Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Нещасні випадки, критичні ситуції. FAQ
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-6-2007 у 21:02
Нещасні випадки, критичні ситуції. FAQ


Може ми би спробували сформувати маленький перелік усяких поганих і неприємних ситуацій, у які потрапляють наші дітиська, і як у таких ситуаціях діяти.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-6-2007 у 21:04


Перша ситуація на розгляд - дитина запхала до носа і вдихнула кісточку від вишні...
У конкретному випадку, дякувати Богу, все обійшлося - вона її висмаркала. Але як поступати в загальному випадку - неочевидно (ну окрім традиційного - "везти до лікаря").




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 27-6-2007 у 11:49


Мені здається що тут кожної дитини особливо, одні кісточку до носа, інші їдять своє волосся, інші пхають пальці в резетки.....важко передбачити всі ситуації.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 4-7-2007 у 19:34


Нещодавно вчив свого старшого, що таке напруга і куди не треба пхати пальці. Як практичну ілюстрацію використав заряджений конденсатор:o. Тепер не тільки до розеток не лізе, але й просить старших ввімкнути/вимкнути світло (хоча раніше робив то сам , підставляючи крісло, часто серед білого дня:baddevil: )
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 5-7-2007 у 08:07


Пане Тарасе, добре виховуєте своє дитя. :saint:
Але моя думка, в такому випадку треба неабияк звертати увагу і на вік дитини. Якщо хлопчакові до 5 років, то тоді особливо обережно треба з такими речами. Він може стати лякливим і не самостійним, що теж не є нормально...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-1-2008 у 22:25


Сьогодні "проходили" застрявання голови між перилами.
Нічого, слава Богу, усе минулося добре. Але прийшлося трохи намудохатися, поки знайшли найширше місце. Зле було, що малий весь час старався голову піднімати вище, а "дірка" була в самому низу. Довелося застосувати силу.

PS Вуха потім довго горіли :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-1-2008 у 12:01


Ну ти садист! :lol:



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-1-2008 у 13:16


А у мене рік і 8 буде за тиждень, то ж, лізе всюди, звонить всюди, все цікаво, а пояснення ще нічого не дають, на жаль... Про застрявання голови між перилами на балконі я наперед з жахом думаю...



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-1-2008 у 17:32


В меншого вчорашні тренування з розгойдування манежика закінчилися перевертанням останнього. Обійшлося тим, що гепнувся мармизою в коробку з м'якими іграшками. Довелося терміново почистити-пошкурити-помити свої улюблені 8-кілограмові гантелі і причепити їх до 2-х діагональних ніжок.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оля Деркач
Новак
*



Повідомлень: 18
Зареєстрований: 11-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-7-2008 у 22:20


а мене знайомий на канікулах у бабці вдягнув кастрюлю на голову і не могли її зняти:o. то вона його в електричці до міста везла з тією кастрюлею і ще й обмотала її хустиною. А саме кумедне було те, що він почав у поїзді розмовляти, звуки були наче з тунелю:sing:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Горват Корнелія
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 603
Зареєстрований: 23-7-2006
Місто: Мукачево
Нема на форумі

Настрій: Задовільно-задоволений

[*] написано 13-7-2008 у 05:36


Був і в мене такий, не сказала би, кумедний, скоріше трагікумедний випадок. Дача, весна, працюють на грядках дід, баба, я, чоловік, а двійко моїх 6-8 літніх синів серед цього всього бігають. Як водиться, спостерігаєш півоком...Але коли хвилин 3-5 не бачу старшого, то відповідно гукаю, шукаю. А він умудрився з цікавості впасти у цистерну з водою(добре, не повна була) на сусідній дачі. І коли над цистерною зявилася голівка, жах ситуації пройняв. Виплив сам, кажучи,що плив "на світло"! От так! І це при 4 дорослих. Інший випадок. Той же старший, коли було йому 1 рік 3 місяці. Літо, спека, вікна настіж, 4 поверх...Бабця і мати дивляться тоді популярний "Спрут", а дитина голенька бігає... Аж глип у дверне скло-відображається моя дитина на вікні сусідньої кімнати (вікно навстіж!), тримаючися за раму і дивлячися за вікно... Оце був стрес...



Ми - те, що думаємо про себе.

Найчастіше багато що сходить з рук тому, хто встигає їх умити, заздалегідь добре погрівши. Е.Севрус
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2008 у 08:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
В меншого вчорашні тренування з розгойдування манежика закінчилися перевертанням останнього. Обійшлося тим, що гепнувся мармизою в коробку з м'якими іграшками. Довелося терміново почистити-пошкурити-помити свої улюблені 8-кілограмові гантелі і причепити їх до 2-х діагональних ніжок.

А мій аналочно був перевернув крісло. На жаль, влетів затилком в батарею. Тепер має шрам десь так 3см - розсік собі голову.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5564
Реклама: