Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Неприємні відчуття, коли стрижуть
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-9-2007 у 23:18
Неприємні відчуття, коли стрижуть


Власне, коли стрижуть машинкою... От коли перукар наближує свою машинку до лівого (чомусь) вуха, щоб там коло нього остригти, і виникають оті самі неприємні відчуття: машинка гудить, вібрує сливе коло самого вуха, і біля нього зароджуються, а відтак від нього відходять з наростанням якісь дриґи (або що?) у лівій частині спини і так до самих крижів (і також зліва). З наростанням, повторюю. Та так, що тіло може злегка посмикуватися від того. На праве вухо то якось не діє, а от на ліве...

Змалку нас стриг тато - тому, звісно, ніякими машинками не користувалися. Лише пізніше, коли почав ходити в перукарню, з часом і зауважив отаой дискомфорт у перукарському кріслі (хоч попервах такого не було). Я б навіть сказав, боязнь, яка плавно переросла в панічний страх перед отого машинкою, що гуде і деренчить. Отже, просто перестав стригтися в перукарнях.
Пізніше все ж себе якось примусив устояти перед такою напастю: з перемінним успіхом удавалося побороти оті дрижки. Але остаточно вони, мабуть, нікуди не зникли і не зникнуть, час од часу даючи про себе знати, коли все та ж осоружна перукарська машинка наближається до вуха... От і сьогодні знов таке було. Мабуть, то залежить від фізіології конкретної людини...

Чи комусь, окрім мене, таке ще є?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 20-9-2007 у 09:30


Ну так скажіть щоб стрикли ножницями тільки, зміність зачіску імідж...щоб волося було довше і не треба було машинкою стригти.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-9-2007 у 09:52


А я ненавижу перукарні, стриже дружина. Але якраз машинка мені приємніша ніж ножиці :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-9-2007 у 11:04


Врахувати, що процент підхоплення якоїсь зарази від випадкового дзюкання ножицями чи ще якимось перукарським інструментом є немалий, то перукарня для мене закрита - якось не хочеться від якогось гепатиту лікуватися.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-9-2007 у 11:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ну так скажіть щоб стрикли ножницями тільки, зміність зачіску імідж...щоб волося було довше і не треба було машинкою стригти.

Та ні, дякую за таку пораду - ліпше кілька секунд раз на місяць потерпіти. :wow: Та й, зрештою, стрижка ножицями, оте швидке клацання (знову ж таки!) біля вуха ножицями навіває ще один моторошний страх... Десь у останньому класі школи одного разу вранці однокласник прийшов на урок... із забинтованим пополовині вухом, з накладеним швом - в перукарні якась мантелепа, напевно, квапилася і відтяла ножицями трохи вуха. Ну, скажіть, чим не сюжет для фільму в стилі Хічкока з ножицями і машинкою до стриження! :o

А щодо тих неприємних відчуттів, що виникають, зокрема, у мене, то, мені здається, тут відбувається така сама дія на людський організм, як наприклад, діє звук від тертя пінопласту - доволі неприємно, хочеться чим хутчіш припинити таку екзекуцію.
Тому, мабуть, звук від машинки діє якось по-особливому на мене... :yawn:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-9-2007 у 13:41


Колись бачив рекламу якогось крему, який просто усуває волосся :D
Може би згодився?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2007 у 10:15


Та ні, "просто усувати" волося не треба! :baddevil:

В мене таке запитання.
Як би ви поставилися до того, якби перукарка, що вас стриже, була... топлес? Які були б тоді відчуття у вас? :(

Наприклад, коли мене стриже жінка-перукар (одягнута, одягнута наразі!), якось того факту не укмічаю: це тільки й усього пе-ру-кар. Не більше. Вона там може бути і дуже близько, і торкатися тілом вряди-годи, але ти сидиш собі в кріслі, легкі дрімки на тебе напали, скоро взагалі заснеш і тільки коли-неколи відзиваєшся там, чи добре (в сенсі стрижеться), чи так буде, чи не буде...

Оце нашукав таку "цікавинку": "вигляд оголених жіночих персів зміцнює чоловіче серце". Отакої!

Було б цікаво, як би чоловік всидів би в кріслі, коли поруч нього порається за роботою оголена до поЯса перукарка, а в дзеркалі перед очима постійно манячать жіночі перса? Гадаю, це б уже було не стриження... А що було б? А була б... профілактика чоловічого серця!

Принаймні у світі таке вже давно є...
http://www.chelpress.ru/newspapers/ucourier/archive/17-08-2000/8/a6...
http://www.grouchyoldcripple.com/archives/002814.html



p.s. А що, на деяких автомийнях у теплих краях дівчата давно вже працюють топлес...

p.p.s. Це навіяно тим, що небавом знов доведеться йти в перукарню...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2007 у 11:47


Я перестав ходити в перукарню з 2 роки назад. Це було наслідком 2 чинників фінансового та гігієнічного.

Фінансова сторона: спочатку стрижка коштувала 5 грн., потім 6 і т.д. Зараз 10 грн. Але за що платити 10 грн., якщо тебе стрижуть машинкою? Тому підрахувавши свої витрати на стрижку, я недовго думаючи, придбав машинку за 40 чи 50 грн (вже не пам'ятаю точно). До того ж, знайомий дав пораду щодо самострижки за допомогою двох дзеркал. Перші рази було незвично і незручно, а далі як по маслу.

Гігієнічна сторона: справді інструментам в перукарні не дуже хочеш довіряти. В мене був випадок, коли мене стригли машинкою, в якої були затуплені ножі. Відчуття, я вам скажу, не райські. Ще й порізав мене тими ножами.

Тому якщо ви стрижетеся машинкою в перукарні, раджу придбати її собі додому і не витрачати свої гроші і здоров'я. А постригти зможе хто-небудь, на крайній випадок самі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2007 у 11:50


Щодо жінок-перукарів топлес, то при такій стрижці про власну зачіску точно забудеш і будеш думати про інше, а для іншого краще піти в інший заклад.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2007 у 20:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрія Ришковця
...знайомий дав пораду щодо самострижки за допомогою двох дзеркал.

Це дуже давній, морально застарілий дідівський спосіб самостриження (самокатування?). Тому я, з вашого ж дозволу, порекомендую вам один гарний спосіб, від якого, гадаю, вам буде важко відмовитися. Це - розкладний астрономічний рефрактор великої світлової потужності та з масою різноманітних добрих якостей. Або, іншими словами, телескоп. Про нього нам гарно оповів Бруно Шульц у своєму "Санаторії під Клепсидрою". Це такий собі "величезний міх телескопа, порожня буда якого витягується на довжину цілої кімнати"; це і "лабіринт чорних комірок, довгий комплекс камер-обскур, вбудованих одна в одну до половини".
Отже, треба просто "зазирнути в чорну вирву окуляра", щоб через систему дзеркал стежити, напр., за вашою потилицею, яку ви будете стригти машинкою, купленою, як ви сказали, "за 40 чи 50 грн" ( бо "вже не пам'ятаєте точно".)

І потреба ходити по перукарнях (де чигають на клієнтів перукарки-топлес) відпаде сама собою остаточно й безповоротно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-10-2007 у 21:36


мда... в сильних і мужніх чоловіків не лише перукарні викликають неприємні почуття, а ще візити до стоматолога (навіть певно більші), візити в податкову і т.д. і т.п.
виходить і лікарки мали б бути топлес і жіночки з податкової і геть всі решта в тих місцях де чисто теоретично чоловіків можуть відвідати неприємні відчуття :lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Ришковець
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 164
Зареєстрований: 11-9-2006
Місто: Львів-Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2007 у 08:28


Цитата:
Це дуже давній, морально застарілий дідівський спосіб самостриження (самокатування?)

Ну, якщо в ті давні часи, то було самокатування, бо машинки були не електричні, то зараз це зовсім не так! Головне, щоб руки нормально росли. :D




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-10-2007 у 10:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нати Толмачової
мда... в чоловіків не лише перукарні викликають неприємні почуття, а ще візити до стоматолога (навіть певно більші), візити в податкову і т.д. і т.п.
виходить і лікарки мали б бути топлес і жіночки з податкової і геть всі решта в тих місцях де чисто теоретично чоловіків можуть відвідати неприємні відчуття :lol:

Ну, медсестричкам не потрібно і топлес: білі халатики, з яких проглядаються чорні мережані панчохи ледве не до стегон, такі самі білі очіпчики тільки підкреслюють їхню спокусливість. І яке там уже буде лікування! :(

Рівно ж як і з відвідинами податкової (як ви кажете): там, за шкляним б'юрком, може сидіти така млосна кобіта, з такою відкритою блузою, в якої таке глибоке декольте, що чималенький, ледве прикритий вміст блузи от-от вивалиться назовні, і той, хто стоїть по той бік б'юра, вирячивши очі на звабницю i геть забувши про свої податкові декларації, може дістати від того атак серця... :saint:

Цікаво, як хто вважає, які це будуть відчуття: приємні чи неприємні? :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5813
Реклама: