Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Вибір кондиціонера
Олег Тан
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 12-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

question.gif написано 21-7-2007 у 16:29
Вибір кондиціонера


Люди,підскажіть,хто зтикався з такою проблемою. Хочу дома поставити собі кондиціонер. Один на в спальню,а другий - на кухню. Допоможіть порадою,хто таке вже пройшов. Який вибрати,за якими критеріями і можливо порадьте фірму у Львові,яка нормально їх встановлює (я чув,що від цього дуже залежить термін експлуатації)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2007 у 16:30


О, я якраз з таким питанням також прийшов :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2007 у 19:34


І я пару днів назад задумувався, але зараз вирішив, що якщо робити, то тільки на наступний рік, бо літа ще тільки місяць-півтора. Тому купив собі вентилятор )). Але будь які поради будуть корисними, бо якщо така спека буде продовжуватись, то без кондиціонера як без хліба буде тяжко. Колись встановленням займались мої знайомі, але зараз вони займаються тільки холодильним обладнанням. Впринципі треба попитати, може й знову почали.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 21-7-2007 у 22:19


З тими, що стикався. LG працювали 2 роки, потім ломались. Після ремонту їх на рік вистарчало, тоді ломались остаточно. Самсунги ніби витриваліші, але як воно зараз - не знаю.
Взагалі щодо марки краще фахівців попитати.
А от пораду щодо встановлення дам - ставити треба так, щоб він не дув на місця, де будуть знаходитись люди, а то прикро на холодному вітрі сидіти.

А взагалі це все нинішні будівлі. Зайшов вчора до себе в офіс, глянути, як там успіхи з ремонтом, а там так прохолодно, просто чудо... Все ж стіни 84 см це не 15-сантиметрові панелі.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Тан
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 12-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-7-2007 у 09:32


З того,що встиг начитатись в інеті,найкраще співвідношення ціна-якість мають кондиціонери Mitsubishi. Самси і лижі входять в категорію самих дешевих і ненадійних. Можна разглядати Hyundai,які теж вважаються непоганими. Daikin - вважаються елітою (і по ціні також :lol: ).
Найгірше це те,що,напевно зараз час встановлення не дуже вдалий. Сезон і ціни,думаю,вищі. Але згадую,як було минулого року - все відтягував, відтягував, дожив до осені, а потім подумав,що наступне літо, напевно не буде таке спекотне.... ну і дочекався. :):)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 18-11-2007 у 17:49


Люди, не ставте кондиціонери! В них виявляється заводиться бактерія Легіонелла, яка негативно впливає на легкі. Іноді з найгіршим результатом для людини. :(
Якось по телевізору цілу передачу про це вислухала - уже їх не хочу дома мати, хоча теж шукала варіанти кондиціонерів.
Купила чеський настільний вентилятор Сатурн і вже 2 роки спасає влітку.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 23-11-2007 у 12:27


Вдома поставив Sencor - запропонували на вигідних умовах. Щодо розрахунку потужності тощо можна відвідати наприклад цей лінк: http://www.ukofficedirect.co.uk/air_conditioners/calculating_what_a...

Або спробувати пошукати таблиці розрахунку кондиціонера для конкретного приміщення самостійно в гуглі ;)




There is no place like 127.0.0.1
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5627
Реклама: