Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Хто де порадить розмістити власну сторіночку
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 19-10-2007 у 02:04
Хто де порадить розмістити власну сторіночку


Вітаннячко усім!
Хто де порадить розмістити власну сторіночку, чому саме на ресурсах певної установи, цікавлять + та мінуси. Цікавить, а якщо бути точним хочу бачити Apach, PHP, MySQL або ж щось з родини SQL. І звісно ціна. Хоча думаю простіше реєструвати все (домен, IP) в Укртелекомі та розгорнути все дома! Та поради приймаються :sing:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-10-2007 у 09:38


Ви про хостинг питаєте?
А чому Ви хочете це зробити вдома? Хостинг не є аж таким дорогим.

Може це Вас зацікавить: http://drupal.ridne.net/




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 19-10-2007 у 10:05


Так я про хостинг, він не дорогий, а як кажуть яка ціна така і якість. Мені простіше самому підняти все у себе і вже якщо нарікати, то лише на свої помилки. Просто є готова сторіночка для розміщення і кортить вже.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 19-10-2007 у 10:23


Думаю, навіть не дуже добрий платний хостинг буде кращим ніж тримати включеним постійно комп.
Електрика вийде дорожче :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 20-10-2008 у 16:37


А чи можете порадити щось конкретне з Власного досвіду! Як то кажуть ціна та якість. Поки тримаю все на старенькій машинці під керуванням OS Linux в дома, не зручність така що є зайве тепловиділення і шум правда не великий та звісно квартира це не датацентр тому при довгій відсутрості трошки переймаюся за помешкання як би чого не сталося!



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-10-2008 у 17:20


Взагалі, якщо мова йде про "сторіночку", а точніше - про достатньо простий технічно сайт з прогнозованою відвідуваністю, то до ваших послуг є широкий спектр хостингів з ціною від 3 доларів США до 10 доларів в місяць. Чесно кажучи, думаю, що це підйомна ціна.
Є багато українських хостингів, але я в них не розбираюся. Штатівських є тьма, один з найкращих способів - піти на сайт http://www.webhostingtalk.com/ , наприклад у розділ Web Hosting Offers : Shared Hosting Offers http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=4 і там знайти собі щось до душі, а заодно і перевірити (через пошук) чи нема негативних відгуків про вибраного провадера.
Для оплати штатівських хостингів потрібна відповідна картка, але для вас як банкіра ;) це не проблема :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 20-10-2008 у 18:59


Раджу hqhost.net. Тариф за 3.99$
http://hqhost.net/ru/virtual.html

або краще тут http://hqhost.net/?pid=13508 :cool:

Сам тримаю там декілька сайтів з досить серйозною відвідуваністю (щоправда один без БД, інший її мінімально використовує) - ніяких проблем. Щось 1 чи 2 рази завис за пару років.

Ще можу порадити http://ruweb.net/?from=2286, маю там 2 реселерських аккаунта декілька років. Особливих проблем теж небуло, щоправда часто в них буває що проблеми появляються в залежності на який сервер попадете. В мене один акк на одному сервері - все чітко, другий акк був на іншому сервері який постійно перегрівався і підвисав.. і так тривало місяць поки вони замінили сервер.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Serg Selev
Дійсний член
***



Повідомлень: 172
Зареєстрований: 20-9-2006
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-10-2008 у 23:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Онук Юрій
Так я про хостинг, він не дорогий а як кажуть яка ціна така і якість. Мені простіше самому підняти все у себе і вже якщо нарікати то лише на свої помилки. Просто є готова сторіночка для розміщення, а телеком доки розшивелю пройде час ось і думаю чи варто.


Хостинг на домашньому комп'ютері вигідний тільки за умови, якщо треба розмістити кількох десятків-сот Гб. Для невеличких проектів тільки оплата за електроенергію буде приблизно така сама як оплата за якісний хостинг. А ще треба канал 512-1024К - ще 100-150 грн/міс + (якщо необхідно) статична айпішка 25-50 грн.
Незручності: інколи пропадає світло або інет, інколи є потреба в обслуговуванні системи (чистка від пилюки, встановлення ПЗ яке вимагає перезавантаження системи і т.д.).

Скільки місця необхідно під сайт? Якщо небагато, то можу допомогти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Віктор Остапенко
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 29
Зареєстрований: 16-2-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-2-2009 у 21:49


Але ж можна безкоштовно.
Я розміщую свій сайт тут:
http://www.hosting.eu.pn/

Там дають 200МВ місця і 4Гб/міс трафік і реклами нема (можна свою поставити).




Моя фотогалерея :)
http://www.vikosta.com
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Степан Максимов
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 2-6-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 3-6-2009 у 12:27


Скажу так бесплатні хостінги - всі сакс, без вийнятку.
Товаріщі, переглянув мега велику кількість хостінгів, зупинився на двох
qwarta.ru - сподобався дуже шарящим саппортом.
3ix.com - Надзвичайно дешевий, за 8 баксів в місяць є все що треба, + 700 гігабайт місця ), сапорт англомовний, так що без інгліш нікуди )

Всі решта - сакс.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 1-1-2012 у 23:04


Цитата: Початково розміщене учасником Serg Selev  
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Онук Юрій
Так я про хостинг, він не дорогий, а як кажуть яка ціна така і якість. Мені простіше самому підняти все у себе і вже якщо нарікати, то лише на свої помилки. Просто є готова сторіночка для розміщення і кортить вже.


Хостинг на домашньому комп'ютері вигідний тільки за умови, якщо треба розмістити кількох десятків-сот Гб. Для невеличких проектів тільки оплата за електроенергію буде приблизно така сама як оплата за якісний хостинг. А ще треба канал 512-1024К - ще 100-150 грн/міс + (якщо необхідно) статична айпішка 25-50 грн.
Незручності: інколи пропадає світло або інет, інколи є потреба в обслуговуванні системи (чистка від пилюки, встановлення ПЗ яке вимагає перезавантаження системи і т.д.).

Скільки місця необхідно під сайт? Якщо небагато, то можу допомогти.


Чим саме можете допомогти, якщо якісним хостингом, то це цікаво, а краще розміщенням сервера в дата-центрі звісно! Розгляну все через те, що актуально та цікаво!




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-1-2012 у 11:49


Найкраще піти на форум webhostingtalk http://www.webhostingtalk.com/forumdisplay.php?f=45
там тьма дуже дешевих акційних пропозицій.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5907
Реклама: