Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: H&M шиє речі на Україні?
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 27-9-2007 у 09:45
H&M шиє речі на Україні?


Ось фотографія речі, яка була куплена 3 тижні тому в Англії в фірмовому магазині H&M. Я був трохи шокований, побачивши напис на бірці. Цікаво, а в нас такі речі можна купити, і чи то що там "Made in Ukraine" не відлякає нашого ж споживача? Я знаю, що купи трикотажної продукції просто не потрапляють до наших магазинів - зразу ідуть на експорт, в нас лише дешева робоча сила.

HandM.jpg - 48kB




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Thror
Дописувач
**



Повідомлень: 99
Зареєстрований: 30-3-2003
Місто: м.Львів
Нема на форумі

Настрій: невизначений

[*] написано 27-9-2007 у 10:14


Wrangler шиють в Сколе.
Давальницька сировина - вся продукція відправляється назад.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-9-2007 у 10:34


Ось до теми про всякі бренди і "де зроблено".
http://www.from-ua.com/voice/93806277c170b.html
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 27-9-2007 у 11:06


Ну про це можна було догадуватися :sing: Але для наших модниць це удар нижче пояса.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 27-9-2007 у 20:46


ніколи нікого не виправляю в питаннях мови, але...
в Україні, а не на Україні :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 27-9-2007 у 22:35


Цитата:
Ярема П.
Ну про це можна було догадуватися :sing: Але для наших модниць це удар нижче пояса.


Та ні, то ніякий не удар, може та сама шмотка на "Південному" продається, тільки без "H&M". Свою лейблу вони ставлять виключно на речі, що продаються в їхніх магазинах, вони ж чисто торгова фірма, самі нічого не шіють, замовляють тільки. А на тих самих речах, що з H&M в Україні стоїть "Маяк", "Весна" чи взагалі якесь ТзОВ.
Але Ви мене заінтригували. На жаль, завтра я від'їжджаю до Іспанії, але через тиждень, як повернуся, обов'язково до нашого Ха-унд-Ему піду, подивлюся, що там ще українське є. Так ми там одяг не купуємо - дорого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 27-9-2007 у 23:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Так ми там одяг не купуємо - дорого.


Та то на розпродажі було куплене знайомою за 5 фунтів...




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 27-9-2007 у 23:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Цитата:
Ярема П.
Ну про це можна було догадуватися :sing: Але для наших модниць це удар нижче пояса.


Та ні, то ніякий не удар, може та сама шмотка на "Південному" продається, тільки без "H&M". Свою лейблу вони ставлять виключно на речі, що продаються в їхніх магазинах, вони ж чисто торгова фірма, самі нічого не шіють, замовляють тільки. А на тих самих речах, що з H&M в Україні стоїть "Маяк", "Весна" чи взагалі якесь ТзОВ.
Але Ви мене заінтригували. На жаль, завтра я від'їжджаю до Іспанії, але через тиждень, як повернуся, обов'язково до нашого Ха-унд-Ему піду, подивлюся, що там ще українське є. Так ми там одяг не купуємо - дорого.


..речі, зроблені якісно в україні, нашому покупцю не по кишені... тільки що прочесала *південний* - сплошний турецько-китайсьий жах.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5843
Реклама: