Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  7
Автор: Тема: буддист
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 7-12-2007 у 12:15


А я не казав що повинні (хоча так вважаю) — я писав що де-факто всі тут представляють християнство. Навіть Лєна Дадукевич.



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 7-12-2007 у 12:53


Олексію, "християнство"- це надто загальне поняття. Християнство Африки вельми відрізняється від європейського і на наш смак є дуже дивним. Вони навіть Ісуса на іконах чорним зображують.:) Тому природньо, що буддизм Лєни так само відрізняється від першоджерела, як і українське християнство. Як писав Нечуй-Левицький "кожен народ накладає на своїх богів відбиток своєї національності". Тому ми такі ж умовні християни, як і буддисти:) У душі всі язичники (до рідновірів не належу, якщо вам цікаво:) Може, створити тему про українське язичництво?)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 7-12-2007 у 13:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олексію, "християнство"- це надто загальне поняття. Християнство Африки вельми відрізняється від європейського і на наш смак є дуже дивним. Вони навіть Ісуса на іконах чорним зображують.:) Тому природньо, що буддизм Лєни так само відрізняється від першоджерела, як і українське християнство. Як писав Нечуй-Левицький "кожен народ накладає на своїх богів відбиток своєї національності".


Відбиток національності є завжди, але суть віри від того не змінюється - бо не зовнішнє вираження у вірі є визначальним, а внутрішнє - постулати, правди і, власне, сама віра. І Християнство не є загальним поняттям, а абсолютно конкретним - це віра в Христа та його вчення...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 7-12-2007 у 14:09


Правильно а привязувати віру людини (її внутрішній світ) до місця народження, проживання або віри батьків - це не правильно.
Якщо я народився в Україні - я українець але це не означає що я християнин. Навіть якщо я буду ходити в церкву, святити паску і напиватися на різдво - це не робит мене християнином. Віра - це внутрішній світ, кожна людина вибирає його сама.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 7-12-2007 у 14:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Покажіть, що вчення Будди щодо цієї ситуації вчить.
Тільки не треба знову стверджувати, що ви 8 років вбили на перебування в супер-пупер монастирі і знаєте, що таке християнство...
Ну то що, відповісте на запитання, чому, на словах сповідуючи єдність світу, гармонію, на ділах ви несете розбрад? Чому, намагаючись осягнути гармонію, не її ви несете в світ, а осудження злітають з ваших уст? Рост
Рост , пора в вами завершувати тему, бо у вас якийсь суцільний кавардак виходить. Ви чуєте лише себе. Шкода...:(:saint:


Пані Лєно, Ви не хочете спілкуватися з людиною, тому що вона має інші погляди на певну тему? Це Ви таким чином вносите роздори.




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 7-12-2007 у 16:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
[Відбиток національності є завжди, але суть віри від того не змінюється - бо не зовнішнє вираження у вірі є визначальним, а внутрішнє - постулати, правди і, власне, сама віра. І Християнство не є загальним поняттям, а абсолютно конкретним - це віра в Христа та його вчення...
Не згоден. Важливо не те, як Ви називатимете Бога. Назвіть Ягве, Христос чи Аллах- яка різниця? Важливо як Ви РОЗУМІЄТЕ Бога, який ЗМІСТ вкладаєте у поклоніння йому. А зміст у кожного народу свій, особливий. Саме тому Лєна і Богдана насправді говорять дуже схожі речі, тільки одна захищає буддизм, а друга- християнство (не ображайтеся, дівчата! Ви мені обидві подобаєтеся:)) Навпаки, у мешканця Індії, незалежно від релігії, буде зовсім інше, відмінне від нашого, розуміння світу і Бога. Подивіться на ті різні "християнські" секти, які завезли до нас різні чорношкірі (жодного расизму!) місіонери. Дуже схоже на наше звичне християнство? Отож-бо.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 7-12-2007 у 16:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Подивіться на ті різні "християнські" секти, які завезли до нас різні чорношкірі (жодного расизму!) місіонери. Дуже схоже на наше звичне християнство? Отож-бо.


Максиме, можна запитання?
А що Ви розумієте під "християнськими" сектами? ;)




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 7-12-2007 у 16:37


Наприклад, ту "церкву", до якої належить Черновецький. Розумію, Ви не вважаєте її християнською. Але з неангажовано-релігієзнавчої точки зору християнськими є всі течії, які визнають Христа Сином Божим.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 17:12


Катерина Задорожна , я не пишу аргументи за чи проти буддизму, я створила тему "Я буддист". Це те саме, якби хтось з вас створив тему "Я християнин". Просто пишу про буддизм... :saint: Буддизм - не віра, а спосіб життя, якщо правильно виразитись.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 17:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Пані Лєно, Ви не хочете спілкуватися з людиною, тому що вона має інші погляди на певну тему?

Абсолютно не тому, як бачите самі, стараюсь спілкуватись зі всіма, але за умов, що люди орієнтуються про тему і взаємоввічливі, принаймі , якщо люди ігнорують багаторазові прохання давати конкретні посилання, звідки взятий матеріал, то відповідно, я , як вільна людина, зберігаю за собою право вибору, в тому числі для спілкування :saint:
На ваше запитання про перевтілення я дала лінк на попередній сторінці на документальний фільм про цю тему.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 17:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Правильно а привязувати віру людини (її внутрішній світ) до місця народження, проживання або віри батьків - це не правильно.
Якщо я народився в Україні - я українець але це не означає що я християнин. Навіть якщо я буду ходити в церкву, святити паску і напиватися на різдво - це не робит мене християнином. Віра - це внутрішній світ, кожна людина вибирає його сама.

Дем"ян, дякую :saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 17:28


Добре, у мене тоді таке конкретне запитання - Коли люди говорять :"Я вірю в Ісуса Христа та його вчення", що християнин має на увазі ? Він вірить, що Ісус Христос колись жив на Землі? Він вірить, що його вчення правильне? Чи що саме мається на увазі?



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 17:36


Тарас Задорожний , ви ніяких конкретних посилань так і не дали.
Це природньо, що буддистський Вчитель для вас, як християнина, не авторитет, але мова не за вас, а мова, що він - Вчитель однієї з старійших шкіл тибетського буддизму. І це об"єктивно. Подобається він вам чи ні - це суб"єктивно і нічого не міняє.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 17:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Олексію, "християнство"- це надто загальне поняття. Християнство Африки вельми відрізняється від європейського і на наш смак є дуже дивним. Вони навіть Ісуса на іконах чорним зображують.:) Тому природньо, що буддизм Лєни так само відрізняється від першоджерела, як і українське християнство. Як писав Нечуй-Левицький "кожен народ накладає на своїх богів відбиток своєї національності". Тому ми такі ж умовні християни, як і буддисти:) У душі всі язичники (до рідновірів не належу, якщо вам цікаво:) Може, створити тему про українське язичництво?)

Максим Стюфляєв, супер!:sing:
А і в самому християнстві багато різних течій і просто сект, і одні не визнають канонічності інших, що їх всі об"єднювати в одне поняття "християнство" можна виключно для статистики, себто для кількості.
І звичайно ж, і буддизм сьогодні інший, ніж він був 2500 років тому. Це природньо. Життя міняє людей, люди змінюють життя... Все кожної секунди змінюється :saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 7-12-2007 у 19:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Тарас Задорожний , ви ніяких конкретних посилань так і не дали.

Якщо тицьнути на циферку у дужках - то відкриється веб-сторінка... То сі називає посилання... А от Ваші твердження переважно такого за собою не мають.... ТОму не займайтесь підміною понять

А ще, мені дуже не подобається, коли люди, наче готові дискутувати, а коли їм ставлять незручні запитання, або показують речі, до яких вони не готові - з"їжджають з теми...

Щодо Америки? Ви далі вважаєте її континентом і ще й нехристиянським? Чого ж на це Ви промовчали?




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 20:02


Ага, тепер зауважила посилання! Перепрошую!:saint: Не помітила його раніше. Але сайт у мене не грузиться. Попробую пізніше.
А от що до моїх посилань ви цілком не уважні. Я давним-давно про свої джерела вже написала.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
А які буддистські книги варті уваги в першу чергу?

автор - Лама Оле Нідал, "Современное введение в учение Будды. Каким все является". В українському перекладі не в курсі чи вже видали. Але в інеті думаю можна пошукати. Потім цього ж Лами - "Открытие алмазного пути" - переклад наукр здається є. Теж можна в інеті попитати, ну як справді зацікавить а ніде не знайдете- позичу почитати...


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
"І тут теж, аби не було криків священника і сексу з м'ясом, дуже просив би цитатку з посиланням на буддійське джерело, ..." Dmy
... Вони кричали про те, щоб він забирався геть зі своїм сатанізмом. На плакатах було написане те саме. Про це було написано в одному з наших буддистських журналів "Буддизм сегодня". Ця історія не є секретом. Журнали теж не є засекречені. Всі випуски можна знайти в наших центрах і в інтернеті. Там можна почитати все про буддизм Діамантового Шляху Школи Карма Каг"ю, школи Г"ялви Кармапи...

Принаймі тему залишаю відкритою для людей, яким справді цікаво взнати щось відмінне від того, що їм нав"язувалось як єдина Істина. :saint:

Щодо Америки? Ви далі вважаєте її континентом і ще й нехристиянським? Чого ж на це Ви промовчали? Тарас Задорожний
Ну тоді варто спитатись у вас - а що ви розумієте під християнством Америки (стосовно різних напрямків, течій і сект, які існують на цьому свободолюбивому просторі?) Чи для вас ця "мозаїка" і є християнством? Не завелике розмаїття як на одного Ісуса? Чи вас цікавить виключно статистична кількість?
І цілком безпідставно думаєте (хоча кожен думає як може ), що я до чогось там неготова, чи з чогось з"їжджаю, бо чогось не в курсі діла. Не бачу особливої мудрості бити себе кулаком в груди при любій ситуації. Іноді краще рішення відступити і дати можливість іншій людині час щось обдумати, а іноді краще рішення - просто пропустити мимо вух...
І я цілком добре усвідомлюю, що якби я тут відкрила якусь церковну тему, всі були б в захваті і чемно і дуже культурненько один одному би підтакували, але, ніє стети... Не весь світ одних християн. Є і "інакомислячі". Ви ж для нехристиян також ці самі "інакомислячі"...




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 7-12-2007 у 20:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ну тоді варто спитатись у вас - а що ви розумієте під християнством Америки (стосовно різних напрямків, течій і сект, які існують на цьому свободолюбивому просторі?) Чи для вас ця "мозаїка" і є християнством? Не завелике розмаїття як на одного Ісуса? Чи вас цікавить виключно статистична кількість?


Лєна, Ви не перестаєте мене дивувати... Не я їх назвав християнами, а моє джерело, і не одне воно. А щодо літератури... Старайтесь використовувати нейтральніші джерела... Я ж не цитую звернення Папи чи Книги якогось з Патріархів. Суто довідкова (1), або буддистська література (2). Постарайтесь ствердити свої думки таким же чином, тільки замість бддистської використайте мусульманську чи ще якусь. Тоді Ваші слова важитимуть значно більше... Бо якщо я почну працями Лєніна хвалити Лєніна - думаю, що і Ви повірите в світле майбутнє нашого людства - в комунізм




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 20:40


А от і ні. Щоб вивчити Леніна, треба читати Леніна. Щоб вивчити буддизм, треба в нього вникнути, тобто йти до буддистів і ним займатись. Може хтось християнство вивчає у даосистів, а буддизм у мусульман. Це особиста справа, звичайно. Я використовую не голу статистику, яку взагалі ще не відомо хто і для чого писав, а справжнє буддійське джерело. І вважаю це чесно і правильно.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 7-12-2007 у 21:07


Ви мене не зрозуміли, не вивчати буддизм у мусульман, а знаходити способи його підтвердження. Ви ж не сумніваєтесь, що мусульмани несуть у своїй вірі хоч краплю істини? Так от знайдіть її. Якщо Ви знайдете у всьому трохибуддизму - тоді і говорити можна що він або істина, або близьке до нього... А статистику пишуть для того, щоб щось порахувати...

Пригадалось... Колись, пару років тому в Австралії був перепис населення. Там у графі національність кілька людей написали, що вони джедаї... От чогось мені здається, що Ви така ж буддистка, як і вони... Свято вірите в то, чого насправді нема... Але головне не гнівайтесь. Я Вас переконувати не хочу, просто намагаюсь допомогти зрозуміти деякі речі...

Ви негативно ставитесь до інквізиції... А жили б Ви в той час і почерпували свої знання з тогочасних джерел - то були б пеано самі інквізитором...

ТОму дуже шкідливо бачити правду, істину лише з одного боку. Правда в кожного своя. Охнайомтесь з чужою, переваріть і розширте свою. От і все, що я намагаюсь Вам весь час тут довести :)




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 21:25


"Пригадалось... Колись, пару років тому в Австралії був перепис населення. Там у графі національність кілька людей написали, що вони джедаї... От чогось мені здається, що Ви така ж буддистка, як і вони... Свято вірите в то, чого насправді нема... Але головне не гнівайтесь. Я Вас переконувати не хочу, просто намагаюсь допомогти зрозуміти деякі речі..."
Я тут вже трошки адаптувалась для того, що майже кожен, "хто вважає себе "віруючим", намагається мені відкрити очі і нав"язати свою єдину справжню істину, в жорсткішій чи менш жорсткішій манері, тільки тема тут не про істинність чи не істинність чиєїсь віри... Тема - Я буддист.
А чого ви думаєте, що люди в Австралії збрехали? :lol: Якщо вони так вважають, чому ні?
Нагадаю ще раз - ("Свято вірите в то, чого насправді нема...") - немає таких понять в буддизмі. :saint:
"ТОму дуже шкідливо бачити правду, істину лише з одного боку. Правда в кожного своя. Охнайомтесь з чужою, переваріть і розширте свою. От і все, що я намагаюсь Вам весь час тут довести :)"
Та дякую, я якраз в курсі, що однієї істини для всіх нема. Я весь час про це тільки і пишу, а ви мені знову - всі релігії маячня, одне християнство істинне. :saint: Так дивлюсь, до вашого приїзду ми ще і якусь спільну мову відкопаєм...




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 7-12-2007 у 21:36


Бачу, що ні... - занадто Ви вже Тимошенко нагадуєте. Бачу - те, що хочу бачити. Не вона Ваш вчитель? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ви весь час кажете, що Вас не читають, а самі не читаєте інших




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-12-2007 у 22:11


Ні, я писала хто мій Вчитель, ви як завжди не уважні :lol::lol::lol: це напевно вроджене...;)



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 8-12-2007 у 09:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Катерина Задорожна , я не пишу аргументи за чи проти буддизму, я створила тему "Я буддист". Це те саме, якби хтось з вас створив тему "Я християнин". Просто пишу про буддизм... :saint: Буддизм - не віра, а спосіб життя, якщо правильно виразитись.


1. Пані Лєно, якщо не розглядати за і проти Вашого вибору, то що ж тоді обговорювати? Якби я створювала тему "Я християнин", то не думаю, що тема би була надто популярною без наявності суперечливих думок, зважування і обговорювання усіх за і проти... і я, наприклад, прекрасно усвідомлюю, що відкриваючи таку тему я би ризикувала своїм внутрішнім спокоєм. Крім того, власне, я не маю в цьому потреби :) (Хоча деякий час так само перебувала у пошуку в плані віри).

2. Буддизм, що б Ви не казали, є релігійною течією і Ви нікому не доведете, що це спосіб життя, оскільки спосіб життя - це вже наслідок того, у що Ви вірите.

3. Ви пишете про секти у Християнстві, але паралельно із тим, не наголошуєте на тому, що сам буддизм ніколи не був єдиною релігією, а і раніше (майже одразу після виникнення) був поділений на різні течії і напрямки. Саме тому мені таким дивним і незрозумілим є маніпулювання статистичними даними...

А азійські релігії останнім часом дійсно стають популярними у нас... я підозрюю, що вони притягують саме своєю незвичайністю, а також бунтом проти усталеного життя. Люди мають звичку хапатися за щось не до кінця зрозуміле, незвичайне... Цим самим можна пояснити особливу моду на усілякі китайські, японські та інші малюночки та ієрогліфи на чашках, картинках і навіть постілі :).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 8-12-2007 у 09:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Добре, у мене тоді таке конкретне запитання - Коли люди говорять :"Я вірю в Ісуса Христа та його вчення", що християнин має на увазі ? Він вірить, що Ісус Христос колись жив на Землі? Він вірить, що його вчення правильне? Чи що саме мається на увазі?


Ну власне, і в те, що Він син Божий, жив на землі, і в те, що воскрес, і в правильність Його вчення. Загалом, є основні правди віри... Але, я думала, що Ви в курсі, бо ніби цим цікавились...




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 8-12-2007 у 14:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ні, я писала хто мій Вчитель, ви як завжди не уважні :lol::lol::lol: це напевно вроджене...;)

Пожартував. Ви напевно просто не зрозуміли




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1    3    5  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5950
Реклама: