Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Хочемо одружитись у Львові, допоможіть спланувати цей святковий ден...
Марина Яницька
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 8
Зареєстрований: 20-6-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

question.gif написано 2-7-2007 у 15:01
Хочемо одружитись у Львові, допоможіть спланувати цей святковий день!!!


Всім доброго дня!

Я сама киянка, а хлопець із Рівненської області. Так чудово склалась доля, що ми зустрілись, покохали один одного і тепер плануємо одружитись. У мене була мрія одружитись саме у Львові і мій наречений теж підтримав це прагнення, так як ваше місто полюбили з першого погляд. У місті були не раз, але коли почали планувати урочистий день, трошки збентежились, з цього приводу мої питання:

1) у якому загсі краще розписуватись?
2) чи вінчають, якщо день весілля припадає на Успенський піст
3) як краще спланувати день: які місця відвідати, де виходять найкращі фотографії
4) у якому недорогому, але вишуканому ресторані влаштувати святкову вечерю
5) які є непогані салони весільних суконь:rolleyes:

Розумію, що питань багато, але ми на ці вихідні вже збираємось їхати до Львова і подавати заяву, одразу б хотілось домовитись про вінчання і ресторан.
На другий день весілля ми плануємо виїхати на природу. можливо хто порадить затишне нелюдне місце, бажано з озером чи річкою, де можна скупатись.

Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 2-7-2007 у 18:26


Ви спочатку приїдьте до Львова і подайте заяву - побачимо що вони (в загсі) Вам заспівають. Як будете мати дату, то тоді шукати на ту дату ресторан. Церква теж може заспівати ходити на якісь навчання і таке подібне, треба теж домовлятися... Решта все опціональне, я б казав заздалегідь визначити місця де б самим хотілося сфоткатися і там фотатися. А стандартні місця і так всі знають.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 2-7-2007 у 19:07


Стосовно ЗАГСУ - тут звичайно мінінгіт дикий. Приїхати треба у визначений день, щоб записатися на певне число. В протилежному випадку можуть відмовити.
Правда є ще варіант викликати працівників загсу, наприклад, в ресторан і там провести церемонію.
Ресторанів є дуже багато - питання на скільки людей і за які гроші. Дуже популярний на Високому Замку.
Ще є не погані у гуцульському стилі (наприклад, Гуцульська Гражда на березі озера - мені дуже подобається)

Вінчання в піст - ну не знаю. Думаю, що відмовлять. Навчання при каталоцьких церквах обов'язкове, але можна принести довідку, що проходили це навчання при іншій церкві (наприклад в Київі)

Фоткаються в нас або в Стрийському парку, або (тепер популярніше) на площі Ринок і в Італійському подвір'ї.

Стосовно салонів, то зверніть увагу на салон Оксани Мухи (ще відомий, як ГалвВестМода). Кубіта вважається однією з кращих дизайнерів весільних суконь у Європі. Її салони є по всьому світі. Колекції (і відповідно можна щось вибрати) можна подивитись тут http://oksana-mukha.com Там є і координати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 2-7-2007 у 20:05


Cвого часу один священник сказав мені, що канонічне право не виключає вінчання в піст, навіть у Страстну П'ятницю, але повинні бути для цього вагомі причини (одне з пари при смерті, або мужчину рекрутують до війська). ІМНО у молодих людей їх немає.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 2-7-2007 у 20:08


Крім того, раніше в законі була норма, що подати заяву у ЗАГС можна за місцем проживання одного з пари. Не певен, що вона відмінена.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2007 у 20:24


Львів гарне місто. Але, направду, я би радив таки одружитися десь дома, а потім приїхати сюди у весільну подорож. Інакше можете успішно зіпсути і одне і друге (весілля та поїздку). Принаймні розписку взяти в себе.
Хоча, ще багато залежить від того, скільки ви готові потратити на організацію весілля.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 2-7-2007 у 20:52


Так, давайте без фаталізму!!!!!!!

Із Загсом я вам допоможу, у мене там тітка працює.
Щодо церкви, я вінчалася у Домініканах, можу також вас направити там до знайомого священника.

Гарні місця у Львові - це площа Ринок, Шевченківський гай...та у нас їх купа.
Якщо щось то звертайтеся. Допоможемо.

Мрії повинні збуватися!




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 2-7-2007 у 20:55


Найкраший весільний салон - це Людмила на вул. Івана Франка, там і ціни людські. Сама там ШИЛА свою весільну сукню, бо інші весільні салони мені відмовили через нестандартну фігуру.



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 2-7-2007 у 21:37


Мрії повинні збуватися, але підтримую Андрія. Як мінімум, розписатися, варто на місці. Щоб не робити собі купу проблем.
Та й в процедурі розписки (з моїх спостережень) романтики мало.:)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2007 у 22:23


Колись як розписку робили в палаці Потоцьких, то звичайно було досить мило. Ну і прямо в центрі. А тепер - трохи не те..



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 3-7-2007 у 07:43


Скажу і своє дещо.
1. Визначитися з датою, якщо в Загсі проблем не буде - тоді все добре, інакше якщо в пік весіль - тре або знайомства або з самого ранку чергу займати і то не відомо.
2. В церкві якщо не буде багато шлюбів - можна домовитися легко.
Як на мене найоптимальніший варіант - десь година 11-12 ЗАГС, потім десь 13-14 шлюб, потім гостей (якщо їх багато) - відправляти в ресторан, а далі самим їхати фотографуватися, щодо фотографій - візміть фотографа і оператора зі Львова, вони вас самі будуть водити і казати що де як робити щоб вийшли гарні фото.
Ресторани - залежно від кількості людей і фінансів, я робив - було по 65 грн з "чоловіка".
Якщо позволяють фінанси - можна пошукати у Львові людину яка тим займається, заплатити їй сказати що ви хочете і як - вона все організує і всюди побігає за вас і про все домовиться.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 3-7-2007 у 10:26


65 грн. з чоловіка? Гм. цікаво, де такі ціни були?

Менше ніж за 120 на чоловіка я не знаходила.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 3-7-2007 у 11:22


це було рівно два роки тому, кафе від А до Я - по вул. Джерельній там зробили ремонт, досить гарно, готують теж смачно. Є два зали один здається на 40 інший на більше людей.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 3-7-2007 у 19:57


Між-іншим, я згадав, щоб взяти шлюб не в своїй парафії мають бути також поважні причини і дозвіл декана.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-7-2007 у 21:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Яницька
1) у якому загсі краще розписуватись?

Вам варіантів не дадуть - міський загс по вул Франка.
Цитата:

2) чи вінчають, якщо день весілля припадає на Успенський піст

Я б не організовував весілля в день посту.
Цитата:

3) як краще спланувати день: які місця відвідати, де виходять найкращі фотографії

Все залежить від вподобань і часу. Фотки виходять добре всюди:) - площа Ринок, Оперний театр, стометровка, стрийський парк, Шевченківський гай і т.д. В стрийському парку майже кожна молода пара вважає за потрібне сфотографуватися на містку.
Цитата:

4) у якому недорогому, але вишуканому ресторані влаштувати святкову вечерю

На яку кількість людей? І чи сумісні ці вимоги?
Цитата:

5) які є непогані салони весільних суконь:rolleyes:

А можливо краще підбирати салон поближче до місця проживання і не їхати до Львова спеціально за сукнею?
Цитата:

Розумію, що питань багато, але ми на ці вихідні вже збираємось їхати до Львова і подавати заяву, одразу б хотілось домовитись про вінчання і ресторан.

Не рекомендую призначати дату весілля в день посту.
Цитата:

На другий день весілля ми плануємо виїхати на природу. можливо хто порадить затишне нелюдне місце, бажано з озером чи річкою, де можна скупатись.

Боюсь що безлюдних озер поблизу Львова, до можна скупатися, нема:(. А відповідні річки треба шукати на відстані напевно щонайменше 50 км.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 3-7-2007 у 21:46


купатися в день весілля, це круто, хіба не робити зачіски та макіяжу:)))
до Стрийського парку я б не радила йти, це така "совдепівська традиція".




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 3-7-2007 у 21:53


Скупатися можна в Стрийському парку. З лебедями. :) Точно запам'ятаєте на все життя :)

А якщо серйозно, то, не ображайтеся, але в Наполеона і Гітлера, імхо, плани були скромніші і реалістичніші. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-7-2007 у 07:39


Якщо це у вас не тільки мрії а й реальні бажання які здійсняться - то це супер, а якщо ви просто помріяти взнати а потім кинути все - то я б тоді взагалі не починав.
Знайти можна все і навіть скупатися можна - наприклад як їхати до миколаїва біля Бродок є озеро, там і мангали в лісі і озера - правда холодне, але коли я там не буваю - людей завжди мало( набагато менше ніж в інших водоймах), окрім того є багато всяких приватних садиб, для молодих рекомендую - базу відпочинку Узлісся, там навіть здається є номер для молодих точно не памятаю, але там дуже гарно, озеро гарне - а посеред нього на "островку" - баня.
А коли у вас весілля?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Яницька
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 8
Зареєстрований: 20-6-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-7-2007 у 10:59


Весілля ми плануємо на 25 серпня. Кількість людей обмежена: батьки, брати сестри, ми і друзі - всіх біля 15 осіб. Виходить саме в піст, то вже вирішили вінчання відкласти на пізніше і провести у нареченого на Рівненщині. З загсом ніби вже домовились, дякуючи Одарці ;) і можна розписуватись незалежно від місця прописки.
Лишилось спланувати дозвілля.
Дякую Тарасу за сайт - сукні чудові, взнати ще б їх приблизні ціни. У Києві на гарні сукні ціни високі, а дешеві і даром не потрібні.
Ще виникло нове питання:
- чи треба нам авто, щоб потрапити з готелю у Палац, а потім по мальовничим місцям? Бо, наскільки я пам'ятаю, ми центр міста обходили за півдня. Чи не буде це фізично важко?
Якщо все-таки брати авто, то хотілось би, якщо це не дуже дорого, чайку кабріолет - підкажіть, що зазвичай у вас орендують на весілля і приблизні ціни.
На ресторан ми плануємо $30-40 на людину, якщо вийде дешевше при непоганому обслуговуванні, будемо тільки раді.
Фотографа і оператора збираємось везти з собою: мій рідний брат і подруга дуже захоплюються цією справою :)
На природу плануємо на другий день, тому не думаю, що буду вдягати сукню, робити зачіску і макіяж - ми взагалі туристи, любимо ваші Карпати і природа можливо нам навіть важливіша за ресторан. Дуже сподобалась ідея Дем'яна про базу відпочинку у лісі, було б зручно і поселитись там і святкову вечерю зробити і другий день провести, якщо є якісь контакти, пишіть, буду вдячна.

Всім ще раз дуже дякую за допомогу, до Львову ми приїздимо у обід в суботу, будемо вже про все дізнаватись згідно вашої інформації і замовляти.;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 4-7-2007 у 11:24


1. Про базу - там все є, якщо таке не підходить можна знайти інше і дешевше, однак мені там найбільше подобається http://www.baza.lviv.ua/, можливо і якщо вдасться домовитися про банкет там же.
2. Авто треба однозначно. Ціни різні - можна взяти просто таксі на весь день, можна домовитися і про бусіки і про мерседеси, ціни дуже різні в середньому 20 у.о. година. Бажано всетаки мати людину яка все це покаже і розкаже.
3. З ресторанами тре поспішити я робив в липін весілля, в квітні-травін дуже багато ресторанів просто були вже зайняті.
4. Якщо вам подобаються гори я б взагалі скажімо в Славському на якійсь базі (після розписки і знімків) поїхав би туди і там би святкував. (гарний ресторан Святослав -в Сколе).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-7-2007 у 08:19


Що ж на скільки мені відомо організація і планування весілля у Львові майже відбулася. Такщо RESPECT Марині і її нареченому за те що приїхали до Львова, все домовлялися навіть ходили пішки з Пустомит до Озерного краю! Отак! Так що якщо поставити ціль перед собою то можна досягнути незважаючи на труднощі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марина Яницька
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 8
Зареєстрований: 20-6-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-7-2007 у 08:48


Чесно кажучи, без вашої допомоги у нас би нічого не вийшло. За два дні перебування у Львові ми подали заяву ( у неприйомний день!!!!), замовили житло на 15 чоловік, замовили ресторан, бусик, а вже у Києві по телефону домовились із перукарем, авто для молодят, прикрасами із квітів на машину...і це все за пару днів з ваших наводок, порад, контактів. Ще лишився кусок роботи, який тре зробити у Києві: сукня, костюм, різні весільні дрібнички. Ми запросили вже гостей на весілля, бо довго тримали у таємниці наш план, але всі були у захваті саме від такого незвичного сценарію. ;)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-7-2007 у 08:57


Я знімаю капелюх перед нареченими!!!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 11-7-2007 у 09:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марина Яницька
і можна розписуватись незалежно від місця прописки.


Це дійсно так????




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 11-7-2007 у 10:12


Дійсно, так, якщо маєш в Загсі знайомих:))



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5574
Реклама: