Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: HTML для дітей
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 12-11-2007 у 10:35
HTML для дітей


Вчора мої діти заскочили мене проханням: "Навчи нас робити веб-сайти". Трохи згодом йшлося про "скільки я зможу заробляти за місяць як навчуся робити сайти". :-) На весь процес "навчуся робити сайти" ласкаво відводилося максимум місяць-два...
Основний стимул - заробити гроші на мобілку таку як вони хочуть, а не таку як батьки вважають, що для них достатньо.

Але добрі починання потрібно підтримувати. Перші уроки я вчора дав. Нині мав видрукувати літературу. От з тим трохи проблеми, годинне "ґуґляння" дало мізер :-(

Що я хотів знайти:
- україномовний ! (англійську вони знають незле, але вважаю що освоювати новий незвичний матеріал іноземною мовою непотрібне ускладнення задачі) короткий курс HTML
- бажано написаний коротко (лише ази), без використання непотрібної деталізації і неоправданого сленгу.
- бажано з практичними завданнями (уроками), які можна було б реалізувати, для того, щоб діти отримали якийсь результат до того як охолоне порив.

На жаль, чогось подібного знайти не вдалося. :(
Може хто щось таке зустрічав, прошу кинути адресу.

З.І. На wysiwg редактори присаджувати свідомо не хочу.
З.З.І. Дітям 11-13 років, комп'ютером на рівні текстових редакторів, стандартних програм, файлової системи і звичайно забавок, володіють.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-11-2007 у 11:38


Колись Тарас Гулка (він буває тут на Форумі) писав цикл статтей для однієї львівської газети в стилі "Самоучитель HTML"
Можливо, в нього є такий матеріал, як потрібно.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 12-11-2007 у 13:15


Непогані покрокові навчальні матеріали для початківців (правда рос. мовою) є тут: http://postroika.ru/
Також є непоганий навчальний посібник укр. мовою, орієнтований на школярів 8-11 класів: Глинський Я.М., Ряжська В.А. Інтернет. Сервіси, HTML i web-дизайн.
В мене є певні кусочки відскановані і розпізнані, якщо цікавить - то можу скинути на e-mail.




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 12-11-2007 у 14:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Непогані покрокові навчальні матеріали для початківців (правда рос. мовою) є тут: http://postroika.ru/


Дякую, власне те що треба http://www.postroika.ru/html/content2.html (тут офлайн версія) - думаю з російською дадуть собі раду.

Окрім того ще знайшов Програмне забезпечення
Лекції, лабораторні роботи і завдання на модульний контроль з курсу "Програмне забезпечення" (Осадча К.П.) - 3 семестр

лекції 7-12 непогано написані.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
В мене є певні кусочки відскановані і розпізнані, якщо цікавить - то можу скинути на e-mail.

Буду вдячним, email в U2U.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 12-11-2007 у 15:15


Вже надіслав.



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 12-11-2007 у 16:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Вже надіслав.

Отримав. Дякую.





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 1-4-2008 у 18:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Непогані покрокові навчальні матеріали для початківців (правда рос. мовою) є тут: http://postroika.ru/
Також є непоганий навчальний посібник укр. мовою, орієнтований на школярів 8-11 класів: Глинський Я.М., Ряжська В.А. Інтернет. Сервіси, HTML i web-дизайн.
В мене є певні кусочки відскановані і розпізнані, якщо цікавить - то можу скинути на e-mail.


Романе, у нас на форумі зареєструвалась Перець Вікторія, просила мене про вищезгадану книжку.

Їй чомусь не прийшов лист-підтвердження з паролем (Андрію а-у-у-у!!!), тому сама написати покищо не може, попросила мене.

Я в U2U дам її адресу і аську, якщо ця книжка ще є в електронному вигляді, прошу надіслати - вона буде дуже вдячна ;)





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 2-4-2008 у 11:24


Вже надіслав. Пароль також надіслано Вікторії. Бажаю приємного спілкування на форумі ;)



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5975
Реклама: