Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чому люди перекручують свої емайли, коли пишуть на форумах
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-7-2007 у 22:46
Чому люди перекручують свої емайли, коли пишуть на форумах


Допис в порядку лікбезу для початківців.
Досвідчені люди часто пишуть свій емайл в інтернеті, зокрема спілкуючись на форумах, у перекрученому або трохи модифікованому виді.
Найчастішою формою такої модифікації є заміна символа "@" на якісь традиційні букви, типу "at", "собака", "равлик" і тп або просто його упускати чи писати з пробілами.
На погляд початківця це нелогічно і навіть неввічливо. Доля правди в тому є. Проте, сумна реальність Інтернету заставляє людей свідомо ідти на такі перекрути.
Ця сумна реальність зводиться до одного слова - спам. Таке маскування є формою захисту від того, щоби ваша пошта потрапила до списків спамерських розсилок, що потім приведе до завалювання скриньки масою зайвих листів.
Спамери використовують спецільні програми (боти) для автоматичного сканування сторінок сайтів (і особливо люблять форуми) та виявлення в тексті сторінок поштових адрес, які потім заносяться в спамерську базу.

Тому і використовуються перекручені записи. В тихій надії, що бот не впізнає в записі поштової адреси, адже швидше за все бот вирішує що слова є поштовими адресами, якщо вони відповідають традиційній структурі поштової адреси (зокрема містять символ "@").




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-7-2007 у 23:32


Так роблять, але чи це щось дає - не знаю
Навіть ніде не світячи адресу, через деякий час існування адреси, спаму валить просто купа :(, що інколи навіть видаляєш разом з ним корисні листи.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 13-7-2007 у 09:03


Иги. Вивчила. Але з досвіду скажу- сумніваюсь, що допомогає. Хоча пробувати можна... А раптом...



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 13-7-2007 у 17:23


Ще й як помагає :D




Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-7-2007 у 18:42


Тут важливо розуміти, що даний захіж не може бути епізодичним. Типу коли хочу - пишу емайл, хочу - маскую.
Якщо вже маскувати, то маскувати завжди і всюди.
Але в принципі і це не порятунок. Наприклад, ваш мейл можуть публікувати без вашої згоди. Або буде викрадено адресну книгу вашого знайомого, де ви занесені. Або буде викрадена база даних провайдера (припускаю, що саме це є причиною частих звинувачень в адресу деяких служб безкоштовної пошти у контексті розсилання спаму), мейл можна просто вгадати або сконструювати. Варіантів є багато.
Хоча збір даних з форумів імовірно таки одне з головних джерел спамерських БД.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 13-7-2007 у 21:31


То що ж тоді робити? :(
Маскуватися не можна, бо все одно вичислять... А як боротися зі спамерами? :baddevil:




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 13-7-2007 у 22:49


Подумаєш. спам! Налякали їжака голою попою... Кожен день перевіряючи пошту спам викидаю - от і все. Проблема? Так, але - крихітна, займає кілька секунд на добу. Не варте обговорення.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 14-7-2007 у 00:15


...ну як нічого страшного - я ж плачу за весь цей трафік, за всю цю рекламу... так набігають хороші суми з мого ж гаманця.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-7-2007 у 01:45


Цитата:
...ну як нічого страшного - я ж плачу за весь цей трафік, за всю цю рекламу... так набігають хороші суми з мого ж гаманця.

Згідний. Плюс до того всього мусиш передивлятися той хлам, чи немає серед нього часом неспаму :mad:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-7-2007 у 08:13


До Богдани Курилюк
Найпростіше - користуватися поштовою службою gmail. Там дуже потужний і "розумний" спам-фільтр. Це, до речі, уже обговорювалось десь тут, на форумі.
Єдина проблема, про яку сказав Юрко - треба час від часу переглядати папку зі спамом, чи бува не потрапив туди важливий лист.

А просто ігнорувати не у всіх виходить, і пару секунд це теж не займає - в мене до півтори-двох тисяч листім спаму на місяць приходить. Це 50-70 листів в день :(




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 14-7-2007 у 10:05


Цитата:
Tempika
...ну як нічого страшного - я ж плачу за весь цей трафік, за всю цю рекламу... так набігають хороші суми з мого ж гаманця.


Прошу вибачення. Вже забув слово "трафік".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 14-7-2007 у 10:10


Цитата:
Рост
А просто ігнорувати не у всіх виходить, і пару секунд це теж не займає - в мене до півтори-двох тисяч листім спаму на місяць приходить. Це 50-70 листів в день :(


50 листів - 50 секунд.
Якщо раз на рік в скриньку заглядати - то таки проблема, згоден.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-7-2007 у 18:01


Ну але Галина заглядає - інакше вона б не знала скільки в неї спаму приходить ;)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 14-7-2007 у 18:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
50 листів - 50 секунд.

І так щодня. Щиро дякую.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 14-7-2007 у 21:17


...а ось мене безлімітка не влаштовує, мені цілком вистачає 1 гіга (тре ж якось себе стримувати в ітернет-залежності), тому спам мене дратує дико, - це просто крадіжка моїх грошей і часу... а ще одна смішна історія - був у мене ящик колись на фарлепі (по додзвону був договір, більше 5 років назад)... вже давно ним не користуюся, але в поштовій програмі він є налаштований, -- то я звідти весь цей час вигрібаю тільки спам... причому цей ящик ніде, окрім самого фарлепу не світився, ніде в інтернеті, абсолютно... може він свої бази теж комусь продає?...



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-7-2007 у 22:21


Цитата:
може він свої бази теж комусь продає?...

Ну чому продає зразу?
Могли вкрасти, а ще швидше - недобросовісний співробітник пустив наліво.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5600
Реклама: