Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3  ..  7
Автор: Тема: "Великі Українці" на "Інтері": прорив чи провал?
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 13-11-2007 у 14:00
"Великі Українці" на "Інтері": прорив чи провал?


16 листопада на каналі Інтер стартує новий проект- "Великі Українці". За планом в ході проекту глядачі голосуванням мають визначити, хто з українців залишив найпомітніший слід у нашій історії. Ще до офіційного старту програма викликала бурхливу дискусію в експертних колах. Одні запевняють, що "Великі Українці"- це справжній прорив, перший маштабний культурно-освітній проект на вітчизняному ТБ. На думку інших, форма, у якій він реалізується, лише дискридитує гарну ідею. Цікаво , що Ви думаєте з цього приводу? Як оцінюєте проект? Чи взагалі ТБ придатне для обговорення серйозних непопсових тем? Чи пожвавлять "Великі" інтерес українців до власного минулого? Чи не посилять суспільного протистояння на історичній тематиці? Запрошую всіх охочих висловитися!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-11-2007 у 14:19


Так ще ж не вийшло. Щоб мати якесь враження, треба побачити.
Чекаємо п'ятницю.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-11-2007 у 15:26


як можна оцінювати те, чого не бачили?

команда там надзвичайна. Вахтаг Кіпіані зробив величезну роботу, щоб проект вийшов гарний. ідея пречудова.

інше питання, що "великі" за думкою більшості - то не завжди ті великі, але це недоліки демократії як поняття.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 13-11-2007 у 16:03


Не знаю який точно формат цієї передачі, але боюся, щоб він не був попсовим. Хтось бачив оригінальні версії цього проекту? Я бачив кілька серій на BBC, там проект називався "100 Greatest Britons". Суть була в тому, що в кожній серії дві людини представляли двох великих британців, висували свої аргументи, сперечались, чий британець кращий, захищали "свого" кандидата і т.д. Надзвичайно цікаво і весело виглядало!

Як буде в нас - побачимо... :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 13-11-2007 у 16:36


Я, власне, не заперечую, що треба дочекатися п'ятниці, а тему підкинув наперед, так би мовити, "для розігріву". Адже проект активно обговорювався у медіа, призентувався в університетах. Отже, грунт для перших вражень є. Зрештою, вже перші дописи засвідчують великий інтерес до теми. Та й чекати першої програми лишилося недовго- лише кілька днів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-11-2007 у 19:27


Якщо тих великих українців обиратимуть глядачі Інтера, то не варто чекати хоч якоїсь об'єктивності. Це просто буде знимок поточної ситуації в головах глядачів цього каналу. Сподіваюсь, автори проекту не робитимуть далекосяжних висновків з цього голосування і з цілого шоу. Щодо серйозних тем на ТБ, то так, я б хотів щось розумного в тому ящику побачити. Була колись програма "Остання барикада" на плюсах, шкода що вже нема.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-11-2007 у 20:25


Якщо вірити біг-бордам, то американці в подібному шоу вибрали Елвіса Преслі. Що свідчить не стільки про американців, скільки про шоу.
Я дивитися не буду.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-11-2007 у 20:46


Думаю, головним буде не те кого оберуть, а що згадають достойних людей. Звісно остаточного переліку не буде ніколи. Але те що згадають багатьох, це вже плюс.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-11-2007 у 01:39


Ось і стартовав проект «Великі Українці». Що думають форумці про першу програму? Як автор теми, я зараз висловлю свої враження. По- перше, як я й боявся, шоу вийшло заполітизованим.:( Багато претензій викликає персональний склад такого важливого органу, як «Рада гарантів». Табачник, Симоненко, Луценко, Мороз, Литвин… Чи не забагато дрібних політиків як для шоу, яке претендує на « не політичність », «культурність» та «інтелектуальність». Присутність великої кількості політиків одразу погано позначилася на обговоренні. Наприклад, очевидно, що Табачник виступав проти Шухевича саме з політичних мотивів. Колись пан Дмитро активно славив Міхновського, якого при бажанні теж можна назвати «нацистом». А чого вартий вибір Симоненка, який великим українцем назвав… Володимира Леніна!:lol::lol::lol: Додаймо ще політичні спекуляції на мовному питанні… Показово, що при цьому в Раді не було жодного історика. Цікаво, що форумці думають стосовно «Ради гарантів» і великої кількості в ній політиків? Загалом мене перша програма розчарувала. Очікував змістовної, інтелектуальної дискусії, а отримав політичну тріскотню і багато маячні. Не визначили жодних критеріїв українства. Це погано, бо виходить, що великим українцем може стати будь- хто. Навіть Біл Клінтон, бо він приїздив в Україну і сказав нашою мовою кілька фраз.:lol:
Розчарували ведучі. Савік Шустер так і не вивчив української, хоча обіцяв. Ганна Гомонай помітно хвилювалася і поводилася невпевнено.
Тішить, що не буде «чорних списків» На мою думку «чорні списки»- це дурість. Хай люди вільно визначаються, хто, на їхню думку, є Великим Українцем
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-11-2007 у 02:15


З нагоди старту "Великих" я додав до теми ще й опитування "Як Ви оцінюєте проект"Великі Українці""? Сподіваюся таким чином дізнатися думку більої кількості людей. Адже проголосувати легше, ніж набирати текст:) Хоча опитування, звісно повноцінних дописів не замінює;) Єдина проблема: я хотів розмістити опитування прямо в цій темі, тому навіть не залишив під ним вступного слова. А воно пішло окремо...:( Чи можна якось переставити його сюди, щоб уникнути дублювання?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2007 у 10:40


Не можна.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ZT
Дійсний член
***



Повідомлень: 215
Зареєстрований: 8-1-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: гуд )

[*] написано 17-11-2007 у 14:21


Я теж не буду дивитись цю поп-програмку.
Інтер, бачу, страждає гігантизмом - величезна незатишна студія, купа народу, і вершина пафосу - прямий зв'язок з космосом в першій передачі! Взагалі не почув нічого нового і цікавого.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 17-11-2007 у 21:03


Мав нагоду переглянути першу передачу. З однієї сторони ідея сподобалась, але тяжко не погодитись із думкою Максима стосовно Ради гарантів. Склад звичайно жахливий. Імхо, і політики там зайві, а Зеленський і Каденюк просто "добили". Каденюк спромігся тільки розказати, що земля таки дійсно кругла, а чому туди попав клоун Зеленський я так і не зрозумів. Хоча там є і поважні люди, наприклад, Мирослав Попович, В'ячеслав Брюховецький та ін., але вони в меншості

Одним словом "хотіли як краще, вийшло як завжди". Чи буду дивитись надалі - не знаю. Думаю, що ні. Очікував передачу із культурно-історичним ухилом, а побачив чергове політичне ток-шоу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-11-2007 у 22:26


Також глянув шматок програми. Враження подібні до Тарасових. Я не зовсім знав формат програми, думав, що це буде цикл передач про кожного з українців, який претендує на звання "великий", на основі попередньо сформованого списку (такий собі топ 100). Такий проект мав би хорошу культурно-просвітницьку мету. А так, справді, попса.
Результати зібрані по універах - смішні: Яценюк набрав стільки ж скільки Шухевич.
Там ще той балерун мене насмішив. :) І ще Симоненко, з кандидатурою Леніна. :lol:
Цитата:
Я теж не буду дивитись цю поп-програмку.

А її і не буде. Я теж думав, що буде цикл передач. Просто через місяць скажуть результати.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-11-2007 у 22:51


Тобто як? Уточніть, що Вам відомо про формат? Більше таких програм не буде? Бо я був переконаний, що вийде цикл...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-11-2007 у 23:24


Ну я так зрозумів, бо Шустер вчора сказав "Ми замовкаємо на місяць, поки йде опитування. А потім оголосимо результати голосування". До речі, вони ще обіцяли, що на сайті буде можливість проголосувати. А там і можливості нема і глюки в коді сайту (якісь еррори вискакують в опитуванні)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-11-2007 у 23:49


Тоді мені зовсім бракує слів...:(:( Хоча в принципі здогадувався, що так і буде. Однак в душі таки сподівався побачити цікаву і грунтовну дискусію ФАХІВЦІВ на історичні теми. Наївний... Але ж так хочеться побачити на нашому ТБ хоч один якісний культурологічний проект... Забагато галасу навколо такої жалюгідної програми. З тим самим успіхом можна було зробити випуск "Свободи Савіка Шустера на цю тему. Щодо сайту- не знаю. Я проголосував. Можливо, проблеми почалися пізніше.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-11-2007 у 23:53


Я в упор не бачу. На їхньому форумі люди пишуть свої десятки кращих. Може хакери-ламакери налетіли, от вони й прибрали голосування з сайту?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 18-11-2007 у 00:06


А, може, я не там голосував? Їхній сайт http://www.greatukrainians.com.ua/ ? Правильно? Там є розділ "Голосуй тут". Я увійшов туди і проголосував. Щойно перевірив ту сторінку. Здається, все нормально.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-11-2007 у 00:14


Побачив. Вони так надизайнили, що у Файрфоксі не видно (може в мене який адд-он не довішаний). Тре відкривати у Експлорері.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 19-11-2007 у 13:25


На сайті "Телекритика" сьогодні вміщено коментар Андрія Кокотюхи про першу програму "Великі Українці". Думки автора дуже подібні до думок, висловлених на цьому Форумі. Кому цікаво- прочитайте. Адреса http://www.telekritika.ua/media-continent/kritika/teleprogram/2007-...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 20-12-2007 у 15:42


Хочу нагадати всім, що завтра вийде друга програма циклу "Великі українці". Мають оголосити результати голосування
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-12-2007 у 19:56


Сподіваюся не спозоримося.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 20-12-2007 у 20:09


Пропоную робити прогнози: кого оберуть Великим? Мені чомусь здається, що знову "втулять" безсмертного Кобзаря. Зрозумійте правильно. Я шаную геній Шевченка і щиро люблю його поезію, але від такого голосування віддає фальшем. Адже більшість проголосує за Тараса не тому, що справді шанує його, а бо "так треба", бо не проголосувати якось непристойно. Я давно переконався, що багато славителів Шевченка ніколи його не читали.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-12-2007 у 20:12


Думаю що Шевченко - це дуже хороший вибір.
А кого Ви пропонуєте? Кличка? :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5976
Реклама: