Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Літня відпустка: курйозні пригоди
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

biggrin.gif написано 7-7-2007 у 13:23
Літня відпустка: курйозні пригоди


Привіт всім форумчанам!

Тепер період літніх відпусток і напевно кожен з нас кудись збирається їхати відпочивати.
Часто на відпочинку трапляються курйозні ситуації, які здається є неповторними. Давайте ділитися... :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 8-7-2007 у 11:03


Тему переміщено у відповідний розділ " Туризм, відпочинок, старовинне місто"



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-7-2007 у 16:08


Можу почати: наприклад, при поїздці в Чехію, купили квитки на автобус в тур-фірмі....коли прийшли на автостанцію, водій глянувши на квитки сказав що він в те місто не заїжає а обїжає його десь за 200-300 км, показав графік та маршрут руху...кароче кинули нас чи як то казати, але їхати тре було. Звязавшись з приймаючою стороною, проаналізувавши маршрут, ми домовилися зустрітися посередині між нашим містом і тим яким водій міг доїхати відхилившися трохи від маршруту. Нас було висаджено в 12 ночі на якійсь автозаправці, тут ми зрозуміли а що якщо ми не так щось пояснили і нас не тут будуть зустрічати...але через 15 хвилин за нами приїхали машини і ми добралися до необхідного місця!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-7-2007 у 17:34


У мене в 1989 р. було подібне. В епоху початку розквіту човникового бізнесу. Отримали можливість поїздки в Югославію (то, хто памятає, було фантастично вигідно). Мали їхати Бєлград
Були проблеми з квитками. Нарешті за 2 тижні чекання хтось дістав нам квитки на "Москва-Венеція", до якого лишалася 1 година. Ми миттєво вскочили на таксі і на вокзал.
Лише вже на югославському кордоні зрозуміли, що Бєлграда нам не побачити. Єдина зупинка на території тодішньої Югославії була в Загребі.

Нічого. Зате Загреб побачили.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 9-7-2007 у 19:19


І в мене було щось було подібне. В 2001 році я мав їхати по стипендії в Німеччину. Забронювали квитки заздалегідь у Львівській фірмі Актон що на Коперніка. Пізніше взяли квитки (нас було троє) У визначений день і годину прибуваєм на місце зустрічі автобуса, який їхав із Київа і тут нам заявляють, що місць нема, а всі претензії до фірми. Сваритись немає часу, тому терміново їдем на автовокзал і хапаєм квитки до Варшави. Зранку у Варшаві берем квитки до місця призначення. Згідно умов стипендії на місці треба було зареєструватися до 11 год вечера 20 серпня. А ми приїхали о 4 год ранку 21.08
Розбудили розпорядника, а він каже гуд-бай, мов запізнились. А суть в тому, що якщо ми з якихось причин не попадаєм по цій стипендії, то Львів втрачає на п'ять років право отримувати цю стипендію.
І тут хтось із нас, в черговий раз пояснюючи причини затримки сказав слово "мафія". І тут розпорядник перелякався, став белькотати, щось на подобі "О! рашен мафія", типу він нас розуміє і співчуває. Впустив нас і зареєстрував :). Як потім вияснилось - він вирішив, що на нас по дорозі напала мафія, пограбувала і тому ми запізнились.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 9-7-2007 у 19:28


Взагалі ця поїздка в Німеччину запам'яталась дуже багатьома приколами.
Тому продовжу.
На другий день, не виспаний (лягли в 5 стали о 8 год.) і втомлений спускаюсь до сніданку. Офіціантка німецькою мене питає мов "що будете гамцяти", а я по німецькій ні бум-бум, тому питаю, мов "Ду ю спік інгліш".
Вона мені "Найн".
І тут я задаю геніальне питання "Спрехін зі дойч" :lol: (до сіх пір не знаю, чого це ляпнув)
Ну вона мені із квадратними очима, типу "Я, я".
Я розумію, що ляпнув повну фігню і вже про себе, але в півголоса українською "толку, що шпрехаєш, якщо я не шпрехаю"
І чую у відповідь "ну ми можемо і українською говорити" :)

Як виявилось це була кубіта із Одеса, яка виїхала до Німеччини і вже 6 років там жила.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5587
Реклама: