Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Linux Format
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 19-10-2007 у 01:39
Linux Format


Привіт усім!
Пропоную саме тут впровадити в життя на Форумі Рідного Міста маленький куточок користувачів, гуру, та просто людей які живуть в світі Linux-ових та Unix-ксових систем.




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Volodymyr Kislitskyi
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 28-5-2007
Місто: kyiv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2007 у 02:23


якщо хтось завітає, то повідомьте, у slackware 12 при інсталяції обирають тип процесора, чи треба відповідне iso шукати?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 12-11-2007 у 21:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Volodymyr Kislitskyi
якщо хтось завітає, то повідомьте, у slackware 12 при інсталяції обирають тип процесора, чи треба відповідне iso шукати?

Дивися тут http://xlayn.blogspot.com/2007/07/slackware-12-review.html




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Міша Борисюк
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 21-11-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: прекрасний

[*] написано 23-11-2007 у 10:41


Привіт, може хтось підказати., треба зроби з Linux-а термінальне підключення, але при умові щоб підкючались флоп і друкарка.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 25-11-2007 у 02:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Міша Борисюк
Привіт, може хтось підказати., треба зроби з Linux-а термінальне підключення, але при умові щоб підкючались флоп і друкарка.


Дивись ось тут http://www.opennet.ru/search.shtml?exclude=index%7C%2Fman.shtml&...

Не допоможе пиши!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Міша Борисюк
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 21-11-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: прекрасний

[*] написано 26-11-2007 у 16:59


Так дякую, я вже тут був.
Мені треба з Linux кліент, на Win server. !! (2003)
А взагалі то першочерговою задачею було таке:
з ХР на win 2003 але чомусь не підключаються локальні пристрої !!
добрі люди підказали що в linux має таку можливість от і бавлюсь .




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 29-11-2007 у 12:16


...замовила і отримала дистрибутив ubuntu (http://www.ubuntu.com), тепер шукаю спеціаліста, який міг би то поставити другою ОС до віндовз ХР і ту віндовз не вбити... тобто вже має досвід встановлення тої ОС.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ореста Тимчишин
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-3-2008
Місто: Львів - Варшава
Нема на форумі

Настрій: Щаслива

[*] написано 29-3-2008 у 13:35


Позавчора появився новий Knoppix 5.3.1:
http://www.linux.org.ru/view-message.jsp?msgid=2617988&lastmod=...

Може хтось колись протестує і поділиться враженнями :)




Think ! - (c) IBM
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ореста Тимчишин
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-3-2008
Місто: Львів - Варшава
Нема на форумі

Настрій: Щаслива

[*] написано 29-3-2008 у 13:45


2 Онук Юрій:

Це було давно, але все-ж чим закінчилася інсталяція Ubuntu?
На скільки мені відомо якщо інсталювати початку Windows а потім Ubuntu - то проблем не виникає: Ubuntu чемно розпізнає Windows і при увімкненні машини загрузається boot-menu, де ми вибираєм ОС, в якій будемо працювати...
Я мала щастя інсталювати ОС в оберненій послідовності - тут було трохи більше проблем, бо при інсталяції Windows збилвся нумерація логічних дисків. Але на щастя існує super grub disk, з допомогою якого ці проблеми вирішуються і менюха загрузочна ставиться :)




Think ! - (c) IBM
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 29-3-2008 у 15:01


Ну якщо вже лінуксом жінки зацікавилися, то війна з майкрософтом буде виграна!



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-3-2008 у 15:12


Нічого дивного. Думаю, у багатьох комп'ютерних питаннях Ореста може дати фору багатьом чоловікам :). Принаймні, за моїми даними :)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ореста Тимчишин
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-3-2008
Місто: Львів - Варшава
Нема на форумі

Настрій: Щаслива

[*] написано 29-3-2008 у 17:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Ну якщо вже лінуксом жінки зацікавилися, то війна з майкрософтом буде виграна!


Шкода що Лінукс не включено до навчальної програми у більшості ВНЗів. Коли потрапила на навчання до Варшавського Університету нова операційна система була для мене легким шоком :wow: Кажуть в нас Болонський процес? ;)
А щодо війни з Майкрософтом, Пане Яремо, дозвольте мені з Вами не погодитись. Хто б там що не говорив про Біла Гейтса і його Вікна - створити таку систему дуже не просто. Хлопці попрацювали на славу і я вважаю, що не варто зайвий раз розпалювати "расову" ворожнечу. І Вінда і Лінукс мають свої переваги і недоліки. І як відомо, ідеалу не існує :)




Think ! - (c) IBM
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ореста Тимчишин
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-3-2008
Місто: Львів - Варшава
Нема на форумі

Настрій: Щаслива

[*] написано 29-3-2008 у 17:21


Пане Андрію, дякую за теплі слова :saint:
Буду старатись робити все що в моїх силах, що Ваше досьє на мене попонювалось позитивними пунктами ;)




Think ! - (c) IBM
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 29-3-2008 у 18:50


Хто б що не говорив, але світ за відкритим програмним забезпеченням, і позиції майкрософта повзуть помало, але донизу. Та я й не говорю тільки про лінукс, це лише одна з кількох систем з відкритим кодом, GNU - not linux :-)



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 30-3-2008 у 22:24


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ореста Тимчишин
І Вінда і Лінукс мають свої переваги і недоліки. І як відомо, ідеалу не існує :)[/color]

Так, поки працював адміном, чи то, як модно зараз казати, одміном, лінукс для задач адміністрування підходив якнайкраще, але тепер, ставши звичайним юзером, користуюся віндою без ніяких нарікань - з усіма функціями, які мені потрібні (інет, офісні програми, графіка, копіювання муз-дисків, зрідка кіно подивитись) вона справляється чудово (уже два роки скоро, як вінд працює без глюків - що я роблю не так?).
Тому для таких цілей закочувати рукави і лізти в ядро потреби не бачу, щоб довести до такої безпроблемності лінукс, часу треба потратити рівно стільки, скільки його треба, щоб заробити на офіційну копію вінди :) А іноді й більше, при чому значно...
Так що не варто плутати думку працівника ІТ-сфери, і звичайного користувача, навіть з 8-річним одмінським досвідом :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ореста Тимчишин
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 9
Зареєстрований: 28-3-2008
Місто: Львів - Варшава
Нема на форумі

Настрій: Щаслива

[*] написано 3-4-2008 у 18:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
щоб довести до такої безпроблемності лінукс, часу треба потратити рівно стільки, скільки його треба, щоб заробити на офіційну копію вінди :) А іноді й більше, при чому значно...


"Інтимне" запитання:
А у Вас ліцензійна копія Вінди? ;)
Я не підколюю - чиста цікавість :)




Think ! - (c) IBM
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-4-2008 у 19:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ореста Тимчишин
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
щоб довести до такої безпроблемності лінукс, часу треба потратити рівно стільки, скільки його треба, щоб заробити на офіційну копію вінди :) А іноді й більше, при чому значно...


"Інтимне" запитання:
А у Вас ліцензійна копія Вінди? ;)
Я не підколюю - чиста цікавість :)

Не повірите, і Офісу теж :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 4-4-2008 у 00:05


Хтось платить, а хтось користується вільним програмним забезпеченням. Все справа призвичаєння. Як колись "присадили" людей на віндовс, так і годі вилікувати.

Питання відносно ліцензії недоречне - в Роста фірма, і він 100% би уникав проблем з податковою на базі неліцензійованого програмного забезпечення.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-4-2008 у 19:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Хтось платить, а хтось користується вільним програмним забезпеченням. Все справа призвичаєння. Як колись "присадили" людей на віндовс, так і годі вилікувати.

Яремо, не присадили. Як серверній платформі юніксу рівних нема, за винятком може пари-трійки задач, але як десктоп... Не знаю як сьогодні, але два роки назад в якості десктопа вінді лінукс програвав значно - як за глюкавістю графічної оболонки, так і за мінінгітністю налаштування. Про роботу з графікою, аудіо-відео і т.п. взагалі мовчу. За цей час щось суттєво змінилося? Просто я не в курсі так щоб дуже.

І ще одна річ. Дома, якщо є бажання побавитись, можна і лінукс ставити, але на фірмі... Хіба що є халявний адмін, інакше невідомо що ще дешевше, купити вніду/офіс, чи поставити і налаштувати юнікс - раз, проблеми з сумісністю документів - два, навчання персоналу - три... не надто весело.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 4-4-2008 у 22:59


Багато змінилося в десктопному середовищі. Легша і простіша обслуга і налаштування. Моя жінка (!) без проблем поставила Убунту, і навіть рилася в настройках і навіть понастроювала (принаймні мені навіть не довелося нічого міняти суттєвого). Лишаюся при своїй думці: вінда=звичка.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-4-2008 у 23:36


А спец-софт? С1, наприклад. А сумісність документів? Принесуть тобі док, зроблений в МС Офісі, а ОО його візьме, і некоректно відкриє - що робити? А залізо? От зараз я в неті через ЦДМА-модем. Що б я робив з Лінуксом, якщо під нього нема дрів до цього девайса? Вони і під вінду-то глюкаві, трохи помучився, поки настроїв. До речі, я в меншинстві, мало кому вдалось отримати інет через цей термінал, як мені сказали в службі підтримки :)

А сучасний Лінукс спробую, як буде час і натхнення, щоб оцінити нинішній стан справ. Тільки коли ж вони зійдуться-то, час із натхненням? Ех...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Роздольська
Дійсний член
***



Повідомлень: 245
Зареєстрований: 13-6-2005
Місто: Львів, Краків
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-4-2008 у 00:19


Хотілося б щось шукати, то й знайдеться: бухгалтерія під лінукс http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1092495880.
Або от це: http://opensource.com.ua/products.php?info=p1525_Debet-Plus-12-----...
А залізо то залізо, і скоріш за все винна не система, а виробник. Та і що робити з девайсом, яке не працює по людськи? Із-за одного девайса міняти все?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-4-2008 у 13:22


На жаль, я таки не вірю в те, що на сьогодні Лінукс може бути десктопною платформою для автоматизації бізнесу в Україні.
Хіба за рахунок кросплатформних або інтранет-рішень (що є наймудріше)
Хоча "Дебет плюс" - це вже досить авторитетна система.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-4-2008 у 19:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
Хотілося б щось шукати, то й знайдеться: бухгалтерія під лінукс http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1092495880.
Або от це: http://opensource.com.ua/products.php?info=p1525_Debet-Plus-12-----...


Ірино, поставте себе на місце керівника підприємства. Усі бухгалтери у нас знають 1С, так склалося. Берете ви на роботу бухгалтера. Але у вас стоїть... ну нехай сталося чудо і під Лінукс появилася програма рівню тієї ж 1С. І новий бухгалтер, замість одразу братися до роботи, починає вивчати оту нову систему. Тратиться час, робота стоїть. А якщо ця людина ще й Лінукса в очі не бачила, теж буде певний час іти привикання до інтерфейсу. Далі. Як з підтримкою? Це найосновніший момент в бізнесі. Сталося щось з програмою, телефонний дзвінок, через пару годин фахівець уже вирішує проблему, як не той, то інший. Тому що фахівців з 1С у Львові тисячі. А з тією лінуксовою? Знову робота підприємства паралізована? Я ж не про домашнє використання говорю.

Я не говорю про недолугість Лінукса, сам на ньому виріс і поважаю цю систему. Більше того, іншого комунікаційного сервера, крім як Лінукс взагалі не признаю. Але не як десктоп в бізнесі. На сьогодні.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Роздольська
А залізо то залізо, і скоріш за все винна не система, а виробник. Та і що робити з девайсом, яке не працює по людськи? Із-за одного девайса міняти все?

Винен виробник, чи не винен, але в цьому випадку, як бачите, зациклення на лінуксі призвело б до звуження моєї свободи. Я хотів саме цей термінал за його надійність, за зручність в користуванні, тривалість роботи від одного заряду... А так довелось би брати або інший, який мені не подобається, або влітати на більші гроші (на порядок), що мені на той момент було недоречним. Отаке.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 5-4-2008 у 21:32


Дивно шановні тому, що Linux це давно вже десктоп система і про це свідчить те що 60 % навчальних закладів використовують останній у багатьох навчальних процесах. Що до роботи Linux в бізнесі то сам переводжу Західне ГРУ ПриватБанку на цю операційну систему і все працює від периферії де парк не малий і різний спец софт до 1С бухгалтерії для цього є навіть спеціально розроблені дистрибутиви, читайте тут http://www.asplinux.ru/corporate/products/asplinux-server/cpe/ так що на мою думку це надійна і потужна ОС. Веб контент живе в більшості на Unix та Linux системах, супер комп'ютери та кластери + мобільні пристрої. Думаю міграція користувача Windows - Linux це питання часу та і рівня знань і IT культури користувачів. Так як просто жах, бачу що дня серед нових користувачів ні знань, ні бажання знати.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5906
Реклама: