Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6  7
Автор: Тема: буддист
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 14-8-2011 у 23:12


Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Марків  
та гляньте самі:

вікіпедія про буддизм
Цитата:

Благородний шлях до спасіння включає 8 кроків:

Правильне розуміння сутності вчення.
Правильне прагнення до спасіння.
Правильна думка.
Правильна мова, позбавлена образи.
Правильна дія.
Правильний спосіб життя.
Правильне зусилля.
Правильна концентрація.







Добре, на деякі речі відповім без довгих роздумів:

Правильна мова, позбавлена образи. Чи Ісус закликає до іншого? Ні!
Правильна дія. Правильний спосіб життя. Правильне зусилля.
Хіба це заклик не любити ближнього, вбивати, красти....? Ні

Фраза "Не роби ближньому того, що не бажаєш, щоб тобі робили" є у всіх релігіях, і в Християнстві і в Буддизмі.
Правильна концентрація. Чи добре молитись "Отче наш", а думками бути в бухгалтерії, отримувати зарплатню? Концентрація на молитві вкрай необхідна.

Зрештою вода кристалізується в прекрасну сніжинку від щирої молитви, як християнина, так і буддиста...

Але, про що ми говоримо? Де вже розглядати таку концепцію, коли в самому християнстві , ніби навмисно створені кардинально несумісні протиріччя, і бажання створити Єдину Християнську Церкву (крім мене) немає ні в кого.
Бо всі собі створили непримиримі К О Н Ц Е П Ц І Ї .
Ганьба!




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 20-8-2011 у 07:55


А саме важливе! Всім відомо, що хула на Бога і Сина проститься, - непрощенною є тільки хула на Святого Духа.

А Буддисти, нехай по іншому розуміють Бога, нехай не так, як ми, Християни знають Ісуса, -
Вони моляться до Святого Духа...

Не засуджуйте те що Бог вже освятив...
Не шукайте скалку в оці Буддиста, - зніміть колоду з ока Християнина...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2011 у 11:37


Цитата:
Чи добре молитись "Отче наш", а думками бути в бухгалтерії, отримувати зарплатню?

а чому не добре?
Цитата:
Хліб наш насущний дай нам сьогодні.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 20-8-2011 у 13:39


Оце й називається внутрішнією концентрацією: при "хліб наш насущний дай нам сьогодні" бути в бухгалтерії, а при "і остави нам провини наші" вийти з неї і щиро покаятись перед Богом за конкретну біль, причинену ближньому...
Чи не так?




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-8-2011 у 18:17


Так, згоден! Я і не заперечую бажаність і доцільність концентрації у будь-якому духовному розвитку.
Просто це Ви були категоричні, а не я! Це ж Ви казали
Цитата:
Чи добре молитись "Отче наш", а думками бути в бухгалтерії, отримувати зарплатню? Концентрація на молитві вкрай необхідна.

;)
А з цим вашим твердженням, що
Цитата:
при "хліб наш насущний дай нам сьогодні" бути в бухгалтерії, а при "і остави нам провини наші" вийти з неї і щиро покаятись перед Богом за конкретну біль, причинену ближньому...

я категорично згоден!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 21-8-2011 у 07:43


Пане Андрію, дякую за підтримку.

З приводу тлумачень різними релігіями Бога:
На запитання що таке свідомість, живий дух, душа, енергія, психіка, мудрість, гармонія… нема і не може бути відповіді, як не може бути відповіді на запитання де, коли і ким вони були створені. Вони були завжди. Хтось відразу зверне увагу на те, що я помішав в один казан ніби-то зовсім різні поняття, але навіть фраза «вони були завжди» є теж синонімом цих слів, і всі ці слова є відтінками одного єдиного – БОГ, і імені Його - Я є Те, Що Я Є!

В одній індуській притчі, описується як п*ятеро сліпих, ідучи з поводирем, наштовхнулись на перешкоду, і поводир каже: обережно – слон. Один сліпець обійнявши ногу слона вигукнув: слон це стовп! – другий, вхопившись за вухо – який же ж стовп – це якась шматина! – третьому дістався хвіст і його опреділення було: шнурок! – четвертий впершись в живіт зрозумів, що це стіна, а п*ятий, розмахуючи руками пройшов мимо не натрапивши ні на що, промовив: пустота є пустота!
Ця мудрість підкреслює мислячим людям, що немає однозначного опреділення жодній речі, жодному поняттю, і що кожне найконкретніше тлумачення це продукт світогляду конкретної людини на даний предмет.


Сучасні НАУКОВІ дослідження вже довели - реінкарнація існує! Залишилось тільки змінити стереотип мислення людини...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 21-8-2011 у 08:00


Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  


Правильна мова, позбавлена образи. Чи Ісус закликає до іншого? Ні!
Правильна дія. Правильний спосіб життя. Правильне зусилля.
Хіба це заклик не любити ближнього, вбивати, красти....? Ні


У буддизмі ці пункти "Правильна мова, правильна думка..." є власне шляхом до спасіння, бо проголошено постулат, що цього достатньо і що цього людина може досягти власними силами.

Ігоре, почніть з відносно простого - з розбору Нагірної проповіді Ісуса. Ісус в ній демонструє надзвичайно високу планку, котру людина своїми власними силами досягти не може (якщо абсолютно чесно оцінює ці свої власні сили). Це для усвідомлення людством, що кожен має потребу у благодаті, в заміщувальній жертві Христа, у прийнятті в своє серце Спасителя. Поки Ви цього не усвідомите, з Вами неможливо вести конструктивний діалог...

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  

бажання створити Єдину Християнську Церкву (крім мене) немає ні в кого.


А які конкретні кроки для цього Ви робите?

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  

Бо всі собі створили непримиримі К О Н Ц Е П Ц І Ї .
Ганьба!


Ви помітили, що коли Вам бракує аргументів, Ви переходите на емоції?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 22-8-2011 у 21:40


Коли ми були з дружиною в паломницькій подорожі в Палестину, з нами було два свяшенники. Один Греко-католик, - Отець Володимир, другий Римо-католик, - Ксьондз Мар"ян. І в групі нашій були і, аж занадто націоналістично настроєні українці, і не менш гонорові поляки. Здавалось, конфлікт ось-ось вибухне...
Наш провідник - монах, - свята людина, - створив справжню атмосферу паломництва, відповідну Святій Землі де народився, проповідував, і був розіпнятий за нас Ісус.
З кожним днем, з кожною годиною, ми все більше забували про свої націоналістичні протиріччя, і все більше ставали дітьми Божими.
Першу Службу Божу Отець Володимир правив в одному храмі, а Ксьондз Мар"ян в іншому.
Другу, - разом, в одному храмі, по черзі...
Через кілька днів, Отець Володимир правив службу по польськи, а Ксьондз Мар"ян, - по українськи...
І в Церкві Різдва поляки щиро підспівували українські колядки, а українці - польські.
Там ми зустрічали Християн найрізноманітніших конфесій, і з ПОВАГОЮ і ЛЮБОВ"Ю відносились до них, а вони до нас... Навіть православні бабульки благоговійно приєднувались до наших щирих молитов...

Значить можна Християнам бути єдиними ! ! ! І там, чомусь особливо в церкві Благовіщення, я відчув, що можу любити ближнього, як себе, ... і православного, і протестанта, і буддиста, і ламаїста..., тільки поки не знаходжу слів, як переконати в цьому Вас усіх, що і Ви можете, тільки захотіть.





Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 22-8-2011 у 23:34


І я був у цьому храмі Благовіщення в Назареті, мені це місто найбільше сподобалося серед усіх місць в Ізраїлі, де ми були в паломницькій подорожі. Це чи не єдине місто, де мирно живуть юдеї, мусульмани і християни. Пане Ігор, любити Ісус сказав і ворогів своїх, благословляти проклинаючих нас. З цим тут, наскільки я бачу, всі згідні. Євангелізація - це коли хворий, що вже лікується, вказує іншому хворому, котрий не лікується, на Лікаря. На того Єдиного, котрий є "дорога, правда і життя".

Добраніч. І мир вам.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 23-8-2011 у 21:01


Доброго вечора! Навіяні спомини про Святу Землю спонукали переглянути свої фото звідти, і ось, що я там знайшов:

Це Храм Бахаї в Хайфі. Бахаї, - це нова, відносно (навіть не знаю як її назвати, мабуть) релігія.
Вона об"єднує в своїх рядах Іудаїстів, Християн, Мусульман та Буддистів. Не вникав ще, за якими засадами вони об"єднались, але, очевидно це, таки можливо. Їх по світу є вже більше шести мільйонів, і наш монах казав, що чисельність Бахаї зростає, чи не найшвидше з усіх релігій. Правда наш провідник уникнув відповіді на запитання: Як Ви до цого відноситесь?...


6c746ec8109a[1].jpg - 56kB




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 13-11-2011 у 16:33


Пане Ігор, я залишив цю тему на певний час, та зараз натрапив на “Буддиський катехизис” Олькотта і вирішив процитувати одне місце, щоб спробувати відкрити очі на природу буддизму:

"Зі всіх релігій він один вчить найвищому благу без Бога, продовженню буття без душі, блаженству без неба, святості без Спасителя, викупленню лише власними силами, без покаяння..."

Звісно, це лише власний погляд на буддизм полковника Олькотта - словом, мало що він там сказав.

Та от диво - його визначення дуже співзвучне з висловлюванням вченого японця Сузукі, котрий в книзі "Очерки махаянського буддизму" пише таке:

"Якщо буддизм назвуть релігією без Бога і без душі, або ж просто атеїзмом, то його послідовники не будуть проти такого визначення... Поняття про вищу істоту, котра стоїть вище за свої творіння і вмішується в людські справи, є вкрай образливим для буддистів."

Тож закликаю задуматися, чи це не "горє от ума" - шукати точки дотику між Християнством як системою особистих стосунків з Богом через Ісуса Христа та системою "найвищого блага без Бога"...
Закликаю визначитися - де Ви є.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 18-11-2011 у 09:16


Не буду акцентувати увагу на "кесаревій" трансформації всіх релігій, що передбачає вороже ставлення до іновірця...
Пофантазую в такий спосіб:
Якби (реакція читачів очевидна: якби в роті росли гриби) в одному місці, в один час зустрілися Ісус Христос та Будда Гаутама, вони б розмовляли зрозумілою один одному мовою, про одні і ті ж проблеми людства.
Про добро і зло, високоморальність та тваринну підступність людей, про любов та ненависть, зрештою про те, як зробити людей кращими.
І ні в якому випадку не закликали б Буддистів називати Християн бовдурами і навпаки.
А тим більше воювати між собою за право бути найбільш чоловіколюбною релігією...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 19-11-2011 у 15:14


Цитата:

"Вороже ставлення"...
"називати бовдурами"...
"воювати"...



Пане Ігоре, прохання не екстраполювати свої особисті враження на оточуючих :)

Дякую за відповідь. Я в жодному разі не хочу нервувати співрозмовників. Хочу визнати, що за час нашого віртуального спілкування вжив декілька разів фрази, які би могли Вас наштовхнути на процитовані вище роздуми. Чого варте, наприклад, оте моє "горє от ума" чи "змішалися коні і люди". Пробачте мене, будь ласка. Не видаляю раніше написані слова, оскільки в реальному житті такої опції не існує.

Мене цікавить, якщо дозволите, така інформація. Ви кажете про свої старання виконувати заповіді, про спілкування зі священиками. Ви би могли наступного разу
запитати у священика (бо Вашу особисту точку зору я вже знаю), як саме з точки зору катехизму греко- чи римо-католицької церкви, куди Ви ходите, потрібно виконувати першу заповідь:

Цитата:
Котра заповідь перша з усіх? Ісус відповів: Перша: Слухай, Ізраїлю: наш Господь Бог Бог єдиний. І: Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! Це заповідь перша!
Євангеліє від Марка 12:29


І це обов'язково в світлі слів автора Сузукі:
Цитата:
Поняття про вищу істоту, котра стоїть вище за свої творіння і вмішується в людські справи, є вкрай образливим для буддистів.

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 19-11-2011 у 17:46


«Ви будете покарані не за свою злість, а своєю злістю». Будда

Основні положення буддизму викладені в Чотирьох істинах шляхетних [5]:

1. життя неминуче пов'язане зі стражданнями;
2. причиною страждання є жадоба чуттєвих насолод;
3. щоб уникнути страждань, треба звільнитися від цієї жадоби
4. і досягти повного заспокоєння — Ніббани (санскрит: Нірвани).

.........

Псалми 93:23
і Він їхню силу на них повернув, і злом їхнім їх нищить, їх нищить Господь, Бог наш!

1.
До Римлян 8:18
Бо я думаю, що страждання теперішнього часу нічого не варті супроти тієї слави, що має з'явитися в нас.
2.
1 Івана 2:16
бо все, що в світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу.
3.
До Колоссян 3:5
Отож, умертвіть ваші земні члени: розпусту, нечисть, пристрасть, лиху пожадливість та зажерливість, що вона ідолослуження,
4.
До Римлян 6:22
А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.


Хто що шукає, той те знаходить. Я бачу єдність найвищих цінностей...
Ви - ...?



# Від Матвія 13:16
Очі ж ваші блаженні, що бачать, і вуха ваші, що чують.




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 19-11-2011 у 17:53


Повторюсь, Вашу точку зору я вже знаю. Просив спитати думку священика, з яким спілкуєтеся (чи не спілкуєтеся?).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 19-11-2011 у 18:14


Священники з якими я спілкувався і перестав, - знають заледве десяту частину того, що знаєте Ви...
А монахи (один з Зарваниці, один з церкви на Франка) не такі категоричні як Ви.
... навіть благословляють мої пошуки істини і не вбачають в них жахливої єресі.
З певним жалем відносяться, як до "юродивого", котрий мав дивні видіння...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 19-11-2011 у 18:21


Пане Ігор, дозвольте висловити сумнів з приводу того, що Ви за останні пів години встигли підійти до священика, процитувати йому слова Сузукі про буддизм, повернутися і написати на форумі відповідь. Повторюсь вкотре, що Вашу точку зору я вже знаю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 19-11-2011 у 18:33


Юрію, слова Сузукі про буддизм, абсолютно співзвучні за змістом словам покійного Алексія.
...що всі католики будуть горіти в пекельному вогні, як найстрашніші грішники...
Я ж Вас не прошу піти до пана Кураєва, щоб він переконав Вас у цьому самими цитатами з Біблії...
А канон у нас один, і Ісус один...

І Бог у нас, жителів всієї планети один!




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 19-11-2011 у 19:08


Я у Вас реальну річ попрохав, а не за тридев'ять земель до Кураєва їхати. Кураєва я уважно читав, його книжка "Протестантам о православии" таки заслуговує на увагу. Та не відходьмо від теми. На тему "Буддизм и христианство" в Кураєва є об'ємна праця (хоча він не соромиться в книзі просто лаяти поганими словами опонентів). Також цікава дореволюційна (хоча доволі складна з точки зору читання передреформованою російською мовою з "ятями" і т.д.) праця Кожевнікова В.А. "Буддизм в сравнении с христианством". Можу вислати на мейл.

Щодо обговорення в деталях Ваших пошуків зі священиком - Ви остерігаєтеся, що до Вас поставляться, як Алексій до католиків?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 19-11-2011 у 19:26


Вже скачую Кожевнікова В.А. "Буддизм в сравнении с христианством", - дякую, з задоволенням ознайомлюсь.

А в наших священників вже мав обидва варіанти. Перший а ля Лев Толстой... з категоричною відмовою сповідати небаченого досі грішника...
Другий подібний до публічного вибачення Іоанном Павлом другим перед світом за зло спричинене католицькою інквізицією... і Божественне розуміння монахом мого внутрішнього світу...
А Кураєву я написав багато листів уже, де його ж словами йому ж заперечую, але це Дон Кіхотство... я б сказав, що найрозумніший богослов сьогодення, - відвертий брехун на службі Путінської геополітики...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 19-11-2011 у 19:44


По-моєму не варто гризтися тим, хто в якого політика служить, бо кожен за себе сам відповість перед Богом.

Щодо розуміння монахом внутрішнього світу. Читаю Ваш останній допис, а перед очима слова з книги Ісаї

Не пророкуйте правдивого нам, говоріть нам гладеньке... Іс. 30:10

Чи усвідомлюєте Ви, що приймати спілкування лише з тими духівниками, котрі говорять Вам приємне, небезпечно з точки зору Вашого ходіння перед Богом?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 19-11-2011 у 20:15


З точки зору виконання заповідей всі грішні, тут Вам не треба кидати в мене першому камінь, а мені в Вас.

І приємність спілкуватися з Вами полягає в тому, що Ви знаєте предмет розмови, хоч і дуже канононічно. Зі мною не було ні в одного священника предметної розмови, - тільки претензійні звинувачення...
Я ж грішу на відміну від Вас тільки тим, що не бачу Божественного провидіння в канонізації Закону Божого ні на одному Соборі, - зовсім навпаки, - тільки "кесареве" бажання керувати релігійними масами, і далі бачу це в сучасних "богословів"... А творити добро стараюсь без реклами, і в церкву ходжу на розмову з Ісусом, і з Батьком та Матір"ю Його!, а не з священником, котрий дожовуючи ковбасу, здалека клине мене, бо я його превелебність відриваю від обіду...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 19-11-2011 у 23:28


Про яке ще кидання каміння Ви говорите, спокійно. Загальновідома річ, що коли хочеш для своєї дитини добрих оцінок, то віддавай у слабку школу. Хочеш, щоб не закінчив школу "дундуком", зате з липовими п'ятірками - віддавай у сильну школу. Тому я і процитував згадане місце з Ісаї. Там йшла мова про людей, яким було нецікаво слухати те, що змушувало їх почуватися недобре.

Проблема сучасних традиційних церков у тому, що по традиції Біблію добре (ну більш-менш хоча би) знають представники духовенства, а миряни - звісно, семінарій не закінчували. Це традиція, котра працювала більш-менш до інформаційного буму. Ну де вуйко в Галичині знав про буддизм, коли були гасові лямпи? Тепер же інформації маса... А освіченість мирян (маю на увазі духовну) по-традиції на тому ж рівні.

Повторю свою пораду (в іншому викладі): хочете "здоровля" духовного - продовжуйте обговорювати свій духовний стан з тими священиками, котрі вас ломакою женуть як клятого єретика.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 20-11-2011 у 09:27


Дуже шкода, що ми розмовляємо так різними мовами, що і близько не розуміємо один одного.

Тільки ж Ви наполягаєте на дисципліні, як в армії. Служиш, - виконуй команди старшого по званню без роздумів...

А я про те, що не хочу служити в армії, котра веде війну з ближнім, котрого любити потрібно, як самого себе...

А в сусідній темі люди оперують цифрами 98% (священнослужителів служать Сатані в церквах, а не Богу), це суперечлива цифра, але сумно велика, якщо вона перебільшена навіть в десятки разів...

Звичайно ж Бог їм суддя...
Але очевидно, що як Канон, так і ієрархія церковна недобрі, раз допускають таку реалію.
І я всього лиш аналізую історію, шукаючи, де ж була допущена помилка послідовниками Ісуса.

А Ви в моїх дописах бачите тільки порушення статуту, котрий був створений далеко не Ісусом, в котрого я вірю, і кличу в молитвах собі на поміч, і заповіді якого свято шаную і стараюсь виконувати.

І не маю жодного бажання спілкуватись з священником, що їздить на мерседесі за мільйон, і вислуховувати його анафеми... - ще бракувало, щоб він індульгенції впровадив...
А в Зарваниці, чекаючи своєї черги на сповідь, - позамітав пів подвір"я монастирського...
І монах - екзорцист не знайшов у мені того, на що натякаєте Ви...
Якраз мій заклик до Вас полягає в тому, щоб Ви не перетворювались в книжника та фарисея, що служить людьми створеному канону, чи закону, а задумались:
- Для чого ж Бог Сина свого на розп"яття послав...




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 20-11-2011 у 16:13


Пане Ігор, під словом "священик" я мав на увазі людину, до якої Ви приходите в церкві чи монастирі на розмову, сповідь, називайте як хочете. Якщо це монах, то нехай так. Я веду лише до того, що людина може бути не в курсі, в чому суть буддизму. Я спеціально з кількома людьми поспілкувався на цю тему і переконався в цьому.

Свого часу, ще до свідомого рішення прийняти Ісуса Христа через покаяння своїм особистим Господом і Спасителем, я мешкав по молодіжній програмі "нічних чувань" у монастирі Мілес Єзу (Воїн Ісуса), що при церкві Йосафата у Львові, біля Лисої гори. Там теж монахи виходили спілкуватися з людьми. В умовах "домашніх", споживаючи разом їжу і беручи участь в побутових обов'язках, я трохи більше взнав. Дізнався, наприклад, що на навчання відправляють в різні країни монахів через кілька років перебування в цьому монастирі. До цього часу з точки зору знань хлопці не сильно відрізнялися від тих людей, що приходили в монастир для спілкування. Це в жодному разі не критика, а лише спостереження.

Не знаю, як саме з цим у Зарваниці, та є шанс, що отримання розгрішення може бути номінальним, якщо Ваша розповідь торкалася понять про буддизм, котрі монаху на той момент могли бути невідомими.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5950
Реклама: