Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  8
Автор: Тема: чи є бідність природнім явищем?
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-9-2007 у 09:59


..відмова від філософії здобутя багатства попри що не означає жебрацтва...

..мати власний дім теж не означає багатства...

..читання книжок і слухання музики теж є різне - є таке, без чого просто не може жити твоя душа, а є й просто ужиткове читання дамських романів і танці під тупу попсу... питання по суті тільки в тому, споживацьки ти відносишся до навколишнього світу чи ні... філософія багатства - споживацька, на жаль




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 10:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..відмова від філософії здобутя багатства попри що не означає жебрацтва...


якби ви розставили розділові знаки, я б може щось зрозуміла з написаного

Цитата:
..мати власний дім теж не означає багатства...

залежно який дім і звідки він взявся і що в тому домі є
той хто мусить дім придбати самостійно мусить мати гроші, в наш час не такі вже і малі гроші




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 10:36


:) кілька думок до теми:

Вибирай, сказали йому: багатство чи розум? Як розумна людина, він вибрав багатство.
Мечислав Шарган

Мало хто з нас може винести тягар багатства. Звичайно, чужого.
Марк Твен

Ніхто не заважає жити бідно, але жити багато - усі заважають.
Веселін Георгієв

Я хочу жити як бідна людина з грішми.
Пабло Пікассо



Гроші для розумних людей є засобом, для дурнів - метою.
Адріан Декурсель

Гроші не мають значення, поки вони у вас є.
Джоннi Мiллер

Гроші ні з кого не зробили дурня. Вони просто виставляють дурнів напоказ.
Кін Хаббард

Гроші потрібні навіть для того, щоби без них обходитись.
Оноре де Бальзак

Жити без грошей можна. А прожити?
Володимир Шамша

Зневага до грошей буває нерідко,- особливо серед тих, у кого їх нема.
Жорж Куртелін

Моїх грошей мені вистачить до кінця життя, якщо тільки я не захочу що-небудь купити.
Джекі Мейсон

Не в грошах корінь зла - у засобах їх добування.
Юрій Рибников

Неможна мати все одразу, тому почни з малого – із грошей.
Януш Васильковський

Не вмiти переносити бiднiсть - соромно, не вмiти позбутися її працею - ще бiльш соромно.
Перiкл

а цей мені сподобався найбільше:
Не слід розмовляти про гроші з людьми, у яких їх набагато більше ніж у тебе, чи набагато менше.
Кетрін Уайт Хорн




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 12:00


до речі, ніде в світі, ні в якій країні, ті люди яких там називають бідними не мають можливості вільно подорожувати світом коли їм захочеться і скільки захочеться. без грошей в наш час подорожують іншими країнами хіба що біженці і переселенці, не думаю, що хтось прагне таких подорожей
той хто хоче мати можливість подорожувати хоче бути багатим :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-9-2007 у 13:51


..мають можливість подорожувати і подорожують - знаю масу людей, що роблять це, маючи дуже скромні доходи.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-9-2007 у 21:30


Мої друзі з Мінська, які доходи мають дуже малі, особливо за нашими, українськими мірками, об'їздили пів Європи без жодних проблем.

Тут рівень статків і справді не має визначного значення.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 21:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..мають можливість подорожувати і подорожують - знаю масу людей, що роблять це, маючи дуже скромні доходи.


... чого ж ви кажете що не можете поїхати в німеччину? :o

і де це зі скромними доходами можуть подорожувати всією сім’єю? типу не до бабці в село подорож чи в нас по країні, а закордон наприклад в ту ж німеччину, китай, індію, англію?




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 8-9-2007 у 21:47


...а не можу я поїхати в німеччину тому, що просто не отримаю візу... для всього світу пересічний українець - потенційний іммігрант, і я не можу, як багатий нуворіш, заплатити пару тисяч євро на всі взятки і видатки, на жаль... така ж поїздка для громадянина нігерії обійдеться в ледве не в 10 разів дешевше...



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 8-9-2007 у 22:00


Цитата:
Ната Толмачова
до речі, ніде в світі, ні в якій країні, ті люди яких там називають бідними не мають можливості вільно подорожувати світом коли їм захочеться і скільки захочеться.


Ха, ще й як мають можливість! В нас бідними вважаються люди, що отримують від держави гроші, як "ті, що шукають роботу" - для одинака 345є+квартплата (без електрики та газу). Так от на ті гроші вони то в Женеву, то в Париж, влітку - в Іспанію - запросто. Часу вільного - "выше крыши".

А от мені, працюючому "багатію" - дулю з маком. Відпустку почнеш просити - шеф на павіана стає схожий, гарчить, плюється. Заплануєш щось на суботу - шеф стає схожий на мого пса, хвостом махає, в очі заглядає, на російську переходить "Шубота...работать... да?... да?" Як відмовити?
Так хто з нас більше можливостей для подорожей має?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 22:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Ха, ще й як мають можливість! В нас бідними вважаються люди, що отримують від держави гроші, як "ті, що шукають роботу" - для одинака 345є+квартплата (без електрики та газу). Так от на ті гроші вони то в Женеву, то в Париж, влітку - в Іспанію - запросто. Часу вільного - "выше крыши".


вони там їздять по женевах і парижах як ми по києві і рівному і тернополі. хай на ті гроші спробують поїхати в америку, канаду, австралію. хай ще сім’ю утримують і самі платять квартплату :)
не про те ж мова щоб ні фіга не робити і "подорожувати" за допомогу по безробіттю




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 22:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
А от мені, працюючому "багатію" - дулю з маком. Відпустку почнеш просити - шеф на павіана стає схожий, гарчить, плюється. Заплануєш щось на суботу - шеф стає схожий на мого пса, хвостом махає, в очі заглядає, на російську переходить "Шубота...работать... да?... да?" Як відмовити?
Так хто з нас більше можливостей для подорожей має?


багатство мало б давати свободу робити що хочеш і особливо не робити того чого робити не хочеш :)
хоча б не працювати в суботу якщо не хочеш :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 8-9-2007 у 22:32


Нато, Ви ж перша завели мову про "...ніде в світі...", причому без всяких умов. Так я і відповів, є такі місця в світі, "бідні - подорожують, багаті - працюють і для подорожей часу не мають".
Знаю одну таку бідну людину, що в минулому році в Австралії була. Може, ще є такі, я не цікавився спеціально.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 22:42


... значить людина не настільки бідна як вам здається :)



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 22:43


... а багаті не такі багаті щоб на власний розсуд розпоряджатися свом часом :)



www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 8-9-2007 у 22:48


Цитата:
Ната Толмачова
багатство мало б давати свободу робити що хочеш і особливо не робити того чого робити не хочеш :)
хоча б не працювати в суботу якщо не хочеш :)


Ех, Нато, не знаєте ви насправді багатих людей...
Мій шеф, (власник фірми) працює всі суботи підряд, весь час експериментує з машинами щось, настроює-перестроює, намагається нову технологію втілити (рідко, але вдається). Якщо відправляється великий тираж (фірма поліграфічна) - сам сідає за кермо електроштаплера, причому водить його віртуозно - фури допомагає вантажити.
А нещодавно показали мені землю, якою він володіє... То ж буквально пів Шуттервальда - передмістя нашого міста. Причому, земля дуже й дуже ліквідна - під забудову в промзоні, схоче продати - за добу куплять. Не продає, розширюватися будемо, каже. Так то тільки земля, а нерухомість, а техніка... Про банківський рахунок не знаю, але точно, що не пустий.

А ходить весь час в спецовці, маслом вивозюканий весь...
Багаті люди - раби свого багатства, ось...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 8-9-2007 у 22:56


Цитата:
Ната Толмачова
... значить людина не настільки бідна як вам здається :)


Бідна. Отримує гроші від держави - значить бідна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-9-2007 у 23:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas

Ех, Нато, не знаєте ви насправді багатих людей...
Мій шеф, (володар фірми) працює всі суботи підряд, весь час експериментує з машинами щось, настроює-перестроює, намагається нову технологію втілити (рідко, але вдається). Якщо відправляється великий тираж (фірма поліграфічна) - сам сідає за кермо електроштаплера, причому водить його віртуозно - фури допомагає вантажити.
А нещодавно показали мені землю, якою він володіє... То ж буквально пів Шуттервальда - передмістя нашого міста. Причому, земля дуже й дуже ліквідна - під забудову в промзоні, схоче продати - за добу куплять. Не продає, розширюватися будемо, каже. Так то тільки земля, а нерухомість, а техніка... Про банківський рахунок не знаю, але точно, що не пустий.

А ходить весь час в спецовці, маслом вивозюканий весь...
Багаті люди - раби свого багатства, ось...


та він так живе бо так хоче :) ну подобається йому - то ж добре що так
гірше жити як можу а не як хочу. а хотіти то можна різного - навіть працювати по суботах і ходити замазюканим і фури вантажити :)
не думаю що він раб свого багатства, це трохи не те судячи з того що ви описали :rolleyes:
до вашого шефа мені дуже далеко в плані багатства, але залишити фірму щоб піти в відпустку не могла - весь час щось роблю, весь час щось треба і мене це влаштовує :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 8-9-2007 у 23:11


Цитата:
Ната Толмачова
, але залишити фірму щоб піти в відпустку не могла - весь час щось роблю, весь час щось треба і мене це влаштовує :)


Так отож... А буде в Вас більше багатство (чого щиро Вам бажаю) - буде ще меньше часу для відпочинку і так далі. І це буде влаштовувати.
А бідна людина - як птах вільна. Бомж сидить на лавочці, пиво потягує цілий день - балдьо-о-о-ж....
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 8-9-2007 у 23:21


Ну і мушу додати - багатство мого шефа (як приклад) має 150 років віку. Якійсь його прапрапрадід почав ледве не в хліву чи то етикетки для пляшок друкувати чи ще щось.

Так що, Нато, наберіться терпіння. Справжнє багатство має бути "витриманим".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 9-9-2007 у 12:09


та я не спішу розбагатіти :lol:
чого-чого, а терпіння в мене вистачає - я просто працюю (теж і по суботах і деколи по неділях) в своє задоволення :)
всі працюють з задоволенням коли займаються тим чим хочуть :sing:

п.с. дякую за побажання :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 10-9-2007 у 09:22


Почали про бідність - перейшли до багатства :lol:

На цю тему анекдот є:
Африка, пальма з бананами, під нею негр лежить, банан жує. Проходить біла людина, зупинилася й питає:
- Ну чого ти тут лежишь. Взяв би, назбирав бананів, продав. На отримані гроші придбав би землі, насадив пальм, з них врожай зібрав би та продав. За ті гроші найняв би людей, вони б працювали на тебе, а ти під пальмою лежав би і нічого не робив.
- Так я і так лежу під пальмою і нічого не роблю, - відповів негр.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 10-9-2007 у 11:27


Брехливий той анекдот, у справжніх бізнесменів так не буває - лежати і ніц не робити.
Хоча доля правди є. Колись давно знайомий приїхав з Мозамбіку і розповідав про тамтешнє життя. Серед місцевого населення - страшна бідність, всі обірвані, голі майже, живуть ледь не в картонних коробках. Але майже ніхто (особливо чоловіки, серед жінок годувальниці-прибиральниці зустрічаються) не працює. А нащо? Їжа - он, на дереві росте, вдягатися необов'язково - зими нема. От і лежать під пальмами, чекають , коли ж той банан на голову впаде...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 10-9-2007 у 12:19


Тут мова не про справжніх бізнесменів, а про бідність, як явище, та ставлення до неї. Лежить він і добре йому. Хтось може сказати, що він немає свободи чи змушений жити як може, а не як хоче.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 10-9-2007 у 13:23


Але бідності без багатства не буває! І бідність в кожного своя - "кому борщ рідкий, кому перли дрібні".
Свободи "лежачий" не має ніякої. Лежиш? Лежи і не рипайся! І живе лише як може (під пальмою), захоче інакше - дзуськи!
А справжню незалежність (як людині так і державі) дає саме багатство.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 10-9-2007 у 15:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Тут мова не про справжніх бізнесменів, а про бідність, як явище, та ставлення до неї.


... тут мова не про ставлення до бідності, а про причини бідності
думаю причина в природній нерівності людей, в різних можливостях даних нам Богом чи природою, в різних потребах і бажаннях. в тому то і річ що комусь треба багато і він буде того добиватися, комусь мало і йому і так добре, а комусь треба багато, але чогось не може він того досягти, бо не має таких здібностей, рис характеру, знань чи п’ятого чи десятого - просто не дано. а якби було дано або вмів в собі те все розвинути то досяг би того чого хоче.
тож чому бідність не є природнім явищем? це нормально, що є бідні люди (матеріально і духовно), а є багаті :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  ..  8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5741
Реклама: