Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Про жінок та про свиней
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-8-2007 у 21:49
Про жінок та про свиней


Можливо вам траплялося бачити рекламу дезодоранту Рексона, де проводять аналогію між запахом жінки і свині.
На цю тему рекламістами було розміщено і відповідний рекламний Флеш-ролик. Проте роздратування користувачів Рунету призвело до того, що ролик забрали.
Але в іншому місці є модифікований ролик (з критичними коментарями).
http://www.micromarketing.ru/multiki/rexona/




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 9-8-2007 у 09:57


Мене особисто той дурнуватий ролик не образив. Так, я - жінка, але мене то не стосується, тому що від мене (пробачте за натуралізм) не тхне. І я не користуюся міським транспортом, їзжу на авто, в салоні якого окрім мене нікого немає. Але я звичайно деколи користуюся залізницею і буває таке, що їде в купе зі мною жінка або чоловік від яких не те що як від свині, а як від цілого скотомогильника тхне! Або в черзі на касі супермаркета хтось як підійде - мамо рідна! І жінки також і не "бомжацького" вигляду. Золота-срібла начіпляли, парфумом набризкалися, а митись не вважають за потрібне. Так, звичайно, є деякі хвороби, коли через порушення гормонального фону є підвищена пітливість, специфічний запах, таке інше. Але в більшості випадків - це просто не сформований батьками в дитинстві рефлекс митися.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5687
Реклама: