Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6    8
Автор: Тема: Незалежне тестування при вступі до вищих навчальних закладів.
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-3-2010 у 09:34


Змінили текст новини



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 25-5-2010 у 09:47


До початку зовнішнього незалежного оцінювання залишилося 8 днів. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

УЦОЯО наполегливо радить усім абітурієнтам ще раз ознайомитися з «Інформаційно-реєстраційним бюлетенем», який вони отримали під час реєстрації. Його електронна версія розміщена на сайті центру - http://testportal.gov.ua/.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти радить абітурієнтам перевірити правильність своїх реєстраційних даних, зайшовши на свою персональну сторінку.

У випадку виявлення помилок у прізвищі, імені, по батькові, чи у паспортних даних, а також у випадку втрати чи пошкодження сертифіката, просять терміново звернутись у ЛРЦОЯО із заявою на виготовлення дубліката сертифіката.

Загалом у Волинській області зареєструвалося на ЗНО 10795 осіб і працюватиме 27 пунктів тестування, у Львівській області – 24533 осіб і 58 пунктів тестування, у Рівненській області – 12479 осіб і 28 пунктів тестування.

Початок ЗНО припадає на 2 червня – тест з української мови і літератури.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2010 у 21:00


З розмови з знайомими мовниками, які готували вступників цього року до англійської, зрозумів, що сталося щось аномальне.

Таки знайшов підтвердження - багато людей вважають тести з англійської заскладними і невідповідними шкільній програмі
http://ua.korrespondent.net/ukraine/1084589

По ідеї, усі все-рівно в однакових умовах, але на практиці - ні. Можливо, суттєву перевагу отримали абітурієнти, які здавали німецьку, французьку.. Хоча тут я нічого не скажу, не знаю.

Якщо тести справді значно виходили за межі шкільної програми, то мала місце або брудна провокація проти незалежного тестування, або дуже сильний прокол фахівців, що готували тести.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тимовчак
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 14
Зареєстрований: 21-5-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-6-2010 у 23:49


Скажу чесно: мені як людині, яка готувала 4 випускників шкіл до ЗНО з англійської мови, надзвичайно образливо! Рівень знань, задекларований на сайті УЦОЯО, яким повинен володіти абітурієнт, щоб успішно пройти ЗНО, абсолютно не співпадає з рівнем тестів, які були цього року. Ці тести - це справжнє пекельне випробування: для дітей воно перетворилося на пошук знайомих слів у текстах! І тут важливо додати, що я не кажу про дітей, які мали труднощі з англійською мовою - це діти, які достатньо вільно, як для школярів, володіють англійською мовою.
А для мене цей тест став справжнім ляпасом в лице моїх старань і моєї професійної діяльності:(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-6-2010 у 08:18


..я скачала відповіді на текст тут: http://testportal.gov.ua/index.php/text/rezeng/ переглянула тексти, - в них нема нічого складного, вони досить прості.. навіть жодного незнайомого слова не попалося.. гадаю, що ті, хто старався не зубрити підручники, а більше спілкуватися англійською, читати, - навіть просто в інтернеті, - з завданнями справилися.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 10-6-2010 у 08:45


Я зробив це саме і такі самі висновки. Оксана Тимовчак, Вам вони теж здалися складними?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2010 у 11:27


Ви не ставте механістично себе на місце абітурієнтів. Скільки вам і років і яка мовна практика, чи можна її порівняти з шкільною?
У таких формальних речах, як конкурсне оцінювання знань, не може бути відсилки до того, що мало практики чи дитина не ходить по інтернету, має бути повна відповідність шкільній програмі. Але якраз про це я судити не можу.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 10-6-2010 у 16:06


Переглянула ті тести - мають як плюси, так і мінуси, як на мене.
Щодо складності - для мене особисто вони не є складними, але для знань, отриманих зі шкільних підручників вони заскладні. Ті, хто бачили підручники, які використовуються в школах зрозуміють про що я кажу...:rolleyes:
До плюсів я б зарахувала те, що тексти підібрані досить цікаві і змістовні, також завдання з набором можливих варіантів відповіді дає шанс якщо вже не знаєш, то хоч вгадати...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-6-2010 у 17:57


Але ж зараз не так, як у наші часи, - школярі мають можливість їздити за кордон у мовні школи, по обміну школярами, слухати будь-які пісні англійською, переглядати будь-які фільми, допомагаючи собі субтитрами (та рік перегляду Декстера з субтитрами, - і знання мови виростають капітально :-)). Найпростіше - це знайти друзів за кордоном та спілкуватися з ними по асьці чи скайпу. Наполеглива дитина завжди знайти вихід. А те, що шкільні наші програми ніколи не давали вміння саме спілкуватися іноземною, - це так. Досить недавно мала смішний досвід, - знайома шукала собі викладача английською, знайшли викладачку з університету. На зустріч вона прийшла з знайомим австралійцем (щоб той міг оцінити знання мови). Що ви думаете? У викладачки був повний шок, - вона розуміла заледве половину з того, що він говорив. :-) Тим не менш навіть я з ним спілкувалася досить вільно. Мені здається, якщо викладач не пожив у англомовному середовищі кілька років, то користі з нього жодної, - дати реальне знання мови він не в силах.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 10-6-2010 у 18:44


Та воно то так, але Зовнішнє незалежне оцінювання мало б враховувати не тільки можливості випускників спецшкіл (або підготованих репетитором), але і дітей з звичайної школи без особливої додаткової підготовки (якщо дитина добре вчилася). Багато дітей не мають можливості покращувати свої знання мови за допомогою інтернету... А як бути дітям, батьки яких не мають змоги заплатити за репетиторів (або вчити в спецшколах), а покладаються лише на знання, здобуті в школі? Позбавити їх права вчитися в ВНЗ на будь-якій спеціальності, де вимагається тест іноземної мови?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 10-6-2010 у 18:51


Український центр оцінювання якості освіти дав своє роз’яснення щодо складності тесту з англійської мови. Проте, зважаючи на протестні настрої абітурієнтів, центр просять оприлюднити перелік підручників і посібників, затверджених Міністерством освіти і науки України, на основі яких були складені цьогорічні тести з іноземних мов. Про це ЗІКу 10 червня повідомила координатор громадського спостереження за ЗНО від ГМ «Опора» Ольга Стрелюк.

Так, у Дрогобичі Львівської області сьогодні, в день засідання сесії міської ради, близько п’ятдесяти абітурієнтів вийшло на вулицю, протестуючи проти складних завдань з англійської мови та вимагаючи перездачі. Їх підтримали випускники з інших міст Дрогобицького району. Попри незадоволення рівнем тестів, майбутні студенти висловлюють свої підтримку системі зовнішнього незалежного оцінювання як такій, що гарантує рівний доступ до вищої освіти в країні.

Громадянська мережа «Опора» схвально оцінює роз’яснення УЦОЯО щодо складності тестів. Окрім того, для того, щоб заспокоїти абітурієнтів, «Опора» пояснила: оцінка за результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання є рейтинговою, тобто показує знання учасника ЗНО в порівнянні з рештою вступників. Це означає, що 200 балів набере той абітурієнт, який серед решти вступників правильно відповість на найбільшу кількість запитань. Таким чином, 200 балів за тестування – це не обов’язково правильні відповіді на всі запитання бланку А та максимальна кількість балів за творче завдання бланку Б, а лише найкращий результат зі всіх тестових робіт. Окрім цього, ми нагадуємо, що абітурієнти мають право оскаржити результати ЗНО-2010 з окремого предмету впродовж трьох днів після оприлюднення отриманих балів за тестування на їхніх персональних сторінках на сайті УЦОЯО. Детальніше про процедуру апеляції можна дізнатися з практичного посібника, підготовленого ГМ «Опора».

Нагадаємо, що під час прес-конференції 8 червня представники «Опори» у Львові теж зазначили про складність тестів із англійської мови, які більше відповідають програмі спеціалізованої школи. Однак, наголошували, що це їх суб’єктивна думка. http://zik.com.ua/ua/news/2010/06/10/232326




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-6-2010 у 19:15


*Багато дітей не мають можливості покращувати свої знання мови за допомогою інтернету... *

..невже досі є школи без комп*ютерних класів і інтернету?.. доступ можна отримати у багатьох бібліотеках, інтернет-кафе.. хіба де є які глухі села, де нема ні телефону, ні мобільного телефону, але ж це не жителі цих сіл мітінгували з протестами щодо результатів тестування??




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тимовчак
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 14
Зареєстрований: 21-5-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2010 у 22:36


Шановний пане Яремо! Ви, очевидно, не надто уважно читали мій допис: проблема не в тому, яким цей тест був для мене, а для дітей, які вчаться за шкільною програмою! Між іншим, мушу Вам сказати, що для мене він важким не був, але я здала екзамен CAE, готувалася до CPE - це не співмірне зі шкільною програмою, перепрошую.

Тепер поясню, що мене так зачепило. По-перше, всі стягнули лише відповіді до тестів, де не видно інших варіантів, які пропонувалися: в багатьох випадках - дуже близькі синоніми.
По-друге, ви всі, мабуть, знаєте за якими підручниками наші учні вчать англійську мову від самих початків: далеко не всі мають можливість вчитися за видавництвами Лонгмен чи Макміллан.
По-третє, заради цікавості, почитайте які вимоги ставляться до особи, яка претендує на високий рівень + порівняйте цей тест з пробним: різниця дуже помітна.
Я говорю про те, що тест на кваліфікацію учнів не повинен братися за найвищою планкою. Це демотивує і деморалізує :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 10-6-2010 у 22:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Оксана Тимовчак
Я говорю про те, що тест на кваліфікацію учнів не повинен братися за найвищою планкою. Це демотивує і деморалізує :(

Згідна! Краще вже розробити тести не перевірку здатності до навчання.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тимовчак
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 14
Зареєстрований: 21-5-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2010 у 22:44


А ще я забула написати найцікавіше: хтось з вас коли-небудь переглядав збірники завдань з англійської мови для ЗНО 2009 і 2010 років? Знаєте, я купила лише один, тому що завдання там класу десь так для 7-8, не вище. Я такі завдання для розминки використовувала...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Оксана Тимовчак
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 14
Зареєстрований: 21-5-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-6-2010 у 22:46


Згідна з Вами, Катю! Мені шкода тих дітей, бо виходить так, що вони вчилися-вчилися, а результати невтішні!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 10-6-2010 у 22:50


Передивилася що говорять самі абітурієнти про цей тест в соціальних мережах (можливо, вибірка не репрезентативна, але брала лише групи, де найбільша кількість учасників):

Обурюються страшенно на оце http://osvita.ua/test/news/7802

закликають голосувати тут http://psylive.org/blog/ZNO/124.html

Є фото з акцій протесту з Сум, Донецьку, Маріуполя, Києву, Дрогобича(може є й інші, але те що бачила)

В групі ЗНО 2010 English *Заповнюйте петицію!* 8 700 учасників!
Свої дані (подам нижче )при голосуванні "Проти" (в голосуванні у соц.мережі) надало більше 1000 людей за кілька днів...
1. ФИО
2. Город
3. Адрес
4. Телефон
5. Номер сертификата который выдали при регистрации

Досить злагоджена діяльність, направлена на висвітлення акцій протесту у ЗМІ...

Серед дописів переважно обурення, деколи попадає, що людям не складно було, але при тому зазначають, що вчилися в спецшколі...

Є розмови, що тести були змінені за день до того як їх затвердили офіційно...

Зробила кілька попередніх висновків для себе, і цікаво було б почути Ваші думки щодо вищеперелічених тез.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 10-6-2010 у 22:53


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..невже досі є школи без комп*ютерних класів і інтернету?..

звичайно, що є!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 10-6-2010 у 23:54


Ось, для прикладу, коментар з того сайту: *Мы всю жизнь в школе занимались по Плахотнику,а нам дали тесты как будто мы в Лондоне где-то учились!Когда я ишла на тест ,я думала что там будет школьная программа,но потом оказалось что я и слов таких незнаю.какие там были.Я уверена что Вы "уважаемые министры образования" и сами етот тест не решите!*

Ще:*моя учительница сама 4 ошибки сделала когда тесты прорешивала...а она один из самых сильных учителей в городе....наверно это о чёмто говорит!!*

Ще:*Я не хочю повторятся,но my dissatisfaction is exceed the norm! я занимаюсь английским языком с 6 лет.В 11 классе у меня был преподовател с ВУЗА.Неоднократно посещала иностранные страны и общалась с носиелями языка. Я была не то,что удивлена,я на минуту подумала.что моя жизнь закончилась,когда я обнаружила,что из 50 тестовых заданий дала всеголишь 21 правильный ответ.Обращаюсь к вам,господин Ликарчук!Не нужно так красноречиво розрываться о том,что тест был идентичный пробному.У меня,извините,в пробном было 6 ошибок,а в ВНО 29.Вы чувствуете разницу?Я надеюсь,что вы образуметесь,и для этого вам не прийдется высылать бешеный сумы по веб мани и тд...Я надеюсь,что вузы,да хотя бы тот иняз,уберут профелирующий бал 150 и вернуться к 124.Абитуриенты по всей Украине скажут вам огромное "спасибо"*

Тут взагалі помилка в англійській фразі - to be exceeded таки :-)) А в цій фразі просто exceeds. І вони скаржаться??

Дітки не в стані написати щось російською, а плачуть на тести англійською мовою, і таких коментарів багато. Ще раз передивилася тести, - текст настільки простий, що читається по діагоналі, навіть якщо не всі слова добре знайомі. Для людини, що вчила мову не за підручниками, щоб здати і тому подібне, а для того, щоб нею розмовляти, читати, писати, ці тести не будуть здаватися заскладними. Так, подумати над ними треба (то це ж екзамен, а не прогулянка), але нічого надзвичайного в них нема.

Мабуть, таки рано нам у Європу, - зі знанням іноземних мов у нас просто катастрофа :-((




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-6-2010 у 08:10


І ще одне: ті, хто все ж знайомі з інтелігентними представниками націй, що розмовляють англійською, знають, що навіть для носіїв мови їх рідний вокабуляр є надто великим (відомо, що англійська мова є однією з мов, де дуже велика кількість слів, і кожен день практично виникають нові). І коли в хаті є англйсько-англійський словник, який використовуються при читанні книжок (навіть просто белетристики), - досить нормальна ситуація. Тому однією з складових знання англійської мови є вміння розуміти текст загалом навіть коли в ньому є дякі незнайомі слова. Мова коротка, мова швидка, - тому кмітливість і інтенсивне рухання мозковими звивинами теж мусять бути. А ще питання щодо тесту - вони були лише письмовими, без аудіювання, - коли текст читається і тре показати його знання? Хіба тоді мені б такі тести дійсно здалися заскладними.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 11-6-2010 у 16:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Для людини, що вчила мову не за підручниками, щоб здати і тому подібне, а для того, щоб нею розмовляти, читати, писати, ці тести не будуть здаватися заскладними.

та про що ви говорите? :o який відсоток дітей в 16-17 років вчить мову "для себе"? ЗНО має перевіряти рівень знань, що засвоєні саме в школі, а не з носіями мови, не з інтернету, не в американських-(англійських) школах.
Для чого при вступі здавати такі складні тести, щоб потім починати вчити ту ж англійську на першому курсі з алфавіту, бо так складені програми?

Цитата:
Так, подумати над ними треба (то це ж екзамен, а не прогулянка), але нічого надзвичайного в них нема.

...так це ж школярі(!!!) пишуть тести. спробуйте себе поставити на місце дитини, яка готувалася по шкільній програмі, а прийшла писати тест по програмі для PhD.
Рівень тестів мінімум(!) для 3 курсу з поглибленим вивченням мови.






Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 11-6-2010 у 18:39


..я вивчала в 16-17 років мову для себе, шукала тексти пісень, читала журнали в бібліотеці, - все, що могла знайти.. переписувалася з канадцем свого віку.. бо я розуміла, що шкільна програма мені нічого не дає.. і це в ті, застійні часи.. хто винен, що у дітей зара нема потреби знати іноземну мову?.. хоча тепер маса стимулів знати мову, не те що колись.

..я ніколи не вчилася ні в англійській школі, ні на англійській філології, і вже років з 15 користуюся англійською досить пасивно.. але ще раз повторюю: ТЕСТИ НЕ ВИДАЛИСЯ МЕНІ НАДЗВИЧАЙНО СКЛАДНИМИ.

..16-17 років, - це не дитина, це вже досить свідома людина, яка мусить думати і знати, куди вона буде поступати, чем хоче займатися надалі.. принаймні так було колись.. а тепер, таке враження, вони дійсно надто інфантильні діти.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 11-6-2010 у 19:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
..16-17 років, - це не дитина, це вже досить свідома людина, яка мусить думати і знати, куди вона буде поступати, чем хоче займатися надалі.. принаймні так було колись.. а тепер, таке враження, вони дійсно надто інфантильні діти.

16-17 років - це не діти й справді, а підлітки, які не визначились в житті. Та й вибір вчити мову для себе (дивитись фільми, тексти пісень вчити і т.д.) чи ні постає перед дитиною в дитинстві, адже за рік до такого рівня мову нереально вивчити.
А щодо тестів поділяю думку Оксани, до НЕЗАЛЕЖНОГО тестування школярів заскладно, деякі варіянти відповідей й справді синонімічні і автентичні тексти, які розраховані на носіїв мови, для яких англійська мова є рідною.
Навіщо там їхати закордон чи, тим паче, займатись з репетитором чи йти на курси, якщо вони повинні бути розраховані на рівень знань, який повинна надавати шкільна програма! Не всі батьки мають змогу відправити дитину за кордон для покращення мови та й потрібно зважати на дітей з районів, сіл, де нема такий модних навчальних підручників й іншого приладдя.
Давайте подумаєм логічно, і не будемо зациклюватись на англійській. Якщо, наприклад, така ситуація була б з тестуванням з хімії чи фізики. То що? Для того, щоб скласти тест на відмінно дітям потрібно йти до якихось лабораторій чи наукових центрів, щоб дізнатись все на практиці?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 11-6-2010 у 19:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Так, подумати над ними треба (то це ж екзамен, а не прогулянка), але нічого надзвичайного в них нема.

...так це ж школярі(!!!) пишуть тести. спробуйте себе поставити на місце дитини, яка готувалася по шкільній програмі, а прийшла писати тест по програмі для PhD.
Рівень тестів мінімум(!) для 3 курсу з поглибленим вивченням мови.

Звичайно, зараз без англійської нікуди, але не для всіх дітей та професій ця мова життєнеобхідна на рівні адванс і вище. Якщо дитина вступатиме в університет, де англійська не є профільним предметом, але тест є в обов"язковому порядку (і без підготовки додаткової його здати нереально!). То, можливо, краще поглиблено вчити ті предмети, на яких базуватиметься майбутня професія?




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-6-2010 у 19:27


Ще раз звертаю увагу, що насправді цей предмет - це не "англійська", а "іноземна" мова. Може хтось таки має інформацію про складність тестів з інших мов? Адже питання не лише в складності, а й в збалансованості тесту для різних мов.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6    8

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5886
Реклама: