Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4  ..  6
Автор: Тема: Євангеліє від Магдалени
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 9-11-2007 у 13:37


Христос вчить любити всіх, і тих хто нас не любить також. Богдана Курилишин

Ціїєї простенької нехитрої мудрості вчать майже всі релігії світу:D




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 9-11-2007 у 18:47


http://www.sunhome.ru/magic/51427

Є якийсь текст, але підозріло "причесаний"...




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 10-11-2007 у 10:40


Питання наступне... Мене звісно зара звинуватять в сексизмі, але: Чи могла жінка в таку специфічну епоху вміти писати?
і ще питання: Це тепер мода пішла шукати всюди якусь підставу? Легенди про погану церкуву (доречі, переважно католицьку), яка приховує правду, бо їй невигідно.... Оце треба докотитись, щоб люди зараз шукали Грааль і інші артефакти більш активно, ніж в темному середньовіччі. :lol:




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 10-11-2007 у 18:30


А що, хіба рибаки вміли писати??:lol:
І по-друге - все відносне..., нам свого часу хтось посилено вдовбив в голову, що середньовіччя було темним, а ми тепер повторюєм цю небилицю по інерції, уже не задумуючись чи то правда. Хоча це Автентична брехня. ;) Принаймі такої красивої поезії яка була в "темному" середньовіччі до тепер не написав ніхто!, наприклад :sing:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 10-11-2007 у 19:16


Я не дуже впевнено пам'ятаю історію, але, здається, Марк і Лука рибку не ловили. Іван був хлопцем трохи грамотним, але Євангелію разом з Апокаліпсисом надиктовував на Патмосі тамтому писареві. Податковий інспектор Левій Матвей точно мав би вміти писати.
В принципі, Марися теж могла диктувати. Клієнтам, наприклад :rolleyes:

Але, здається, тут питання автентичності було знято з розгляду відразу і в доволі жиорсткій формі - тіпа, не суттєво.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 10-11-2007 у 20:10


Ну що до клієнтів у Марисі - то теж питання відкрите. :D Про жінку багато чого "лівого" можна наплескати, аби настрій для цього відповідний був:baddevil:
А от хто пам"ятає - на якому соборі було прийняте рішення що до автентичності тільки цих 4 Євангелій?




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-11-2007 у 20:34


Починаючи з Хрестової смерті, т.зв., "юдохрістиянська церква" - а якщо точніше, то весь тодішній єрусалимський церковний (власне, храмовий) клір, який із знищенням Єрусалиму, за мовчазної згоди колоністів-римлян, перебрався до Риму (де панує аж до сьогодні), - отже, церковні пройдисвіти і шархраї взялися за потужний, масовий PR*, насаджуючи західному суспільствові цілковито юдейську релігію. По суті дві тисячі років ця брехлива юдохрістиянська церква-секта займається не що іншим, як обдурюванням, піаром. Істинна ж Церква, заповідана Хрестом Петрові, як одному обраному з-поміж решти дванадцятьох, одному гідному зводити на Хрестових підвалинах "Церкву, що стане містичним Тілом Святого духу і буде все ощищати від скверни" (цитата), йде в розвиткові як би паралельно, невидимо з усіма тими сектантськими псевдохристиянськими доктринами, різними юдохрістиянськими течіями.

Після Хрестової смерті один із найпосвяченіших в Хрестову науку, його ідейний товариш та сподвижник - Іван - дає завдання трьом іншим своїм товаришам - Маркові (простий хлопака), Матеєві та Луці (тих двоє освіченіші) описати Хрестові діяння кожен по-своєму. Так вийшло три Євангелії. Наприкінці сам Іван береться за останню Євангелію, і викладує в ній не тільки своє бачення вчення Хрестового, а й загалом доповнює тих три Писання. І вражаюче закінчує свою книгу, посилаючи прийдешнім покоління месидж (кажучи суч. мовою) про те, як розвиватиметься Церква в майбутньому.

А оті т.зв. "євангелії від Юди, Магдалини" є цілком політтехнологічними продуктами, які за нагоди, за великого збурення суспільства, вкидається в нього, щоб ширити брехливе бачення сутности світу. Баламутити людей.


*PR - (тут) церковні політтехнології, релігійна обробка громадськости.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 11-11-2007 у 11:50


Хто пам"ятає - на якому соборі було прийняте рішення що до автентичності тільки цих 4 Євангелій?:saint:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2007 у 13:47


Пані Лєно, :saint: тут не релігійний форум, тому такими точними відомостями навряд чи хтось може володіти. Пошуком скористайтеся - а ну пощастить. ;) Або спитайте тутешніх "небесних кіз"*. (Xоч сумнівно, що і вони таке знають).


* Гадаю, хто такі "небесні кози", всі знають?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 11-11-2007 у 15:31


Дмитро Самохвал , мені подобається ваша прямота;), але я собі все-таки дозволю ставити ті запитання, які мене цікавлять, тим більше, що ця тема має якнайпрямісіньке відношення до релігії, так само, як і розділ, в якому вона була створена :saint:
І хто такі небесні кози не знаю - перший раз почула від вас такий вислів:lol:...




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2007 у 18:57


Це зі "Швейка", пані Лєно.
Цитата:
А незабаром, - тихо сказав Швейк, - той Затка скінчив дуже погано. Вступив до конґреґації діви Марії, ходив з "небесними козами" на проповіді отця Ємельки до святого Ігната на Карлову площу й раз, коли там у костьолі були місіонери, він забув погасити газові ліхтарі в своєму районі, так що газ горів на вулицях три дні і три ночі. Це дуже погано, - провадив Швейк, - коли ні сіло ні впало людина почне встрявати в якесь філософування. Це завжди тхне білою гарячкою.

- "небесні кози", отже - це такий народний епітет щодо екзальтованих на релігійному ґрунті жіночок.
Ну, гадаю, зрозуміло: "кози" - бо вічно мекають-торочать, а "небесні" - бо схиблені на релігії, "небесах", вічному спасінні і т.д.

Даруйте за такий офтоп, але він до контексту. :saint:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-11-2007 у 21:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Хто пам"ятає - на якому соборі було прийняте рішення що до автентичності тільки цих 4 Євангелій?:saint:


Спершу (І-ІІ ст.) приймано за безсумнівно канонічні всі книги Нового Завіту, пізніше з появою апокрифів та в полеміці з євреями (ІІІ-ІV ст.) виникли сумніви стосовно второканонічних книг. Подальші наполегливі досліди призвели до устійнення християнського канону. Цей канон урочисто потверджено на Вселенських Соборах: Фльорентійському (1441), Тридентському (1546) та І Ватиканському (1870).

Щодо "правильності та єдиності" чотирьох Євангелій та Святого Письма в цілому, Перший Ватиканський Вселенський Собор(1870 р.) навчає, що книги Старого на Нового Завіту - священні, "тому що написані за надхнінням Святого Духа, і Бог їхній автор".




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 11-11-2007 у 21:57


Ого, аж в середині 15 століття:o, мені чогось здавалось, що то було значно раніше. Дяк. :sing: Я трошки знайома з історією папства 15-16 віків, уявляю собі ті "наполегливі досліди":lol:! Але дяк за інфу:saint:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-11-2007 у 21:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Самохвал
Починаючи з Хрестової смерті, т.зв., "юдохрістиянська церква" - а якщо точніше, то весь тодішній єрусалимський церковний (власне, храмовий) клір, який із знищенням Єрусалиму, за мовчазної згоди колоністів-римлян, перебрався до Риму (де панує аж до сьогодні), - отже, церковні пройдисвіти і шархраї взялися за потужний, масовий PR*, насаджуючи західному суспільствові цілковито юдейську релігію.
По суті дві тисячі років ця брехлива юдохрістиянська церква-секта займається не що іншим, як обдурюванням, піаром. Істинна ж Церква, заповідана Хрестом Петрові, як одному обраному з-поміж решти дванадцятьох, одному гідному зводити на Хрестових підвалинах "Церкву, що стане містичним Тілом Святого духу і буде все ощищати від скверни" (цитата), йде в розвиткові як би паралельно, невидимо з усіма тими сектантськими псевдохристиянськими доктринами, різними юдохрістиянськими течіями.


По-перше, Ісус Христос, а не Хрестос... як Ви згадуєте у своїх дописах.
По-друге, Ісуса та правдиву Церкву, юдеї не прийняли. Вони і сьогодні ще очікують на месію. Тому вважати, що тодішні єврейські священнки, які розп"яли Ісуса, зразу навернулися і стали Його церквою - це ілюзія.

Цитата:

"юдохрістиянська церква" - а якщо точніше, то весь тодішній єрусалимський церковний (власне, храмовий) клір, який із знищенням Єрусалиму, за мовчазної згоди колоністів-римлян, перебрався до Риму (де панує аж до сьогодні)


Ви думаєте що християнство сприймали мовчки?
Згадайте долю перших християн. Вони вмирали за віру, і згадайте Рим який гонив і переслідував їх.
Читайте уважніше Святе Письмо, там досконало все описано.

Цитата:

Після Хрестової смерті один із найпосвяченіших в Хрестову науку, його ідейний товариш та сподвижник - Іван - дає завдання трьом іншим своїм товаришам - Маркові (простий хлопака), Матеєві та Луці (тих двоє освіченіші) описати Хрестові діяння кожен по-своєму. Так вийшло три Євангелії. Наприкінці сам Іван береться за останню Євангелію, і викладує в ній не тільки своє бачення вчення Хрестового, а й загалом доповнює тих три Писання. І вражаюче закінчує свою книгу, посилаючи прийдешнім покоління месидж (кажучи суч. мовою) про те, як розвиватиметься Церква в майбутньому.


Як вже вище згадував пан Dmy "Марк і Лука рибку не ловили. Іван був хлопцем трохи грамотним, але Євангіліє разом з Апокаліпсисом надиктовував на Патмосі тамтому писареві. Податковий інспектор Левій Матвей точно мав би вміти писати."
До цього додам:
В Євангелії від Матвія описано благовіщення та життя Ісуса Христа. Він писав його в Антіохії приблизно у 60–65-ті роки після Різдва Христового. Матвій був збиральником податків. Він став учнем Ісуса Христа на початку Його діяльності, тому він був очевидцем тих подій, які він описав. Розповідаючи про Ісуса Христа, Матвій переконливо говорить про те, що Ісус – Месія, якого очікують євреї згідно з Писанням.
Марко писав Євангелію у Римі у ці ж роки, що Матвій і був одним із супутників апостола Павла. Пізніше він поселився в Римі і допомагав Петру як писар. Він був очевидцем всього того, про що писав апостол Петро. Марко більше описує те, що Ісус робив, аніж те, що він говорив.
Лука писав Євангеліє у 60-ті роки після Різдва Христового в місті Кесарії та був за професією був лікарем, пізніше теж був супутником апостола Павла. Лука інколи описує такі деталі життя Ісуса, які не зустрічаються в інших Євангеліях.
Іван писав євангелію найпізніше серед євангелистів – у 85–90-ті роки після Різдва Христового. Він писав у місті Ефесі. Іван наводить багато фактів, про які не згадують інші євангелісти, особливо те, що Ісус говорив своїм учням незадовго до смерті, а також ретельно описує події після смерті й воскресіння Христа. Іван підкреслює Божественну природу Ісуса Христа і глибоку любов Ісуса до нас, до людей, а також те, який світ отримають люди, які вірують у Спасителя і Господа Бога нашого Ісуса Христа.

Можна побачити часові межі. Всі Євангелія не були написані в один час і більше того в одному місці.

Шановний Дмитре, якщо Ви поправді є християнином, Ви не мали б так говорити про Святе Письмо і про тих хто написав це Святе передання, хоча б з пошани до Господа який їх вибрав і використав як знаряддя у своїх руках.
Якщо Ви не вірите Євангеліям якими користуються і за якими живуть християни вже 2000 років, то чи є Ви християнином, а чи радше "охрешеним поганином" ?




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 11-11-2007 у 21:59


Дмитро Самохвал , соряю, забула за старого Швейка!:sing:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 11-11-2007 у 22:04


"Іван писав євангелію найпізніше серед євангелистів – у 85–90-ті роки після Різдва Христового." Богдана Курилюк (пардон, не навмисно:saint: )
Богдано, вам не видається дивним той факт, що апостоли почали писати про Ісуса якось раптово і водночасі і уже в більш ніж поважному віці?




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-11-2007 у 22:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ого, аж в середині 15 століття:o, мені чогось здавалось, що то було значно раніше. Дяк. :sing: Я трошки знайома з історією папства 15-16 віків, уявляю собі ті "наполегливі досліди":lol:! Але дяк за інфу:saint:


Думаю, не варто сумніватися в дії Божого Провидіння в Церкві в ті часи і тепер також, бо Господь діє :saint:




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-11-2007 у 22:28


Невеличка поправка: моє прізвище Курилюк, а не Курилишин ;)

Нічого дивного не бачу ні в періоді (ні в авторах) написання Євангелій. Оскільки вже згадувалося вище, що все Святе Письмо (Старий та Новий завіт) писалося під натхненням Святого Духа. І мені здається про це чітко говорять слова ап. Павла в посланні до римлян (Рим. 9, 1) "Я кажу в Христі правду, не обманюю, як свідчить мені моя совість у святім Дусі".

Чи потрібні ще якісь докази? Навіщо ж ставити знак питання, там де Господь поклав крапку?
:saint:




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2007 у 23:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилишин
Шановний Дмитре, якщо Ви поправді є християнином, Ви не мали б так говорити про Святе Письмо і про тих хто написав це Святе передання, хоча б з пошани до Господа який їх вибрав і використав як знаряддя у своїх руках. Якщо Ви не вірите Євангеліям якими користуються і за якими живуть християни вже 2000 років, то чи є Ви християнином, а чи радше "охрешеним поганином" ?

Авжеж, Писання Хрестових учнів напевно відбувалося через т.зв. Боже провидіння. Але Книга в теперішньому своєму вигляді є дуже засміченою юдохрістиянськими вставками, які спотворюють Хрестове вчення і збивають людей з пантелику. Це якщо за Святе Письмо мається на увазі Новий Заповіт, або іншими словами - Вічний Заповіт. А щодо того т.зв. Старого Завіту, то його початок поклало Второзаконня авторства навіженого Єзекеїля - моторошне юдейське писання про вибраний народ і т.д. Все решта - і Буття, і Вихід, і так далі - жидівські вигадки, котрих, утім, було написано не з чистого аркуша (юдеї для того задурні), а почерпнуто ще з давніших часів: від єгиптян, Шумеру і так аж до сивої давнини. Вам би, шановна, почитати Швейка або подивитися мультфільм "The Cars" - а то, знаєте, оте мекання-блеяння вже порядно в печінках засіло.

Ну, але з сектантами по-інакшому не можна, як отак давати рішучу відсіч...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-11-2007 у 23:13


Не уважно читаєте повідомлення:

Ісус ХРИСТОС, а не ХРЕСТОС!




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-11-2007 у 23:17


От ліпше вивчайте не польську, а грецьку мову - тоді буде втямки, чому таки Хрестос. Бо так є в оригінальних грецьких текстах.
Бідна жертва релігійного обману...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 11-11-2007 у 23:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Самохвал
Авжеж, Писання Хрестових учнів напевно відбувалося через т.зв. Боже провидіння. Але Книга в теперішньому своєму вигляді є дуже засміченою юдохрістиянськими вставками, які спотворюють Хрестове вчення і збивають людей з пантелику. Це якщо за Святе Письмо мається на увазі Новий Заповіт, або іншими словами - Вічний Заповіт.



Суттю своєю Біблія (Святе Письмо) - одна-єдина книга, хоч вона й складена з багатьох книг різного часового походження, різних авторів, різних жанрів та стилів і навіть різних мов. Усі вони об"єднані у т. зв. канон, тобто автентичну збірку або каталог священних книг, які були надхненні Богом і які стали непомильним правилом віри та моралі.

Так розумію що відкидаєте Боже Провидіння та дію святого Духа...
:rolleyes:

Цитата:

А щодо того т.зв. Старого Завіту, то його початок поклало Второзаконня авторства навіженого Єзекеїля - моторошне юдейське писання про вибраний народ і т.д. Все решта - і Буття, і Вихід, і так далі - жидівські вигадки, котрих, утім, було написано не з чистого аркуша (юдеї для того задурні), а почерпнуто ще з давніших часів: від єгиптян, Шумеру і так аж до сивої давнини.


Чому шукаєте брехні там де її нема?
Повторю, багато маємо святих... не треба ходити далеко: Андрей Шептицький, Йосип Сліпий...

http://www.ugcc.org.ua/ukr/library/calendar4/122/

То кому вони служили? Чи може вони не читали Біблію? Чи може діяли не в тій же Церкві?
Але жоден з них слова впоперек не сказав до слів з Старого чи нового завіту, а в мирі і покорі приймав все... і стаждання за Святе також.


Цитата:

Вам би, шановна, почитати Швейка або подивитися мультфільм "The Cars" - а то, знаєте, оте мекання-блеяння вже порядно в печінках засіло.

Ну, але з сектантами по-інакшому не можна, як отак давати рішучу відсіч...


;)
Шановний Дмитре, я не сектантка. Але не знаю чи Ви це розумієте. Я відстоюватиму свою думку до кінця, не залежно що б Ви мені не казали, і як би Ви мене не називали... Відстоюватиму, бо хочу наслідувати Христа, а правдива дорога за Ісусом ніколи не є легкою, бо це дорога "проти течії".
:saint:
У Ваших словах бачу метання з крайності в крайність, що є ознакою безпорадності. Тому, бажаю Вам більше спокою в серці та миру Божого! :saint:




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 12-11-2007 у 00:12


"Відстоюватиму, бо хочу наслідувати Христа, а правдива дорога за Ісусом ніколи не є легкою, бо це дорога "проти течії".
:saint:"Богдана Курилюк
Та відстоюйте на здоров"я, най Бог боронить вам заваджати;), хоча проти течії - то не вчасно сказано, бо тепер навіть комуністи тою течією поплили і віруючими поставали:lol:, просто якщо ви хочете на цю тему з людьми розмовляти, то не завадило б трошки бути і до інших думок терпимішою, а не говорити так, якби у вас був виграний тендер на істину. Все-таки релігій море та і тепер демократія:D




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 12-11-2007 у 00:23


"Проти течії" - маю на увазі те що багатьом здається дивними слова та дії...
Дякую за поради, буду терпиміша :saint:




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 12-11-2007 у 10:45


:saint:Дозволю собі невеличкий ліричний відступ що до "плисти проти течії".
У тепер далеких соціалістичних і виключно партійних 70-их , вчилась у нас в школі сім"я священника - Надюшка і старший брат її Маркіян (фамілію залишимо в спокої). Обидва ходили і в музичну школу - вона на фортепіано, він на скрипку. Одягались охайно і дуже красиво, але зовсім без якогось спеціального крику чи навпаки монашого затишшя, були веселі, між собою дружні, до інших товариські, "проти течії" не демонстрували нічого, ні з ким ніколи не спорили, а часи були - ого! я вам скажу. Одним словом, у мене до них збеглась одна повага і одні теплі спогади. Навколо них було просто тепло і затишно, так як має бути, і як вчить і Христос і зрештою всіі нші потужні релігії світу. :saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4  ..  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5961
Реклама: