Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Для чого існує Форум? Неофіційна інформація.
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

exclamation.gif написано 8-2-2003 у 12:02
Для чого існує Форум? Неофіційна інформація.


Ідеологічно Форум не має нічого спільного з популярними у Україні та Росії “чатами” та “форумами” і ніколи навіть не буде пробувати з ними конкурувати.
Форум існує для того, що люди могли висловлювати свої думки, які є цікавими та корисними.
Тому на Форумі ніколи не буде підтримуватися безмістовна балаканина та балагурство.

Навіть як використовуються спеціалізовані розділи (типу “Балачка”) – вони призначені для активних учасників Форуму, щоб вони могли обговорити теми, які не вписуються у список основних розділів.

Я з вдячністю та увагою приймаю усі зауваження членів Форуму, проте я не можу (і уся Адміністрація) серйозно ставитися до зауважень, які висловлюють учасники, навіть не побувши на Форумі кількох днів. Особливо, якщо питання стосуються етики та правил. У таких питаннях думка авторитетних учасників є на декілька порядків важливішою. “Спеціаліст по етиці” не може мати стаж 1 день та жодного корисного повідомлення.

Надалі, якщо учасник усі свої повідомлення присвячуватиме питанням етики та суперечки з Адміністрацією, такий учасник буде блокуватиметься а повідомлення видалятимуться.

Успішність нашого проекту ми визначаємо не числом учасників та кількістю повідомлень, а зовсім іншими критеріями.


Сформульована мною вимога жодною мірою не стосується тих існуючих чи майбутніх членів Форуму, які хочуть наповнити Інтернет корисною, цікавою та неординарною інформацією та інтелегентно спілкуватися.


Висловлені мною думки викликані періодичною з’явою на Форумі учасників, перші ж повідомлення яких повідомляють, що Форум нездалий, нецікавий, Адміністратор – сатрап та деспот, на кожному кроці порушуються права людини і тп.

Висловлена мною позиція обговоренню не підлягає (лише підтримці – :D)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 8-2-2003 у 12:56


Як модератор повністю згоден з думкою адміністратора та підтримую висловленні позиції.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
kristi
Дійсний член
***



Повідомлень: 224
Зареєстрований: 10-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: вогняний

[*] написано 11-2-2003 у 08:40
Хотіла б я щось сказати


Але потім вчасно прочитала, що висловлена позиція пана Андрія обговоренню не підлягає. Тож я мовчу (впринципі я не хотіла заперечити а тільки підтримати, але тепер зроблю це мовчки)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
То я з повагою мовчки кліпаю очима (Ги-ги)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Djin_banned
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 19-2-2003
Місто: none
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2003 у 02:04


Шановний пане Андрію, я все ж таки не зрозумів за що мене забанили?
Наскільки я розумію - за спілкування з модератором - але ж модератор така ж людина як і я! - тому маю право говорити з ним так як вважаю за потрібне! - тому це не причина видалення.
Чому баните?
Поясніть будь-ласка - привселюдно!
І ще одну пораду вам даю - банити треба не назавжди!.. а хоча б на деякий час - скажімо на день :-)
І ще одне... - не раджу вам ще раз мене банити... -
не хаміть (хамством є те, що ви мене баните без існуючих на те причин)! - бо я також вмію хамити :-)
Монархія довго не існує - я думаю ви розумієте про що я.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2003 у 09:39


Я ніколи не пояснював публічно і напевно не буду пояснювати деяких своїх дій на Форумі.
Повідомляю, що на Форумі я є господар, бо я за нього плачу. Я сам встановлюю правила і сам їх міняю, і сам застосовую. Ніяких порад не потребую, якщо мені буде потрібна порада - я за наю звернуся.

Я Вам не хамлю (як якісь мої дії Ви сприйняли як образу - прошу дуже вибачити), я просто не хочу Вас тут бачити. Якщо Ви джентельмен та порядна людина, Ви не будете навязувати свою компанію комусь насильно. Буду вам за це щиро вдячний.

Тепер - чому я відповів.
У вашому повідомленні я прочитав прогрозу. Я чесно кажучи її не зрозумів :(, але я чудово знаю, скільки пакостей може зробити один ентузіаст такому сайту як мій.
Безсумнівно, Ви під анонімністю маєте велику перевагу наді мною - усі знають, хто я і де я.
Не знаю що Ви задумали, але якщо результатом Ваших дій погіршення або припинення роботи Форуму (чи щось, що я за таке сприйму), я просто припиню його роботу і зекономлю пару копійок. І Вам доведеться шукати інше місце для самореалізації.
Звичайно я не забуду повідомити активних дописувачів Форуму та зацікавлених у його існуванні про те, хто саме міг бути одним з призвідників такої ситуації. І вони будуть вільні у проведенні власних досліджень на цю тему.

Мені страшенно прикро, якщо я Вас чимось образив, це ніяк не входило в мої плани.


P.S. Ще раз - я з Вами згоден у всіх Ваших оцінках щодо Форуму, але я просто не запрошую Вас до себе на Форум, як і до себе додому в гості




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 19-2-2003 у 09:53


Я подумав - я готовий до публічної дискусії з Вами по питаннях етики - якщо Ви зареєструєтесь під ніком типу "Імя+Прізвище" і надасте докази, що Ви є ви. Наприклад, залишете номер телефону або домашню адресу



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Djin_banned
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 19-2-2003
Місто: none
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2003 у 01:52


Добре, шановний пане Андрію, я залишу цей форум так як ціню старання людей які хочуть підтримувати такого роду ресурси з власної кишені, але все що я говорю - я не говорю просто так - прислуховуйтесь до порад.
Остання порада -

"Повідомляю, що на Форумі я є господар, бо я за нього плачу. Я сам встановлюю правила і сам їх міняю, і сам застосовую. Ніяких порад не потребую, якщо мені буде потрібна порада - я за наю звернуся." (С)пан Андрій

Такого ніколи і нікому більше не говоріть - бо думка про вас складається не найкраща... - повірте мені наслово.

p.s. Можете видалити з системи таких користувачів як Djin і Djin_banned
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2003 у 02:03


Дякую за пораду, постараюся врахувати. Зі сторони воно звичайно завжди видніше.
Чесно кажучи, дискусія з Вами багато над чим змусила задуматися.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 583
Реклама: