007 у 11:06
Комерційна реклама від... президента України


Що за Химині кури, скажете ви? І не будете мати рації. Бо такі рекламні ролики віднедавна почали крутити на ТБ. Ще задовго до того PR-заходу в Івано-Франківську, яким, нагадаю, розпочалася неофіційна передвиборча кампанія всіх пропрезидентських партій, і де президент прочитав з папірця те, що йому там понаписували. А понаписували йому там про фантастичні суми грошової допомоги (десь 15 тис. гривень!), які будуть давати всякому, котрому заманеться мати дітей.
Але повернімося до реклами. Комерційної реклами від... президента держави...

Та хто ж таке видів, щоби президент давав рекламу на телебаченні! Де, в якій державі можна було таке бачити: отут у нас реклама мила, прального порошку, всяких крилець, а тут маємо рекламу від президента. А що, він не людина, не громадянин України?! Мою теж рекламу помістіть на телебаченні! Щоб люди (електорат) бачили, як президент про них дбає, турбується. А як, спитаєте, турбується? А дуже просто і ясно: нагадує про себе, щоб у чорному світлі скандалів і безглуздої поведінки президента цьогоріч люди (електорат) остаточно не поклали на ньому хрест, як на безнадійному аутсайдерові.

А те, що люди в нас - з часу останніх през. виборів 2004 р. - порозумнішали - ніде правди діти!
Он у тому ж таки Станиславові Кириленка, одного з ватажків в оточенні вождя, майже не зустріли. А на його "потік революційної свідомості", який почав, було, литися з його вуст у нечисленну авдиторію, один простий чолов'яга відрік: мовляв, пане, а чому в вас такі погані політтехнологи?

Отже, їм не залишається нічого робити, як достукуватися до голівок "маленьких українців", даючи тупу, комерційну рекламу на ТБ.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 26-6-2007 у 21:30


Іване, скажу, поклавши руку на серце - ваші регіонально-партійні дописи задовбують куди більше, як це ви назвали, президентської реклами...



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-6-2007 у 22:07


Росте, та так не переймайтеся тої політикою, не беріть її так близько до серця - вона того не варта! :baddevil:

Ліпше подумайте собі, що в неділю після двотижневої перерви нарешті вже буде Формула-1: у Франції на трасі Маньї-Кур!
http://www.f1news.ru/Championship/2007/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 27-6-2007 у 08:36


Не розумію Івана...мабуть просто лишби поговорити..з допису нічого не зрозумів, а причім тут формула 1 та й вислів не перейматися політикою якщо сам почав тему????
Мабуть людина таким чином просто робить піар собі....
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-6-2007 у 10:34


Я, Іване, зовсім не переймаюся. Це була просто констатація факту. Те, що ви пишите - ще більший PR-примітив і читати його просто противно. Такий собі все вміючий і знаючий хлопчик відкриває іншим затурканим правду про Життя... При чому, що і як треба робити - ні слова. Лише бруд на голови інших.
Простежується чітка аналогія з рекламою Я - все на негативі.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 27-6-2007 у 12:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Такий собі все вміючий і знаючий хлопчик відкриває іншим затурканим правду про Життя... При чому, що і як треба робити - ні слова.


Підтримую. Розводити воду водою всі вміють.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Микола Яструб
Новак
*



Повідомлень: 8
Зареєстрований: 23-6-2007
Місто: Кривий Ріг
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-6-2007 у 10:15


як піар,то досить непоганий)тим паче,якщо його ми тут обговорюємо)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-6-2007 у 21:54


Так: залишмо поза увагою Ростів пасаж про хлопчиків (які, зрештою, не стосуються нашої теми), а перейдiмо до наших баранів.
Отже, комерційна реклама від… Президента України.

Не тільки тут у нас обговорюють цю тему (намагаються, будьмо відвертими – бо певні тут люди так і силкуються знову заменшити її значення), але й у інших місцях також.

А нема нічого дивного, що пускають такі рекламні відеоролики! Адже президент держави така ж наймана особа – ми, народ України, найняли цю людину кермувати державою! – отже, така сама наймана особа, як і багато хто з нас, що працюють на приватних комерційних фірмах. Свідченням того може бути те, що під час горезвісної виборчої президентської кампанії 2004 року в лексиці кандидата в президенти від т.зв. «демократичних сил» годі було знайти слово «Україна»: він постійно казав «ця країна», «у цій країні» тощо. Вам це, шановні, не видається підозрілим? Правильно, найманець немає своєї волі, бо він виконує чужу волю, волю людей не з України, взагалі неукраїнців – тільки вони могли таке йому написати, щоб він так казав привселюдно: ця країна. І це логічно, це зрозуміло: як може бути для іноземців рідною чужа держава! Для них це, мабуть, просто ще одна країна (just another land), ще одна «територія заселена людьми», котрих треба за допомоги манкуртів підкорити. Ця країна… (Постає таке враження: вони там у себе вдома, за кордоном, повставали колом за величезним столом, на якому вистелена воєнна мапа, і міркують, яку б то ще «територію» завоювати… От «цю країну», потім цю, а відтак ще цю…)

Людоньки, і не треба побиватися, що у нас сьогодні такеньки ведеться: живемо ми, і працюємо, в ЗАТ «Украіна», співласниками якого є купка людей, які узурпували – приватизували! – один з найвищих державних органів – Секретаріат Президента, поставили туди, як задля окозамилювання, свою найману особу.
Та що там іще доводити, коли Служба охорони президентського секретаріату – це колишня (у 90-их рр.) закарпатська… банда рекетирів, на чолі комерсанта Балоги, під проводом «бика» Гелетея, який нині так конкретно «закосив» під Іванка-Дурника (‘Свободу слова’ дивилися?), щоб люде не здогадалися…

ua_jeday.jpg - 6kB
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-6-2007 у 23:06


Іване, ви просто примітивний переписувач партійних агіток. Жодної власної думки, тільки купи говен на голови опонентів. Просто деструктивізм, скерований на розвал, на примноження обурення "маленьких українців"
А опишіть-но хто конкретно, і яким чином має вивести країну з "такої бідоти". Бо, з мого власного досвіду, можу сказати, що той, хто знає, як зробити, той робить, а хто не знає і не хоче, той розводить смроди...

ПС. До речі, слово "Україна" наш президент вживав достатню кількість раз. Сам чув. Їй Бо!

ППС. От дивуюся тільки, де ж то під Львовом такі фрукти родять... Хіба йно в Грибовичах, вірніше, під Грибовичами...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-6-2007 у 09:22


Не зважаючи на те, що мені не дуже подобається форма (та й зміст) висловлених Іваном думок у темі, я не можу не відзначити, що реклама Президента направду таки мене дивує.
Не зрозуміла суть і мета реклами (точніше нам з вами - зрозуміла, але якось воно не так). Якщо це передвиборна реклама - то де згадка про політсилу, за яку я маю голосувати під впливом реклами. Чи їм подобається за спиною в Головного ховатися? Тоді це швидше антиреклама (принаймні для мене).
Якщо це реклама особистості Ющенка - то знову ж - навіщо? Що, будуть президентські вибори, а нам про те ніхто не сказав?
Якщо це в рамках зміцнення ідеологічних засад Президентства взагалі - то чому лише Ющенко, де інші Президенти України, та й просто такого типу інформація?
Якщо це до референдуму - то де той референдум?
Реально все зводиться знову ж до того, що в черговий раз у країні все зводиться до протистояння "Ю-Я" , а вся політагітація - до того, якому виборцю який з тих двох більше сподобався.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 29-6-2007 у 15:10


Згодна з Андрієм. Зрозуміла агітація політиків, що йдуть на вибори до верховної ради, виступи-агітки, чорний пі-ар та таке інше. Але навіщо президент займається саморекламою? У нас хіба і насправді вибори президента, чи що? Можливий правда варіант, що це завуальована реклама політичної партії, почесним головою якої він є. Але, як на мене, то це трохи "не комільфо".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-6-2007 у 15:49


Ні хріна не второпав! Іван, звісно, людина вже декілька років політично закодована - рекламу, от, дивиться. Але ж я - ні! ЗАВЖДИ вимикаю звук або шукаю інший канал. Так от, із першого допису я ніц не допетрав: в чому саме полягає "комерційна реклама від Президента"? Кури якісь :rolleyes: Він що, кубики "Галини бланки" пропагує? Спам якийсь, та й годі.

Між іншим, я, як і Рост, теж добре пам'ятаю, що восени 2004 Ющенко більш ніж достатньо вживав слово "Україна" (якщо для декого це так принципово). Більш того, у мене залишилися деякі тогочасні матеріали, і в них це слово також наявне - від імені Ющенка, що підтверджено його факсиміле. Тобто Іван поширює (навіть не розповсюджує :() відверту брехню, що, до речі, тут робити заборонено.
Це так - роздуми не тільки щодо форми, а й щодо змісту...




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2007 у 08:56


Якби не бізнесмен-олігарх і взагалі громадський діяч Віктор Пінчук не був організатором саміту в Ялті і не виголосив на ньому на весь світ, що, мовляв, позитивний вислід саміту був такий, що від цього дня на один квартал скоротили час вступу України в ЄС (звичайно, сумнівне твердження, та все ж), то б, чесне слово, вже б нині мали телерекламу та біґборди відповідного змісту: щось на кшталт "Президент України за вступ України в ЄС!", "Президент України: українська нація має жити в Європейському Союзі!", "Ніколи ще Україна не була так близько до ЄС, як нині!" і т.д. і т.п..

А так, то маємо те, що в новинах про саміт у Ялті президента взагалі не згадують і не показують. Аби то: показувати "батька нації" на другорядних ролях на такій важливій зустрічі, ще й до того перед майбутніми виборами, що з серйозним виглядом на обличчі знай собі сидить у кріслі і надуває щоки (а що від маріонетки залежить? нічо), то електорат стане вже плювати в телевізори, коли показують ту рекламу, а біґборди закидає гнилими помідорами з базару.


2п.Дмитра:
Рекламу я дивлюся, слухаю, щоб бачити, як над нами експериментують, маніпулють над нашою свідомістю.
"Химині кури" до Вашого відома (мали б знати вже!) - це питимо український устояний вислів, ідіома: те саме, що й "абсурд", "белиберда" (рос.).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-7-2007 у 09:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
А так, то маємо те, що в новинах про саміт у Ялті президента взагалі не згадують і не показують.

Чому? Вчора... ммм... чи то позавчора, щось забув, я просто одним оком кинув тай пішов займатися своїми справами, показували його виступ


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван ЛихоборРекламу я дивлюся, слухаю, щоб бачити, як над нами експериментують, маніпулють над нашою свідомістю.

І це, як ми всі тут бачимо, дає свої плоди :lol:




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 2-7-2007 у 20:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
2п.Дмитра:
Рекламу я дивлюся, слухаю, щоб бачити, як над нами експериментують, маніпулють над нашою свідомістю.
"Химині кури" до Вашого відома (мали б знати вже!) - це питимо український устояний вислів, ідіома: те саме, що й "абсурд", "белиберда" (рос.)

"Химині" чи ще чиїсь...
Я ж про те, що з ваших нищівних антиющенківських постів геть не зрозуміло, про що саме йдеться. Може, це я такий тупий, але, прочитавши уважно, абсолютно не можу реконструювати конкретні події. Що після першого посту, що після останнього. Ви ж не хочете, аби я вживав вислів "химині кури" саме до них?

Я згоден, що реклама впливає на слабку психіку. Моя порада - спробуйте її просто не дивитися - люди кажуть, допомагає, бува (от і Рост підтверджує).




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5557
Реклама: