Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Шукаю партнера для танців
Наталя Гриб
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 17-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-9-2007 у 12:16
Шукаю партнера для танців


Привіт усім! ;)
Велике прохання - допоможітьзнайти партнера для занять бальними танцями у м.Львові.
Мені 21 рік, ріст - 165см. Приблизно 8 років тому займалася бальними танцями протягом двох років, потім кинула через відсутність партнера. :(Після того займалася сучасними танцями, далі були belly-dance, а минулого року вирішила продовжити вивчати бальні танці.
Бажаючі навчитися танцювати чи продовжити навчання відгукніться:)!
Пишіть на e-mail або у цю тему.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталя Гриб
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 17-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-2-2008 у 02:00


Ну що ж, нікого не цікавлять бальні танці? :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-2-2008 у 12:29


Мене завжди дивувало, чому більшість чоловіків ігнорують заняття бальними танцями. Таки це річ помічна в тому житті. І не така вже не цікава.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-2-2008 у 12:30


Та цікавлять, звісно. Тільки в танцях завжди з кавалерами біда.
А ви спробуйте підбурити когось із знайомих. Зацікавте його, зводіть на кілька занять чи, краще, тематичних вечірок покажіть як це цікаво.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 13-2-2008 у 12:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Мене завжди дивувало, чому більшість чоловіків ігнорують заняття бальними танцями. Таки це річ помічна в тому житті. І не така вже не цікава.


Це стара добра європейська традиція — зверхнє ставлення чоловіків до танців. Їй вже 200 років.
З одного боку це погано. А з іншого — чоловік, який уміє танцювати, має велику перевагу проти інших перед жіноцтвом.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 14-2-2008 у 10:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталя Гриб
Ну що ж, нікого не цікавлять бальні танці? :(


Просто Ваша танцювальна біографія напевно налякала гіпотетичних бажаючих :)




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталя Гриб
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 17-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2008 у 10:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталя Гриб
Ну що ж, нікого не цікавлять бальні танці? :(


Просто Ваша танцювальна біографія напевно налякала гіпотетичних бажаючих :)



... та я не писала нічого особливого - це просто коротка інформація про те, що я собою являю (з танцювальног погляду:)). людина, яка займається танцями розуміє, що мій танцювальний досвід не такий вже багатий... ;):)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 14-2-2008 у 10:45


Для когось це мало. Для мене, для прикладу - це аж забагато.
Межи іншим, а belly-dance - це танець живота?




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Наталя Гриб
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 17-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2008 у 11:02


Танці - це, наспрвді, дуже цікаво... Просто, щоб серйозно займатися танцями їх треба дуже любити - бо це важка праця. Крім того, треба завжди вміти знайти час на заняття. Не кожен на таке годиться:)

Та й, заняття танцями (особливо бальними) більш властиві дівчатам - якось так склалося... Можливо тому, що дівчата більше цінують красу і ніжність танцю?:rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталя Гриб
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 17-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2008 у 11:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
А ви спробуйте підбурити когось із знайомих. Зацікавте його, зводіть на кілька занять чи, краще, тематичних вечірок покажіть як це цікаво.


Та вже благунцяла всіх своїх знайомих та їхніх знайомих :D!

Мені навіть вдалося переконати двох з них..., але з часом один знайшов роботу з ненормованим графіком, а у другого склалися несприятливі особисті обставини..:(

Більше ніхто не ведеться!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 14-2-2008 у 11:14


Просто чоловікам здається, що танці- це якось не по- чоловічому. Хлопця, який займається танцями, сприйматимуть як "маминого синочка", слабенького хлюпика. Тому, навіть якщо у хлопця є інтерес до танцю, він часто боїться цим займатися, щоб не насміхалися...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 14-2-2008 у 11:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталя Гриб
Та й, заняття танцями (особливо бальними) більш властиві дівчатам - якось так склалося... Можливо тому, що дівчата більше цінують красу і ніжність танцю?:rolleyes:


Нє-а ;)
Просто на початку 19 століття в Європі виникла така цікава течія як дендізм. Послідовники цієї ідеї вважали танці і взагалі світські розваги негідним ділом для чоловіка:
Цитата:
Ю.М. Лотман Беседы о русской культуре
Французская, «светская» и «любезная» манера мазурки в 1820-е годы стала сменяться английской, связанной с дендизмом. Последняя требовала от кавалера томных, ленивых движений, подчеркивавших, что ему скучно танцевать и он это делает против воли. Кавалер отказывался от мазурочной болтовни и во время танца угрюмо молчал. «...И вообще ни один фешенебельный кавалер сейчас не танцует, это не полагается. — Вот как? — удивленно спросил мистер Смит — Нет, клянусь честью, нет! пробормотал мистер Ритсон. — Нет, разве что пройдутся в кадрили или повертятся в вальсе нет, к черту танцы, это очень уж вульгарно!»


І це стосувалось не тільки мазурки, а й кадрилей, вальсів, тощо. Ця хвиля відсторонення чоловіків від бального танцю прийшла в Російську імперію чи не в останню чергу з європейських країн.

А 20 століття взагалі зруйнувало бальні європейські традиції, залишивши бальний танець спортсменам від СБТ.
І це і є головною проблемою — з т.з. змагальності для чоловіків бальний танець дійсно непривабливий. От і не йдуть вони туди — змагатись в цьому нецікаво, а яке ще може бути втілення такої праці?

Мені здається, створення привабливої бальної традиції може повернути чоловіків до подібних танців. Ще й перед дівчатами побіжать вивчати, коли це стане ефективним інструментом флірту.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталя Гриб
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 17-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2008 у 12:42


Дуже дякую за "просвітлення", пане Олексій. Насправді, дуже цікаві історичні фрагменти!
Та й звязок з дендізмом дійсно очевидний... Мода - страшна сила! ;)

А от на рахунок ефективності танцю у флірті, можу сказати, що це й зараз актуально. Мені здається, що жодна дівчина не залишиться байдужою до гарного танцю з чоловіком, який вміє вести...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталя Гриб
Дописувач
**



Повідомлень: 33
Зареєстрований: 17-4-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-2-2008 у 12:45


так, belly-dance- це танець живота
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 14-2-2008 у 13:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталя Гриб
А от на рахунок ефективності танцю у флірті, можу сказати, що це й зараз актуально. Мені здається, що жодна дівчина не залишиться байдужою до гарного танцю з чоловіком, який вміє вести...


Наскільки зараз розповсюджені бальні танці? Чи є місця, де, наприклад, щотижня можна прийти і потанцювати у задоволення? Чи грають у парках оркестри? І, нарешті, чи багато сучасних жінок уміють ці танці танцювати?

Ну це, розумієте, наче забута мова. Мені, скажімо, дуже було б цікаво вивчити латину. Справді. Але я не бачу практичного її застосування.
Якщо до мене прийде дівчина і скаже «давай вчити латину — вона цікава», я не впевнений, що неодмінно знайду для цього час. Навіть не зважаючи на те, що медики і біологи її (умовно) розуміють.

Проте щойно з'явиться цікава спільнота, де спілкування між учасниками вестиметься латиною, я почну її вчити.

Це я не до того, щоб вас розчарувати. Навпаки. Я показую чим можна привернути увагу кавалерів — покажіть їм щось цікаве, що вимагає вміння танцювати, а не процес вивчення танців. І вони підуть ;-)




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5788
Реклама: