Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Смерть радіо Ніко
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 25-2-2003 у 17:39


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Цитата:
На форумах таких відвідувачів називають "блукаючий нерв".
Цитата:


В житті то називають просто "качкою" та ще й підкидною. А шо, мені воно піднімало настрій, як ті києвляни про нас думають:lol:. Саме це і означали мої:D:D




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 25-2-2003 у 17:43


Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
А шо, мені воно піднімало настрій, як ті києвляни про нас думають:lol:. Саме це і означали мої:D:D


Він здається, писався, що з Москви. Невідомо тільки що йому тоді до радіо Ніко. А настрій воно безумовно піднімає. :lol::lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 25-2-2003 у 17:59


Та яка там Москва, тут очевидні коріння. Спільного в походженні хіба що іто, і то є столицями...:lol:



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 25-2-2003 у 18:29


Мені тільки дивно, чому так багато їх, українців за походженням, себе ототожнюють з росіянами, а українське не люблять гірше за останніх. То що, дійсно психологія раба? Чи яничара? Той ДК взагалі-то висловив думку багатьох росіян того рівня, що їм "пофіг" якою мовою (і багато чого іншого "пофіг";). Тут в аспекті радіо Ніко хтось згадував "Та-ту", що вони на МТВ популярні. Їх там зараз дійсно крутять, але то почалося тільки після того, як вони почали співати по-англійськи. Така собі екзотика для європейського тінейджера...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-2-2003 у 19:33


Особисто я не розумію цього кроку, оскільки тепер "это Нико" :) розчиниться у масі різних радів "Наших" (себто їхніх), Авто, Мелодій і т.п. Я не думаю, що цей крок підніме рейтинг. На сході їх не стануть слухати більше, а що на заході їх будуть слухати менше це точно!



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 26-2-2003 у 08:48


ДК - мабуть фан "Динамо Київ". Не дивно, що він був з Києва (себто у списку членів з Москви, краще б з Владивостока написали)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

[*] написано 28-2-2003 у 14:36
З 1 березня - зміни в ефірі радіо "Ніко" FM


Радіостанція робить наступний крок до свого слухача, крок у бік якісної музики без комплексів. В ефірі знову з'явився російскьий рок як сучасний, так і класичний, на якому виховувалось не одне покоління сучасних українських музикантів і їхніх батьків. Крім того, щодо музичних змін, значна увага буде приділятися джазовій, навколоджазовій, блюзовій і навколоблюзовій музиці. Ми орієнтуємось на розумного, інтелігентного слухача, на людей, які вбачають у радіосаунді джерело свого задоволення, а не втілення політичних амбіцій. Напрямок цих змін ви відчули ще з 17 лютого. Останні зміни - це не зміна формату радіо, а лише його вдосконалення. Це жодним чином не дискримінує українську музику, оскільки радіостанція і надалі орієнтується на вітчизняного виробника музичної продукції. Щодо змін в нашій програмі - стежте за оновленнями на сайті.



усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Roman Chajka
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 12-2-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: завжди

[*] написано 14-3-2003 у 00:15
Землякам!


Давненько не заходив!?!?!

Панове, давненько не заходив до форуму. Читав із здивуванням не Ваші думки, а саме відповіді, що Вам їх відписують.
- Неможливість щось змінити ще не означає небажання міняти. Це - щодо закидів "Чайка навіть змінив думку". Леся Герасимчук колись співала:"спитай у чайки". Так ото ж, нехай Вам свої думки не навязують як мої - можемо спілкуватися;
- є присутній на форумі конфлікт двох біблійних постулатів 1."стукайте - і вам відчинять" та 2. "не сипте перли перед свиньми - затопчуть"
- панове повірте, не має нічого гіршого ніж невігластво під яке притягуються за вуха псевдоаргументи яцької любові за одним вектором
- беріть до уваги і те, що львів"ян не люблять, але тих лишень екземплярів, що посміли залишатися собою. А далі - біологія. Мімікрія називається. Тих - люблять. Але не поважають...
- оскільки и засвоїли історичний досвід "бабло перемагає зло" - західних виходів видно два: "бабло перемагає бабло", або "не словом, а силою"...
Багатства та сили бажаю Вам, з повагою - Роман.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 14-3-2003 у 09:55


Пане, Роман. Всі з великою радістю знову вітають Вас на форумі. За час останнього Вашого відвідування відбулись деякі зміни. Так в розділі Постаті створено тему Роман Чайка, де Ви можете вести з нами спілкування. Повідомлення з цього розділу видалятись не будуть.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 568
Реклама: