Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Висне комп'ютер при завантаженні
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

sad.gif написано 4-10-2007 у 18:39
Висне комп'ютер при завантаженні


Сьогодні стикнулася з проблемою: при завантаженні комп'ютера він почав зависати. Коли з'являється стартова сторінка і з написом WindowsXP бігунок перестає рухатися і система висне, але добре вантажиться в безпечному режимі.
Я вже і в системнику все перечистила, і перемички на вінчестері та CD-приводі міняла місцями, і шлейфи, і драйвери перевірила, але бажаного результату не отримала. :(

Може в кого було що подібне? Підкажіть як Ви вирішували таку проблему?

Дякую! :)




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 4-10-2007 у 20:44


Вінда або проблеми з диском. Перевірити якимось чекером диск на погані сектори (типу Ultimate boot CD). Якщо нічого не буде, то тоді вінда сама по собі. Знести і наново переінсталювати. Бажано перед тим заплативши гроші Білу за ліцензію і відповідну обслугу :D



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2007 у 07:48


Може ви щось не те встановили останнього разу?
А відкат не пробували робити, не знаю, правда, чи з безпечного режиму можна таке організувати.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 5-10-2007 у 07:52


Вибачте мою безграмотність, а що таке "відкат"?
Це завантаження з останнього успішного завантаження системи?




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 5-10-2007 у 07:54


Про встановлення:
Останнього разу втсановлювався віндов на відформатований і перерозбитий вінчестер.
Таке я роблю не вперше, а от ситкуація з таки зависання вперше




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2007 у 08:00


було таке - вирішувалось форматуванням і перевстановленням. Це якщо проблема у вінді
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 5-10-2007 у 08:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
було таке - вирішувалось форматуванням і перевстановленням. Це якщо проблема у вінді



не допомагає.... :(




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 5-10-2007 у 08:39


Була така ситуація - треба перевірити конденсатори що знаходяться біля блоку живлення, або ще краще всі.
Як це зробити - просто подивитися чи вони не вздулися. (верх кондисаторів має опуклу форму - вздулися).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Остап Шумин
Академік
****



Повідомлень: 342
Зареєстрований: 19-5-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-10-2007 у 09:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Вибачте мою безграмотність, а що таке "відкат"?
Це завантаження з останнього успішного завантаження системи?

Так, щойно провірив - працює, можете спробувати.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Про встановлення:
Останнього разу втсановлювався віндов на відформатований і перерозбитий вінчестер.
Таке я роблю не вперше, а от ситкуація з таки зависання вперше

Тут я не зовсім точно виразив свою думку, маю на увазі, що можливо ви останнього разу (коли все працювало добре) встановили якусь програмульку, від третього виробника, і після перевантаження машини у вас почались проблеми.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 5-10-2007 у 10:03


Не морочте дівчині голову! Богдано перевір в першу чергу конденсатори! Тоді роби інші спроби. Ця проблема існувала давно. Є цілий ряд материнок які мають дані недоліки (виробник кондесаторів). Якщо фірма конденсаторів Jackson - 90% проблема в них.
Та й думаю легше просто відкрити корпус і подивитися....аніж почати возитися з дисками і т.д.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaX:)
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 5-10-2003
Місто: LVIV
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2007 у 08:34


:lol: У мене теж було подібне. Це все маленькі зелені чоловічки :) Вони випромінюють з марсу свое ЦИ спеціально щоб псувати наші компи.
А вирішується проблема дуже просто: тре задавати це питання СЕРВІСАНТАМ які не один рік займаються ремонтом компів або вчитись самому. А не задавати подібні питання на цьому форумі, де люди взагалі далекі від ремонту компів починають давати якісь поради!!! Слухаючи подібні поради ви можете собі зіпсувати свій дорогий комп, про це звісно не скаже ні одни з цих великих спеціалістів :)
Чесно кажучи я давно не читав такої дурні. Люди, коли ви в чомусь не розбираєтесь то вже і не радьте нічого краще. Краще не нашкодити своєю бездіяльнстю ніж нашкодити своїми некваліфікованими порадами.
Модератори а ви куди дивитесь? Чи ви хочете щоб про ваш форум говорили ніби тут немає ні одної розумної людини? Чи ви і самі такі?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-10-2007 у 08:44


А звідки така думка? наприклад я отримав поради і ніби зараз легше.
А якщо для вам це дурня то і не треба читати.
Почекаємо на результат тоді будемо судити дурня це чи ні.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 8-10-2007 у 08:52


Цілковито погоджуюся з п. Дем'яном.
Взагалі то тема розрахована на спілкування спеціалістів в даній галузі, з приводу конкретної проблеми. Якщо Ви не спец, то Вам дійсно не варто давати поради... :)




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2007 у 09:01


Коректності, коректності!.. Нам усім сьогодні бракує коректності.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-10-2007 у 09:14


Богдано а як ситцація з компом?

А щодо сервісантів - можу сказати - коли ті сервісанти під столом бігали я вже збирав компютери (причому збирав не як зараз а витравлював плати, робив схеми, паяв сам, переробляв телевізори і т.д.) а коли це тільки починалося - взагалі і материнки і процесори і перепрошивали мікросхеми і адаптували принтери і блоки живлення і відеокарти...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-10-2007 у 09:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Взагалі то тема розрахована на спілкування спеціалістів в даній галузі, з приводу конкретної проблеми. Якщо Ви не спец, то Вам дійсно не варто давати поради... :)


...не спец не знав би як відрізнити нормальні поради від дурниць :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 8-10-2007 у 09:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Самохвал
Коректності, коректності!.. Нам усім сьогодні бракує коректності.


а ви праві :) людям головне не що кажеш, а як кажеш
якщо різко правду - то ти хам
якщо культурно дурниці - то ти хороша і вихована людина
так що корекність, коректність і ще раз коректність :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-10-2007 у 09:58


Не побачив жодної поради, через яку може бути зіпсований "свій дорогий комп".
Ні переставляння Вінди, ні перевірка жорсткого диску, ні візуальний огляд конденсаторів не призведе до "псування компа"
Цитата:
Модератори а ви куди дивитесь? Чи ви хочете щоб про ваш форум говорили ніби тут немає ні одної розумної людини? Чи ви і самі такі?

Цитата:
...не спец не знав би як відрізнити нормальні поради від дурниць :)


Мені здається, що якщо ти спец по комп'ютерах, то треба давати поради по комп'ютерах, а не поради модератораторам, що треба робити.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaX:)
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 5-10-2003
Місто: LVIV
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2007 у 14:05


Значить так :)
Я не такий спец по компах як деякі тут :lol: і не можу віртуально його відремонтувати :D
Якби хоч один з цих радників трохи вмів думати головою, а не вважати себе великим спецом, то він би знав що встановити причину поламки по таких конкретних "симптомах" це те саме що тикати пальцем в небо думаючи що від цього піде дощ :)
А поламати дуже просто:) Достатньо того що ніхто навіть не порекомендував дівчині глянути чи є гарантійні наклейки на системнику :) А може вона вже відкрила системник і зірвала свої наклейки, і відповідно втратила гарантію? :) Я не кажу вже про те як легко іноді виймаються деякі шлейфи, і можливо вона зацепила кабель живлення до харда? Він ніби то зараз і працює але комп чогось зависає... :) А ви знаєте до чого це може призвести? А вбити хард дужеее просто :)
Розумні люди не пхають руки туда куда не треба, особливо якщо в цьому не розбираються. І вже точно не будуть радити нікому як ремонтувати компи якщо далекі від сервісу :) Я вже бачив цілу купу так званих спеців :) які ломали компи людям :) А потім ці люди боялися взагалі нести системник в сервіс!
Між теорією, тим що ви думаєте що нібито знаєте, і практикою, тим з чим ви працюєте щодня є дуже велика різниця. На жаль відвідувачі форуму цього не розуміють :)
Хіба лікарі лікують через інтернет?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 8-10-2007 у 14:31


Доречі дівчина якраз розуміється в тому...тому поради не давалися ламеру чи навіть юзеру....і доречі знайшла причину сама :).
А якщо давати людині поради - дивтися на пломби думаю це навіть людина далека від компів - розуміє і це всюди пишуть..
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 8-10-2007 у 14:56


Було б дуже дивно, що кобіта, яка
Цитата:
Я вже і в системнику все перечистила, і перемички на вінчестері та CD-приводі міняла місцями, і шлейфи, і драйвери перевірила, але бажаного результату не отримала. :(

не подумала подивитися чи є пломби на системнику.
Повний чайник і навіть не чайник, який має можливість скористатися сервісом так би й зробив.

Так в чому була причина?




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2007 у 15:37


Пан Макс отримує попередження за недопустимий тон спілкування на Форумі.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
MaX:)
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 5-10-2003
Місто: LVIV
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-10-2007 у 17:01


І нічого дивного про пломби. Ви шановні як я вже стверджував взагалі ніякого відношення до сервісу компів не маєте :) Більшість людей не знають навіть чи опломбовані у них компи взагалі і що воно таке!!! Це перевірено моєю 2-х річною практикою роботи :)
А те що дівчинка залізла в системник взагалі нічого не значить. Туди навіть дитина може залізти. І що? Вона теж розуміє що робить? :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 8-10-2007 у 18:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Так в чому була причина?


Причина була в CD-приводі.
Бачачи, що з "рідним" вінчестером не вдається нормально налагодити роботу, вирішила перевірити чи є причина саме у вінчестері.
Мала вільний "чистенький" вінчестер. На нього встановила Windows. Встановлення пройшло нормально, але після того як почала завантажувати комп'ютер знову повторилася та сама проблема - при завантаженні стартової сторінки машина почала виснути... :(
Тоді я зрозуміла, що справа не є у вінчестері... Завдяки порадам п. Дем'яна перевірила конденсатори, але вони акож виявилися "здоровими".
Шлейфи всі нормально втикнуті. Тоді залишилося розібратися з CD-приводом. Я його відключила. Спробувала перезавантажити компютер - все було ок. :)
Без CD-привода пробувала перевантаження і з "рідного" вінчестера і з іншого на який також ставила Windows.
В результаті поміняла CD-привід і дана проблема зникла, після чого віддала системник його власникові. :)




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 8-10-2007 у 18:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від MaX:)
І нічого дивного про пломби. Ви шановні як я вже стверджував взагалі ніякого відношення до сервісу компів не маєте :) Більшість людей не знають навіть чи опломбовані у них компи взагалі і що воно таке!!! Це перевірено моєю 2-х річною практикою роботи :)
А те що дівчинка залізла в системник взагалі нічого не значить. Туди навіть дитина може залізти. І що? Вона теж розуміє що робить? :lol:


Пане Максе, я розумію що тут Ви напевно говорите так тому що мова йде про якусь дівчинку, яка хоче знайти вирішення проблеми що виникла при роботі комп'ютера.
Не думаю що треба цьому так дивуватися і викладати бачення проблеми в таких темних тонах. Ця дівчинка в даній галузі працює вже більш як три роки.
І працює не самоучкою на чужих комп'ютерах, а під відповідним наглядом та керівництвом.
Таке враження якби дану тему створив чоловік Ви б не так дуже й критикували його... Чи не так? :rolleyes:




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5866
Реклама: