Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Чи потрібно покращувати життя вже сьогодні?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2018 у 15:17


Вилізло, що актуальний Президент за півмільйона доларів разом з сім'єю з'їздив на Мальдиви на новорічні свята. Вклався чоловік, кілька сотень тисяч доларів.
Чесно кажучи, я не думаю, що він їздив за державні. Навряд чи так би підставлявся. Та й по-людськи його зрозуміти можна, відпочивали навіть під час другої світової.
Але навіщо Мальдиви? Ну зрештою, покажи що можна відпочити в Україні. Півмільйона доларів... Можна з нуля побудувати невелику турбазу в Карпатах.. Якось то дико, і, що дивно, в нинішніх умовах це гра проти самого себе. Кілька таких поїздок і на другому терміні можна ставити хрест.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-1-2018 у 11:19


Також думаю, що, в принципі, за свої міг би їхати куди хоче, але... він би мав подумати, як це сприйметься народом. В свої ворота гол.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-1-2018 у 12:21


Друзі, не уподоблюйтесь нікчемному 95-му кварталу.

Upd. Щодо відпочинку в Україні.
Вже не кажучи про відсутність такого рівню курортів, залишається питання Інкогніто. В Україні для нього це неможливо.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 24-1-2018 у 11:37


Я це розумію. Питання в іншому - чи розуміє це весь народ і чи хоче Порошенко на 2 термін. Якщо хоче (а він хоче), то його кроки мали б бути краще продуманими. Бо інакше отримаємо в перзиденти Міссіс Юлю або когось з ригів.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-6-2018 у 09:34


Голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв та комерційний директор Юрій Вітренко отримають на двох 13,9 мільйона доларів з 37 мільйонів доларів премії, передбаченої правлінню НАК за перемогу в Стокгольмському арбітражі.
https://www.epravda.com.ua/news/2018/06/9/637633/


Нє, ну я розумію, виграли, молодці, заслуговують премії...
Але 30+ млн. доларів на двох, в час кризи, війни... Причому що це не були найняті десь з США чи Британії сторонні адвокати, а люди, які працюють в "Нафтогазі".
Порошенко справді хоче на другий термін?

p.s. До речі, Газпром ще оспорює рішення в судах, а наші ефективні менеджери премію ВЖЕ отримали.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-6-2018 у 21:48


Ага, я теж про це подумав. Що гроші це не надійшли.
Нічого, якщо справа вигорить, то можна собі ще раз премію виписати




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-6-2018 у 10:14


... і в той же момент просять купити воду і білизну для поранених бійців у госпіталі. Країна абсурдів...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-6-2018 у 14:34


Ну чи ж знаєш, як наші чиновники, особливо з фінансових служб, вміють жалітися на життя. Так не раз стогне, що хочеться ще зі своєї зарплати пару гривень йому дати, а то голодує, світу божого не бачить...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-7-2020 у 15:33


Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Вилізло, що актуальний Президент за півмільйона доларів разом з сім'єю з'їздив на Мальдиви на новорічні свята. Вклався чоловік, кілька сотень тисяч доларів.
Чесно кажучи, я не думаю, що він їздив за державні. Навряд чи так би підставлявся. Та й по-людськи його зрозуміти можна, відпочивали навіть під час другої світової.
Але навіщо Мальдиви? Ну зрештою, покажи що можна відпочити в Україні. Півмільйона доларів... Можна з нуля побудувати невелику турбазу в Карпатах.. Якось то дико, і, що дивно, в нинішніх умовах це гра проти самого себе. Кілька таких поїздок і на другому терміні можна ставити хрест.


Читав недавно інтерв'ю з Гринівим. Так от, найсуттєвіше рейтинг Порошенка просів після Мальдів.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 29-7-2020 у 09:37


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Вилізло, що актуальний Президент за півмільйона доларів разом з сім'єю з'їздив на Мальдиви на новорічні свята. Вклався чоловік, кілька сотень тисяч доларів.
Чесно кажучи, я не думаю, що він їздив за державні. Навряд чи так би підставлявся. Та й по-людськи його зрозуміти можна, відпочивали навіть під час другої світової.
Але навіщо Мальдиви? Ну зрештою, покажи що можна відпочити в Україні. Півмільйона доларів... Можна з нуля побудувати невелику турбазу в Карпатах.. Якось то дико, і, що дивно, в нинішніх умовах це гра проти самого себе. Кілька таких поїздок і на другому терміні можна ставити хрест.


Читав недавно інтерв'ю з Гринівим. Так от, найсуттєвіше рейтинг Порошенка просів після Мальдів.

Не в поїздці справа.
Про це брехала кожна зараза, від наємів з лєщєнками до гидотного бабушкіного Г+Г. Це, як про офшори Пороха, на 3000 доларів. Смороду було!
А тепер пролєтаріят має повністю офшорного прєзіка, але не сильно це когось хвилює. Десь недавно втрапив мені на очі підрахунок, що "пів шостого" відпочивав за цей рік уже 18 раз, при чому не за свої, в основному за наші з вами. Але тиша і спокій.
Тому що про це не гундосить телевізор. А для пролєтаріяту, якщо про щось не говорить телевізор, то цього не існує.
А друге - класова ненависть. Порох - крутий розумний хлопака. А чим тупіша людина, тим більше її ображає, що хтось розумніший за неї. Не випадково з'явився цей вислів: "що, сильно розумний?!"
А вовочка тупенький клоун. І світогляд "простої людини" не страждає, все в порядку, презік тупіший за мене.
Тому, що б не робив Порошенко, він буде розумний і багатим. Тобто, більмом на оці пролєтаріата. І не в особистості справа, це цивілізаційний вибір. За крутого і розумного більшість проголосує лише, коли буде біда і треба, щоб хтось усіх з цієї біди витягнув. Що і було в 14-му. А потім все якось устаканилось, війна в кожен дім, завдяки Пороху і таким, як він, не прийшла, все якось стало налагоджуватись, і от - тепер прєзік має бути своїм в доску пацаном. Плюс зомбоящик.
Як би сумно це не звучало, але Україну врятує лише біда. Шлях через біль і страждання.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-7-2020 у 11:51


Ну тут одне з трьох - або він не прорахував таку ситуацію (тоді він не такий вже й розумний), або він сподівався, що про це ніхто не дізнається (в наш час смішно на таке сподіватися), або йому було пофіг.
Але, "та то таке" - йому, чи, радше, іншим, буде наука на майбутнє. Валили його по багатьох напрямах, але цей "зайшов" народу найкраще.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 9-10-2020 у 18:15


З 2014 року Нафтогаз став прибутковим, тобто, приносив бюджету країни не збитки, а доходи. Нам із вами.
В 2018-му - 13 мільярдів, в 2019 - взагалі 63 мільярди.
Пройшов рік зезеденства. Всі, хто приносив прибуток - різко знову стали збитковими, в тому числі й Нафтогаз - мінус 11 мільярдів.
І все всіх влаштовує. Жодна собака не гавкне, мудрий наріт не обуриться, не запитає в тих, кого мудро вибрав - а чому так?
Бо звик, що так є - він худоба, а худобу доять. А як корову не подоїти, вона мукати починає, некомфортно їй.

Так чому нема запитань щодо збитків державних підприємств? Щодо премій керівництву тих самих підприємств, але прибуткових - було дуже багато.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-10-2020 у 10:50


А що, Коболєв вже не ефективний менеджер? Як він допустив, що так прибутки впали? Чому у відставку не йде, якщо керують зверху?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-10-2020 у 13:23


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
А що, Коболєв вже не ефективний менеджер? Як він допустив, що так прибутки впали? Чому у відставку не йде, якщо керують зверху?

Юрку, ти на повному серйозі ці запитання задаєш?
В тебе нема прикладу Рожкової і Смолія перед очима?
В Гонтаревої хата не горіла-палала?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-10-2020 у 11:48


Тобто він не йде у відставку, бо боїться, що йому спалять хату?
Смолій взяв і пішов, бо був незгідним з політикою, що проводилася.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 28-10-2020 у 13:56


Юро, ти володієш ситуацією? Ти в курсі, від чого ці збитки? А яка заборгованість перед нафтогазом структур, які - кому належать?
Смолія заставляли зробити те, з чим він був категорично не згоден. Він не хотів нести відповідальність, тому і пішов. Це логічно.
З Коболєвим, думаю, ситуація інша. А мати на посаді людину, яка буде ефективно працювати, коли ця зелена мара мине, цілком незле. Не треба буде знову призначати-перепризначати.
Мене інше цікавить. Повторюсь, чому, коли нафтогаз був прибутковим, до його керівництва була уйма запитань, в тому числі і щодо премій за ефективну роботу, а у випадку збитковості ніхто ні про що не запитує? Наприклад, а звідки та збитковість?
Натомість от у тебе запитання виникло, чому ж він тоді не такий ідеально принциповий і не йде. Чому не цікавишся причиною, але легко йдеш на поводу нав'язаних маніпулятивних емоцій?

І ще запитання маю, як поміщається в одних і тих самих головах любов до ватного Скрябіна, який топив за Кучму, Януковоща, який за бабки на продажному телебаченні сидів, якого (за що незрозуміло) "влада прибрала", і тепер він о! святий, і вимога колосальної принциповості до того ж Коболєва?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 29-10-2020 у 16:39


Я не йду на поводу, а маю ще давнє обурення відносно їх з Вітренком премій. Сам факт премій був ОК, але розмір - too much.

Знову ж таки, ти обурюєшся маніпуляціям, але постиш наступне:
Цитата:

З 2014 року Нафтогаз став прибутковим, тобто, приносив бюджету країни не збитки, а доходи. Нам із вами.
В 2018-му - 13 мільярдів, в 2019 - взагалі 63 мільярди.
Пройшов рік зезеденства. Всі, хто приносив прибуток - різко знову стали збитковими, в тому числі й Нафтогаз - мінус 11 мільярдів.

По суті - це також маніпуляція, бо ти не вказуєш жодної причини тоді прибутковості, а тепер збитковості. Чи це об'єктивно чи це суб'єктивно...
Можливо, тоді в баланс зарахували виплати від Газпрому (ті, з яких премії), а тепер їх нема. Можливо, це через пандемію і падіння цін на енергоресурси.

Разом з тим, еталон управлінця, як його подавали (до речі, якщо не помиляюся, ще за Гройсмана його хотіли звільнити) Коболєв був тоді і залишається тепер. Тому я й поставив питання. Я, по наївності, думав, що він там через мультимільйонну зарплату сидить - а ні, виявляється, тому що він мислить стратегічно, і думає, щоб не було потреби шукати ефективних управлінців через 5 років :)

До речі, якась серйозна аналітика, чому "все стало збитковим" на очі не потрапляла. Про борщ писали, про не такі сукні писали, про тіпа соцопитування бачив. А про серйозні проблеми чомусь не розганяють ...

Навіть про курс долара мовчать.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 31-10-2020 у 10:25


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Я не йду на поводу, а маю ще давнє обурення відносно їх з Вітренком премій. Сам факт премій був ОК, але розмір - too much.

Мій маленький заздрісний українцю. Керівництво Нафтогазу врятувало Україну, усіх нас, і тебе теж, від повного економічного краху. Тому що претензії московитів були 80+ мільярдів доларів. Це катастрофічна кабала. Натомість вони не лише відбили ці претензії, але й заставили росіянців заплатити (забув скільки точно) мільярдів Україні.
Я б за таке і по мільярду премій дав, бо це унікальна справа, бо заслужили. Боюсь уявити, які їм пропозиції надходили за злив справи. А тобі со мач.

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  

До речі, якась серйозна аналітика, чому "все стало збитковим" на очі не потрапляла. Про борщ писали, про не такі сукні писали, про тіпа соцопитування бачив. А про серйозні проблеми чомусь не розганяють ...

Навіть про курс долара мовчать.

Стосовно "моїх маніпуляцій" навіть коментувати не буду, ти просто викручуєшся.
А от слова "не розганяють" дуже яскраво все охарактеризували. Навіщо докладати зусиль, шукати, все ж мають на тарілочці піднести, прямо в мою стрічку новин в фейсбучці, і стотисячп'ятсот раз повторити, та? По телевізору розказати. Але за всі роки в тебе в голові відклалось лише щось про борщ і якісь сукні. Ну, от те, що "розганяли". Це дійсно все пояснює.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 1-11-2020 у 23:09


Цитата:

Мій маленький заздрісний українцю. Керівництво Нафтогазу врятувало Україну, усіх нас, і тебе теж, від повного економічного краху. Тому що претензії московитів були 80+ мільярдів доларів. Це катастрофічна кабала. Натомість вони не лише відбили ці претензії, але й заставили росіянців заплатити (забув скільки точно) мільярдів Україні.
Я б за таке і по мільярду премій дав, бо це унікальна справа, бо заслужили. Боюсь уявити, які їм пропозиції надходили за злив справи. А тобі со мач.

Нема заздрості. Є почуття справедливості. Людей призначили на посади робити роботу. І за цю роботу їм платили грубі гроші. Для представлення інтересів Нафтогазу винайняли норвезців ( https://zaxid.net/norvezki_yuristi_za_14_mln_yevro_zahishhatimut_int... ). І, коли, останні виграли суд, люди які просто робили свою роботу і за неї отримували хорошу заробітну плату, ще отримали премію в 30 млн. баксів.
Чи ризикували вони чимось у випадку, якби програли суд? Ні. Вони далі б отримували свою хорошу заробітну плату.
Ну, але менше з тим. Тобі здається, що це норм, мені що забагато. Це суб'єктивне питання.

Цитата:

Стосовно "моїх маніпуляцій" навіть коментувати не буду, ти просто викручуєшся.
А от слова "не розганяють" дуже яскраво все охарактеризували. Навіщо докладати зусиль, шукати, все ж мають на тарілочці піднести, прямо в мою стрічку новин в фейсбучці, і стотисячп'ятсот раз повторити, та? По телевізору розказати. Але за всі роки в тебе в голові відклалось лише щось про борщ і якісь сукні. Ну, от те, що "розганяли". Це дійсно все пояснює.

Телевізора не дивлюся практично, але підписаний на порохоботів в фб а-ля Федина і Геращенко. І борщі, і сукні власне вони в стрічку приносили. Про Нафтогаз - ні слова.
Ок, я викручуюся. Але чому ж ти не наводиш причини? Ти ж доклав зусиль і пошукав. Де лінки на аналітику, з якої ти поробив усі висновки?
Так, маю недолік. Не маю за звичку щодня гуглити - "А як же там справи у Нафтогазу" :)

Але, раз пішла така п'янка, то вже погуглив:
Цитата:

У коментарях щодо причин збитковості Групи "Нафтогаз" фінансовий директор держкомпанії Петер ван Дріл навів три фактори: вплив пандемії, падіння цін на сировину та зміна попиту.
https://www.epravda.com.ua/columns/2020/10/28/666690/

Цитата:

Справжні причини негативних результатів НАКу – більш глибинні.

По-перше, одна з причин – це відсутність сталої прибуткової операційної моделі. Так, із втратою доходів від транзиту газу генератором основних прибутків у "Нафтогаз" може бути лише "Укргазвидобування". В меншій мірі це стосується "Укртранснафти" як транспортера нафти і "Укртрансгазу" як оператора підземних сховищ.

Незначні для групи постійні прибутки також генерує "Укрспецтрансгаз" як перевізник газового пального залізничним транспортом.

Проте також варто розуміти, що в групі "Нафтогаз" також існує велика кількість проміжних ланок та підприємств, у тому числі управляюча компанія групи, які живуть за рахунок доходів від інших підприємств-донорів.

Другу причину часто піднімали ЗМІ. Йдеться про операційну неефективність групи, зокрема, в питанні виконання програми видобутку 20/20.

Ці дві причини можна об'єднати у загальне питання щодо ефективності корпоративного управління "Нафтогазу", ролі наглядової ради, наслідків її діяльності та відповідальності.
https://www.epravda.com.ua/columns/2020/10/28/666690/


Цитата:

Аудитори виявили в роботі "Нафтогазу" порушень на 226 млрд гривень, через які бюджет недоотримав понад 75 млрд гривень.
https://www.epravda.com.ua/publications/2020/10/6/665879/


Цитата:

Голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв заявив, що збитки компанії пояснюються зниженням попиту та цін на енергоресурси, що вплинуло на всі сегменти НАК.
https://www.epravda.com.ua/news/2020/09/23/665462/
https://www.facebook.com/andriy.kobolyev/posts/10157931775248440


Цитата:


Вітренко назвав свою версію, чому "Нафтогаз" отримав 11,5 мільярдів збитків
Колишній виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" заявив, що причинами 11,5 млрд грн збитку компанії за пів року є технологічна відсталість, критичні проблеми з якістю управління, нерозуміння та/або відсутність політичної волі щодо реформ, боротьби з корупцією та протистояння з Газпромом.

Про це він написав у Facebook.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=189242529318977&am...
https://www.epravda.com.ua/news/2020/09/24/665477/


Цитата:

Юро, ти володієш ситуацією? Ти в курсі, від чого ці збитки? А яка заборгованість перед нафтогазом структур, які - кому належать?
Смолія заставляли зробити те, з чим він був категорично не згоден. Він не хотів нести відповідальність, тому і пішов. Це логічно.
З Коболєвим, думаю, ситуація інша. А мати на посаді людину, яка буде ефективно працювати, коли ця зелена мара мине, цілком незле. Не треба буде знову призначати-перепризначати.
Мене інше цікавить. Повторюсь, чому, коли нафтогаз був прибутковим, до його керівництва була уйма запитань, в тому числі і щодо премій за ефективну роботу, а у випадку збитковості ніхто ні про що не запитує? Наприклад, а звідки та збитковість?

Після прочитання останніх двох джерел - я остаточно заплутався.
Інформацією володію, ситуацією - ні. Судячи зі слів ефективного менеджера Коболєва, все через пандемію і падіння попиту.
Судячи з слів іншого ефективного менеджера Вітренка, який вже не керує Нафтогазом, проблема через "критичні проблеми з якістю управління" іншого ефективного менеджера - Коболєва.
Чекаю на твої джерела, які прояснять ситуацію.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-11-2020 у 11:30


Геращенко - журналістка і дипломат, Федина - митець, політолог-міжнародник. Що вони розкажуть про економіку? Є той же Фурса, який навряд чи "Порохобот", але послухати що він скаже варто. Не "повірити на слово", але вислухати сказане для переосмислення.
Не вийде знайти месію, який все чітко і чесно розкаже, а ми тільки споживатимемо. Це великі гроші, велика гра. Тут нема правди.
Але є чіткі критерії, які не заховаєш. Я вже говорив. Для підприємства - це прибутковість. Або вона є, або нема - от і єдиний критерій оцінки успішності бізнес-проекту.
По відношенню до держ.компаній - за президенства Пороха фактично усі державні підприємства стали прибутковими. Вони перетворились із пилососів, які звикло викачували наші з вами гроші з бюджету в кишені олігархату в навпаки, наповнювачів державної казни. Була війна, була втрата територій і частини промислового потенціалу, управлінський хаос, знищена армія. І тим не менше, підприємства дають прибуток.
Що змінилось? Лише одне - прихід зеленої чуми. Тому істинним є твердження того ж Вітренка про відсутність політичної волі, ну і управлінський кретинізм верхніх гілок уже заодно і від себе додам.
Не треба шукати теорій змови, типу "ще невідомо, за рахунок чого показано прибуток". Якщо би цим можна було так легко маніпулювати, то і зараз прибуток би показували. Але він або є, або є збитки, тут не зманіпулюєш.
Але запитання моє було не про все це. Воно в іншому.

Чому у випадку успішності Української держави у маленького українця завжди виникають запитання до творців цього успіху, а крах, невдачі сприймаються як належне і запитань ні у кого не виникає?
Все таки заздрість до чужого успіху?
Генетична якась свідомість потерпілого?
Чи звичка не думаючи іти на поводу в технологій ворогів нашої державності, коли розганяють зраду, щоби поховати успіх?
Повторюсь, чому до прибуткового Нафтогазу запитання були, не важливо, з якої причини, а до збиткового немає? Збитковість України - так має бути? Чи не розганяють?

ПС. Стосовно "робили свою роботу за грубі гроші". Вони спокійно могли взяти в москви хабара, більшого, ніж ці премії, які викликали такий резонанс, і тихенько злити справу, я вже говорив. Ми, як держава, отримали б катастрофічні наслідки, вони - тільки прибутки. Але ні, вони пішли на серйозну конфронтацію з кремлем, який і за менше новачком убиває, нанесли йому вагомих збитків, але маленький українець вважає, що вони і так добре заробляють, а ще, що інші мають жертвувати собою заради нього просто так, за грамоту.
У нас таки дуже різні світогляди і основані на них почуття справедливості. Чому в навчальних закладах усі такі ліваки?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-11-2020 у 21:44


Знову ж таки. Я не слідкую за фінансовим станом державних підприємств України.

Але судячи з цієї статті : https://me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=5b766e9d-5da7-411a-9...
то реально прибуток в Нафтогазу, який і приносить левову частину прибутків держпідриємств, вже в 2018 року пішов на спад:
Цитата:

За результатами 2018 року портфель 100 найбільших держкомпаній загалом отримав чистий прибуток у розмірі 25,3 млрд грн. Це на 48,2% менше показника 2017 року - 48,9 млрд грн. Основним фактором, що вплинув на зниження фінансового результату портфелю, стало зменшення обсягів чистого прибутку ПАТ “НАК «Нафтогаз України”. Так, його чистий прибуток знизився з 39,4 млрд грн в 2017 році до 11,6 млрд грн в 2018 році. Причиною є значне зниження прибутку від операційної діяльності компанії - з 60,5 млрд грн в 2017 році до 26,4 млрд грн в 2018 році.


Цитата:

за президенства Пороха фактично усі державні підприємства стали прибутковими.

Інша стаття (так, це сайт 112 каналу, але це статистична інформація, не думаю, що вони тут щось дуже крутили та й кращої не знайшов, а ходити по сайті укрстату щось нема натхнення)
https://ua.112.ua/statji/top-50-prybutkovykh-derzhavnykh-pidpryiemst...
каже нам наступне:
Цитата:

28 державних підприємств із топ-50 найприбутковіших потрапили до переліку за І півріччя 2019 року невипадково ‒ це стабільний результат їхньої роботи. Всі вони протягом 2013-2018 рр. були прибутковими, нехай іноді навіть з мінімальним “плюсом” у роботі.

Водночас у п’ятдесятці є й ті, хто три чи навіть чотири роки із п’яти проаналізованих працювали зі збитками. Серед них:

“Укрпошта”;
“Одеський припортовий завод”;
“Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат”;
“Херсонська теплоелектроцентраль”.

Тож ці та інші держкомпанії, що були збитковими 1-2 роки протягом 2013-2018 рр., або переглянули стратегію роботи, або відбулися інші зміни, що дозволили їм стати більш успішними.


Тобто сказати, що всі були збитковими, і стали прибутковими мабуть не можна.
Окрім того, якщо судити з чисел, то ситуація з Нафтогазом насправді все вирішує. Чому з 2018 року пішов спад і що ховається за фразою "Причиною є значне зниження прибутку від операційної діяльності компанії " я не знаю. Росія почала прокачувати менше газу? Знову ж таки, можливо попередній ріст був через ріст цін на газ для споживачів? Чи через динаміку цін на газ на світоввих ринках?


Відносно "за президенства Пороха" - то якщо вже зовсім чіплятися до слів, то за економіку відповідає Прем'єр. Яценюк і Гройсман. Можливо, це заслуга Яценюка, що економіка стабілізувалися на фоні того всього що відбувалося? І чому його так мочили? Заздрість до успішного менеджера? (Не лише в маленьким українцям притаманна заздрість?). Можливо, це заслуга Гройсмана? Якого також наприкінці мочили, коли він вирішив податися в Президенти?

Це все складна система з багатьма змінними. Ти ж пробуєш все "узагальнити". "За Пороха всі підприємства були прибутковими", "всі викладачі ліваки".
Відносно суду, то я думаю, що всі олігархи, які керують державою, були зацікавлені у виграші цього суду.
Погоджуся, що у випадку програшу в суді, була б дуже велика дупа. І за рік-два Україна недорахувалася ще б мільйонів мешканців. Всі, хто міг - просто б виїхали. У цьому олігархи, в тому числі Порошенко, абсолютно не були зацікавленими. Тому й Коболєву з Вітренком, думаю, була зроблена цілком правильна установка. І взяти гроші і звалити вони не могли.
Той факт, що Коболєва дотепер не звільнили, свідчить на користь того, що він не був чисто людиною Порошенка і має підтримку потрібних людей.

Так, очевидно, що до влади прийшла людина, абсолютно некомпетентна й недалека. Аматор-легковаговик прийшов замість професійного супертяжа. А на його плечах в уряд і до ради заїхали аферисти і злодії.
Економічна криза, що вже прийшла і для попередників була б серйозним випробуванням, а для цих то й поготів.
І мій прогноз залишається в силі - Зеленський не досидить свій термін. Цілком можливо, що ми вже в цей момент є на початку великого шухеру.

Цитата:

Чому у випадку успішності Української держави у маленького українця завжди виникають запитання до творців цього успіху, а крах, невдачі сприймаються як належне і запитань ні у кого не виникає?
Все таки заздрість до чужого успіху?
Генетична якась свідомість потерпілого?
Чи звичка не думаючи іти на поводу в технологій ворогів нашої державності, коли розганяють зраду, щоби поховати успіх?

Десь є таке. Заздрість притаманна людям. Але, мені здається, що питання більше виникають, коли під виглядом успіху намагаються втюхати гівно.
Тобто не заздрість до успіху, а обурення від цього "успіху" і методів, яким цей "успіх" був досягнутий.
Для прикладу львівські бізнесмени, які входять в топ-100 України. Про власників СофтСерву не чув якогось негативу, люди зробили себе. Натомість є власники Авалонів і Доля, які незрозуміло як нажили свої капітали.





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 22-12-2020 у 18:33


Обговорюваний нами ефективний менеджер Вітренко вернувся у владу і навіть пішов на підвищення. В.о. міністра енергетики. З прицілом на міністра за допомогою комбінації, якою скористалися з Шкарлетом.
Цікаво, як тепер у Вітренка складуться стосунки з Коболєвим.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-1-2023 у 11:47


Схоже, з розміром премій Коболєва таки було не все ОК :). Згідно з законодавством, розмір премії не може перевищувати 36 окладів.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5563
Реклама: