Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: «Народжувати чи ні?» - державна грошова допомога
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-1-2010 у 12:11


Ну але всі ми працюємо і якісь гроші заробляємо. Не йдеться ж про абсолютних тунеядців і нероб (ви таких знаєте? - я - ні). Хто заробляє більше, хто менше, але і того менше може цілком на все вистачити. Для мене гроші - не фактор.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 20-1-2010 у 14:10


Цитата:
народжувати дитину тре тільки в міцній сім*ї, з людиною, яка хоче і може бути люблячим батьком і чоловіком
Ну це, так би мовити, ідеальний варіант. Але деколи доводиться обирати найкраще з можливого...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-1-2010 у 14:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Ну але всі ми працюємо і якісь гроші заробляємо. Не йдеться ж про абсолютних тунеядців і нероб (ви таких знаєте? - я - ні). Хто заробляє більше, хто менше, але і того менше може цілком на все вистачити. Для мене гроші - не фактор.

Знову ж таки не розумієте. Гроші це є фактор. Без них (мова не йде про кількотсі більші чи менші), а про взагалі мінімум грошей за яких існує людина - це є фактор і завжди буде.
Якби Ви не працювали, не отримували ніяких грошей і не мали надходжень ніяких - чи погодилися б народити дитину? Думаю що ні, а отже присутність грошей це є фактор, як не курти.
Єдиним замінником може бути - це якщо живете десь на острові, самі добуваєте їжу, одяг для себе і для дитини, де дійсно гроші не потрібні.
Просто ви думаєте про кількість - і кількість не є фактором для вас, але саме присутність є обовязковою.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-1-2010 у 15:12


Якби Ви не працювали, не отримували ніяких грошей і не мали надходжень ніяких - чи погодилися б народити дитину?

Якась фантастична ситуація, чесне слово :-) Такого не буває.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-1-2010 у 15:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Якби Ви не працювали, не отримували ніяких грошей і не мали надходжень ніяких - чи погодилися б народити дитину?

Якась фантастична ситуація, чесне слово :-) Такого не буває.


А де тут фантачтика? Скльіки жінок які не мають роботи - не мають чоловіків - вагітніють апотім позбавляються дітей.
Причина?- Відсутність грошей і будь-яких умов для виховання та існування дитини, навіть як то кажуть якщо дитина по "зальоту". Приходиться віддвавати в вікно життя.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 20-1-2010 у 18:30


Я не знаю таких жінок. У когось є батьки, хтось може собі дозволити не працювати, але серед користувачів цього форуму нема таких, хто ніде не працює, чоловіка не має і народжує заради грошей.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-1-2010 у 19:58


Гроші важливі, але лише до певної міри. Народжували ж люди у нелегкі 90-і, я вже мовчу про війну і голодомор...
Не все залежить від грошей.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-1-2010 у 09:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Гроші важливі, але лише до певної міри. Народжували ж люди у нелегкі 90-і, я вже мовчу про війну і голодомор...
Не все залежить від грошей.

і я вже мовчу яка була тоді смертність новораноджених, скільки виживало, в яких умовах жили тоді в ті часи і взагалі яка кількість була народжуваності.
Мове йде про теперішній час і теперішні умови а не історія.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-1-2010 у 11:26


До Demyan:
90-і - це не є аж так давно, не було аж такої смертності, статистики не знаю, але не думаю, що смертність була суттєво вища ніж тепер.

Грошей не мали практично усі, але народжували, і сьогодні ці діти вже закінчують школу і я не думаю, що їхні батьки жаліють тепер, що тоді їх народили. Так, напевно вдягалися не надто і харчувалися не супер, але не все так страшно, а порівняно з значною кількістю країн світу, то й взагалі досить навіть добре.

Гроші радше визначають кількість дітей в сім'ї, а не питання мати їх чи ні.






Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-1-2010 у 11:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Гроші радше визначають кількість дітей в сім'ї, а не питання мати їх чи ні.

Правильно, сам же кажеш - визначають кількість дітей, мати одну дитину чи мати 0 дітей чи 3....

А я не писав ніде що гроші визначають про питання дітей - мати чи не мати. Я кажу що дитна + гроші в сімї (харчування, одяг, житло - що оплачується грошима) - це є фактом великим, а не десятим як писалося вище.

Питання тоді до тебе - ти одружений, жінка не працює, тебе звільнили з роботи ти пару місяців не можеш знайти її, в той час жінка каже "давай дитину народимо".
Роботу не знайшов, заощаджень немає, живеш в Києві на орендованій квартирі. Щоб ти їй відповів?

Таких випадків зараз дуже багато. В мене знайомі виїхали в Київ, чоловік мав хорошу роботу, хотіли вже думати про дітей, його звільнили - знайшов роботу на яку вони оплачують все необхідне для себе, родичі всі у Львові...але саме ізза відсутності грошей, прийшлося плани з дитиною перенести і поміняти повністю плани свої знову вернувшись сюди.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-1-2010 у 11:52


Не зовсім. Я мав на увазі, що коли немає грошей, то більше однієї не народжують, а не 0.

Ситуації в житті трапляються різні і я зустрічав сім'ї, які кажуть, що зараз не на часі народжувати дітей, але я ще не зустрічав сімей, які кажуть, що ми не будемо мати дітей, бо мало заробляємо.
Для чого тоді та сім'я?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-1-2010 у 11:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ситуації в житті трапляються різні і я зустрічав сім'ї, які кажуть, що зараз не на часі народжувати дітей, але я ще не зустрічав сімей, які кажуть, що ми не будемо мати дітей, бо мало заробляємо.


Нутак правильно я ж не кажу про розміри грошей. Мова йде про сам мінімум грошей за яких можливе існування сімї та дитини - Їжа, житло, одяг для себе і дитини.
Нажаль зараз такі випадки збільшуються, в звязку з скороченням робочих місць, те що молоді сімї переїжали в більі міста, мали хороші роботи, я вже мовчу про те як набрали кредитів...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 21-1-2010 у 12:05


Мінімум грошей є завжди, імхо. Та й держава зараз більше помагає ніж у 90-их



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2010 у 12:07


Щодо грошей і щодо дітей.
Треба чітко розуміти, що навіть у глобальному вимірі залежність якщо і є, то вона - обернена. Багаті країни вимирають, бідні - багато народжують.
Річ у тім, що часто саме великі прибутки стають на заваді народженню дітей. Наприклад, через народження дитини зірветься поїздка на Сейшели.
У нас ситуація специфічна - різко відбулося пониження якості життя в 90-х. І ті, хто відмовився народжувати з матеріальних міркувань - насправді виходили з порівняння з 80-ми (коли, умовно кажучи, молоко було дешеве). Якби вони не пам'ятали тих часів - то би вважали рівень цілком достатнім.
Звичайно, народжувати коли ти живеш без роботи і перспектив в Києві в орендованій квартирі - це навряд чи мудро. Але тут інше - тут взагалі немудро жити в Києві в орендованій квартирі без роботи і перспектив .

Мені здається, якщо пара не хоче мати дітей з якихось міркувань, (кар'єрних, комфорту, життєвого креду, оригінальних духовних пошуків, алкоголізму, ліні і т.п.), то вони наводять не справжню причину, а саме матеріальні нестатки. Тому я переважно в таке не дуже вірю.

З іншої сторони, якщо моя попередня теза правильна, то виходить, що чоловік (та й жінка) , який каже, що він не може "купити" дитину, все-таки десь неправий. Напевно не в контексті, що "нема грошей", але все-таки неправий (в якомусь іншому сенсі).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-1-2010 у 12:09


Додам до написаного ще таке.
Я зовсім не проти планування. Навпаки думаю, якщо пара бачить, що з якихось раціональних міркувань краще зачекати - напевно таки краще зачекати.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 21-1-2010 у 12:12


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Додам до написаного ще таке.
Я зовсім не проти планування. Навпаки думаю, якщо пара бачить, що з якихось раціональних міркувань краще зачекати - напевно таки краще зачекати.


Підтримую.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 30-1-2011 у 01:16
Що вбиває материнський інстинкт українок?


Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив, що розмір державної допомоги при народженні дитини до кінця 2011 року зросте майже на 60%. Та кому як не батькам знати: переважна більшість цієї державної допомоги, що стала для політиків частиною піару, йде на погашення тих медичних послуг, які минулими роками були безкоштовні.

Майже третина жінок репродуктивного віку не прагнуть відчути радість материнства. А ті, хто зважується на цей крок, частенько обмежуються однією дитиною.

Немає тренда на багатодітність

За даними ООН, в Україні зареєстрований найнижчий у світі природний приріст населення. Як зазначають демографи, рівень народжуваності в країні останніми роками скоротився удвічі і не забезпечує відтворення населення. Хоча якраз останніми роками чиновники радісно рапортують, що в країні зріс рівень народжуваності.

Так, сьогодні народжують. Але не багато. За даними Державного комітету статистики України, природний приріст населення зареєстрований лише в Києві, Закарпатській, Рівненській і Волинській областях. А щоб українська нація не скорочувалася як шагренева шкіра, необхідно, аби на середньостатистичну сім`ю припадало в середньому 2,2 дитини.

Медики і психологи намагаються розібратися у причинах свідомої бездітності жінок. І ось один із висновків: інстинкт материнства, виявляється, вбивають кар`єра і численні стреси. Як стверджують англійські науковці, у 40% жінок, зайнятих кар`єрою, знижується лібідо, а 30% жінок взагалі не хочуть ставати матерями.

«Небажання мати дітей – це психологічна проблема, але її причини можуть бути найрізноманітніші, – пояснює психолог Олена Черненко, завідувачка відділенням психології приватної клініки.– Багато що залежить від рівня достатку сім`ї, освіти. Надто різнорідне українське суспільство. Якщо зарплата українки в середньому становить менше 2,5 тисяч гривень, то в такому разі професійна залученість жінки – це запорука виживання сім`ї. Проте саме фінансові аспекти життя дуже багатьом жінкам не дозволяють зважитися на народження дитини».

В інших прошарках суспільства – інші проблеми. Досить часто жінки, що не мають фінансових складнощів, теж не хочуть народжувати. І якщо в першому випадку на підвищення народжуваності в країні може впливати держава, то в другому «балом правлять» внутрішні мотиви. Жінка свідомо робить вибір на користь кар`єри. Тим більше що цю особистісну орієнтацію вітає суспільство. І навіть нав`язує: подивіться глянсові журнали. У них практично немає пропаганди материнства.

«Всі ми живемо в соціумі – під впливом сучасних тенденцій, - пояснює Юлія Давидова,д.м.н., завідувачка акушерським відділенням екстрагенітальної патології Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України. – Сьогодні насамперед вітається кар`єра, і ось ми маємо результат: жінки народжують мало. З`явиться тренд на народження великої кількості дітей – народжуватимуть. У журналах для жінок ви побачите безліч порад, як будувати кар`єру, а ось як створити сім`ю, як стати хорошою матір’ю – про це пишуть мало».

Як зазначає лікар, жінкам у глянсових журналах чомусь віддають два образи: «забитої» домогосподарки або «акули бізнесу». Але це крайнощі. Адже є маса проміжних варіантів, що дозволяють жінці мати дітей. Вся справа – в пошуку прийнятного. «На жаль, в Україні сьогодні немає такої тенденції: мати двох-трьох дітей. Нам потрібно змінювати ставлення до багатодітності, – зазначає Юлія Давидова. – Для цього необхідно, аби держава підтримувала материнство, аби в країні була достатня кількість хороших дитячих садків, безкоштовні дитячі спортивні секції і гуртки... Від цього залежить дуже багато».

Скільки грошей потрібно на пологи?

Здавалося б, жінки мають радіти: в Україні збільшується державна допомога при народженні дітей. Якщо в 2010 році при народженні першої дитини надавалося 12240 грн, то з 1 січня 2011 року – вже 17952 грн, з 1 квітня – 18304 грн, з 1 жовтня - 18766, з 1 грудня – 19140 грн. На другу дитину до кінця року сума допомоги становитиме 39150 грн, третьої – 78300 грн... Допомога нараховуватиметься, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для дітей до 6 років.

На що підуть ці гроші? Зокрема, майбутні мами, стурбовані появою на світ здорових дітей, самі оплачують більшість аналізів під час вагітності. Наприклад, у недорогій приватній лабораторії в Києві звичайний бактеріологічний аналіз обійдеться в 57 гривень, а за пошук інфекцій групи TORCH потрібно викласти 570-1750 гривень.

«Готуючись до пологів, я поцікавилася, які витрати мене чекають, - розповідає майбутня мама Олена. – В столиці звичайні пологи в звичайному пологовому будинку обійдуться мінімум у 500 доларів. Потрібно ще заплатити 400 гривень у благодійну касу лікарні і на власний розсуд – гонорари середньому медперсоналу, приблизно – по 50 доларів на людину. І це – при успішних пологах. Я вже мовчу про ті суми, які «непомітно» йдуть на аналізи. І неважливо, чи платить жінка податки: дільничний лікар все одно направить майбутню маму, у тому числі й на платні аналізи».

Киянка Ольга народжувала сама, без чоловіка. Вона не скаржиться на дорожнечу медичних послуг. «За появу на світ своїх двох синів у звичайному київському пологовому будинку я заплатила $1000, заздалегідь вивчивши розцінки на пологи на інтернет-форумах, - розповідає молода мама. – Добре, що зараз мені допомагають батьки. Діти - це страшенно дороге задоволення: платити потрібно за все. Але якби я була упевнена в тому, що отримаю якісну медичну допомогу! Коли потрапила в пологовий будинок (між іншим, в центрі Києва), була готова заплатити за все, аби на мене в приймальному відділенні нарешті звернули увагу».

Подейкують, що за свої перші пологи співачка Мадонна заплатила 10 тисяч доларів, і цю суму українські медики називають «шаленою». Але і в Києві можна народити за ці гроші! В одній із провідних клінік української столиці весь комплекс послуг, пов`язаний з пологами, обійдеться в 35000 грн ($4400). Важливий нюанс: стільки коштують фізіологічні пологи без ускладнень. А спостереження за вагітністю в цій клініці обійдеться майже в 13000 грн ($1600). Разом – при нормальних пологах ціна появи малюка на світ – $6000.

Але ціни – цінами, а лікарі резонно зауважують: «У нас що, жінки на вулицях народжують?» Звичайно, ні. Захочете народити – де-небудь це зробите і навіть безкоштовно, якщо ризикнете. Врешті-решт, держава теж зацікавлена в появі нових платників податків, для цього й побудовані пологові будинки.

«В усьому світі - від Індонезії до США, зокрема і в Україні – витрати на допомогу породіллі розраховують за однією схемою, – пояснює Юлія Давидова. - За даними Міжнародної федерації акушерів і гінекологів, для системи охорони здоров`я вартість природних пологів становить $1500, кесаревого розтину – $2500, природних пологів з переходом на кесарів розтин – $3500. Ці цифри враховують, розробляючи політику в галузі материнства і дитинства в кожній країні».

Але, як мовиться, мало народити – потрібно ще й виховати. І вилікувати дитину, якщо вона захворіла. Тут знову багато що упирається в гроші. Як зазначає Людмила Шангіна, директор соціальних програм Центру Разумкова, за економічної ситуації, що склалася в Україні, люди просто не можуть завести дитину. Країна така нестабільна, що українці не знають, що буде завтра, і як вони проживуть, якщо кількість членів їхньої родини збільшиться.

«Двоє працюючих батьків не в змозі забезпечити гідний рівень життя собі та хоча б одній своїй дитині, - розповідає Людмила Шангіна. – А коли люди матимуть упевненість в завтрашньому дні, вони матимуть багато дітей. Але поки що соціальної перспективи суспільство не бачить».

Майбутня мама як кришталева ваза

Нині ми всі живемо в оточенні нескінченних стресів. Як на них реагує жіночий організм, репродуктивна система?

«Дуже багато що залежить від того, як людина ставиться до психологічного тиску. Одна жінка сприймає стрес як катастрофу, інша – толерантніше, – пояснює Юлія Давидова. – Тому, аби жінка собі не нашкодила, вона має бути упевнена в собі, спокійна. Потрібно проказувати свої проблеми, знаходити вихід із ситуацій, що непокоять. Стрес небезпечний для жінки, тим більше – для вагітної: можливі викидні, передчасні пологи. Тому до майбутньої мами слід ставитися як до кришталевої вази».

Чим старша жінка – тим ретельніше слід готуватися до майбутньої вагітності. Тим більше що українки не поспішають поринути в радощі та складнощі материнства. І деколи складається думка, що деяким жінкам народжувати просто ліньки. Як розповідають медики, сьогодні багато 18-20-річних українок відразу налаштовані на кесарів розтин. А «дорослі» породіллі навпаки – прагнуть до природних пологів.

Є й жінки, що «патологічно» бажають мати дітей. Якщо їхнє бажання не справджується – починаються неврози. Звичайно, такий стан гармонійним не назвеш. «Жінки прагнуть довести свою спроможність, реалізувати жіночу функцію, – говорить Юлія Давидова. – Якщо історія безпліддя тривала – ймовірність успіху зачаття зменшується. Вагітність може бути обтяжена важким психоемоційним «багажем». За умови стабільної психіки за допомогою репродуктивних технологій можна домогтися бажаного результату з більшою вірогідністю. А взагалі в 60% випадків безпліддя нез`ясовні. До речі, дуже багато випадків підтверджують: коли безплідна пара усиновлює дитину, за два-три роки жінка народжує…»

На жаль, сьогодні кожна п`ята українка репродуктивного віку безплідна. 40% українських сімей не можуть народити дітей за станом здоров`я. У чому причина? Головна з них – порушення репродуктивного здоров`я через перенесені інфекційні захворювання, що передаються статевим шляхом. Причому, як у жінок, так і у чоловіків. Свобода сексуальних стосунків не минає без наслідків. Крім того, в Україні 80% молодих людей до двадцяти років хворі на хронічні захворювання.

Друга причина безпліддя – аборти. За деякими оцінками, 30% жінок, що пройшли через цю операцію, не можуть згодом завагітніти... Адже понад 40% українських жінок репродуктивного віку хоча би раз у житті робили аборт. За словами Світлани Лурьє, керівника департаменту маркетингових досліджень компанії Proxima Research, в Україні – найвищий показник абортів у Східній Європі.

«В Україні найпопулярніші методи контрацепції - переривання статевого акту і обчислення «небезпечних днів». А в усьому світі «небезпечні дні» обчислюють не для контрацепції, а для визначення зручних для зачаття днів», – пояснює різницю в українському і європейському світогляді В’ячеслав Камінський, головний фахівець з акушерства і гінекології Міністерства охорони здоров`я України.

А тепер підсумуємо. За даними Держкомстату України, більш як половина українських сімей не мають дітей. І не потрібно в цьому винуватити лише жінок. Психологи твердять в один голос: у представниць слабкої статі дуже багато обов`язків, дуже широкий діапазон ролей. А все встигнути в житті нереально. Ось якби українські чоловіки робили все можливе для народження дітей, забезпечували їх і просто дуже любили жінок, хтозна, як високо «стрибнула б» в Україні народжуваність…
http://health.unian.net/ukr/detail/215682




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-2-2012 у 13:28


Наша влада продовжує займатися стимулюванням народжуваності.
http://blogs.korrespondent.net/journalists/blog/julijamak-gaffi/a58...

І якщо допомогу при народженні дитини ще можна вважати позитивом (хоча вже давно дехто займається цим заради отримання грошей на алкоголь), то остання ініціатива - повний back_to_USSR.

Замість того, щоб створити умови, щоб людина до 30 років могла заробити собі на житло і достойно заробляти на утримання сім'ї і виховання дітей, придумали черговий маразм. Вже мовчу про такі дрібниці, як ціни на одяг (і заборону секонд-хенду), проблеми з влаштуванням в дитсадки і т.д.

Варто запам'ятати імена героїв: народні депутати Ярослав СУХИЙ (Партія регіонів) і Катерина ЛУК’ЯНОВА ("Наша Україна - Народна самооборона")





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-2-2012 у 23:03


У нас була тема про податок на бездітність
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=8289




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 1-10-2012 у 12:18


З 1 жовтня 2012 р. зростуть державні соціальні виплати для тих, хто чекає на поповнення родини. За народження первістка з бюджету доплачуватимуть 390 гривень. Новоспечені батьки отримуватимуть не 27 510 гривень, а 27 900. За другу дитину “докинуть” 780 гривень — сума виплати сягне 55 800 гривень. За третю і кожну наступну дитину батьки отримуватимуть 111 600 гривень — на 1500 гривень більше, ніж дотепер.

Джерело: http://www.wz.lviv.ua/articles/110218




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-10-2012 у 21:01


Вибори.... :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 1-10-2012 у 23:59


Ні, просто прив'язка до мінімалки - її теж від сьогодні на 16 грн збільшили.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5689
Реклама: