Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Вплив професії на особистість
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 28-8-2007 у 13:10
Вплив професії на особистість


Вже давно я звернула увагу на те, що в людей однієї професії з’являються схожі, звички, поведінка, схожий спосіб життя і особливо манери спілкування.
Іноді це тільки плюс, а от частенько професія псує людину.
Позитивний вплив професії це дуже добре. А як уникнути негативного впливу?

Останнім часом часто спілкуюся з бухгалтерами і здається мені, що майже у всіх них "корона на голові". І чого б це питається?

Чи часто ви по манері спілкування можете сказати що людина є типовим представником своєї професії?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-8-2007 у 14:16


Це точно підмічено і від цього ніде не дінешся. Адже на роботі ми проводимо більшу частину свого життя (не враховуючи сон). Це всеодно що спортсмен тренується і розвиває себе в тому чи іншому виді спорту. Так само тут, людина протягом років "тренує" себе в професії хоче вона того чи ні створюючи тим самим свою особистість.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 28-8-2007 у 14:42


але треба при будь-якій професії намагатися бути нормальною людиною і нормально спілкуватися з іншими, а багато людей зовсім безпідставно починають ввважати себе кращими і ціннішими за інших. наприклад керівники або держслужбовці часто мають звичку дивитися на інших зверхньо хоча крім посади така людина може нічого не має ні в голові ні в душі. і звідки воно береться те почуття особливості в абсолютно посередніх людей? маленька влада часто перетворює людину в самозакоханого ідіота (ідіотку) чим вони страшенно дратують оточуючих

такі люди просто перестають нормально спілкуватися і оцінювати себе хоч чуть-чуть об’єктивно
причому в деяких професіях це особливо проявляється




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 28-8-2007 у 14:54


У мене інша ситуація.

Я від того, що працюю з програмістами в основному, набираюсь від них нових знань. Там слово, тут слово, там спитала, там перепитала - і вже хош трохи орієнтуюсь в тому чи іншому питанні.

Зате, за рахунок постійного спілкування з ними, ми здружились і тут нова проблема. Замість того, щоб перебирати від них їх хороші якості, як то наприклад, посидючість, спокійність і т.д. я перебираю лише негатив))) Сленгову мову, їх звички та ін. :)

Але в будь-якому випадку кожна спеціальність має свої нюанси - позитивні та негативні))




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-8-2007 у 14:59


Ну тещо ті хто мають владу дивляться по іншому - це думаю інше. Це не професія їх робить особистітю - а положення в суспільстві.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 28-8-2007 у 15:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ну тещо ті хто мають владу дивляться по іншому - це думаю інше. Це не професія їх робить особистітю - а положення в суспільстві.


я не зовсім про це
я швидше про те що вчителі мають звичку говорити повчальним тоном і поза навчальним класом

а конкретніше про те що деякі люди які є або ввжають себе хорошими спеціалістами починають думати що вони якість особливі і без них все пропаде - типу бухгалтерів які думають що їх робота прямо-таки золота
хоча можливо тут ні до чого професія чи посада - швидше просто сама людина має якісь глюки




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 28-8-2007 у 15:31


Думаю ми зарза говоримо про різні речі. Професія сформовує особистість в залежності від того де людина працює, але думаю нормальна людина поза роботою має бути сама собою. Адже якщо вчитилі після уроків говорять таким голосом то тоді боксерам пісял рингу махати руками? :).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-8-2007 у 19:50


Цитата:
Адже якщо вчитилі після уроків говорять таким голосом то тоді боксерам пісял рингу махати руками?

Ну це якраз дуже часто трапляється.
Пригадую кілька років тому якихось львівських боксерів на рекеті спіймали. Був сильний скандал.

Професія дає сильний відбиток на особистості. Часто напевно визначальний. Але не завжди однозначний. Тобто, що по поведінці встановити професію, то це можливо далеко не завжди.

Цитата:
маленька влада часто перетворює людину в самозакоханого ідіота (ідіотку) чим вони страшенно дратують оточуючих

І таке трапляється.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 30-8-2007 у 22:08


Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин

І таке трапляється.


думаю, що не трапляється, а давно і повсюдно трапилося :lol:
як писав Карнегі - кожен хоче відчувати свою значимість чи щось типу того :cool:
всі ми різною мірою цим грішимо, але деякі люди з того стану і не виходять ніколи як мені здається




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 26-9-2013 у 09:17


Таксисти і педагоги - найбезперспективніші професії.
Ось таке дослідження провели соціологи: http://finance.bigmir.net/career/39577-Bez-uchitelej-i-taksistov--u...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5729
Реклама: