Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Скільки зараз дають на весілля?
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-8-2007 у 17:33


Якщо таке правило діятиме, то можна створити ситуацію, що на весілля ніхто не прийде, або прийде дуже мало гостей.
Думаю, краще вже дарувати "хто скільки може", ніж молодий з молодою будуть їсти по 50 порцій кожної страви. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 14-8-2007 у 17:59


Хм.. Дивні якісь тут думки..
Я як буду робити весілля то це буде МОЄ СВЯТО і мені все одно хто скільки принесе грошей. Так як буде дуже неприємно коли друзі неприйдуть тільки тому що в них небуде відповідної суми. Все одно потрачено на організацію буде стільки скільки потрібно. А економити з точки зору що мол не окупиться або просьби нести гроші в якості подарунка (тим більше якусь певну суму і не менше) - оце і є справжнє жлобство (простіше піти просто розписатися і не мучити себе весіллям і підрахунками).

Помоєму це нормальна ситуація коли дарують те що вважають за потрібне.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-8-2007 у 18:06


Я про те ж, лише коротше. :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-8-2007 у 21:07


в будь-якому випадку кожен дає скільки може, але якщо може дати мало то не означає, що треба казати що так і має бути. в нас не вважається нормальним дати 100 грн., а насвяткуватися на 300 :rolleyes:
одна справа коли даю скільки можу, а інша коли думаю що дати кілька гривень це нормально, бо на весіллі не заробляють

взагалі я не раз чула що на весілля приносять і порожні конверти :) це як називається?

і все-таки більшість людей не такі багаті щоб не сподіватися на те що весілля не поверне хоч частково вкладені гроші
річ не в тому що всі такі меркантильні, а просто іноді нареченим хочеться свята навіть якщо грошей на нього нема




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-8-2007 у 21:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Хм.. Дивні якісь тут думки..
Я як буду робити весілля то це буде МОЄ СВЯТО і мені все одно хто скільки принесе грошей. Так як буде дуже неприємно коли друзі неприйдуть тільки тому що в них небуде відповідної суми. Все одно потрачено на організацію буде стільки скільки потрібно. А економити з точки зору що мол не окупиться або просьби нести гроші в якості подарунка (тим більше якусь певну суму і не менше) - оце і є справжнє жлобство (простіше піти просто розписатися і не мучити себе весіллям і підрахунками).


Помоєму це нормальна ситуація коли дарують те що вважають за потрібне.



а якби ти на нього позичив 2-3 тис. у.о.? теж було б всеодно? :D




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 14-8-2007 у 21:18


Немає грошей - не робиш забави. Або робиш маленьку, лише для родини, яка мало дарувати не буде.
Позичати такі гроші на весілля - це абсурд.
Весілля - це ж не бізнес! :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-8-2007 у 22:09


.... а якщо родина людей на 30-50? :lol:
10 000 грн можна витратити, а вони візьмуть і принесуть порожні конверти :rolleyes:

весілля не бізнес, але без грошей його не зробиш, а майже всі дівчата (ну і мабуть хлопці) хочуть мати весілля




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 14-8-2007 у 22:12


річ взагалі не про наречених, а про те що гостям йти без грошей якось не пасує :)
мені було б незручно якби хтось подумав що я скупа і тому дала мало грошей




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-8-2007 у 08:41


Щодо весілля - тут нема стандартів і не можна казати а якщо родичів 30-100... кого хочу і запрошую, як хочу так і роблю.
Спитайте наприклад Марину - вона взагалі чудово планує все зробити у львові - а сама з києва, наречений з Рівного.
Мене дратує коли навязують - ось так треба робити, треба запросити всіх родичів, або ж треба принести багато грошей....
Все це наша нація навязує. Я ж хочу і почуваю себе вільним. Я не привязуюся - треба принести не менше 300 грн. Зможу принесу 1000 а ні - принесу 10 і не буду себе почувати погано. Захочу запрошу гостей захочу ні - це наше весілля, і я його планую. А те що мені будуть говорити що так не робиться що так не можна що нас запросили ті і ми їх повинні- це абсурд і я від того відходжу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 15-8-2007 у 18:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Все це наша нація навязує. Я ж хочу і почуваю себе вільним. Я не привязуюся - треба принести не менше 300 грн. Зможу принесу 1000 а ні - принесу 10 і не буду себе почувати погано. Захочу запрошу гостей захочу ні - це наше весілля, і я його планую. А те що мені будуть говорити що так не робиться що так не можна що нас запросили ті і ми їх повинні- це абсурд і я від того відходжу.


кожен нав’язує що може :lol:
Юрій Марків з вашою допомогою проповідує християнство серед форумців




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 16-8-2007 у 22:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Юрій Марків з вашою допомогою проповідує християнство серед форумців


Не бачу в цьому нічого поганого, а навпаки добрий християнин має використовувати кожну нагоду.

Підтримую пана Юрія :saint:




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 18-8-2007 у 17:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ната Толмачова
Юрій Марків з вашою допомогою проповідує християнство серед форумців


Не бачу в цьому нічого поганого, а навпаки добрий християнин має використовувати кожну нагоду.

Підтримую пана Юрія :saint:


... використовувати кожну нагоду, щоб діставати ближніх? треба розуміти, що ніхто не любить коли його вчать жити або нав’язують свої погляди.

коли кажуть скільки варто нести грошей на грошей на весілля - то це особиста справа кожного як виявляється, а коли йдеться про віру то це вже не особиста справа? а по-моєму це подвійна мораль

все добре в міру - поширювати свої погляди нормально, але серед тих хто виявляє зацікавлення ними. інакше це той же спам виходить, просто релігійний :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Aндpiй
Дійсний член
***



Повідомлень: 128
Зареєстрований: 30-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-8-2007 у 16:17


Цитата:

все добре в міру - поширювати свої погляди нормально, але серед тих хто виявляє зацікавлення ними. інакше це той же спам виходить, просто релігійний

На цьому форумі достатньо віруючих людей, тому релігійні теми тут піднімаються і повинні розглядатися, проте нікого примусово,однак, до обговорення не залучають. Певно форумцям, котрих не цікавить релігія треба просто оминати такі теми. От, наприклад, якщо мене не цікавить бізнес, то просто не читаю таку тему, якщо ж все-таки тема зацікавила, то прочитаю, зроблю собі висновки, а дописувати не буду, бо для чого втручатися у розмову тих, що краще володіють даним предметом, ну, хіба розпочинаю свій бізнес і щось хочу запитатися.

Щодо спамерів, пані Нато, в цю категорію вляпались поки-що тільки ми з вами, пишучи в темі про весілля про зовсім інші речі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 25-8-2007 у 11:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aндpiй
Щодо спамерів, пані Нато, в цю категорію вляпались поки-що тільки ми з вами, пишучи в темі про весілля про зовсім інші речі.


:lol: по-моєму ви мене неправильно зрозуміли. ну - як хочете

то того ж я б не сказала що це спам, я б сказала що розмова перетекла в інше русло
і для безспосередньої розмови це є цілком нормально і природньо, тоді як на форумі це офтоп. ото і вся проблема




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Машенька Бодак
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 7
Зареєстрований: 2-11-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Святковий! Скоро весілля!!!

[*] написано 5-11-2007 у 16:46


Я думаю, що рідні дають більше, а друзі і знайомі менше, а взагалі-то всі дарять таку суму на яку мають можливість. Якщо людину запрсили на весілля, а вона не має на стільки можливості щоб принести наприклад 50 у.е., то що тоді їй на весілля не йти тому, що вона може подарувати тільки 150 грн?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 11-2-2008 у 16:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Немає грошей - не робиш забави. Або робиш маленьку, лише для родини, ...
Весілля - це ж не бізнес! :)

Абсолютно згідна. Нам з чоловіком трошки є років... Якби в 18-20 розписувались, може б по-іншому вирішили. А так, ми прожили тихо мирно років 5, потім пішли також тихо мирно і розписались. Запросили тільки самих ближчих друзів. Зайшли після цього в "Де жа вю" випили з приємність шампанське і досі приємно згадати :saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 18-9-2010 у 11:40


В мене таке ж питання. Можливо, хтось підкаже скільки зараз дарують на весілля до не дуже близьких родичів. Звичайно, зараз дарують тільки гроші. А ось скільки?



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Косовська
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 120
Зареєстрований: 23-10-2009
Місто: Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: щоб не плакать, я сміюся ...

[*] написано 19-9-2010 у 11:13


В нас в Дрогобичі (до не дуже близьких родичів) дарують не менше 200 грн з одного, і то ще залежить від того в якому ресторані чи залі проходить дійство.

Якщо Ви знаєте що ресторан дорогий, і там наприклад з однієї людини беруть 300 грн+ спиртне, то зрозуміло що 200 грн то маловато.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Домін
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 373
Зареєстрований: 11-5-2010
Місто: Одеса
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-10-2010 у 20:50


намагаюсь на всі свята дарити подарунки - тобто мені небайдужі люди, яким я їх дарую, тому я витрачу не тільки гроші, але й свій час, довго буду розмірковувати, що буде кращим подарунком, побігаю у пошуках, гарно обгорну та обов*язково придумаю теплі слова. останнього разу (на початку місяця) були на весіллі у мого друга. він людина заможня, таких грошей, щоб його здивувати, в мене немає. тому ми зробили такий подарунок: поїхали до Львову (чергова екскурсія до улюбленого міста) та купили листівку з дерева та квітів, потім поїхали в Яремче (вік-енд "прощавай літо") та купили там дві білі пухнасті шкури вівці, потім в Одесі взяли два великих сувенірних пакети, зав*язали шкіри червоною стрічкою додали листівку з поздоровленням та букет квітів. доречі, ми були єдині, хто не подарував гроші на цьому весіллі. вважаю, що зробили те що треба. а, взагалі, у нас зазвичай дарять 100 долларів за 2-3 особи. чи хто скільки може
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 4-9-2011 у 22:25


Цікава така тема... Знаю, що повторюю вище написане, але не менше вартості місця в закладі святкування (приблизно).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Руденко
Новак
*



Повідомлень: 25
Зареєстрований: 30-3-2012
Нема на форумі


[*] написано 18-5-2012 у 09:39


Ходили на весілля місяць назад, то клали у конверта біля 100 у.є. тілько хз чи нормально це чи багато..
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-7-2012 у 22:07


Якщо на двох, то точно не забагато...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5682
Реклама: