Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: «Народжувати чи ні?» - державна грошова допомога
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

2cents.gif написано 9-8-2007 у 12:13
«Народжувати чи ні?» - державна грошова допомога


Два з половиною роки тому - з квітня 2005 року - було введено відносно велику грошову допомогу по народженню дитини ~8500 грн (за точність не ручаюсь - сам не отримував).

Можливо саме через такий розмір державної виплати народжуваність у селах, особливо у віддалених, не райцентрах, на хуторах вперше за останні багато років стала порівнюваною зі смертністю.

В містах динаміка збільшення народжуваності теж позитивна, проте я чув, що соціологи тут вважають визначальними інші причини.

Зараз передвиборчі обіцянки дійшли до пропозиції 15000 грн. за народження другої і третьої дитини. Це, між іншим, гроші, на які сільська сім'я може рік спокійно жити.

Хотілося б знати наскільки важливими при планування сім'ї є такі виплати? Чи зважаєте ви на них? Чи спричиняє, наприклад, можливість введення такої допомоги затримку в зачатті дитини?




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-8-2007 у 12:36


Просто на цьому гроші заробляють для тих для кого це є вагомим фактором про дитину. Питання - закінчується допомога і що далі отримає дитина? Ніочго - іде на вулицю. Про це вже говорили. Навіть чув що почали ставити таких "мам" на облік щоб позбавляти їх в подальшій допомозі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-8-2007 у 12:40


Не хотілось би тут обговорювати проблеми суспільства.
Мене цікавить насамперед особиста думка кожного - що для нього така допомога?




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 9-8-2007 у 21:15


Державна допомога повинна бути обов'язково! Хоча для мене це було другорядним чинником при вирішенні мати дитину.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-8-2007 у 21:33


Цитата:
Мене цікавить насамперед особиста думка кожного - що для нього така допомога?

Допомога - це важливо! :)
Щоправда, достовірно стверджувати не можу, бо не отримували.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 9-8-2007 у 21:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Допомога - це важливо! :)
Щоправда, достовірно стверджувати не можу, бо не отримували.


Ну от спонукатиме вашу сім'ю 15000 гривень народити другу дитину? Чи, може, на рішення це не вплине, а гроші стануть першим внеском в її майбутнє і ви як батьки відсторонитесь від цих грошей, залишивши їх, наприклад, в банку?




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-8-2007 у 21:48


На рішення про те, чи "заводити/не заводити" абсолютно не вплине, навіть мінімально. Тому і гадати не буду, що з ними робитиму, якщо колись отримаємо.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 10-8-2007 у 08:35


Для мене це було б другорядним стимулом. Наразі найбільше турбуюсь про роботу. Ну тобто народження дитини - це виліт з нормальної роботи мінімум на рік. Звісно, можна працювати віддалено, проте це вже інше.

Плюс у мене завджи є страх, що мало як там складеться, а може я народжу, а через три тижні розійдемось з чоловіком? буває ж усяке, а гроші треба будуть в будь-якому випадку.

Якщр буду народжувати - цю допомогу однозначно в банк скластиму. Така собі "заначка" на всяк випадок :)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 10-8-2007 у 09:33


Вікторіє, а чому це Вам здається народження і виховання дитини для жінки якоюсь ненормальною роботою? :o

Ненормальна робота це якраз побудова жінкою кар'єри, мені здається :)

Ну і якось дивно бачити аж таку невпевненість у власному чоловікові :rolleyes:




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 10-8-2007 у 13:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Вікторіє, а чому це Вам здається народження і виховання дитини для жінки якоюсь ненормальною роботою? :o

Ненормальна робота це якраз побудова жінкою кар'єри, мені здається :)

Ну і якось дивно бачити аж таку невпевненість у власному чоловікові :rolleyes:


Ну... до виховання дитини я взагалі не ставлюсь як до роботи. Це - суть життя після її народження. Тобто для мене поняття роботи - досить вузьконаправлене :)

Стосовно побудови жінкою кар"єри - мабуть тоді я ненормальна ;). Хоча ні, таки нормальна, бо мені не потрібна кар"єра в загальному розумінні цього слова. Мені потрібна внутрішня впевненість в тому, що я роблю, що я вмію і як то в мене виходить. Можна не бути начальником департаменту, достатньо бути дуже хорошим спеціалістом в своїй справі. От я хочу досягти останнього.

Хех... може то тому, що я його ще не знаю? :) Та й взагалі я до шлюбу відношусь трохи скептично. Можливо тому, що навкруги всі розлучуються, а може тому, що виросла в неповній сім"ї.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 10-8-2007 у 13:52


Мені здавалося навпаки - наче кількість розлучень зменшується.
І, врешті, навіть якщо навколо мене всі порозлучаються, чи маю я брати такий приклад?

;)




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 10-8-2007 у 14:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Мені здавалося навпаки - наче кількість розлучень зменшується.
І, врешті, навіть якщо навколо мене всі порозлучаються, чи маю я брати такий приклад?

;)


Звісно, не потрібно його брати. Проте на психіку трохи давить :)




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 10-8-2007 у 18:39


Людоньки, та чому ж ви вірите?!!! Передвиборним обіцянкам? А "обіцяльщики" вже знають, звідки ті гроші брати?
Моя дочка одержала (одержує?) гроші за першою обіцянкою Ющенка. Частину (тищі півтори, точну цифру не пам'ятаю) - отримала одразу, ну, на протязі пари місяців. Решта - "розсрочка", щомісячно певна маленька сума.
Так ось, вона "попала під перший оберт колеса" (два роки тому), тобто навіть на таких умовах все ж змогла отримати ті гроші. А тих, хто народив дитину трохи пізніше, "футболять", здається, досі...

"Обіцянка - цяцянка, а дурному радість."
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 10-8-2007 у 19:04


Andreas

Мова не про те, як і кому платять. Мова про те, наскільки це впливає на народжуваність.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 10-8-2007 у 19:16


2Олексій Мачехін
Не треба казуістики. Мова йде про державну допомогу на народження дитини. Мої зауваження і приклад - в тему.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 10-8-2007 у 19:54


Та до чого ж тут казуїстика?
Андрію, я створював цю тему, у першому повідомлення стоїть питання:

Хотілося б знати наскільки важливими при планування сім'ї є такі виплати? Чи зважаєте ви на них? Чи спричиняє, наприклад, можливість введення такої допомоги затримку в зачатті дитини?

Мені особисто байдуже яким чином і протягом якого часу мені виплачуватимуть ці гроші, бо я на них не розраховую. Проте як другорядний чинник я їх оцінюю - 15000 гривень допоможуть моїй дитині на початку самостіного життя або, наприклад, здобути бажану освіту.
Думаю, за 16 років їх таки сплатять? :D




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-8-2007 у 02:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Ну от спонукатиме вашу сім'ю 15000 гривень народити другу дитину? Чи, може, на рішення це не вплине, а гроші стануть першим внеском в її майбутнє і ви як батьки відсторонитесь від цих грошей, залишивши їх, наприклад, в банку?

Для моєї сім'ї державна допомога - це був другорядний чинник. Я з дружиною не прив'язували і не будемо прив'язувати народження дитини до цієї допомоги.
Дитина не купується!
Хоча впевнений, що в деяких малозабезпечених сім'ях ця допомога сильно впливає на рішення народжувати. Також багато добре забезпечених сімей народжують одну дитину, і ні їх достаток, ні державні допомоги не переконають їх завести хоча б ще одну.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-8-2007 у 03:29


Не думаю, що для прошарку людей, котрі мають, як мінімум комп+інтернет 1500 долярів стане якимось вагомим чинником при народженні дитини.
Той прошарок, який народжує заради грошей на форумах не сидить. :)
Звісно, що для більшості цей чинник другорядний, але попри це, він є помічним, корисним і правильним.


p.s. Потрібно щороку проводити вибори, бо лише перед виборами обранці зачинають думати і про народ, про соціальні виплати. Перепрошую за офф-топ.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 11-8-2007 у 07:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не думаю, що для прошарку людей, котрі мають, як мінімум комп+інтернет 1500 долярів стане якимось вагомим чинником при народженні дитини.
Той прошарок, який народжує заради грошей на форумах не сидить. :)


Мені теж так подумалось :)
Хоча хтозна - може людина з роботи пише.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 18-11-2007 у 17:19


А у нас малий дозволу не брав чи з"являтись на світ, йому було все одно мають батьки гроші чи ні:lol:, зачався собі і все...:) Але що до допомоги - не знаю як в інших країнах, але на приклад у Франції якщо 3 дитини в сім"ї, то допомога від країни така значна, що мама може собі дозволити не працювати, бідувати не будуть. Там зацікавлені в народжуваності дітей.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тетяна Степанова
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 14-1-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-1-2010 у 14:13
народжувати чи ні? Народжувати! це щастя!


скажу як людина, якій видалили матку при перших родах... НАРОДЖУЙТЕ! І дай Вам і Вашим діткам міцного здоров"я!
я маю щастя і мою чудову донечку! і хочу ще дітей. а от не можу.
тому хочу сказати всім, хто вагається: НАРОДЖУЙТЕ!
Бог дав дитину, дасть і на дитину.
хоча звичайно добре, що зараз держава підтримує батьків і немовлят грошовою допомогою.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-1-2010 у 16:08


відповім тетяні тут (вона знає питання): мої колєжанки вже внуків скоро очікуватимуть, так що.. сама я завжди вважала, що народжувати дитину тре тільки в міцній сім*ї, з людиною, яка хоче і може бути люблячим батьком і чоловіком.. гроші тут діло десяте.. але я ніколи такого чоловіка в свому житті не зустрічала, дітей тому не маю, і, мабуть, вже і не переживаю через те, що у мене їх не буде.. ну не дав бог, так би мовити :-) :rolleyes:



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 19-1-2010 у 17:15


Павильно кажете, ащо входить в обовязки люблячого батька, чоловіка? - Забезпечити сімю. Колись він ходив на полювання, щоб дитина і мати мало що їсти. Тепер це гроші :)
Тому це не є десяте, це є все взаємним і відкидувати одне від одноо не можна ніяк.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 19-1-2010 у 22:51


Гроші так-сяк (а подекуди і ого-го як) може заробити і кубіта.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-1-2010 у 10:22


Мова не йде про то хто може заробити гроші, можуть і дід з бабою заробялти.
Ви написали що гроші то ітак діло десяте. Це неправда бо гроші це основа існування в наші часи людини. Саме за них ми їмо і одягаємося - без чого фактично існування людини неможливе.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5689
Реклама: