Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Access denied
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 5-2-2003 у 10:26
Access denied


При спробі зайти на форум з дому через дайлап отримав повідомлення:
Access to this website is currently not possible as your hostname/IP appears suspicous. :mad:
Питання:
- чи це можливо замість ІР нечемного юзера заблокована ІР адреса проксі сервера?
- чи скрипт просто не зміг отримати мою ІР (запаролений проксі з підміною ІР)?

Своєї ІР я не скажу :P





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-2-2003 у 12:56


Це швидше друга причина. На Форумі є опція перевірки коректності ІР, яка з установкою нової версії непомітно включилася.

Я вже її виключив -має бути усе гаразд.

Але за ІР Ви можете не хвилюватися - я його в якихось нехороших цілях не планую використовувати, так само як мейл (якщо він не буде публічним)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 5-2-2003 у 13:55


Цитата:

Я вже її виключив -має бути усе гаразд.

вечером протестую
Цитата:

Але за ІР Ви можете не хвилюватися - я його в якихось нехороших цілях не планую використовувати, так само як мейл (якщо він не буде публічним)

та мені такі негарні думки про Адміна навіть в голову не могли прийти ;)
тим більше, що кожен нормальний форум звичайно зберігає ІР в базі для блокування небажаних користувачів і відповідно ці ІР доступні адміністратору.
просто звичка така, в загальнодоступних місцях не світити ІР і емайл щоб не спокушати недоброзичливців...

до речі глюк з http://misto.ridne.net/index.phpviewthread.php?tid=558 про який багато говорилося далі жиє :(





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 558
Реклама: