Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  6
Автор: Тема: Євангеліє від Магдалени
Дмитро Самохвал
Заблокований




Повідомлень: 76
Зареєстрований: 8-9-2007
Місто: Чигирин
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-11-2007 у 11:19


Але ж і вперті оті молоді, зачаровані релігією, люди! Такі заповзяті! Якби їхнього хисту та де-інде прикласти...
Ну, але то зрозуміло: в родині переживають за дівчинку, потурають їй, щоби де в провінції не пустилася берега, не зв’язалася з поганою компанією, наркоманія, там, блудування. А так, то хай собі релігією переймається. А що має робити? А з часом то переросте (хіба?) і подивиться на світ і життя іншими очима (хіба?).
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдана Курилюк
Не уважно читаєте повідомлення:

Ісус ХРИСТОС, а не ХРЕСТОС!

Дитино, збав свій трохи повчальний тон. І, якщо чесно, то тільки пробіжу очима повідомлення, бо в тій маячні годі дібрати здорового глузду.

:sing: :sing: :sing:
Реклама
Цитата:
Завжди майте на сніданок трохи брикливих, у котрих серце з перцем, трохи кусливих, як мухи в спасівку, сектанток. Смачно, поживно, і тонус піднімає на цілий день!

:sing: :sing: :sing:

Усім добридень!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-11-2007 у 11:29


Пане Дмитре, на цей раз я вже змушений публічно попросити Вас не висловлюватися в образливому тоні в адресу інших дописувачів і в дискусії не переходити на обговорення персоналій

Дякую




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-11-2007 у 13:43


Враховуючи, що "Дмитро Самохвал" є черговою копією уже заблокованого користувача, а уведені ним дані про себе (зокрема фото) навряд чи достовірні, я блокую йому доступ до Форуму.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 14-11-2007 у 14:00


Андрій Пелещишин, без Дмитро Самохвал тут зник рух, може його все-таки вернути?:saint:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-11-2007 у 15:30


Не здивуюсь якщо хтось з новаків виявиться черговим втіленням пана "Дмитра" :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 14-11-2007 у 16:30


У мене навіть є версія, але я триматиму її при собі)))) Більш того, я просто переконана у тому, що вона вірна))))
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 15-11-2007 у 10:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
У мене навіть є версія, але я триматиму її при собі)))) Більш того, я просто переконана у тому, що вона вірна))))

Дуже інформативно:lol:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 15-11-2007 у 10:10


Олено, ну чого Ви глузуєте з мене?;)

"Скочуся" до офтопу, але зазначу, що примари на кшталт "Дмитра" насправді потрібні на форумах. Вони (він) провокують на висловлювання і думки, що не є типовими для людини, що їх висловлює. І це іноді буває цікаво. Я особисто не проти (час від часу) невеличкої провокації. До того ж зазначу, що роздратування теж може бути своєрідною мотивацією для висловлюваннь:)
А завдяки нашим мудрим адмінам, що блокують тих примар, провокація не встигає стати відвертою образою :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-11-2007 у 10:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
Олено, ну чого Ви глузуєте з мене?;)

"Скочуся" до офтопу, але зазначу, що примари на кшталт "Дмитра" насправді потрібні на форумах. Вони (він) провокують на висловлювання і думки, що не є типовими для людини, що їх висловлює. І це іноді буває цікаво. Я особисто не проти (час від часу) невеличкої провокації. До того ж зазначу, що роздратування теж може бути своєрідною мотивацією для висловлюваннь:)
А завдяки нашим мудрим адмінам, що блокують тих примар, провокація не встигає стати відвертою образою :)


Ну на мою думку - тоді ідіть на інший форму там де провокують де не можна серйозно поговорити.
А так я за те щоб був хоч один форум, де читаючи останє повідомлення я читаю реально думку про тему а не про суперечки, провокації і офтопи.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 15-11-2007 у 10:48


Дякую за пораду. Я так і зроблю.
Вибачте, що висловила свою думку. Це була помилка з мого боку, але я вважала, що й на цьому форумі мала можливість висловлювати свої думки.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 15-11-2007 у 11:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
Дякую за пораду. Я так і зроблю.
Вибачте, що висловила свою думку. Це була помилка з мого боку, але я вважала, що й на цьому форумі мала можливість висловлювати свої думки.


Так і ніхто не забороняє висловлюти...просто можна висловлювати грубо можна писати провокації...але на скільки я розумію тут таке не проходить.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-11-2007 у 11:22


Цитата:
Дякую за пораду. Я так і зроблю.


Анастасіє, не йдіть! Нам так вас не вистачатиме!! :(
:)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 15-11-2007 у 13:06


Андрію, ну куди ж я подінуся від вас усіх?:) Я вже оговталася і нікуди не йду:)
Але знову офтоп;)

А насправді я особисто дуже вдячна Олені. Вона своєю темою "вивернула" таку дискусію:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 15-11-2007 у 15:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова
Андрію, ну куди ж я подінуся від вас усіх?:) Я вже оговталася і нікуди не йду:)
Але знову офтоп;)

А насправді я особисто дуже вдячна Олені. Вона своєю темою "вивернула" таку дискусію:)

Завжди Ваша:saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-11-2007 у 21:54


Богдано, Ви ж, судячи з фото і смайлів, мила, приємна і добра дівчина:) Звідки такий фанатизм? Я поважаю Ваше право сповідувати будь-які поглади, але ж і Ви поважайте іншу думку! Чому Ви вирішили, що маєте оберігати інших від "розхитування у вірі"? Хай кожен сам визначається, у що йому вірити, а в що ні. Ви з таким болем писали про винищення перших християн і я поділяю Ваше обурення. Але скажіть, хіба на совісті церкви (зокрема католицької) мало крові невинних людей?! Згадаймо хоча б інквізицію! Та й Вселенські Собори, по суті, були лише винищенням вільнодумства, причому у вельми жорстокій формі. Чи, може, тільки християни мають право на життя і вільне сповідування своїх поглядів?!! Не треба дивитися на все у чорно-білому світлі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-11-2007 у 22:48


Максиме, цікаво а як у вас, у Лутугине Луганської області говорять? Христос чи Хрестос? І якої ви думки про висловлювання п. Дмитра Самохвала на цій гілці?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-11-2007 у 23:42


Знаєте, я навіть не прислухався:) Тепер зверну на це увагу. А щодо Дмитра Самохвала... Він говорив цікаві речі і з окремими його тезами я згоден. Однак брутальну лексику Дмитра і приниження ним інших дописувачів, звісно, категорично засуджую. Цілком розумію, чому його заблокували. Хоча, можливо, з його відходом Форум щось і втратив...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-11-2007 у 00:37


Чудово. Пропоную модератору перенести добру половину цієї і подальшу дискусію в іншу тему. Наприклад, в тему "Що ми думаєм про християнський фанатизм Богдани Курилюк" :) Бо як я бачу, багатьом (?) свербить чиясь принципова позиція.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 16-11-2007 у 08:50


Мої (нині покійні) бабусі, прабабусі вимовляли ХрЕстос (від "хрЕст"). Але це не означає, що в Дніпропетровський області це поширене. Більшою частиною кажуть ХрИстос.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 16-11-2007 у 13:24


Іване, спеціально для Вас сьогодні опитав кількох знайомих. Вони кажуть ХрИстос. Я теж завжди кажу ХрИстос:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 16-11-2007 у 15:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Чудово. Пропоную модератору перенести добру половину цієї і подальшу дискусію в іншу тему. Наприклад, в тему "Що ми думаєм про християнський фанатизм Богдани Курилюк" :) Бо як я бачу, багатьом (?) свербить чиясь принципова позиція.

Ну чому саме "Що ми думаєм про християнський фанатизм Богдани Курилюк" ? Можна просто "Що ми думаєм про християнський фанатизм"? Його справді у всі епохи було забагато :D з його Соборами, інквізицією та хрестовими походами. Максим Стюфляєв абсолютно має рацію. В принципі, зараз войовничі мусульмани йдуть шляхом колишніх християн. Вогнем і мечем...:saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 16-11-2007 у 16:06


І ще одне - якби Євангелія були прийняті як основа ну хоч би в 4 ст., це якось було би природньо, але в середині 15 ст,!? Римом!? То взагалі анекдот!!!:baddevil: Та там в ці часи таке у них творилось у Ватікані - абсурд повний!, який до віри Христової і його заповідей жодного відношення не має, а люди сліпо їм довіряють! Колись з боязні перед звинуваченням в єресі і тортурам, тепер по-інерції напевно. :saint:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-11-2007 у 19:17


Ображаючи чужу релігію, Лєно, ви не додаєте своїй. Я б навіть сказав, що навпаки...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 16-11-2007 у 19:28


Іване, наскільки я зрозумів Лєну, вона говорить не про віру чи релігію, а про ЦЕРКВУ. Це різні речі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 16-11-2007 у 20:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
І ще одне - якби Євангелія були прийняті як основа ну хоч би в 4 ст., це якось було би природньо, але в середині 15 ст,!? Римом!? То взагалі анекдот!!!:baddevil: Та там в ці часи таке у них творилось у Ватікані - абсурд повний!, який до віри Христової і його заповідей жодного відношення не має, а люди сліпо їм довіряють! Колись з боязні перед звинуваченням в єресі і тортурам, тепер по-інерції напевно. :saint:
Мабуть дійсно, не варто наїзжати на релігії, які вам чимось не догодили.
По-перше, воно зайве - наразі маємо свободу совісті - це ж не статут КПРС, кому що до вподоби, той із тими і тусується. Без наслідків по партійній та кар'єрній лініях.
По-друге, виглядає не дуже переконливо (а точніше - як елементарна сварка): ну, справді, звідки вам особисто знати, що відбувалося у Ватикані в середині 15 століття? З попередньої інкарнації?
У кожної релігії є свій канон (з маленької літери, тобто в широкому розумінні), і послідовники його в цілому сприймають, тобто вірують. Насміхатися на ним - пусте. Хто не сприймає - простує іншим шляхом.
Ось, наприклад, буддисти вважають, що кожний із Далай-Ламів є черговим втіленням Будди Гавтами. Я ж не питаю, в якому столітті цю тезу прийнято, на якому папірусі накреслено, ким з єрархів підписано, і яка на цьому підписі стоїть печатка: кругла чи трикутна. І процедура пошуку "чергового втілення" теж доволі цікава, а хто її запропонував, чи ніколи вона не змінювалася, не вдосконалювалася? А то багато хто теж міг би посміятися.

Повертаючись до християнства і до гілки. Гадаю, що дещо агресивний тон Богдани був, швидше, природньою реакцією на зазіхання на чужу територію (я не кажу, чи було таке зазіхання, на мою думку - ні, але враження цілком могло скластися). Ну, визнають христіяни лише 4 Євангелії, і що? Не думаю, що це виключно з перекляку або відчуття стадності, тобто "по інерції". От паралельно йшлося про Євангелію від Юди, яка засвітилася десь так 30-40 років тому, а в інеті з'явилася позаминулої весни. Прочитав я її. Власне, крапка: прочитав і все - більше і додати ніц не маю. Не інакше, злякався звинувачень у єресі і тортур.

В принципі, можу зробити ще одне припущення на підставі того, що пані Лєна теж трохи пам'ятає совіцьки часи. Я також довго, не безпідставно і досить ефективно користувався принципом: що офіційне, то брехня: можна навіть не перевіряти, істину слід шукати в андеграунді. Але часи змінилися. Тобто офіціоз не став чеснішим, натомість андеграунд успішно опанував прийоми свого опонента і перетворився на той же офіціоз, лише у дзеркалі, із протилежним знаком та ще додатково педалюючи свою андеграудовість.
Як казав колись не конче тупий Гермес Трисмегист: " Що на горі - то й у долі: усюди бардак, паскудство і татари" (прошу не присікатися: це - дуже вільний переклад із давньогрецької ;))




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3    5  6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5961
Реклама: