Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Оператори виступають за відміну плати в ПФ
Чирка Олег
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 17-12-2002
Місто: Україна, Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-9-2007 у 18:07
Оператори виступають за відміну плати в ПФ


Компанія "Київстар" ініціює відміну збору в Пенсійний Фонд в розмірі 7,5% за надання послуг мобільного зв"язку. Ще три оператори мобільного зв"язку, а саме МТС-Україна, Beeline. Голден Телеком, підтримали цю ініціативу, деталі читайте http://proit.com.ua/telecom/2007/09/05/144812.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-9-2007 у 20:29


Як на мене, то хай краще менше грошей тратять на рекламу. Бо так виглядає, що прикриваються користувачами щоб забрати у пенсіонерів. Негарно виглядає. Я б навпаки ввів ще якесь відрахування. На екологію там чи на книговидавництво... Бо знав би що мої гроші йдуть не тільки комусь в кишеню, а й на благі цілі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 12-9-2007 у 09:02


2 Іван Дівеєв

А чому то, власне, компанія мусить платити внески в пенсійний фонд? Вона ж на пенсію не збирається. Внески мусять платити працюючі (пенсійне страхування), в залежності від розміру зарплати. Частину тих внесків (або всі повністю) може перейняти на себе компанія, то як в трудовій угоді напишуть. В Німеччині - 50/50 (найчастіше).
А фіксований відсоток від суми послуг - нонсенс.
І щодо "кишені". Комерційні структури створюються як раз для того, щоб комусь кишеню наповнювати і ні для чого іншого. Щодо "благих намірів" покращити за їхній рахунок там екологію чи книговидавництво, то Ви знаєте, куди вимощений ними шлях веде.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-9-2007 у 21:58


В пекло веде.
Але чому б і не заплатити в ПФ і в інші Ф? Хай це буде якось добровільно-примусово. Щось типу ви у нас купуєте банку олії, а ми 2% від того даємо на дітей-сиріт. Такий от лібералізм + модний зараз солідаризм. Соціальна відповідальність бізнесу. Інакшими словами віддати трішки зараз щоб потім не забрали усе. Я не берусь казати що це було би краще, ніж в Deutschland бо не експерт в цьому питанні. Але мені не подобається, що у нас не працюють інструменти вирівнювання доходів і не бачу реальних стимулів для тих же операторів "поділитися" надприбутками.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 12-9-2007 у 23:08


O! "Нада делицца!" - щось знайоме, десь я то вже чув...
Бізнес не несе ніякої соціальної відповідальності. А несе її навпаки, держава, бо так собі в Конституцію записала. І на то податки бере, а в застосуванні до України, то не "бере", а "дере". Ви, пане Дивеєв, прочитали, скільки ті оператори податків сплатили? От звідтам нехай держава і на дітей і на екологію бере, а не лише на "хатинки" для "слуг народу".
А "інструменти вирівнювання доходу" - то що таке? Вперше чую.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-9-2007 у 23:51


Так, ділитись треба. І це нормально. Природньо, коли маєш мільярд, пару тисяч віддати тим, хто не має нічого, ну нє? Не кажучи вже про супутній піар на цьому. І дарма ви з мене Шарікова ліпите. Все має бути в міру. І бізнес, думаю, буде ефективніший, коли у нього людське обличчя. Особливо, коли йдеться про опрераторів, які боряться за клієнтів прям як партії за електорат. Такі правила. Ти даєш і тобі додасться. Податків вони мали би сплатити багато. От тільки я не знаю скільки, в якій державі і куди вони пішли. Не виключаю що саме на хатинки. Ви самі підтвердили неефективність податків. А ті "інструменти" я щойно вигадав :P Що, страшно? :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 13-9-2007 у 18:15


Якщо вже придумали такий ьний закон, то зробіть так щоб цей довбаний збір був включений у равтість послуг. А то ахінея повна получається. Вроді платиш 10 коп/хв. А фігушки! Ще бери калькулятор і рахуй.

Як це смішно не звучить, але цей бабский 7,5% пф оператори не можуть включити в остаточну вартість послуг.

2 Іван Дівеєв. Неправду кажете. Цей збір не з операторів знімають, а з нас, користувачів МЗ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 14-9-2007 у 00:52


2 Іван Дівеєв
Так, ділитись треба. Але з власної волі, а не "добровільно-примусово". Власне, то "добровільно-примусово" ми вже проходили. Навряд чи Ви розумієте зміст слів "добровільно-примусово", бо в свідоме життя вступили, коли то все "кануло в лєту".
Нагадую. "Добровільно-примусово" означало, що Ви вступаєте в товариство, яке в своїй назві містить слово "добровільне" (напр. ДТСААФ - "Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту"), платите членьські внескі, але робите те все за примусом "старших товаришів".
З того приводу - анекдот радянських часів. Не знаючи української мови міліцейського протоколу, пишу "мовою оригіналу". Тим більше, що в ті часи міліцейські протоколи оформлювалися виключно російською.

"Выписка из милицейского протокола
<<Сегодня, такого-то числа, в Стрийском парке нарядом милиции обнаружен труп мужчины. При трупе найдены профсоюзный билет, комсомольский билет, билет члена ДОСААФ, книжка добровольного донора, членский билет союза обществ Красного Креста и Красного Полумесяца, карточка Общества Книголюбов. Иных следов насилия не обнаружено>>"


А про Шарикова не я - Ви першій згадали. Власне, філософські погляди досить подібні.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-9-2007 у 08:03


2 Роман Ромашка Кажу правду як я її розумію. А розумію я це так, що майже всі гроші оператора - це наші, користувачів, гроші. 7,5% з них йде в ПФ. Що в тому поганого?

2 Andreas Щодо "добровільно-примусово", то я спершу написав "добровільно", але у нас це чомусь не працює зараз, по-доброму грішми ділитись не спішать. От тому має бути ще і примусово. Тобто така ситуація, коли б оператору було б фінансово програшно не інвестувати у соціальну сферу. Повторюю, я не спеціаліст у всіх питаннях, але думаю це не складно зробити і без отих ваших "товариств сприяння".
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 10-10-2007 у 00:21


Я теж розумію, що ПФ з послуг це маразм тому що це гроші не оператора а НАШІ гроші.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-3-2008 у 10:13


Сплата в ПФ - це повний гон, бо так як наша країна "дбає" про своє населення, то до пенсійного віку мало хто доживе. Правильно, що оператори виступають проти цього. Я теж дуже проти. Можливо в іншій країні це і спрцювало б, але не в нашій.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-3-2008 у 11:27


Іване, так все як раз навпаки виходить - з пенсіонерами в даному випадку діляться не ті, хто має мільярди, а ми з вами. Це ж не з власного прибутку платять оператори в ПФ, а ця плата включена в вартість послуг. Це я і ви платите пенсіонерам з власного прибутку, уже оподаткованого, з якого в ПФ положені відсотки відрахували.
Ви ж, я думаю, не перший день в Україні живете, знаєте, яким чином приватизуються державні гроші, оті, які ми всі платимо в казну у вигляді податків. І дуже мило виходить у наших можновладців - розкрадати з казни, а пенсії пенсіонерам платити з наших кишень. Бо якби цих відрахувань не було (а це великі цифри), їм би менше перепало, бо довелось платити всі пенсії з інших надходжень.
Тому мені видається, що перше ніж говорити страшні слова "ділитись треба", варто спочатку виявити, чим зумовлене введення в сплату за послуги зв`язку відрахування в ПФ. Іншими словами - чому на пенсіонерів не вистарчає податків (а вони у нас величезні, якщо не займатися оптимізацією податків, а тупо платити всі визначені платежі, бізнесу реально нічого не залишиться), куди саме вони ідуть, ці податки, де можна переглянути чіткий звіт про суми і витрати... І коли після перевірки виявиться, що таки не дивлячись на кришталеву чесність слуг народу, пенсіонерам все ж не вистарчає, аж тоді можна вводити якісь додаткові податки.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 17-3-2008 у 21:45


Правильно роблять, що виступають за відміну плати в ПФ. Але чому тільки оператори i чому тільки в ПФ? Україна має одну з найдебільніших систем оподаткування в світі. По кількості платежів на третьому місці знизу. По затратах часу на сплату податків на другому.

Taк що одним податком-платежем менше чи більше особливої ролі не грає.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-3-2008 у 01:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Іване, так все як раз навпаки виходить - з пенсіонерами в даному випадку діляться не ті, хто має мільярди, а ми з вами. Це ж не з власного прибутку платять оператори в ПФ, а ця плата включена в вартість послуг. Це я і ви платите пенсіонерам з власного прибутку, уже оподаткованого, з якого в ПФ положені відсотки відрахували.
Ви ж, я думаю, не перший день в Україні живете, знаєте, яким чином приватизуються державні гроші, оті, які ми всі платимо в казну у вигляді податків. І дуже мило виходить у наших можновладців - розкрадати з казни, а пенсії пенсіонерам платити з наших кишень. Бо якби цих відрахувань не було (а це великі цифри), їм би менше перепало, бо довелось платити всі пенсії з інших надходжень.
Тому мені видається, що перше ніж говорити страшні слова "ділитись треба", варто спочатку виявити, чим зумовлене введення в сплату за послуги зв`язку відрахування в ПФ. Іншими словами - чому на пенсіонерів не вистарчає податків (а вони у нас величезні, якщо не займатися оптимізацією податків, а тупо платити всі визначені платежі, бізнесу реально нічого не залишиться), куди саме вони ідуть, ці податки, де можна переглянути чіткий звіт про суми і витрати... І коли після перевірки виявиться, що таки не дивлячись на кришталеву чесність слуг народу, пенсіонерам все ж не вистарчає, аж тоді можна вводити якісь додаткові податки.


Ми дІлимось? Так це ж чудово! ;) В контексті технології мікроплатежів через сім-карту це взагалі прорив. ;) І взагалі, баба яга протів! Коли оператор отримує наші гроші? Коли ми купуємо картку поповнення. Гроші ідуть йому в банк, а у нас з'являється можливість користатись послугами на певний ліміт хвилин/байтів. Ми його юзаєм і певна частина з грошей з банку йде в пенсійний фонд. Ось як я це (не)розумію. Це вже не наші гроші, а гроші оператора. От тільки в тарифи варто би було таки включити цей податок. Результат той самий, але непорозумінь менше. Та й чи зменшаться фактичні видатки на послуги моб. зв'язку після скасування цієї плати? Сумніваюсь. Просто збільшать тариф і платитимемо стільки, скільки зараз з платою в ПФ.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-3-2008 у 10:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Коли оператор отримує наші гроші? Коли ми купуємо картку поповнення. Гроші ідуть йому в банк, а у нас з'являється можливість користатись послугами на певний ліміт хвилин/байтів. Ми його юзаєм і певна частина з грошей з банку йде в пенсійний фонд. Ось як я це (не)розумію. Це вже не наші гроші, а гроші оператора.
...
Та й чи зменшаться фактичні видатки на послуги моб. зв'язку після скасування цієї плати? Сумніваюсь. Просто збільшать тариф і платитимемо стільки, скільки зараз з платою в ПФ.

За будь-які додаткові стягнення з підприємства у звичайних ситуаціях платить кінцевий споживач. Це є не тільки в Україні, але й у Європі чи Америці. Не можна говорити, що це не наші гроші, бо це наші гроші, які стянув з нас оператор для оплати в ПФ! Тут питання в іншому - чи не будуть з нас стягувати і надалі оператори цю суму після відміни плати в ПФ? Тобто чи зменшать вони тарифи на суму, еквівалентну оплаті в ПФ? Отут в мене є сумніви, бо в кожного оператора (як звичайної бізнес-структури) є бажання отримати якнайбільше прибутків (чи надприбутків). Для цього дійсно можуть збільшити тарифи з усіма необхідними обгрунтуваннями типу "нафта дорожчає", "дефіцит цукру", "поганий урожай пшениці", "вступаємо в СОТ" і т.д. І зроблять це синхронно УСІ оператори!
Цитата:
От тільки в тарифи варто би було таки включити цей податок. Результат той самий, але непорозумінь менше.

Це не можна, бо надання послуг мобільного зв'язку (як і будь-яка торгівля) не мають ніякого відношення до наповнення ПФ. От стягнення, наприклад, на екологію мають відношення до надання цих послуг. Думаю, оператори такі стягнення сплачують.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Лісова
Дописувач
**



Повідомлень: 30
Зареєстрований: 14-1-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-7-2008 у 09:05


Вам на старості років ПФ з тих грошей, що стягували з Вас протягом усього Вашого мобільного життя не виплатить ні копійки. Але мабуть це якимось чином вигідно для операторів, тому вони і не добилися нічого в цьому напрямку. А платити у ПФ - це так само безглуздо, як стягувати з людей при покупці чого-небудь ПДВ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-8-2008 у 17:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Чирка Олег
Компанія "Київстар" ініціює відміну збору в Пенсійний Фонд в розмірі 7,5% за надання послуг мобільного зв"язку. Ще три оператори мобільного зв"язку, а саме МТС-Україна, Beeline. Голден Телеком, підтримали цю ініціативу, деталі читайте http://proit.com.ua/telecom/2007/09/05/144812.html


Давно треба відмінити, бо це подвійне оподаткування. Людина працюючи на фірмі чи як підприємець сплачує податки, а тут ще за мобільний зв'язок плати 7,5% в ПФ!

Цікаво що навіть пенсіонери, користуючись мобілою теж платять в ПФ - це взагалі цирк на дроті. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 3-8-2008 у 21:42


Це нонсенс притаманний нашому Гондурасу. Подякуєм паням Супрун і Тимошенко!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5781
Реклама: