Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Кабельне телебачення - ваші відгуки
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

question.gif написано 5-2-2003 у 23:06
Кабельне телебачення - ваші відгуки


Може є кому що сказати про своїх провайдерів кабельного телебачення.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор+
Дійсний член
***



Повідомлень: 298
Зареєстрований: 5-11-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-2-2003 у 00:05


"Коли я своїх кабельщиків запитав про Інтернет - ви б бачили їхні очі."

А як це зрозуміти?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-2-2003 у 01:07


Ну ніби я запитав чи вони MarsianTV транслюють, або скажемо воду по кабелю передають :)

Тобто, були вражені і не знали як спекатися "просунутого" клієнта. По очах було видно, що навіть не розуміють, про що йде мова.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
False
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 6-2-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: cool

[*] написано 7-2-2003 у 10:30


Кабельне телебачення псується, раніше було і більше і цікавіші канали, тепер малотого що підняли оплату - кількість каналів зменшилася.
Я підчеплений до центуріона
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 7-2-2003 у 15:53


Напевно з кабелями така ж ситуація, що і з радіом - в комерційній битві за користувача перемагає... (тут вагаюся: чи примітивніший, чи чужозагальнозрозуміломовніший, чи і одне і друге). Наприклад, колєги казали, що замість російського ТНТ, по якому любили дивитися новини (там, принаймні, версії відрізнялися від Першого каналу), тепер по кабелю в дім лине якийсь чужозагальнозрозуміломовний донецький канал.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Victor
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 7-2-2003
Місто: NY
Нема на форумі

Настрій: Cool

[*] написано 7-2-2003 у 16:20


А хто мені скаже, скільки каналів транслюють і яка ціна?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
False
Новак
*



Повідомлень: 19
Зареєстрований: 6-2-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: cool

[*] написано 7-2-2003 у 16:55


в мене 29, офіційн має бути 21, плачу 12.50 грн на міс, але раніше каналів було більше (33-35)



любов приходить і відходить, а пива хочеться завжди
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Victor
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 7-2-2003
Місто: NY
Нема на форумі

Настрій: Cool

[*] написано 7-2-2003 у 17:17


Шановний!Користуючись підручником математики в картинках під редакцією Пупкіна можна зробити нескладні підрахунки: за день ти сплачуєш 0.42 гр. за пакет і 0.14 гр. за канал. Запитую.За ці грошенята ще й щось транслюють? Пропоную встановити лічильник на телік,тоді ще меньше платитимеш.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-2-2003 у 20:03


Цитата:

що замість російського ТНТ, по якому любили дивитися новини (там, принаймні, версії відрізнялися від Першого каналу), тепер по кабелю в дім лине якийсь чужозагальнозрозуміломовний донецький канал.


Я від того також постраждав. ТНТ досить своєрідний канал і подеколи там дещо цікаве крутили, а ТРК "Украина" - це тихий ужас. Пробував сваритися - глухо - видно Янукович ропорядження розіслав.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 7-2-2003 у 21:54


Серед 11 компаній кабельного телебачення, які сьогодні працюють у місті Львові, лише 5 отримали ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, тобто працюють у визначеному правовому полі. Решта – діють незаконно.

Я мешкаю у двохповерховому будинку на 8 квартир. У такі будинки компанії кабельного телебачення не дуже хочуть проводити кабель - їм це не вигідно. Отже я обходжусь без "кабельного" - і у принципі не дуже за ним жалкую :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Victor
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 7-2-2003
Місто: NY
Нема на форумі

Настрій: Cool

[*] написано 7-2-2003 у 23:56


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Серед 11 компаній кабельного телебачення, які сьогодні працюють у місті Львові, лише 5 отримали ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, тобто працюють у визначеному правовому полі. Решта – діють незаконно.

Я мешкаю у двохповерховому будинку на 8 квартир. У такі будинки компанії кабельного телебачення не дуже хочуть проводити кабель - їм це не вигідно. Отже я обходжусь без "кабельного" - і у принципі не дуже за ним жалкую :)
В такому разі можна обходитись і без компа,без машини, без телевізора, без багатьох речей.І рахувати можна перейти на рахівницю.Але хіба це виправдовує ситуацію.Вдосконаленню нема меж.І мені здається, зупинишся на один день-завтра вже треба буде наздоганяти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-2-2003 у 00:07


Я не впевнений, що українське телебачення (в смислі те що в нас показують) дуже допомагає саморозвитку.
І аналогії мені в очі не кидаються.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Victor
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 7-2-2003
Місто: NY
Нема на форумі

Настрій: Cool

[*] написано 8-2-2003 у 00:57


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Я не впевнений, що українське телебачення (в смислі те що в нас показують) дуже допомагає саморозвитку.
І аналогії мені в очі не кидаються.
Ну,те що чисто українське телебачення ніколи не виділялось-це факт(за рідким винятком).А на рахунок саморозвитку- Частинка слова САМО вже вказує, що все залежить від самого себе.Можливо ми різне телебачення дивимось,тому і погляди різні
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 8-2-2003 у 13:10


Цитата:
Першим відправив користувач Victor
В такому разі можна обходитись і без компа,без машини, без телевізора, без багатьох речей.І рахувати можна перейти на рахівницю.Але хіба це виправдовує ситуацію.Вдосконаленню нема меж.І мені здається, зупинишся на один день-завтра вже треба буде наздоганяти


Вікторе, Ви мене не зовсім вірно зрозуміли. Я зовсім не проти наукового прогресу і не сповідую принципів аскетизму :)
Якщо встановлення кабельного телебачення коштуватиме для мене 50 грн (а не 500 як зараз), то я звичайно погоджуся це зробити, і з задоволенням дивитимуь цікаві канали (якщо я матиму вільний час і такі будуть)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Victor
Новак
*



Повідомлень: 22
Зареєстрований: 7-2-2003
Місто: NY
Нема на форумі

Настрій: Cool

[*] написано 9-2-2003 у 04:03


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Цитата:
Першим відправив користувач Victor
В такому разі можна обходитись і без компа,без машини, без телевізора, без багатьох речей.І рахувати можна перейти на рахівницю.Але хіба це виправдовує ситуацію.Вдосконаленню нема меж.І мені здається, зупинишся на один день-завтра вже треба буде наздоганяти


Вікторе, Ви мене не зовсім вірно зрозуміли. Я зовсім не проти наукового прогресу і не сповідую принципів аскетизму :)
Якщо встановлення кабельного телебачення коштуватиме для мене 50 грн (а не 500 як зараз), то я звичайно погоджуся це зробити, і з задоволенням дивитимуь цікаві канали (якщо я матиму вільний час і такі будуть)
Шановний Романе! На привеликий жаль,а може навпаки, не ми диктуємо ринку, а він нам. Доречі.На якому сайті я би міг ознайомитись з контрактом кабельної компанії та які канали, або ціліпакети, вони пропонують?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 9-2-2003 у 07:30


Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Може є кому що сказати про своїх провайдерів кабельного телебачення.

В мене Львів-КТБ. В принципі претензій немає, але коли я тільки підключався - було краще.. Це десь 5-6 років тому..
Канали були кращі. Мір кіно, Наше кіно , Ночной канал.. Тобто багато НТВ шних не закодованих на той час каналів. RTL - првад я там тыльки формлу-1 дивився. А зараз быльшысть каналів - якийсь маразм. Навіть російске РТР - і те забрали. Залишилось ОРТ, НТВ. По НТВ майже нема чого дивитися.. Шендерович звідтам втік.. Багато хто втік - стало набагато нуднішим.. Ще є якісь поляки - там крім Справ Кепських також не дуже щось подивишся ... Дискавері нема, Культури нема.. В мене колись антена на селі половину з тих каналів що зараз є безплатно тягнула .
До Польщі недалеко :)

Але я не жаліюся - так як залишився Eurosport і мультики по Cartoon Network . Деколи є що подивитися.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Olegator
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2003 у 19:25


Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Серед 11 компаній кабельного телебачення, які сьогодні працюють у місті Львові, лише 5 отримали ліцензію Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, тобто працюють у визначеному правовому полі. Решта – діють незаконно.

А де можна взяти перелік тих 5 фірм ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 14-2-2003 у 21:59


Цитата:
Першим відправив користувач Olegator
А де можна взяти перелік тих 5 фірм ?


Нажаль, які саме компанії кабельного телебачення отримали ліцензію я не знаю. Дивує також відсутність представництв цих компаній в Інтернеті - принаймі я не зміг знайти їхні Web-сторінки. Якщо я знайду інформацію - обов'язково поділюся.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vlotsk
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 23-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2003 у 17:57


У мене Львів-КТБ. Особливих претензій до якості чи ціни не маю, от тільки вибір каналів...
Особливо обурююся від того, що немає достойних музичних каналів. Раніш була ВІВА, але прибрали. Я зателефонував директору, почав виясняти чого. Він каже, мовляв ВІВА за право трансляції хоче по 1 грн з абонента. Дорого. Он ми вам замість неї О-ТВ дали. Але заміна то нерівноцінна, навіщо мені та російськомовна попса? МТВ теж відсутнє...
От би підкинути кабельникам ідею створити веб сторінку, для так би мовити зворотнього зв"язку з клієнтами. Щоб було якесь опитування на тему "які канали ви хотіли б бачити?".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Теодор
Дійсний член
***



Повідомлень: 113
Зареєстрований: 16-7-2002
Місто: м. Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-2-2003 у 08:02


В мене кабельного немає. Що в принципі мене не дуже засмучує. Не має часу дивитись і ті 9 каналів , що в мене є.
Але в мене річна дитина. І тому дуже скоро мабуть постане питання мультфільмів. Та й Євроспорт я б не проти мати. Але на жаль вже давно в моємо районі провайдери ( якщо можна їх так назвати ? ) не проводять жодних акцій. А за повну суму не дуже хочеться підключатись. Тим більше що такі акції вже були.
Живу я в районі супермаркету Лідер на пр. Чорновола. На скільки я знаю там є компанія Центуріон. Може хтось знає чи плануються якісь там акції ?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 18-2-2003 у 15:06


А чи не ліпше згадати старенькі добрі сателітарні антени? Наставити на що хочеш і дивитися. Проблема тільки що англомовних безкоштовних каналів мало. Зато німецьких - скільки влізе.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-2-2003 у 16:39


Так як з мене не дуже-то великий телеман, то одного разу мене дуже сильно "шляк трафив" з тим кабельним: зі всіх послуг, які надавав "оператор" КТБ, ми використовували ну від сили 50% його "послуг" (сильно сказано!). ну шо - неправда?!
Прийшовши ввечері, поставив родині питання "руба": далі за те кабельне платити не збираюсь; якшо хочете дивитися, будь-ласка, платіть собі! Мовчанка у відповідь...
...Наступного тижня встановив на дасі польську "розчепірку", яка "ловить" ну майже всьо в дм-, метровому діапазонах.
Всі задоволені.
Хоча зараз (і так буде аж до саменьких президентських виборів) іноземні канали би не помішали...
Хоч бери і вовком вий.
"Поступ" може назад у своїй телепрограмі розмістити програми "Нового" каналу на звичному місці.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Vlotsk
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 23-1-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-2-2003 у 17:47


Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
...зі всіх послуг, які надавав "оператор" КТБ, ми використовували ну від сили 50% його "послуг"


А які вони послуги крім, власне, передачі TV-сигналу надають? Може я щось пропустив? (Колись йшла мова про інет, сигналізацію, ще якісь примочки)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-2-2003 у 15:47


Я й тому, власне, слово `послуг` взяв в лапки: "послуг"...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 25-3-2003 у 22:34
Переділ ринку кабельних мереж


Оператори кабельного телебачення продовжують конфліктувати з міським управлінням транспорту та зв'язку, начальник якого оголосив нещодавно, що більшість з них працюють поза правовим полем. Оператори вважають, що їх просто хочуть витіснити зі Львова.

Управління транспорту та зв'язку розходиться з операторами кабельного телебачення в тому, які ліцензії необхідні для роботи кабельних компаній. В управлінні вважають, що, окрім ліцензії Державного комітету зв'язку, необхідна ще й ліцензія Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Натомість, на переконання кабельників, вимога другої ліцензії суперечить багатьом законам, зокрема Закону "Про Національну раду" та закону "Про ліцензування".

"Нам необов'язково мати ліцензію Нацради, адже ми не збираємося створювати власного каналу", -- каже співзасновник Спілки кабельного телебачення України Геннадій Хазан. Окрім того, за його словами, в управління зв'язку до певних компаній постійно виникають якісь необґрунтовані претензії та вимоги, тож із сукупності наявних фактів Хазан робить висновок, що у Львові планується переділ ринку, у якому беруть участь деякі міські чиновники. А мер міста, за свідченням кабельників, закриває очі на цю ситуацію.

Негласно ж розповідають таке: на кабельну компанію "Телебойман" знайшовся серйозний покупець, який, щоправда, згоден купити її за умови, якщо вона охоплюватиме більшу територію. До слова, Ярослав Вовчак, теперішній начальник управління транспорту та зв'язку, очолював колись Галицьку асоціацію операторів кабельного зв'язку, до якої входила і вищезгадана компанія.

З 12 кабельних компаній, що діють у Львові, лише 5 мають ліцензію Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Якщо решта 7 невдовзі не отримають даної ліцензії, їх, за словами самих кабельників, позбавлять права ретранслювати телеканали абонентам й оголосять новий тендер на розподіл територій впливу.

Однак отримати ліцензію Нацради, за словами Хазана, теж виявилося проблемою. Скажімо, телекомпанія "Маска", що утворилася від об'єднання 5 кабельних компаній, досі не може її отримати. "Видачу ліцензії просто заблокували", -- кажуть кабельники.

Ярослав Вовчак, на адресу якого висловлюють претензії, абсолютно заперечує не лише свою власну зацікавленість у кабельних мережах, але й взагалі твердить, що ніякого конфлікту з частиною кабельних компаній його управління не має. "Управління підписало угоди з 11 операторами кабельного зв'язку, і я просто не маю права їх розривати, -- каже він. -- Але, згідно із законодавством, ліцензія Держкомзв'язку дає право лише на технічне обслуговування мереж, а для ретрансляції телеканалів необхідна ліцензія Нацради, тож як тільки вона буде отримана, я не матиму до кабельників жодних претензій".
Галина СКИБНЬОВСЬКА

Джерело - [url= http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=8546] Поступ [/url]




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 562
Реклама: