Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  7
Автор: Тема: буддист
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 4-11-2007 у 16:46
буддист


А я буддистка.
Це така поширена на сході філософія. Зрештою тепер вже і не тільки на сході :saint:
Школа Карма Кагью - школа Кармапи.
Не хотілось би займатись чимось типу агітації, але буддизм - вартий уваги.
Принаймі багато питань отримало у мене відповіді і багато чого в житті встало накінець з підвішаного стану на ноги...
Чого і всім бажаю :sing:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 5-11-2007 у 19:53


Цитата:
Лєна Дадукевич
А я буддистка.
:sing:


А чому тема "Буддист" називається тоді?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 5-11-2007 у 20:51


А я от греко-католик. Але східну релігію/філософію також шаную. Книгу Дао де Цзін вважаю одним з найважливіших і найглибших текстів, які досі читав. А які буддистські книги варті уваги в першу чергу? Чи може відповіді краще шукати не в книгах, а під деревом у медитації? :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 5-11-2007 у 21:58


А які буддистські книги варті уваги в першу чергу?

автор - Лама Оле Нідал, "Современное введение в учение Будды. Каким все является". В українському перекладі не в курсі чи вже видали. Але в інеті думаю можна пошукати. Потім цього ж Лами - "Открытие алмазного пути" - переклад наукр здається є. Теж можна в інеті попитати, ну як справді зацікавить а ніде не знайдете- позичу почитати...

Чи може відповіді краще шукати не в книгах, а під деревом у медитації? :)

Будді і то не вистачило одного дерева, він довго шукав вчителя:saint:, так що нам простим пересічним людям теж не завадило б хорошого вчителя знайти для початку. Такого, щоб не проповідував одне, а робив насправді інше , хе-хе, чим багатеееееенько "святих отців" страдає:lol:(хоча зустрічала в своєму житті і дійсно справжніх святих отців, але їх чомусь завжди страшенно мало).

А чому тема "Буддист" називається тоді?

А не знаю, так написалось...:sing: може з минулого життя тягнеться називати себе чоловіком...




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 5-11-2007 у 23:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
А які буддистські книги варті уваги в першу чергу?

А чому тема "Буддист" називається тоді?

А не знаю, так написалось...:sing: може з минулого життя тягнеться називати себе чоловіком...


Ви вірите в те, що у Вас було ще одне життя?
Як Ви можете це довести?

:mad:




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 6-11-2007 у 11:02


Я чому я маю це доводити?:o Хіба такі речі потребують якісь крапки? Це просто цілком можливий варіант, не менш реальний ніж всі інші ...:lol:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andreas
Академік
****



Повідомлень: 813
Зареєстрований: 29-4-2004
Місто: Offenburg, Deutschland
Нема на форумі

Настрій: не дуже...

[*] написано 6-11-2007 у 21:44


Цитата:
Богдана Курилюк
Ви вірите в те, що у Вас було ще одне життя?
Як Ви можете це довести?
:mad:


Богдана Курилюк, напевно, атеїстка. Бо щиро віруюча людина знає, що питання віри ніяких доведень не потребують. Віра - вона на то і віра. І тільки атеїсти (а скорше - безбожники) весь час дістають "А от доведіть, що Іісус Христос саме 16 нісана в'їхав в Ієрусалим!"... "А от за якими законами фізики Ісус Навін зупинив сонце на небі?" ну і так далі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-11-2007 у 23:29


Буддистами на Сході свого часу стали люди, котрі вийшли з земель північного Надчорномор'я - т.зв. Припонтиди. То було кілька тисяч, а то й десятків тисяч років тому. То був час великих міграцій, коли людей вела в незвідане пасіонарна енергія.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Ви вірите в те, що у Вас було ще одне життя?
Як Ви можете це довести?
:mad:

Цитата:
Самоочевидність реінкарнації
Факт багаторазового втілення людського духу (реінкарнація) протягом багатьох тисячоліть у народів усього світу вважався аксіомою — істиною, яка не потребує доведення. Інша річ, що вона по-різному інтерпретувалася різними народами: аборигенами Австралії та ескімосами Гренландії, давніми єгиптянами і греками, аборигенами Бразилії і Нової Зеландії, індо-арійцями і кельтами, японцями і українцями. Проте всі ці етнічні варіації об’єднує тверде переконання в наявності причинно-наслідкового зв’язку: життя людини у майбутніх утіленнях залежить від життя в попередніх утіленнях. Українські козаки казали так: «Хто помре рабом у цьому житті, той народиться рабом у наступному».

Факт багаторазового втілення був самоочевидним для Ісуса Хреста і апостолів, тому не потребував з його боку спеціального пояснення. Згадайте хоча б євангельське оповідання про сліпонародженого: «А коли йшов, побачив чоловіка, який був сліпим від народження. Запитали Його учні, кажучи: Учителю, хто згрішив, — він чи батьки його, що сліпим народився? Відповів Ісус: Ані він не згрішив, ані його батьки; але — щоб виявилися на ньому Божі діла» (Ів 9.1—3). Яким чином міг згрішити чоловік, що вже народився сліпим? Очевидно, що причина його нинішнього стану могла бути в його минулому житті — в попередньому втіленні його духу. Тобто апостоли поставили коректне запитання і отримали на нього чітку відповідь. Якби запитання було безглузде, то відповідь могла б бути приблизно такою: «Некмітливі! Які гріхи міг здійснити він ще навіть не народившись, щоб бути покараним за них сліпотою? Як може людина до народження бути покараною за свої гріхи?»

А ось фраза Хреста з Нагірної проповіді: «Яким судом судите, таким судитимуть і вас, і якою мірою міряєте, такою відміряється й вам» (Мт 7.2). Це не що інше, як точне формулювання закону карми. Він передбачає багаторазове втілення, бо протягом одного життя описаний вище принцип справедливості реалізується далеко не завжди. З іншого боку, якщо Хрестос учив, що ми зобов’язані розплатитися за свої злі вчинки, то це передбачає, що у нас має бути можливість виправити свої гріхи якщо не в цьому, то в наступному житті.

В Євангелії є спеціальний точний термін, який позначає багаторазове втілення — це παλινγενεσία або παλιγγενεσίας, читається «палінгенезія», що перекладається з гелленської як «багатократне народження», старослов’янською — «пакибитіє»: «Істинно кажу вам: ви, що пішли за мною, в палінгенезії (тобто під час наступних втілень) стократно одер­жите і життя вічне успадкуєте» (Мт 19.28—29). Термін «палінгенезія» використовували гелленські (давньогрецькі) філософи, зокрема Платон і Піфагор, для позначення сáме реінкарнації. (Ігор каганець - Пшениця без куколю)

Цитата:
Згідно з ученням фарисеїв, після смерті психічні оболонки людей-біороботів певний час перебувають у напівсвідомому стані в шеолі — «царстві тіней». У «кінці віку» душі всіх людей утіляться у новостворені копії своїх колишніх тіл: чудесне нарощування плоті на сухих кістках описує «батько юдаїзму» Єзекеїль (37.1—13). Після «Страшного суду» начебто відбудеться розділення праведників і грішників: перші насолоджувати­муться життям у відновленому земному юдейському царстві Месії («Царстві небесному»), а другі зі своїми тілами підуть на вічні муки в «геєну вогненну» (земне пекло). Ісус виразно заперечив це недолуге вчення фарисеїв, проте воно стало головною догмою юдохрісти­­янства — інформаційно-духовної зброї, спеціаль­но створеної юдейською релігійною верхівкою для знищення Хрестового вчення та його носіїв. Характерно, що юдейське «Царство небесне» є цілком земним, а юдохрістиянське «Царство небесне» — виключно духовним, неземним. З погляду інфор­маційної війни ця підміна мала на меті переключити увагу хрестиян на неземні речі, у такий спосіб звільняючи юдеям простір для чисто земного панування. (там само)

Це те саме 'Второзаконня', якого цитує негроїд-вбивця в "Бульварному чтиві", і косить вогнем усіх підряд...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-11-2007 у 08:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Богдана Курилюк, напевно, атеїстка. Бо щиро віруюча людина знає, що питання віри ніяких доведень не потребують.


Поперше робити припущення щодо віри людини це просто негарно, якщо хочете особисто взнати поспілкуйтеся з людиною а потім робіть припущення та свої думки на форумі.
Подруге. Так віра вона не потребує ніяких доказів. Але думаю що Богдана мала на увазі доведення існування Буди, вчення, послідовників, де він зараз, і т.д. а не доведення віри.
Лєна сказала про друге життя ось і цікаво стало людині на чому це грунтується чи є якісь докази.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-11-2007 у 09:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Самохвал
Буддистами на Сході свого часу стали люди, котрі вийшли з земель північного Надчорномор'я - т.зв. Припонтиди. То було кілька тисяч, а то й десятків тисяч років тому. То був час великих міграцій, коли людей вела в незвідане пасіонарна енергія.


Останній Будда - Шакьямуні народився 2 500 років тому і він на 500 років старший за Іісуса. Слідуючого Будду зватимуть Майтрейя. Коли він прийде до людей - є певні припущення, але в любому випадку це буде тоді, коли люди для цього будуть готові і коли карма створить певні умови для його приходу.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-11-2007 у 10:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Богдана Курилюк, напевно, атеїстка. Бо щиро віруюча людина знає, що питання віри ніяких доведень не потребують.


Поперше робити припущення щодо віри людини це просто негарно, якщо хочете особисто взнати поспілкуйтеся з людиною а потім робіть припущення та свої думки на форумі.
Подруге. Так віра вона не потребує ніяких доказів. Але думаю що Богдана мала на увазі доведення існування Буди, вчення, послідовників, де він зараз, і т.д. а не доведення віри.
Лєна сказала про друге життя ось і цікаво стало людині на чому це грунтується чи є якісь докази.


Подруге- сумніватись в існуванні Будди ?? Ні, я можу допустити , в принципі, всякі є люди , але якщо людина ну хоч більш-менш чимось цікавилась в житті і їй більше ніж 9 років, то вона в курсі, що така людина жила на землі і хоча б в загальних рисах знайома з його життям і послідовниками. Це не є ніякий секрет. Це дуже відкрита філософія.

Я дуже вдячна Дмитру Самохвалу за його допис, від себе можу добавити таке - мені за життя дуже часто снились сни в яких я розмовляла на якійсь дивній мішаній мові, але розмовляла не як на якійсь чужій, а розмовляла власне своєю мовою. Це тривало роками, поки в один прекрасний день я випадково не побачила старофранцузькі тексти і все зрозуміла.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2007 у 11:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Богдана Курилюк, напевно, атеїстка. Бо щиро віруюча людина знає, що питання віри ніяких доведень не потребують. Віра - вона на то і віра. І тільки атеїсти (а скорше - безбожники) весь час дістають "А от доведіть, що Іісус Христос саме 16 нісана в'їхав в Ієрусалим!"... "А от за якими законами фізики Ісус Навін зупинив сонце на небі?" ну і так далі.

Та ні , це не атеїзм, і не "безбожники, які весь час дістають" (ви, певно, мали на увазі баптистів та інших єговів?) - просто в юних створінь навіть не інформаційний, а світоглядний вакуум. О! І найстрашніше в тому, що коли надійде час великого розчарування у своїх хибних переконаннях (а він надійде неодмінно), то буде пізно: незагартований дух не в силі буде опиратися новим викликам долі. Загалом до отаких зневірених потім нерідко ся чіпає сильний „блуд”....

А, власне, хто такі "атеїсти"? Загальноприйнято вважати, що це люди, які взагалі ні в що не вірять. Але як так може бути? Людина мусить бодай у щось, а таки вірити: і бога, у сатану, в камінь, сонце, дерево, у Ferrari, у cекс. Бо попросту той, що вже ні в що не вірить - є труп, мертвяк. І Хрестові слова про те, що коли матимете віру бодай як те гірчичне зернятко і т.д., то зрушете гору з місця, стосуються віри загалом, а не в абстрактного бога.

А, зрештою, може, ви і праві…
Цитата:
Атеї́зм (грец. a — заперечення і theos — Бог; буквально — безбожництво) — філолофсько-матеріалістичне вчення. Атеїзм, з одного боку, постулює неспроможність усякої релігії як фантастичного, перекрученого відображення дійсності, відкидає віру в реальність існування всього надприродного, богів, духів, потойбічного світу, воскресіння з мертвих, безсмертя душі, її переселення з одних істот до інших, заперечує можливість створення світу і всього сущого з нічого, а з іншої визнає вічність і нестворимість матеріального світу, розвиток природи і суспільства за своїми власними законами і за допомогою заперечення надприродних сил стверджує самоцінність буття світу і людини, цінність земного життя як єдино можливого і сприяє формуванню в людей матеріалістичного світогляду. (Вікіпедія)


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
від себе можу добавити таке - мені за життя дуже часто снились сни в яких я розмовляла на якійсь дивній мішаній мові, але розмовляла не як на якійсь чужій, а розмовляла власне своєю мовою. Це тривало роками, поки в один прекрасний день я випадково не побачила старофранцузькі тексти і все зрозуміла.

А мені деколи трапляється пережити такі події, про яких здалося, що вже десь їх бачив раніше: чи то було наснилося, чи промайнуло блискавкою в уяві.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-11-2007 у 13:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Самохвал
А мені деколи трапляється пережити такі події, про яких здалося, що вже десь їх бачив раніше: чи то було наснилося, чи промайнуло блискавкою в уяві.

глюки матриці :D

Щось таке... КЗ, коротке замикання в голові... :baddevil:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-11-2007 у 14:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Самохвал
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Самохвал
А мені деколи трапляється пережити такі події, про яких здалося, що вже десь їх бачив раніше: чи то було наснилося, чи промайнуло блискавкою в уяві.

глюки матриці :D

Щось таке... КЗ, коротке замикання в голові... :baddevil:


І таке теж буває :P

Хоча у ві сні, то навряд чи...:D




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 13-11-2007 у 19:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Ви вірите в те, що у Вас було ще одне життя?
Як Ви можете це довести?

:mad:


як ви можете довести що ви вірите?
хороше питаннячко. і гнів такий щирий :lol:
я теж в це вірю. буду доводити коли ви мені доведете свою віру в те що іншого життя не могло бути :lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 13-11-2007 у 19:45


А що Вам потрібно доводити?



З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 3-12-2007 у 10:30


Лєно, Ви сказали, що належите до Школи Карма Кагью - школи Кармапи. Чи багато у буддизмі шкіл і яка основна відмінність між ними?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 3-12-2007 у 17:30


Є 4 основні школи тибестського буддизму -
Кагью
Гелуг
Нінгма
Сакья
Кагью - голова Кармапа, то свого роду тибетський Дзен, основне - медитація, практична частина, побудована на власному досвіді, одна з старих шкіл, досить велика за чисельністю, розповсюджена по всьому світі.
Гелуг - голова Далай Лама, у них основа - вивчення текстів, після тривалого ознайомлення з текстами тільки можна приступати до слідуючого етапу самовдосконалення - медитацій і інших практик, дуже чисельна, розповсюджена по всьому світі. (Трошки з історії - перший Далай Лама - учень котрогось з Кармап)
Нінгма - сама стара школа, але не дуже чисельна, використовує старі тексти і практики, які були принесені в Тибет першим потоком принесення буддизму в Тибет, до Гуру Рінпоче.
Сакья - область в Тибеті, дуже невелика кількість практикуючих, рівнозначно використовують і практики і теорію.
Хоча з практики - відмінності дуже умовні. Є випадки, коли Голова якоїсь школи (його переродження) народжувався у батьків, які належать іншій школі. :saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 3-12-2007 у 17:47


Тобто суттєвих вімінностей між цими школами немає? Їхні послідовники не сперечаються, яка школа ближча до першовчення Будди?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 3-12-2007 у 21:02


У буддистів усе у порядку!:lol: Будда залишив 64 000 повчань для різних людей та на різні ситуації - на всіх вистачить:D:saint:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-12-2007 у 00:04


Нас вигнали... :)
В розумінні з іншої теми. Сказали, що ми нечемні, і або в куток, або ... в буддизм :D

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ну так де ви про буддизм читали? То щось засекречене певно було?:lol: Видать явно не буддистське, бо у нас нічого не засекречують :saint:
Прочитайте про буддизм у буддистів, а потім на цю тему поспілкуємось. Ок? ;)
Пиво (чи кава) лишаються в силі...:saint:


А про що ми будемо спілкуватися після прочитання мною про буддизм у буддистів? Може не будемо відкладати? А ну ж я це вже знаю, тільки взяв з іншого джерела? ;) Не буддизмом же єдиним...
То про що спілкуємося?

Щодо читальних джерел, то... залишу їх на каву :) Ну, треба ж якусь інтригу залишити, а то ще продинамлять ;)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 4-12-2007 у 09:47


Ну, треба ж якусь інтригу залишити, а то ще продинамлять ;) Рост

:o? Джерела продинамлять ?:lol:

а після прочиання мною у буддистів про буддизм... ви не будете про буддизм говорити те чого він не має :saint:
А що вигнали - то правильно, відповіли б зразу де таке вичитали про висловлювання Будди - то ніхто б і не замітив, а так прийшлось пів - сторінки потратити на це запитання вам, на яке ви не відповідаєте ( чомусь, кхе-кхе ;)...)




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 4-12-2007 у 13:23


Рост, та визнайте нарешті, що ніяких джерел у Вас немає!:lol: Якби були, Ви б їх давно назвали!:D
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-12-2007 у 21:50


Максиме, ну навіщо міряти інших людей своїми мірками?

Цитата:

а після прочиання мною у буддистів про буддизм... ви не будете про буддизм говорити те чого він не має


Що саме?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 4-12-2007 у 22:28


Не зовсім зрозумів, що Ви маєте наувазі? Якщо те, що, на Вашому місці, я своє джерело давно назвав би, то маєте рацію. Ось я можу чесно і прямо сказати: ніякої спеціальної літератури про буддизм я не читав і взагалі маю про цю релігію вельми загальне уявлення. Бачите, в такому зізнанні немає чогось страшного чи ганебного.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5950
Реклама: