Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: шукаю ДЕФІЦИТ - хорошого пічника!
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

yes.gif написано 2-8-2007 у 10:53
шукаю ДЕФІЦИТ - хорошого пічника!


А я от намахалась з ідеєю про двофункційний котел по ЖЕКах і газконторах і зрозуміла, що на мій загальний метраж 18 м квадратних я хочу звичайну невелику пічку і все...
Але тепер от знову проблема - виявилось, що у Старому Львові пічник - це просто страшенний дефіцит! Якщо хтось когось має, буду дуже вдячна:D




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 20-11-2007 у 17:28


І що, ніхто ніякого пічника не знає?:(



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 20-11-2007 у 18:02


Ну я знаю доброго, але він не у Львові, і йому за 80...
А чому саме пічка? Є зайві дрова? Бо на газ конвектор буде вдвічі економніше...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 20-11-2007 у 18:08


Газ конвектор у нас немає де ставити. А лічильник на газ є.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 20-11-2007 у 18:24


Тобто, на пічку місце є, а на конвектор -- ні? :o До речі, конвектори, як і котли, бувають крім парапетних ще й димохідні, вони один в один замість пічки ставляться. А для газконтори щось не бачу принципової різниці -- пічка там, котел чи конвектор -- на все ніби потрібні дозволи-плани-проекти...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 20-11-2007 у 18:29


Попробуйте пошукати пічника:
- через фірми, які встановлюють каміни.
- через виготовників кахель (одна з них на Снопківський, навпроти парку "Залізна вода).
І читайте ю2ю




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 20-11-2007 у 18:35


Врахуйте ще такий нюанс:

Пічка на газ не має "ходів", через які повітря проходить зигзагом, щоб краще нагріти піч. В старих кахельних печах, коли встановлювали газові пальники, всю внутрішню "начинку" обрушували, щоби боронь Боже, десь не накопичився газ і не було вибуху. Через те ці печі дуже неекономні. І ще запитання: а зараз як опалюєте?




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 20-11-2007 у 18:55


1. на конвектор місця нема. :( а кухонне вогнище торчить. вже 3 роки правда не працює. І поставити пічку - ніякого дозволу не треба.
2. про пічку без ходів. От власне старі пічники це знають і ставлять пічки з ходами.
3. вже третій рік опалюємо електробатареєю. правда все залежить від світла - вимкнуть чи не вимкнуть :lol: і від якості морозу залежить наша кишеня - лишимось з грошима чи без штанів ...;)




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-11-2007 у 15:11


"І поставити пічку - ніякого дозволу не треба. " - "Не треба" чи "і питать не буду"?
Чомусь у мене склалося прикре враження (сподіваюся, що все не так), ніби Ви щось узяли собі на думку, і намагаєтесь будь-яким чином втілити. Чесно кажучи, не можу зрозуміти, як може пічка бути краще конвектора. З практичних, а не естетичних міркуваннь, звісно ;). І чому на установу, що палитиме газ, не треба дозволу. Он електроплита звичайна - і ті перевіряються.
Тобто, воля Ваша, але чи безпечне те, що Ви загадали? Бо такі справи не терплять недбалості чи прорахунку, ба навіть дрібних. Тобто, можливо, незнайомій людині без переконливих гарантій Ви доручатимете своє, І НЕ ТІЛЬКИ СВОЄ ЖИТТЯ. То є необхідним?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-11-2007 у 15:43


Ну, не знаю, там де пічки не було а хочуть зробити то може і треба дозвіл, а у мене треба замінити кухонне вогнище на пічку. Там і вентиляція і димохід залишаються ті самі. Тому і дозволу не потрібно. Я вже третій рік займаюсь Жеком і газконторою, то трошки вже щось смислю в цьому;)
"Чомусь у мене склалося прикре враження (сподіваюся, що все не так), ніби Ви щось узяли собі на думку, і намагаєтесь будь-яким чином втілити". Люда
Це у Вас так прикро склалось враження :).

"До речі, конвектори, як і котли, бувають крім парапетних ще й димохідні, вони один в один замість пічки ставляться." Тарас Сокальський
Так, але у мене малий, якому всюди цікаво залісти і все покрутити. Тому мені в даному випадку пічка здається практичнішою.:)

"Ну я знаю доброго, але він не у Львові, і йому за 80..."Тарас Сокальський
А у Львів він взагалі не приїзжає?




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-11-2007 у 20:10


Цитата:
...у мене малий, якому всюди цікаво залісти і все покрутити

В мене теж. Але слово "ПЕЧЕ" засвоїв чітко, і до конвекторів якось не пхається. Подивимось, як себе менший поведе...
Цитата:
А у Львів він взагалі не приїзжає?

Нажаль, вже не приїЖДЖає -- вік не той. Хоча раніше бував -- в нього там син живе і дорослі онуки...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-11-2007 у 20:13


ПС. А чим загрожує самовільне встановлення конвектора замість пічки? (безперечно, з дотриманням усіх норм, необхідних для безпечної експлуатації)
:rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 21-11-2007 у 20:27


штрафом і відключенням від газу. Причом утак само встановлення пічки замість "кухонного вогнища". І не факт, що після сплати штрафу дозволять узаконити встановлення. І ще один "не факт", що звернення до фірми, яка вирішить питання з двофункційним котлом "під ключ", не буде дешевше, ніж наступний штраф.



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 21-11-2007 у 20:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
пічка здається практичнішою.:)


ІМНО якраз навпаки. Конвектори мають захист від пропадання подачі газу, якщо повернути кран, але не "запалити", то газ не піде. В печі такого немає. А ще, якщо робити пічку "з ходами", то буде значно менше клопоту і витрат, якщо зразу купити пару літрів бензину, всіх домашніх і сусідів заздалегідь евакуювати, облити все бензином і підпалити.:mad: Вибачте за "чорний гумор", :( , але після Мандриківської від такої безвідповідальності мене "шляк трафляє".:mad:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-11-2007 у 21:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
штрафом і відключенням від газу. Причом утак само встановлення пічки замість "кухонного вогнища". /quote]
Хто казав?:o, в жеку і в газконторі казали що не треба... Гм... А може ви знаєте якусь постанову з цього приводу чи якийсь закон може є?:rolleyes:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-11-2007 у 21:21


але після Мандриківської від такої безвідповідальності мене "шляк трафляє".:mad:

А це як?:rolleyes: Я з дитинства наприклад з пічками росла і жива як бачите. А що конвектори взриваються - чула.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-11-2007 у 21:27


Цитата:
Конвектори мають захист від пропадання подачі газу, якщо повернути кран, але не "запалити", то газ не піде.
І ще ВЕЛИКИЙ ПЛЮС -- конвектори мають термостат, який підтримує температуру в приміщенні. З осені запалив і забув -- автоматика свою справу знає. Хіба що скручуєш для економії газу на час відсутності людей.

________ off ____________
До речі, хто колупався в сучасних котлах -- там має бути електромагнітний газовий клапан, які його параметри? -- хочу до конвектора присобачити (вклинити перед основним пальником), щоб дистанційно керувати температурою, будучи в іншому місті. Паралельно -- на які граблі можна наступити з цією "рацухою" (тільки попрошу, якщо відповідати, то кваліфіковано і арґументовано)
пс.Хоча можна придумати альтернативний клапану варіант -- електронагрівник на термобалоні. Воно простіше/безпечніше з т.з. втручання в роботу газової апаратури, але енергозатратніше -- на акумуляторі при пропаданні світла довго не протягне, і хата буде нагріватися без потреби...
________ /off ____________
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-11-2007 у 21:39


Цитата:
А що конвектори взриваються - чула
Хотів би дізнатися подробиці (щоб самому застрахуватися)... А пічки навіть на дровах чи вугіллі можуть вибухнути при вдалому збігу обставин...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-11-2007 у 22:23


при вдалому збігу обставин...

Тобто? Ще ні разу про таке не чула.:rolleyes:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 21-11-2007 у 23:19


В мене був невеличкий БАБАХ -- накидав в розпалену пічку купу дрібних трісок і закрив, чекаючи, що то все розгориться. Не дочекавшись звуку тяги, за пару хвилин відкрив глянути, що там робиться -- з дверцят вирвався стовп полум'я. Обійшлося обшмаленими вусами і обгорілими газетами на столі за 2 метри, які я вчасно погасив. Але могло бути гірше... При недостатній кількості повітря іде термічний розклад деревини з утворенням/скупченням вибухонебезпечних газів. Щось подібне, тільки менших масштабів (просто язики полум'я при раптовому розгорянні від притоку повітря визирають з грубки) з вугіллям відбувається постійно.
Я вже не кажу про розпалювання пічки нафтопродуктами, яке часто практикується. Хтось був хляпнув ґас в погаслу, але гарячу пічку і підніс сірник -- верх пічки розвалило, "кочегар" з опіками потрапив до лікарні.
А ще бували випадки, коли цілі сім'ї гинули від чаду -- забитий сажею чи обвалений димохід, передчасно закритий шубер... В конвекторах/котлах автоматика чітко контролює наявність тяги.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 22-11-2007 у 09:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
________ off ____________
До речі, хто колупався в сучасних котлах -- там має бути електромагнітний газовий клапан, які його параметри? -- хочу до конвектора присобачити (вклинити перед основним пальником), щоб дистанційно керувати температурою, будучи в іншому місті. Паралельно -- на які граблі можна наступити з цією "рацухою" (тільки попрошу, якщо відповідати, то кваліфіковано і арґументовано)
пс.Хоча можна придумати альтернативний клапану варіант -- електронагрівник на термобалоні. Воно простіше/безпечніше з т.з. втручання в роботу газової апаратури, але енергозатратніше -- на акумуляторі при пропаданні світла довго не протягне, і хата буде нагріватися без потреби...
________ /off ____________


В електромагнітних клапанах котлів вся електрика - від термопар-датчиків, тобто до мережі/акумуляторів/батарей вони не підключаються.
В клапані є 2 соленоїди.
1-й підключений до кола:
- аварійний датчик від перегріву (нормально замкнутий)
- аварійний датчик від пропадання тяги (нормально замкнутий)
- датчик подачі газу (в холодному стані розімкнутий)
При розпалюванні котла запалюється "пілотна" маленька горілка і кнопку подачі газу треба десь секунд 20-30-40 втримувати руками. За цей час "пілотна" горілка нагріває термомару і соленоїд відкриває загальну подачу газу в клапан. Відповідно при припиненні подачі газу горілка гасне, термопара охолоджується, струм в колі пропадає, соленлїд "відпускає", газ перестає подаватися.

2-гий соленоїд підключений до ще однієї термопари, яку гріє пілотна горілка (джерело струму в цьому колі) і до термодатчика регулятора температури. Дешевший варіант - термодатчик на виході води з котла, дорожчий - термодатчик в кімнаті, реагує на температуру повітря. Поки температура не досягнута, датчик замкнутий, газ подається на основну горілку (яка запалюється від пілотної), вода в котлі нагрівається. При досягненні температури датчик розмикається, соленоїд "відпускає", газ на основну горілку перестає подаватися. Вода в системі остигає до моменту, поки датчик температури знову замкне і відновиться подача газу на основну горілку.


"Присобачити" такий клапан конвектора ІМНО можна, якщо в конвекторі є "пілотна" горілка і місце, щоб встановити біля неї термодатчики, щоб нагрівалися полум'ям (вони розміром як чорнильна авторучка).

Можливі "граблі" - те, що струми дуже маленькі, мають бути всюди гарні контакти (бажано позолочені :lol: )




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 22-11-2007 у 12:16


Описана система мені відома і вже стоїть в конвекторі(тільки контур терморегуляції насправді механічний з термобалоном і мембранкою/сильфончиком -- енергії термопари вистачає лише на утримання клапана, попередньо притиснутого вручну, самостійно притягнути клапан електромагніт не зможе, хіба б там не проста термопара, а напівпровідниковий елемент Пельтьє стояв, але я про таке не чув і тим більше не бачив)
Але, коли я писав про "сучасні котли", то малося на увазі систему з повністю електронним запалюванням/керуванням, без "свічки", де е/м клапан стоїть перед основним і єдиним пальником (прошу не плутати з горілкою, незважаючи на функціональну близкість в плані зігрівання:baddevil: ). Мене цікавить доступність цих клапанів, параметри обмотки і можливі грабельки з газотехнічного боку (бо з струмами/контактами я собі якось дам раду сам:cool: ). Наприклад, як відреагує наявна автоматика терморегуляції на те, що газ перекриють після неї (буде деяке підвищення тиску в вихідній трубці порівняно з нормальним режимом).
пс. звичайно, якби дійсно
Цитата:
2-гий соленоїд підключений до ще однієї термопари, яку гріє пілотна горілка (джерело струму в цьому колі) і до термодатчика регулятора температури.
то в мене б і питань ніяких не було -- додатковий контакт/транзистор в колі додається елементарно.

2 Лєна Дадукевич -- попрошу сильно не бити -- наофтопив, грішний, каюсь:rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 22-11-2007 у 17:31


2 Лєна Дадукевич -- попрошу сильно не бити -- наофтопив, грішний, каюсь

Так то не до мене:lol:я тут проста смертна :saint:

Нагадаю - може хтось знає про якісь закони що до встановлення конвекторів і ПІЧОК. Бо мене в Жеку запевнювали, що ніякого дозволу у газконторі для пічки НЕ потрібно. А тут бачу, що це може бути і брехнею.:mad:

Про взрив пічки вперше почула.:rolleyes: Добре. А чому на конвектори можуть нарікати, що вони взриваються, якщо це так безпечно? Де у конвектора проблема?




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 22-11-2007 у 18:44


Цитата:
Де у конвектора проблема?
Самому цікаво...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-11-2007 у 21:24


Так що з пічником? Знайшовся? Мене добрий пічник буде наступного літа цікавити, пічка погано складена і нема тяги. Не працювала від самого початку і треба її перебрати. Скільки б це коштувало теж цікавить.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5668
Реклама: