Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  5    7
Автор: Тема: буддист
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 23-11-2011 у 18:09


Фотографія кристалу дистильованої води:

aca39802df56[1].jpg - 3kB

Вожа з під крану до та після молитви:


430cd7dc8397[1].jpg - 11kB

Після молитви Християнина:

a9c1babcc155[1].jpg - 15kB

Буддиста:

ae92540d81c2[1].jpg - 11kB

Індуїста:

fb1553913e77[1].jpg - 29kB

Після звичайних слів про любов:

2b0be5275258[1].jpg - 12kB

http://www.youtube.com/watch?v=UtpT1nxkPSY&feature=player_embed...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гись
Новак
*



Повідомлень: 10
Зареєстрований: 29-11-2011
Нема на форумі


[*] написано 30-11-2011 у 11:31



Цитата:

Це така поширена на сході філософія. Зрештою тепер вже і не тільки на сході

Цю філософію придумала людина... Я (чи будь-хто інший) можу написати дуже розумну книжку (створити нову філософію) і це означає, що в те, що я написав можуть повірити люди і йти за мною... Вся проблема в тому, що я (які всі інші люди) помиляються...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 30-11-2011 у 12:02


Це Ви про Буддизм, чи про факт кристалізації води під дією холоду та думки, - що зрештою не є жодною філософією?...?



Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-12-2011 у 10:26


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
Фотографія кристалу дистильованої води
...


Пане Ігор, тема вже, на жаль, давно перейшла з буддизму в синкретизм чи то пак у безсистемний екуменізм у поєднанні з псевдонаукою... На випадок якщо захочете більше дізнатися... Про фільм "Вода" є декілька хороших християнських рецензій... Лінків не даватиму, при бажанні нагуглите...

Перш ніж робити щось частиною свого світогляду, пропоную Вам пошукати таку інформацію, яка згадується у фільмі "Вода":


  • що то є РАЕН - Российская академия естественных наук (не плутати з РАН - Российская академия наук), статус організації, які люди туди входять, умови членства, репутація в наукових колах
  • про дослідника води японця Масару Емото, особливо інформацію щодо місця отримання ним наукового ступеню та умови навчання у цьому закладі, а також про його теперішнє заняття - створення нової окультної релігії "Хадо"
  • про автора сценарія фільму — Міхаїла Вайгера — що відомий як журналіст, котрий спеціалізується на езотериці та Каббалі


Опісля було би цікаво дізнатися про Ваші враження від пошуків, тільки я вже не знаю в яку тему би це пасувало.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 17-12-2011 у 16:52


"Хімічний склад води був панівною точкою зору у хіміків. Так от, сенсаційна новина полягає в тому, що все це нісенітниця. Структура води набагато більш важлива, ніж її хімічний склад... » - говорить Рустум Рой, доктор наук, заслужений професор Державного університету, штат Пенсільванія; професор матеріалознавства Державного університету, штат Арізона, США, член Академії наук Швеції, Індії, Японії, Росії, США."...
"...Як побачити структуру води?
Це можна зробити за допомогою швидкого заморожування води. Набір статистики, який збирався понад 10 років з різних вод: природних, водопровідних, бутильованих, які пройшли різну фільтрацію, активацію і т.д. показала, що в природній джерельній або в структурованій воді будуть утворюватися симетричні шестипроменеві сніжинки, а у воді, яка пройшла техногенну обробку будуть зламані деформовані кристали води. ..."

Друзі, це вже доведений науковий факт.

Інша справа, що я роблю собі з цього висновки, котрі Вам не до вподоби:

Що Щира молитва Буддиста так само потрібна Богу, як і Християнина.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 17-12-2011 у 16:54


"С.В. Зенин защитил диссертацию, посвященную памяти воды. До сих пор считалось, что вода не может образовывать долгоживущих структур...Однако его расчеты показали, что вода представляет собой иерархию правильных объемных структур, в основе которых лежит кристаллоподобный "квант воды", состоящий из 57 ее молекул. Эта структура энергетически выгодна и разрушается с освобождением свободных молекул воды лишь при высоких концентрациях спиртов и подобных им растворителей. "Кванты воды" могут взаимодействовать друг с другом за счет свободных водородных связей, что приводит к появлению структур второго порядка в виде шестигранников. Они состоят из 912 молекул воды, которые практически не способны к взаимодействию за счет образования водородных связей. ...
В лаборатории Зенина наблюдали воздействие людей на свойства воды. Это воздействие бывает настолько мощным, что тестовые микроорганизмы не только прекращают движение, но погибают и даже растворяются в ней. "




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-12-2011 у 19:52


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
В лаборатории Зенина наблюдали воздействие людей на свойства воды. Это воздействие бывает настолько мощным, что тестовые микроорганизмы не только прекращают движение, но погибают и даже растворяются в ней.


А в наступному абзаці цієї статті, котрий Ви чомусь тут не процитували, згадується хто б Ви думали - Масару Емото, котрий у вікіпедії згадується як "псевдовчений" в рубриці "автори неакадемічних досліджень" і на своєму сайті продає (Остап Бендер тихо плаче в куточку) пляшечки "геометрично досконалої" води по 35 доларів за 5 унцій...

Чи усвідомлюєте Ви, пане Ігор, інструментом в чиїх руках Ви знаходитеся, коли без належної освіти і вміння критично оцінювати знайдені джерела намагаєтеся доносити до широкої публіки висновки своїх духовних пошуків?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 17-12-2011 у 21:54


Я не читаю буддистських молитв, і не скачу довкола вогнища з бубном...
Отче наш і Радуйся Діво - мої головні молитви...
Тільки попри все, дивіться таки на науковий факт, а не на те хто і як його використовує в цілях наживи...
Рустум Рой і пан Зєнін воду не продають, а вивчають...
А я попри свою вищу музичну освіту з великим зацікавленням слідкую за останніми досягненнями в науці...
І з радістю констатую ще один факт: Наука та релігія все більше сходяться... Але в існуванні Бога, а не конкретно Бога Старого Заповіту чи Крішни чи Осіріса... а Бога Творця!
...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-12-2011 у 21:59


Пане Ігор, ще прошу Вас пошукати інформацію про організацію "Международная академия энергоинформационных наук", котра видала сертифікат на винахід С.В. Зєніна. Те саме - статус організації, які люди туди входять, умови членства, репутація в наукових колах... Тоді можна буде говорити про "науковий факт".
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 17-12-2011 у 22:19


А Рустум Рой?
"Хімічний склад води був панівною точкою зору у хіміків. Так от, сенсаційна новина полягає в тому, що все це нісенітниця. Структура води набагато більш важлива, ніж її хімічний склад... » - говорить Рустум Рой, доктор наук, заслужений професор Державного університету, штат Пенсільванія; професор матеріалознавства Державного університету, штат Арізона, США, член Академії наук Швеції, Індії, Японії, Росії, США."...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-12-2011 у 23:08


Ще про С.В. Зєніна: його КФС - "корректор функционального состояния" продається за 5,5 тис. російських рублів, складається з двох кришок і магніту. Будь ласка, пошукайте самостійно, доступ до гуглу безкоштовний.
Хоча... це мушу написати. Доктор біологічних наук чомусь береться за фізику... Виходить кумедно - він пише про застосування технології зворотнього осмосу, причому на виході декларується вода, близька за структурою до джерельної. Однак вікіпедія Вам в руки для розтлумачення того, що зворотній осмос дає на виході воду, близьку до дистильованої, тобто мембрана приладу для осмосу відфільтровує як шкідливі, так і корисні речовини та мікроелементи. А тут... кришка і магніт, ніяких мембран... Тішить лише те, що прилад не приносить жодної шкоди.

Залишився Рустам Рой (Rustum Roy)... Пане Ігор, це Ваша остання соломинка?
Давайте я не буду Вам розжовувати, а запропоную той же гугл з маленькою підказкою - пошукайте інформацію про причетність цієї особи до хіропрактики, компанії AltMed та репутацію цієї компанії в наукових колах.

P.S.: Я далі вперто не бачу жодного зв'язку нашої дискусії з темою гілки форуму.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 18-12-2011 у 10:28


Тобто Ви, пане Юрій стверджуєте, що Всі ці вчені на чолі з Масару Емото - шарлатани?
І що вода не змінюється в різної форми кристали в процесі миттєвого замерзання під дією думки?
І що молитва не впливає на цей процес?
В тому числі молитва Буддистського монаха?

Наперед згоджусь, що для Вас це абсурд.
А для мене необхідність замислитись...

А Йорданьська свячена вода, це щось інше?




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 18-12-2011 у 15:17


Нє, ну я вже так розжував, що ще й ковтати замість Вас, пане Ігор, нецікаво.

А про Йорданську воду спитайте краще в монахів у Зарваниці (до слова, чому би не в Крехові, це ж ближче).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 18-12-2011 у 17:38


Ну що ж. Ніколи ще скептик не переконав романтика... і навпаки... чи бухгалтер поета...
Нехай я проковтнув...
Та немає диму без вогню...
Однак і Ви і я йдемо під кропило священника, таки вірячи, що нас кроплять святою водою. Тільки віримо ми в цю воду по різному...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 18-12-2011 у 18:49


Комедія )))
Яке кропило, пане Ігоре, невже Ви досі не здогадалися, що я протестант?
А до монахів скеровую, бо поважаю Вашу греко-католицьку церкву через той самий Символ Віри
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BC%D0%B2%D0%BE%D0%BB_%...
При цьому достатньо знаю Біблію, щоб побачити єресь у пошуках зв'язку між буддизмом і християнством.
Достатньо, щоб не змовчати, бо написано як ставитися до тих, "хто вагається, будьте милостиві, спасайте і виривайте з огню" Юд. 1:23 ...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 19-12-2011 у 13:26


Переходжу в іншу тему...
Пане Юрій. Мир Вам. Шаную і поважаю, але каверзні запитання розгляньте, будь ласка, серйозно.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  5    7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5950
Реклама: