Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  8
Автор: Тема: чи є бідність природнім явищем?
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 4-9-2007 у 10:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...а життя є нормальним, якщо ти не можеш заробити собі на житло?...


темпіко, навіть в америці житло перевжно купують в кредит, тому купівля розтягується на роки
а ви хочете з першої зарплати?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-9-2007 у 12:16


...навіть в кредит більшості наших громадян житло не світить.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-9-2007 у 12:31


Наші громадяни просто дуже хочуть жити у великих містах. В Донецькій області квартиру можна отримати за компенсацію юридичник витрат з оформлення, в селах по всій країні стоять порожні хати.



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 4-9-2007 у 14:40


Це не наші громадяне дуже хочуть, урбанізація, то загальносвітова тенденція.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-9-2007 у 14:49


Так от чи може ситуація, коли в містах не вистачає місця для переселенців і через це ціни підносяться у нескінченність, вважатись бідністю?



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 4-9-2007 у 14:55


а хіба не вистачає місця?



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 4-9-2007 у 15:16


...місць вистачає, просто вони не всім по кишені.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-9-2007 у 15:17


Так не вистачає - якщо б вистачало, ціни би так не росли. Нинішній стан - реакція ринку на попит. Всі хочуть жити в місті.



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 4-9-2007 у 15:43


Щодо переселенців. Дійсно в Україні люди прагнуть жити у місті. То місто зветься Київ. Це природньо. У Києві обертаються основні фінансові потоки, а отже найбільше високооплачуваних робочих місць. Це формує попит на більш розвинену інфраструктуру та сферу послуг, тобто сприяє створенню ще чималої кількості робочих місць. Немає нічого дивного, що люди тягнуться до кращого життя. Це реально може спричинити перенаселення одного конкретного мегаполіса та супутні кризи.

Вихід із ситуації також вже давно винайдено. Розосередження фінансового капіталу на території країни, відкриття головних офісів (штаб-квартир) банків та потужних компаній у малих містечках.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 4-9-2007 у 15:59


всі прагнуть жити в Києві? :lol:
та ні, не всі люблять такі великі міста - мурашники
я наприклад жити в Києві не хочу і знаю багатьох людей які не хочуть з багатьох причин
добре жити можна і треба в менших містах, містечках і селах ;)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 4-9-2007 у 16:00


Якщо б всі хотіли жити тільки в Києві, чи коштувала би однокімнатна квартира у Львові $60 000 ?



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 4-9-2007 у 16:01


взагалі може і є місця де нормально жити не вийде, але то явно Львова не стосується. та й взагалі обласних центрів і деяких інших міст не стосується



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 4-9-2007 у 22:15


Нерівність завжди була, є і буде. Люди рівні хіба що перед Богом, а поміж собою завжди будуть нерівними. Кожному відміряно по-різному і талану, і таланту.
Оскільки ми тепер вже знаємо, що комунізм, коли кожному за потребами, - це утопія, то треба цю нерівність прийняти як даність.
Може скажу єресь, але бідність не завжди є зло. :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 4-9-2007 у 22:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
бідність не завжди є зло. :-)


... багатство теж :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 4-9-2007 у 22:29


Я, власне, не знаю особисто багатих людей, все це скоріш теоретично. :-) Але якось я їм... не вірю. :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 5-9-2007 у 11:56


То сумна:
Тоді мусите бойкотувати вибори, бо у ті ігри бідні не бавляться, а отже жодному довіряти не можна.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 5-9-2007 у 12:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Я, власне, не знаю особисто багатих людей, все це скоріш теоретично. :-) Але якось я їм... не вірю. :-)


http://www.bnlnews.nl/modules.php?name=News&file=print&sid=...
Психология бедности

"Целые века человечеству внушали, что деньги - корень зла. Деньги только у плохих. А человек устроен именно так, он привык делить мир на "хорошо" и "плохо", то есть хорошо – наслаждаться красотой природы, получать эстетическое удовольствие от прекрасной музыки или фильма, даже от добротно сделанной работы не возбраняется испытывать наслаждение, но неприлично находить удовольствие в достатке. То есть ты либо честный и бедный, либо богатый, но плохой."



http://www.gofin.ru/money/section_3397/13533.smx?hl=%CC%C8%20%C1%E0...

Что это такое – психология бедности? Это такое мировоззрение, это такой набор взглядов и убеждений, который приводит к недостатку денег и материальных благ, усугубленному вашими бесконечными терзаниями.

Итак, первое. Психология бедности начинается с базовой предпосылки, что ваше финансовое положение зависит в первую очередь не от вас, а от каких-то обстоятельств. Это не вы создали то количество денег, которые вы зарабатываете, а обстоятельства позволили вам создать их ровно столько. Вы же вынуждены жить на эти деньги. Вы – не причина, вы – следствие. Есть куча объективных причин, по которым вы не можете заработать больше денег... Так сложилось...

Если вы хотите всю жизнь прожить, нуждаясь в деньгах и испортить себе жизнь темой денег, вы должны снять с себя ответственность за ваше материальное положение и переложить ее на что-то другое (кого-то другого), например:
на трудное время,
на инфляцию,
на мошенников в правительстве,
на экономическую политику государства,
на ваш возраст,
на ваше образование (или его отсутствие),
на мужа (жену, родителей, начальника),
на цены и т. д.

Именно они отвечают за ваше благополучие, вам остается только ждать, когда они обратят на вас внимание и дадут вам желанные блага. А если они забудут это сделать, то вам останется только страдать. Что вы, скорее всего, с успехом делаете уже сейчас.

можете прочитати ще щось з психології, може зміниться уявлення про людей що живуть в достатку :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 7-9-2007 у 18:50


Є 2 застереження проти багатства.
1 - загальне. На цій теріторії більшість людей - христіяни, а Ісус багатим (матеріально) бути не вчив - учив іншому. І головне - сам багатієм не був, але чомусь ми молимося саме Йому, а не Бабкам.
Це вже примушує замислитися.

2 - конкретно-історичне. Існує думка (і я її теж дотримуюся), що в Україні, починаючи навіть з 1991 року було неможливо стати мільйонером, заробляючи чесно і не порушуючи законів. Тому, якщо ми бачимо дядька (цьотку) з купою мерсів, дівок (пацанят), городів та іншого лайна (про асортимент спитати Темпіку), то маємо справу з ворюгою, який не вартий нашої довіри, навіть якщо ми не працюємо в СБУ і доказів його нечесності не маємо (як тут не погодитися із Сумною).
Так що не треба ображатися і переводити стрілки.

ЗІ. Не конче розумію, чого хоче досягти пані Ната своїми цитатами (див. попереднє повідомлення). Зазвичай на співзвучні думки інших посилаються, щоб надати ваги своїм, а отже в ролі донора використовують когось авторитетного. А тут ... ну сходив я за лінками. Хто така "Юлія Сіваш"? Це якийсь авторитет в галузі бідності-багатства? Не знаю, я таке прізвище вперше чую. Може, Ната знає, якщо цитує?
Інша цитата взагалі анонімна і написана якимось російським остарбайтером в Голландії. Ну звісно, що він може ще сказати? Я би дуже здивувався, якби з'ясувалося, що він майнув за обрій за великою ідеєю, а не за забашлити. Відповідно і думки відповідні.
Тобто, що ЦИМИ лінками можна довести, крім нічого?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-9-2007 у 20:35


1. в цілому світі є дуже багато мільйонерів, які є віруючими людьми. багатство можна і успадкувати - невже це означає, що людина не може бути християнином? є віруючі мільйонери, принаймі іноді в інтерв’ю вони це кажуть про себе

2. в нас багато християн - це точно. правда більшість є номінальними християнами. ніхто з них не думає що мати гроші - це гріх. в принципі від вас першого чую, що мати гроші це гріх. наскільки я знаю, Ісус бідними бути не вчив. до бідності призводить, зокрема лінь - фізична і розумова, не думаю що Ісус вчив бути лінивими чи дурними
взагалі тема релігії тут ні до чого. не думаю що якась релігія проти того щоб мати гроші купувати продукти щоб годувати дітей, щоб дати їм освіту, щоб дбати про близьких і т.д. і т.п.

3. я не говорю про людей, які мали можливість накрасти мільйони і зробили це. я говорю про людей, які працюють на когось, чи на себе чи мають бізнес, який приносить їм просто достатні для життя або і дуже високі прибутки - такі гроші можна і чесно заробити. можна почати з нуля і заробити хоч мільйон якщо мати розум і бажання. зараз можна заробляти немалі гроші працюючи на когось якщо звісно бути суперовим фахівцем у своїй справі - що в цьому нечесного? нечесно що когось через тебе мучить жаба? :)
і можна мати власність яка приносить гроші, і бізнес, і п’яте, і десяте

4. цитати наведені щоб показати що є і інші думки. річ не в авторитетності джерел, а в справедливості сказаного в них. в нас справді багато людей, яким не вистачає на прожиття і які відчувають себе не дуже комфортно в такому становищі. але люди мають здатність виправдовувати себе всіма можливими способами і перекладати вину на інших в своїх проблемах. для більшості людей винними в їхніх проблемах є всі крім них самих, бо така позиція є легшою, простішою і заспокійливою. а я думаю що бути нездатним заробити собі на нормальне життя просто встидно, якщо ти здоровий фізично і не пацієнт психлікарні і не мала дитина...

лінки мали б наштовхнути на роздуми про те що можна навчитися інакше мислити, інакше дивитися на світ який дає безліч можливостей щодня вчитися, працювати над собою, вдосконалювати свої професійні здібності і свої людські якості. якщо хтось живе не так як би йому того хотілося, то може варто спробувати щось змінити? себе наприклад для початку. ми є тим, що ми думаємо, якщо думати що "моя доля бути бідним, нещасливим і голодним" то таким ти і будеш.
тільки не треба прикидатися що такими всі і хочуть бути - нещасними і голодними з яких би то не було причин. в "Поступі" сьогодні є влучна цитата М. Монтеня: не досягнувши бажаного, вони зробили вигляд ніби бажали досягнутого" :)
а чесно зізнатися чого хотілося б від життя не всім вистачить духу :) забула в якому "авторитетному" джерелі я це прочитала, а писало там таке: "нам довелося би встидатися своїх найшляхетніших вчинків, якби люди дізналися істинні мотиви їх здійснення"




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-9-2007 у 21:06


... і гроші це не гріх і не зло. гроші - це загальний еквівалент, який має властивість без будь-яких обмежень обмінюватися на якийсь інший товар. люди мусили придумати гроші, бо так зручніше. якщо ти чогось вартий в цьому житті і можеш дати щось іншим тобі дадуть за це гроші. якщо ж грошей нема зовсім, то певно зовсім нема чого запропонувати іншим людям :)



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 7-9-2007 у 22:07


Нато, я ризикну все-таки відповісти Вам, але прошу не ображатися. Згода?
Знаєте, в житті все набагато складніше. Ви знайшли себе в бізнесі, Вам там все подобається. Вам подобається змагальність. Але ж змагальністю далеко не все вичерпується! А як бути тим людям, хто схильний до споглядальності, до творчості, а не до торгівлі? Невже всі вони дурні й ліниві? Повірте, серед них також гідні люди трапляються, хоча й не мають статків. Може десь зараз художник малює геніальну картину, але не на продаж, бо йому це не потрібно, бо не бачить у ній товару, і продовжуватиме жити, як і досі жив, і задовольнятиметься однією парою мештів, і не захоче 20-ти пар?
Чи можете Ви повірити, що людина може свідомо не хотіти більшого, ніж їй необхідне для життя без надмірностей? Що вона може преспокійно проходити повз вітрини і не хотіти того, що там демонструють, хоча й могла б собі дозволити?
Ви молоді, і Вам ця змагальність ще цікава. Але з часом вона спустошує. Ви вже зараз, на жаль, демонструєте те, що відштовхує загал від багатих людей: це безапеляційність суджень, вимірювання вартості людини вартістю її гаманця.
Я цілком згідна, що гроші людині потрібні, бо вони роблять її вільною. Але надмірні гроші штовхають до вседозволеності у діях і висловлюваннях. Чомусь це набрало зараз отаких потворних форм.
А в минулому багаті люди, як правило, були шляхетними...
А оті статті, на які Ви посилаєтеся, - це речі маніпулятивні. На будь-яку тезу можна знайти антитезу, і ту й іншу підкріпити цитатами. Але є ще й власні думки і відчуття.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 08:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Нато, я ризикну все-таки відповісти Вам, але прошу не ображатися. Згода?


:) я б не образилася, чого я маю ображатися?

Цитата:
Я цілком згідна, що гроші людині потрібні, бо вони роблять її вільною. Але надмірні гроші штовхають до вседозволеності у діях і висловлюваннях. Чомусь це набрало зараз отаких потворних форм. А в минулому багаті люди, як правило, були шляхетними...


... а вам особисто надмірні гроші дадуть відчуття вседозволеності?

Цитата:
А оті статті, на які Ви посилаєтеся, - це речі маніпулятивні. На будь-яку тезу можна знайти антитезу, і ту й іншу підкріпити цитатами. Але є ще й власні думки і відчуття.


власні думки і відчуття мені кажуть, що художниками не є більша частина населення :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 09:27


... не розумію для чого взагалі впадати в якісь крайності: як не бідний художник, який малює картини не на продаж, то мільйонер, який купує мерси і дівок на вкрадені гроші:rolleyes:
таке враження, що наша країна складається на половину з бідних художників, а наполовину з мільйонерів-злодів.
:o а де поділися всі решта? крім художників і мільйонерів-злодіїв?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-9-2007 у 09:27


*власні думки і відчуття мені кажуть, що художниками не є більша частина населення* - правильно, вони є пересічними міщанами (ну не беремо до уваги літераторів, науковців, вчителів тощо)... тоді виходить, що прагнення до багатства - це міщанська філософія, яка по суті заміняє їм інші дороговкази і цілі в житті...

...іринко, дякую, ти, як завжди, влучно зуміла висловити те, чого я ніяк пояснити не могла.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 09:48


аякже - хотіти мати чим нагодувати дитину, вбрати, навчити, показати світ - це міщанська філософія :)
хотіти високу зарплату за роботу, хотіти мати можливість поїхати в китай і німеччну - теж міщанська філофія? тоді це ваша філософія :)
хотіти власний дім - теж міщанська філофія? тоді ясно
коротше, всі люди що цього хочуть - мають дуже примітивні бажання і не здатні думати про високе і вічне :lol:
і звісно не вміють вони читати книжки, слухати музику, не можуть захоплюватися мистецтвом будь-яким взагалі
а творити щось тим більше не здатні... і т.д. і т.п.

... коротше, правила форуму, на жаль, не дають мені можливості висловити свою думки так якби мені того хотілося, тому можна вважати що свою думку я залишила при собі, незважаючи на написане вище :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5741
Реклама: