Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  7
Автор: Тема: буддист
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-12-2007 у 23:55


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Не зовсім зрозумів, що Ви маєте наувазі? Якщо те, що, на Вашому місці, я своє джерело давно назвав би, то маєте рацію. Ось я можу чесно і прямо сказати: ніякої спеціальної літератури про буддизм я не читав і взагалі маю про цю релігію вельми загальне уявлення. Бачите, в такому зізнанні немає чогось страшного чи ганебного.:)

Я вас вітаю :) А яке це до мене має відношення?
Якщо би я хотів тут порисуватись чи когось надурити, а ви саме на це натякали, то спокійно б привів цілу низку джерел, це не складно.
Я ж хочу добитись іншого.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 5-12-2007 у 10:15


А саме чого?:o

А що казав Будда? "Не заперечуй". Рост
Ви писали? Ви. Десь ви це взяти мусіли. Аж цитату привели. :saint:
Якщо я хотіла взнати християнство - я поїхала в найповажніший монастир, якщо захотіла взнати буддизм - я пішла до одного з найкращих буддистський Вчителів. І це правильно, чого раджу і вам...;)
Вивчати предмет і чути чиюсь трактовку про предмет - різні речі і можуть зовсім не співпадати ;):saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 5-12-2007 у 15:25


Перепрошую за свою темність... А буддисти, то ті шо ходять лисі і в халатах, і не їдять коров, бо вони святі?



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 5-12-2007 у 16:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич


Якщо я хотіла взнати християнство - я поїхала в найповажніший монастир...


Щось не дуже співзвучать ці слова...
Що розумієте під "найповажніший монастир"?




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-12-2007 у 20:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
А саме чого?:o

А що казав Будда? "Не заперечуй". Рост
Ви писали? Ви. Десь ви це взяти мусіли. Аж цитату привели. :saint:

Я писав. І що в цих словах не співпадає з вченням Будди? Чи що вас обурило - не розумію?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 6-12-2007 у 09:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Перепрошую за свою темність... А буддисти, то ті шо ходять лисі і в халатах, і не їдять коров, бо вони святі?

Рост, от про таке "трактування" буддизму я вам пару поверхами вище говорила:lol: І напевно Тарас Задорожний справді щиро в цьому впевнений:lol:

Рост,а у вашій "цитаті" Будди мене обурило те, що Будда власне ніколи такого не писав. Він писав дуже багато повчань, бо донього приходило купа людей з різними питаннями і з різними ситуаціями. От вже в залежності від цих причин він одному радив одне, а іншому - інше. На цьому і полягає так звана "буддистська мудрість". У нього все в контексті чогось йде. Інакше чекала б його доля Ісуса...:saint: Пам"ятяєте східну мудрість - "Кожному своє", яку не в тому контексті, але вельми успішно використовували нацисти для спалювання людей? Це і приклад.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 6-12-2007 у 09:38


Що розумієте під "найповажніший монастир"?Богдана Курилюк
Я про це писала вище в темі Євангеліє від Магдалени.:saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-12-2007 у 11:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Перепрошую за свою темність... А буддисти, то ті шо ходять лисі і в халатах, і не їдять коров, бо вони святі?

Рост, от про таке "трактування" буддизму я вам пару поверхами вище говорила:lol: І напевно Тарас Задорожний справді щиро в цьому впевнений:lol:

Рост,а у вашій "цитаті" Будди мене обурило те, що Будда власне ніколи такого не писав. Він писав дуже багато повчань, бо донього приходило купа людей з різними питаннями і з різними ситуаціями. От вже в залежності від цих причин він одному радив одне, а іншому - інше. На цьому і полягає так звана "буддистська мудрість". У нього все в контексті чогось йде. Інакше чекала б його доля Ісуса...:saint: Пам"ятяєте східну мудрість - "Кожному своє", яку не в тому контексті, але вельми успішно використовували нацисти для спалювання людей? Це і приклад.



Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Мене відвернуло те, що я просто зрозуміла, наскільки людей церква всі століття дурила, дурить і далі дурити швидше за все буде. І єдина цінність нашого життя - це не служіння якомусь невидимому і недосяжному Богу, якого треба ще і боятись чомусь:o, а самовдосконалення. :D

Мусите спробувати для себе розділити Боже і людське.
Серед буддистів, до яких ви себе зараховуєте, в Тібеті є чимало темних, які, прикриваючись вченням Будди, зводять людей зі стежок Світла. Але це не означає, що вчення Будди від цього має меншу цінність.
Так само церква Христова за тисячоліття існування перетворилась на потужну і впливову суспільну організацію, куди йдуть часто заради кар`єри. І це точно так само не означає, що вчення Христа від цього стає менш вартісним.
Просто кожен бачить те, що його духовні очі йому відкривають. А засуджувати - це не наша справа. Наше завдання, як ви уже й сказали, самовдосконалення. Що казав Христос? "Будьте досконалі, як Отець ваш Небесний". "Не шукай скалки в оці іншого, спершу витягни колоду зі свого". А що казав Будда? "Не заперечуй". Не варто заперечувати чужий шлях, треба нести світло в світ, щоб бодай біля тебе інші могли від нього зігрітися.
Якщо для вас, Лєно, Будда те джерело, яке спонукає розвивати своє духовне прозріння, то це не означає, що для когось таким Шляхом не є Христос. І не те важливо, хто чиїм послідовником себе вважає, а те важливо, хто у власному сірому дні поводить себе так, як вчить його Натхненник.
До речі, було ж сказано, що появиться багато лжепророків. які зводитимуть людей. Для чого усі ці нові ніби євангелії віруючим людям? Усе, що потрібно, давно є дано. Усі техніки давно розроблені. Залишилось не тратити час на роздуми, хто правий, а просто йти туди, куди веде світло власного серця.


Ви говорите, як істинний Хранитель Буддійської Мудрості та Висловлювань Будди :)

Я використав свою (ви самі це казали! :) ) буддійську мудрість, хоча сам я це якось особливою мудрістю, а вже тим більше буддійською. чи будь-якою іншою не вважаю, в контексті ситуації - вище я навів повний текст, з чого все почалося.

Отже, ви вхопились за нібито цитату, і почали доводити, що я нічого не знаю про буддизм, тому що - ваші слова "не читав нічого про буддистів у біддистів" :) А ми в тій темі хіба про це говорили? Думаю, ви Ошо читали? Пам`ятаєте, що він писав: "Слова - це просто вагони для перевезення змісту, самі по собі вони пусті". А ви вчепились за слова, не звертаючи жодної уваги на їх зміст. Якщо ви хочете сказати, що я в чомусь не правий, заперечте по суті. Покажіть свою буддійську мудрість. Покажіть, що вчення Будди щодо цієї ситуації вчить.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
І нічого розділяти для себе я не мушу. І не планую. Вже звиняйте. Буддисти не розділяють світ на різні кавалки, а світ сприймають як одне ціле, буддисти за гармонію. :sing: Не за гармонію десь чи колись, як в раю, а взагалі.

Але ж ви заперечуєте шлях інших людей, навіть не зрозумівши суті їх шляху - як це в контексті нерозділення світу на кавалки? Як можна не розділювати світ, але заперечувати його частину? Тільки не треба знову стверджувати, що ви 8 років вбили на перебування в супер-пупер монастирі і знаєте, що таке християнство, бо, згідно з основним, чого вам там вдалося навчитись: "І єдина цінність нашого життя - це не служіння якомусь невидимому і недосяжному Богу, якого треба ще і боятись чомусь", суті християнства ви не пізнали.

Ну то що, відповісте на запитання, чому, на словах сповідуючи єдність світу, гармонію, на ділах ви несете розбрад? Чому, намагаючись осягнути гармонію, не її ви несете в світ, а осудження злітають з ваших уст?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 6-12-2007 у 11:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Перепрошую за свою темність... А буддисти, то ті шо ходять лисі і в халатах, і не їдять коров, бо вони святі?

Рост, от про таке "трактування" буддизму я вам пару поверхами вище говорила:lol: І напевно Тарас Задорожний справді щиро в цьому впевнений:lol:


Тарас Задорожний, наскільки мені відомо з достовірних джерел, вважає буддизм абсолютною маячнею. До такої ж маячні він схильний відностити Конфуціанство, Даосизм, Као Дай, язичницькі традиції - шаманізм, вуду, неорелігійні пряви типу Нью Ейдж, Саєнтологію і багато чого іншого.

Але, як я бачу, пані Лєна Дадукевич претендує бути переконаною, начитаною з сумнівних джерел, яких колись так багато з"явилось на постсовіцькому просторі, буддисткою. Тоді мушу включитися у серйозну дискусію.

Для початку хотілось би знати, що пані Дадукевич вважає буддизмом? Може розкажете мені такому темному, Ваше бачення.

ПС. А ще мушу додати, що за Вами пані Лєно я слідкую вже певний час, ще з тими так званими "євангеліями"... Ото мені шось видається, що Ви просто особа, яка б"ється як риба об лід і не сповідує жодної віри, а то навіть не має найменшого уявлення що таке віра. Тільки люди непереконані у собі, у своїй вірі, тобто люди, що сумніваються, мають потребу виносити це на люди. Хочете сповідувати буддизм - вперед, в нас воля віросповідання, лиш би при ритуалах не вбивали людей і тварин. Але от в таких моментах, абсолютно не в образу жінкам, розумію, чому у Старому Завіті змій спокусив спочатку жінку, а потім вона вже зробила зміїну справу з чоловіком :D




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-12-2007 у 16:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Рост,а у вашій "цитаті" Будди мене обурило те, що Будда власне ніколи такого не писав. Він писав дуже багато повчань
Пізнавальне запитання: "А чи відомо щось про те, чи взагалі Будда вмів писати (а заодно і читати)? Чи є якість вірогідні історичні свідчення?

Доречі, а Рост нічого не писав про те, що Будда щось там писав:
Цитата:
А що казав Будда? "Не заперечуй"

А у зв'язку з цим, хто взагалі може стверджувати достеменно, що казав, а чого не казав Будда? Це ж не записи, які не горять.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 6-12-2007 у 17:25


Покажіть, що вчення Будди щодо цієї ситуації вчить.
Тільки не треба знову стверджувати, що ви 8 років вбили на перебування в супер-пупер монастирі і знаєте, що таке християнство...
Ну то що, відповісте на запитання, чому, на словах сповідуючи єдність світу, гармонію, на ділах ви несете розбрад? Чому, намагаючись осягнути гармонію, не її ви несете в світ, а осудження злітають з ваших уст? Рост
Рост , пора в вами завершувати тему, бо у вас якийсь суцільний кавардак виходить. Ви чуєте лише себе. Шкода...:(:saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 6-12-2007 у 18:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від DmyПізнавальне запитання: "А чи відомо щось про те, чи взагалі Будда вмів писати (а заодно і читати)? Чи є якість вірогідні історичні свідчення?

Будда взагалі- то був членом королівської сім"ї, наслідним принцом. так що освідченою людиною був ;) Його історія життя теж не є секрет так само як і 84 000 його повчань. :saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 6-12-2007 у 18:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Тарас Задорожний, наскільки мені відомо з достовірних джерел, вважає буддизм абсолютною маячнею. До такої ж маячні він схильний відностити Конфуціанство, Даосизм, Као Дай, язичницькі традиції - шаманізм, вуду, неорелігійні пряви типу Нью Ейдж, Саєнтологію і багато чого іншого.

Але, як я бачу, пані Лєна Дадукевич претендує бути переконаною, начитаною з сумнівних джерел, яких колись так багато з"явилось на постсовіцькому просторі, буддисткою. Тоді мушу включитися у серйозну дискусію.

Для початку хотілось би знати, що пані Дадукевич вважає буддизмом? Може розкажете мені такому темному, Ваше бачення.

Ви з Ростом говорите про "достовірні джерела" про буддизм, але чомусь ні один з вас їх не називає. :rolleyes:
Мені , звичайній людині, яка просто займається буддистськими практиками і має хорошого Вчителя старої буддистської школи , дивно чути такі вислови , як "начитаною з сумнівних джерел". Ви нічого не перепутали часом?:lol:
Я вже писала вище що вважаю буддизмом. Ви неуважні, хоча і ... стежите за мною:lol: :saint: (Ви не сучасний шпигун-інквізитор?;) )
То ви хочете сказати, що пів-світу уже більш як 2 500 років (а може і значно більше) займається маячнею? :lol: Ого! То ви масштабний чоловік!:lol::lol::lol:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 6-12-2007 у 18:44


Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
А чому тема "Буддист" називається тоді?

А не знаю, так написалось...:sing: може з минулого життя тягнеться називати себе чоловіком...


Ви вірите в те, що у Вас було ще одне життя?
Як Ви можете це довести?

:mad:


Тут знаходиться документальний фільм про перевтілення
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=518348




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 6-12-2007 у 19:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Будда взагалі- то був членом королівської сім"ї, наслідним принцом. так що освідченою людиною був ;) Його історія життя теж не є секрет так само як і 64 000 його повчань. :saint:
З історії я знаю багатьх членів королівських родин (та, навіть, самих монархів), які грамотою не володіли. Тим паче, 2,5 тис. років тому. Маєте свідчення про якісь документи, писані його рукою?
Цитата:
пів-світу уже більш як 2 500 років (а може і значно більше) займається маячнею?

А чи не занадто сміливо сказано про півсвіту?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 6-12-2007 у 20:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ви з Ростом говорите про "достовірні джерела" про буддизм, але чомусь ні один з вас їх не називає. :rolleyes:
Мені , звичайній людині, яка просто займається буддистськими практиками і має хорошого Вчителя старої буддистської школи , дивно чути такі вислови , як "начитаною з сумнівних джерел". Ви нічого не перепутали часом?:lol:


Я радий, що Ваш вчитель зі старої буддистської школи. Я розумію, що він для Вас - авторитет, але для мене звичайний пройдисвіт. Якщо я вам скажу, що знаю авторитетного вуйка, який відкатує яйцями так, що всі болячки пройдуть - ви будете вірити? А якшо той вуйко написав 64000 способів катання яйцями?... А якщо я вам скажу, що знаю прекрасного уринотерапевта, який таким методом вас доведе до якогось трансу, який він називає якось там, ака нірвана? Ви полетите до нього і почнете пити чи ше якось там вживати то, що він Вам пропонує?

До слова, я знаю дуже старенького і авторитетного вчителя, якого понад мільярд людей називають батьком (Papa).... Він не каже визнавати будди... І ходять за ним теж не мало років...

А ше до слова, скільки людей повірило колись в марксизм подальшим переростанням тої віри в комуністичну?

А ще, тепер модно, раджу поцікавитись і цим, РУН-віра? Ті теж проповідують різні ідеї, вірять в різні речі і теж не менше 1500 років...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
То ви хочете сказати, що пів-світу уже більш як 2 500 років (а може і значно більше) займається маячнею? Ого! То ви масштабний чоловік!


В цьому місці пані Дадукевич, я зрозумів, що Ви точно читали препогані джерела, або, що Ваш вчитель Вам безсовісно набрехав.... Я може і масштабний чоловік, але півсвіту?... В світі, наскільки я знаю,живе коло 6 мільярдів людей, з них не більше ніж півмільярда буддисти. [1]

Ще виговорите про 2500 років, якщо і не більше....

Чи Ваша школа таки єдина канонічна?
У школи Карма Каг"ю було до тепер 16 кармапів. 17 живе нині.
1. Дюсум Кх’єнпа, 1110-1193
2. Карма Пакши, 1204-1283
3. Ранджунг Дордже, 1284-1339
4. Рьолпе Дордже, 1340-1383
5. Дешин Шегпа, 1384-1415
6. Тонгва Дьонден, 1416-1453
7. Чодраг Г’ямцо, 1454-1506
8. Мікйо Дордже, 1507-1554
9. Уанчуг Дордже, 1556-1603
10. Чоїнг Дордже, 1604-1674
11. Йєше Дордже, 1676-1702
12. Джангчуб Дордже, 1703-1732
13. Дюдюл Дордже, 1733-1797
14. Тхегчог Дордже, 1798-1868
15. Кхакх’яб Дордже, 1871-1922
16. Рангджунг Рігпе Дордже, 1924-1981
17. Трінле Тхає Дордже, 1983 - теперішній
[2]
А ше, був один молодий чоловік Ург"єн Трінле Дордже... Того Ви певно не визнаєте, бо він шось не став Його Святістю Сімнадцятим Кармапою... А чого? Вам подобається щоб Ваш духовний лідер, якого в нашій державі навіть би ше не вибрали президентом, бо "троха малий" і може такого накерувати, був саме з 83 року? Чи ви вірите в то, що його осінила мудрість попереднього? Чи може ті, які його "шукали" (питання як?) найшли достеменно правильного кармапу?

Подумайте Лєна, і, головне, не гнівайтеся, бо то не по-буддистськи...




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-12-2007 у 20:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Покажіть, що вчення Будди щодо цієї ситуації вчить.
Тільки не треба знову стверджувати, що ви 8 років вбили на перебування в супер-пупер монастирі і знаєте, що таке християнство...
Ну то що, відповісте на запитання, чому, на словах сповідуючи єдність світу, гармонію, на ділах ви несете розбрад? Чому, намагаючись осягнути гармонію, не її ви несете в світ, а осудження злітають з ваших уст? Рост
Рост , пора в вами завершувати тему, бо у вас якийсь суцільний кавардак виходить. Ви чуєте лише себе. Шкода...:(:saint:

Взагалі-то кавардак у моїх словах настав після того, як ви їх порізали, виділивши жирним шрифтом те, що залишилось. Дійсно, у такому варіанті вони звучать дивно щонайменше. То ви їх саме так сприймаєте? Не все те, що я пишу, а тільки повикидавши частину? Тоді ви праві, краще завершувати :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 09:28


Тарас Задорожний , ви перепутали геть начисто Будду Шакьямуні з главою школи Кармапою. А свої джерела, де ви начитались про буцім-то буддизм так і не написали. Печально. Значить вам є чого їх приховувати :D
От цікаво яка б буча піднялась тут, якби я собі дозволила таке понаписувати про вашого якого християнського лідера, як ви тут пройшлись по буддистському. :lol:
Буддистів у світі десь коло 800 мільйонів. Християн трошки більше, коло 1 мільярда. Мусульман ще більше, але точної цифри не приведу зараз, а обманювати не буду. Буддисти, християни, мусульмани - це десь тільки половина людей планети... :saint: Але я мала на увазі ВСІ релігії, які тільки існують. Я надіюсь ви розумієте, що Африка, Америка, Азія - далеко не християнські континенти. Слава Богу, туди в свій час хрестоносці ще не добрались :lol:
Ви може і Стежите (Боже, яке слово противне, зразу Сталіним пагне чи інквізицією, що в принципі, одне і теж) за мною, але читаєте мої дописи дуже не уважно і , як мені видається, зовсім не вникаєте :saint:

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5950&page=1
тут була мова про школи буддизму.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-12-2007 у 09:37


Я щось не розумію тут якісь одні смайлікі...тут серйозно йде мова чи це типу якісь пріколи? бо читати все щось не хочу?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 09:40


Demyan , тут нарід такий зденервований, що буддисти виявляється і не воювали і одні з найстаріших і їх не так мало, що, якби я писала ще й без смайликів, точно би звинуватили в чомусь войовничому...



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 7-12-2007 у 10:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Тарас Задорожний , ви перепутали геть начисто Будду з Кармапою. А свої джерела, де ви начитались про буцім-то буддизм так і не написали. Печально. Значить вам є чого їх приховувати :D

/

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Буддистів у світі десь коло 800 мільйонів.


Лєна, 2 джерела в квадратних дужках, посилання працюють. Одне джерело обговорюється, як таке, що упереджено позитивно ставиться до буддизму, саме те джерело пише, що буддистів 500 мільйонів, а не 800. Друге, яке піднімає питання кармапів - ніщо інакше як буддистське джерело вищезгадуваної школи, до якої Ви себе відносите

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
От цікаво яка б буча піднялась тут, якби я собі дозволила таке понаписувати про вашого якого християнського лідера, як ви тут пройшлись по буддистському. :lol:


Якщо би Ви написали таке саме тут!, то я би просив Вас карати за оффтопи. :lol: :lol: :lol: :lol: А в іншій темі - я би по мірі можливості - подискутував з Вами.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Америка, Азія - далеко не християнські континенти Слава Богу, туди в свій час хрестоносці не добрались


Ну, Лєна, я приходив до себе 15 хвилин... Мене з дитинства в школі вчили, що найбільше католиків у світі мешкає у Південні Америці. Але. на відміну від Вас, я не є такий сліпо довірливий до своїх вчителів, бо вважаю їх людьми, а не надприродніми втіленнями, тому можу відкрити довідкову літературу і перевірити.
Ото беру, відкриваю і знову в мене шок... В вас певно теж зара буде (якщо читаєте англійською):
див: Religion
"Christianity (North America: 85 percent; South America: 93 percent)" (Християнство (Північна Америка: 85%; Південна Америка: 93%))... Дальше йде пояснення - які християнські церкви, а також про атеїзм, іудаїзм та іслам.

Останнє речення розділу Religion:
"Other faiths include Sikhism, Buddhism, Hinduism, and Bahai in small numbers, plus some native animists."
(Інші віровизнання, включаючи Сикхізм, Буддизм, Індуїзм і Бахаі - у невеликій кількості, плюс трохи анімістів (спірітуалістів)) [1]

От тепер у мене шок... Якщо Америка - не християнська... то що ж тоді християнське...

Наступне, ні Америка, ні Азія, континентами не є... Це - Чкастини світу. Є континенти: Північна Америка, Південна Америка і Євразія (якщо говорити про ці частини світу)

В Азії - християн - дійсно небагато, і на це є дійсно свої причини... Але про це ми можемо подискутувати ще в майбутньому, якщо Вам буде цікаво.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ви може і Стежите (Боже, яке слово противне, зразу Сталіним пагне чи інквізицією, що в принципі, одне і теж) за мною, але читаєте мої дописи дуже не уважно і , як мені видається, зовсім не вникаєте


Добре, що Ви вникаєте у мої. Хоч це буду знати... От лише не зрозумію, чому на поставлені питання не відповідаєте.... Певно нема шо і сказати.

А ще, як філолог, скажу Вам, противних слів - нема... Кожне слово - це тисячолітня історія, це частинка душі багатомільйонних народів... Вам, як людині віруючій, не личило би називати таке гарне українське слово "стежити" - противним...




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-12-2007 у 10:49


Троха прочитав це все ну і почну з початку.
Я християнини - християнство теж змінило багато чого в моєму житті. Дало відповіді на всі питання а головне розказало про моє майбутнє - в що я і вірю зараз.
Щодо до будизму чи мусульманству...нехай кожен вірить в що хоче. Згідно християнства ми маємо вибір бо такими нас зробив Бог. Згідно моєї віри люди які не вірять в Бога не отримають спасіння і вічне життя.
Головним недоліком будизму в нас важаю те що мало в нас є фахівців і однодумців. А щоб рости у вірі треба спілкування, треба ділитися...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 7-12-2007 у 11:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Demyan , тут нарід такий зденервований, що буддисти виявляється і не воювали і одні з найстаріших і їх не так мало, що, якби я писала ще й без смайликів, точно би звинуватили в чомусь войовничому...


Буддисти не воювали, буддисти одні з найстаріших, буддистів не так мало - це основні аргументи "за" буддизм? :sing:

А нарід нервується (і то не факт), на мою думку, через наїзди з вашого боку на Християнство шляхом заперечення основних прийнятих істин і намагання переконати в тому, що буддизм фореве. Крім того, пані Лєно, якщо вже вимагаєте посилань на літературу, то давайте і самі дотримуйтеся ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 7-12-2007 у 11:31


Взагалі цікава ситуація — сидять в гілці люди, які народились і виросли в християнському середовищі, є за світоглядом християнами з більшим чи меншим домішком старовинних язичницьких і неоязичницьких вірувань. А сперечаються про буддизм. Точніше про свої уявлення про буддизм.
Бо для того, щоб належати до якоїсь культури, а тим більше представляти її, треба в ній народитися і бути вихованим в цьому оточенні.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-12-2007 у 12:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Бо для того, щоб належати до якоїсь культури, а тим більше представляти її, треба в ній народитися і бути вихованим в цьому оточенні.


А ось тут я повністю не погоджуюся. Це нам привили так що ми повинні вірити в релігію яку батьки вірять...
А якщо я не хочу? В людини є право вибору. Народитися можна будь-де і взнавати про будь-яку віру і культуру і вчитися її..звісно що якщо я тут народжуся товзнати про іншу культуру важко тим більше як я писав спілкування - що є головним знайти нереально.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5950
Реклама: