Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6
Автор: Тема: Євангеліє від Магдалени
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 2-12-2007 у 14:20


Рост , ви знаєте, мені вас навіть не шкода. Ви ні в чому не сумніваєтесь, все за вас вже інші відкрили, написали, зрозуміли і зробили. А на фіга ви тоді взагалі живете, за вас вже все зробили інші...?
І нічого розділяти для себе я не мушу. І не планую. Вже звиняйте. Буддисти не розділяють світ на різні кавалки, а світ сприймають як одне ціле, буддисти за гармонію. :sing: Не за гармонію десь чи колись, як в раю, а взагалі. :)Але боюсь так от з розбігу це моє пояснення навряд чи про щось скаже вам. Шкода. Але це дійсно основне в буддизмі. Якщо спробуєте хоч на секунду себе не відділяти від світу, а уявити і себе і світ навколо одним цілим - ви зрозумієте про що я говорю. ;)
Де ви тільки начитались про Будду такого мудрого? Може ви б все-таки почитали буддійську літературу про Будду, а не християнське бачення буддизму, перш ніж його вислови приводити? Тут навіть дискутувати мені якось ніяково, бо поки що ця тема взагалі є безпредметною для вас. Будда ніколи не писав десяти рецептів правильного життя.
І ви, виявляється, мене взагалі не чуєте. Я ніколи не казала про те, що "вчення Христа від цього стає менш вартісним" чи більш вартісним. Прийшла собі людина в світ, щось зрозуміла за життя, чогось навчилась, захотіла свої знання передати людям, а вони мало з того що зрозуміли, купу свого понавидумували, та ще і умертвили. А тепер чуть що - прикриваються фразою - я вірю в Ісуса. Колосально!:lol:
А для чого ті всі , не "нові", а я б сказала старі забуті Євангелія віруючим людям? Я вам скажу для чого - ДУМАТИ! Церкві, звісно, думаючі люди не потрібні, а вашому Богу чи Ісусу, чи Магомету, чи ще кому з Мудрих Вчителів то вже точно, що навряд чи отупівші послідовники потрібні. :saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-12-2007 у 17:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Рост , ви знаєте, мені вас навіть не шкода. Ви ні в чому не сумніваєтесь, все за вас вже інші відкрили, написали, зрозуміли і зробили. А на фіга ви тоді взагалі живете, за вас вже все зробили інші...?

Оскільки ми погодились з вами, що важливим для людини є самовдосконалення, під яким я розумію духовний розвиток в першу чергу, а розвиток особистості тут іде в якості засобу реалізації духовності - це щоб не плутати, що я маю на увазі під самовдосконаленням, то невже люди знають недостатньо, щоб цей свій розвиток реалізувати?
Стосовно відсутності в мені сумнівів - я, звісно, не сумніваюся в тому шляху, яким іду, інакше я б ним не йшов, правда? А ви - сумніваєтесь в своєму шляху?
Стосовно "А на фіга ви тоді взагалі живете, за вас вже все зробили інші...?". Лєно, ви додумуєте щось від себе. Не зробили за мене, а своїм життям показали, що потрібно робити. Є різниця, правда? Я вважаю, що дано достатньо знань. А постійний пошук "чогось новенького", чим би мотивувати себе - це як намагатися вникнути в суть нелінійних методів числення, не засвоївши шкільний курс алгебри.
Хоча, є один момент. Ну нехай на прикладі бойового митецтва. Спершу вивчаєш основні техніки, потім все ускладнюєш їх набір, знаєш уже тисячі рухів, прийомів. А потім стається якісний перехід - приходить усвідомлення, що основне - це всього дві-три техніки, а все решта просто зайве махання руками і втрата часу. Але напевно без цього не обійтися...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
І нічого розділяти для себе я не мушу. І не планую. Вже звиняйте.

Тут ви праві, прошу вибачення, це я закруто з отим "мусите". Ви нічого не мусите. Замість мусите прошу читати щось на кшталт "було б добре, якщо..." :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна ДадукевичБуддисти не розділяють світ на різні кавалки, а світ сприймають як одне ціле, буддисти за гармонію. :sing: Не за гармонію десь чи колись, як в раю, а взагалі. :)Але боюсь так от з розбігу це моє пояснення навряд чи про щось скаже вам. Шкода. Але це дійсно основне в буддизмі. Якщо спробуєте хоч на секунду себе не відділяти від світу, а уявити і себе і світ навколо одним цілим - ви зрозумієте про що я говорю. ;)
Де ви тільки начитались про Будду такого мудрого? Може ви б все-таки почитали буддійську літературу про Будду, а не християнське бачення буддизму, перш ніж його вислови приводити? Тут навіть дискутувати мені якось ніяково, бо поки що ця тема взагалі є безпредметною для вас. Будда ніколи не писав десяти рецептів правильного життя.

Знаєте, я не тільки не читав нічого з "християнського бачення буддизму", але навіть не знав, що таке існує :) Мої деякі знання щодо цієї теми як раз походять з буддійської та деякої іншої, так би мовити, не заангажованої літератури.
До речі, про Будду я сказав лише одне, про незаперечення. І як оце сказане не вписується в "сприйняття світу як єдиного гармонійного цілого"?
Хоча напевно не варто відповідати, не хочу сперечатися про слова. І отримувати на віртуального лоба чергові бірки, які ви так спритно придумуєте і роздаєте :)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна ДадукевичІ ви, виявляється, мене взагалі не чуєте. Я ніколи не казала про те, що "вчення Христа від цього стає менш вартісним" чи більш вартісним. Прийшла собі людина в світ, щось зрозуміла за життя, чогось навчилась, захотіла свої знання передати людям, а вони мало з того що зрозуміли, купу свого понавидумували, та ще і умертвили. А тепер чуть що - прикриваються фразою - я вірю в Ісуса. Колосально!:lol:
А для чого ті всі , не "нові", а я б сказала старі забуті Євангелія віруючим людям? Я вам скажу для чого - ДУМАТИ! Церкві, звісно, думаючі люди не потрібні, а вашому Богу чи Ісусу, чи Магомету, чи ще кому з Мудрих Вчителів то вже точно, що навряд чи отупівші послідовники потрібні. :saint:

Ви таки маєте якусь страшенну образу на християн :) Усі християни щось не так зрозуміли, купу свого понавидумували та ще й умертвили. Ви мене лякаєте своїм глобальним знанням фактів життя :) Те, про що ви говгорите, це однозначні факти? Ви впевнені? А якщо не впевнені, а просто роздумуєте на життям, то чому виливати на християн стільки помиїв безпідставно? А як же ГАРМОНІЯ? :)

ПС. Знаєте байку про Сократа? Як йому знайомий хотів щось неприємне сказати? Сократ перебив його, запитавши: "Давай перевіримо твою інформацію на три речі: Істинність, Доброчесність (Добродетель) і Корисність. Ти абсолютно впевнений в істині того, що хочеш сказати? Те, що ти хочеш сказати, це щось добре? А воно принесе мені користь?".




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 2-12-2007 у 17:44


"Знаєте, я не тільки не читав нічого з "християнського бачення буддизму", але навіть не знав, що таке існує :) Мої деякі знання щодо цієї теми як раз походять з буддійської та деякої іншої, так би мовити, не заангажованої літератури."

Якщо не секрет - з якої саме?:rolleyes:;)




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-12-2007 у 19:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
"Знаєте, я не тільки не читав нічого з "християнського бачення буддизму", але навіть не знав, що таке існує :) Мої деякі знання щодо цієї теми як раз походять з буддійської та деякої іншої, так би мовити, не заангажованої літератури."

Якщо не секрет - з якої саме?:rolleyes:;)


Хочете провести власний тест на автентичність? :) Це не "Буддизм сегодня" :)
До речі. Але ж ви в іншому топіку уже признали мене буддистом. Як нам з цим бути? :) Якось воно теє, не послідовно, то буддист, то "Тут навіть дискутувати мені якось ніяково, бо поки що ця тема взагалі є безпредметною для вас." Визначайтесь, що важливіше - те, ким людина є, чи те, що вона читала! ;)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 2-12-2007 у 19:38


Рост , вмовили, йдем на пиво і воно там дасться чути чи ви буддист чи тільки так собі, примазуєтесь:lol:
але все ж таки, з якого джерела черпаєте буддійську мудрість? може і я щось там для себе знайду? не жмотьтесь, я ж для вас не пожмотилась :sing:;)




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-12-2007 у 20:52


Я так думаю, що мудрість не може бути буддійською, християнською, чи якоюсь іншою :) Буддистським, християнським тощо може бути шлях. Тобто, той шлях, на якому шукають миру серця, любові до Творця та ближнього... Мудрості іншими словами.

Дякую за запрошення на пиво, воно напевно в контексті древнього "істина в вині" :) Але я все ж так не вважаю, тому краще при нагоді на філіжанкою кави :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 3-12-2007 у 17:40


Ну так де ви про буддизм читали? То щось засекречене певно було?:lol: Видать явно не буддистське, бо у нас нічого не засекречують :saint:
Прочитайте про буддизм у буддистів, а потім на цю тему поспілкуємось. Ок? ;)
Пиво (чи кава) лишаються в силі...:saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 3-12-2007 у 17:53


Лєно, Рост не змішуйте теми. Давайте тут говорити про Євангелія. Для обговорення буддизму є окрема гілка.;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 3-12-2007 у 19:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Лєно, Рост не змішуйте теми. Давайте тут говорити про Євангелія. Для обговорення буддизму є окрема гілка.;)


То не я, я про Євангелія :) То Лєна про буддизм :) Ну але нічого, за кавою ми це питання вияснимо :)

Лєно, як тільки деякі термінові справи втрясу, одразу вишлю офіційне запрошення :) Ну це я до того, що я не зіскакую з теми :) Просто до мене зараз собака з міліцією прийшли, ну в сенсі, з плановою перевіркою.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 3-12-2007 у 21:05


Ок :sing:
Рост , ви не проти моє запитання й справді перенести до теми про буддизм? Буду чекати відповіді там. :sing:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 3-12-2007 у 21:10


Максим Стюфляєв , ви праві якоюсь мірою. Але це витекло одне з другого само собою...:D



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5961
Реклама: