Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3    5  ..  7
Автор: Тема: "Великі Українці" на "Інтері": прорив чи провал?
Sergiy Nedbaylo
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 21-12-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-12-2007 у 11:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Це дуже глибоке питання. Я його, до речі, в своєму попередньому дописі хотів зачепити, але, думаю, навіщо роздувати тему :) Але раз тема все ж піднялася, висловлю свою думку.


А чому ж не роздувати? Як на мене, дуже добра тема ддя диспуту... ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
В історії людства було таки чимало подібних прикладів, коли ті чи інші великі особистості приносили якусь вістку, але вона була не для сьогодення, а на майбутнє, стратегічною. І не для конкретної нації, а ніби загальнолюдської цінності. Зараз не можу пригадати, чи була якась такого плану суто національна подія. І людина.
Але все ж ці люди творили серед якогось вибраного народу, який був благодатним грунтом для такого посіву на майбутнє. І в той чи інший спосіб цей народ теж був причетний до поширення вістки.
Тобто, ніхто знаючий не буде сіяти там, де посів не зійде.


Я Вашу думку чудово розумію. Розпишу детальніше, що мав на увазі, на прикладі того ж Галілея.
Варіант 1, гіпотетичний, за умови підготовленого грунту. Пройшло декілька десятиліть або століть без відкриття Галалея. Суспільство підготовлене до того, що Земля обертається, вчені про це здогадуються, перідочино виникають диспути з цього приводу. За таких умов Галілей аргументовано доводить, що Земля обертається. Суспільство аплодує, всі погоджуються, диспути припиняються.
Варіант 2, історичний.
Відкриття Галілея відбулося згідно історії. Суспільство не підготоване до відкриття, його не сприймають. Однак це відкриття і було частиною підготовки до сприйняття факту того, що Земля обертається! Разом з позицією Коперніка позиція Галілея посіяла сумніви і, в підсумку, таки зрушила сприйняття світогляду в потрібному напрямку. Без відкриття Галілея суспільсво втратило б на "визрівання" якийсь, мабуть не маленький, період часу.

Увага запитання! :D
У якому з запропонованих варіантів внесок Галілея у свтову науку є більш вагомим?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
І який би не появився великий українець посеред нас, він не зможе дати з цим раду, бо опір середовища надто сильний. Це коли в тебе в підпорядкуванні велика кількість людей, ти віддаєш наказ, усі кивають головами, наказ опускається за інстанціями і там мирно ігнорується. І все - ти один, а їх організація.


Про тотальну корупцію я з Вами згоден. Однак мені здається, що "риба гниє з голови". І один "великий українець", маючи необхідні лідерські здібності, зміг би сформувати довкола себе команду відданих людей, які, в свою чергу формували б свої команди далі. Крім того, потрібно мати мужність приймати непопулістькі рішення. Так "нас" все-таки 70%, а "їх" - 30%! Невже б суспільство не спийняло такі рішення, особливо в 2004 році, при безмежному кредиті довіри??? Тоді все зупинилося саме на неможливості сформувати команду... :(

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Раз уже зайшла за це мова, то я бачу актуальною на сьогодні дещо іншу річ. Зараз кожен маленький українець повинен усвідомити себе частиною великого народу, усвідомити, що саме від його чистих і правдивих дій на власному робочому місці залежить майбутнє держави.
І лише тоді, коли бажання більшості народу будуть у звільненні від бруду, виникнуть умови для появи отого великого. А поки що працювати, працювати і ще раз працювати. Очищувати атмосферу довкола себе.


Підтримую на усі 100%! Але нам до цього так далеко, що навіть думати про це сумно... :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 24-12-2007 у 11:36


Внесок Галілея більший у другому випадку.:) Додам ще від себе, що насправді суспільство дуже рідко буває готове до таких радикальних змін.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 10-4-2008 у 20:42


Звертаю увагу всіх, хто ще цікавиться проектом "Великі українці", що завтра стартує фінальна частина. Завтра оголосять підсумки голосування за сотню великих, назвуть десятку переможців, з яких потім обиратимуть найвидатнішого. Я вже уявляю, якими будуть результати голосування.:baddevil:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-4-2008 у 21:24


Разом з цим стартує 10 передач про найвидатніших. Побачимо. Думаю, буду цікаво.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 12-4-2008 у 00:25


З великим інтересом дивився «Великих українців» і тепер дуже хочу поділитися враженнями. Список справив суперечливе враження. Зрозуміло, що всіх достойних у сотні згадати просто неможливо. Дуже приємно, що до списку увійшли науковці, інтелектуальна еліта (Патон, Пулюй та багато інших). Ідеологічна розколотість нашого суспільства спричинила до того, що у списку по сусідству стоять такі несумісні постаті, як Ватутін і Теліга. Що зробиш – ми реально такі, які є.:( Дуже великий сумнів викликає рішення організаторів включити до списку наших сучасників. Не те щоб я проти Скрипки чи Клочкової, але рано їх великими називати. Раптом завтра накоять щось таке, що нам буде соромно… Включення Роксолани навіть не насмішило, а розлютило!:baddevil: За які заслуги?! Що такого зробила для України? Султанський килимок! Але найбільший маразм – сучасні політики і Ленін! Навіть коментувати не хочу. Добре, що хоч не в десятці! Вражений скільки у списку співаків. Любить наш народ співати!:) Найгірше враження – явно забагато представників комуністичної партійної верхівки.:mad: Загалом перелік заполітизований. Зате десятка чудова!:sing: За Чорновола, Франка і Хмельницького я сам голосував. Навіть важко тепер визначитися. Прикро, що Шухевич і Мазепа трохи не добрали:( (останньому не вистачило якихось 18 голосів). Тарас Чупринка особисто мені навіть симпатичніший, ніж Бандера. Тепер чекатимемо документальних фільмів про героїв десятки. Перший фільм покажуть у вівторок о 22.30 Цікаво буде подивитися.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-4-2008 у 12:42


Все ясно з цією передачею. Бачити в списку Лєніна і ще деяких людей, яких важко асоціювати з українським, сучасних політиків і спортсменів... Маразм повний :mad:
Ще б Сталіна і Коссіора включили.
Спаплюжили цілком нормальну ідею...




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-4-2008 у 12:54


А Ленін українець????????????? Тааааак, світ перевернувся...



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-4-2008 у 13:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
А Ленін українець?????????????
Лєнін - не українець, а "видатний українець"

Хто такий Адам Сміт? Економіст :rolleyes:. А тьотя Сара - старший економіст :o




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 12-4-2008 у 13:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Все ясно з цією передачею. Бачити в списку Лєніна і ще деяких людей, яких важко асоціювати з українським, сучасних політиків і спортсменів... Маразм повний :mad:
Ще б Сталіна і Коссіора включили.
Спаплюжили цілком нормальну ідею...
Цілком поділяю Ваше обурення. Але з іншого боку тішить, що найвищі місця у списку посіли справжні українські герої, отже за них голосували найбільше. Чи не є це свідченням того, що в нашому суспільстві поступово таки утверджується українська ідея?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-4-2008 у 23:25


Вчора ввечері натрапив на великих гм гм українців на Інтері. Спочатку взагалі хотів вимкнути тєлік, особливо коли представляли гостей. Тарас Чорновіл, Табачник, Симоненко, Литвин, Кравчук, який вчергове змів політ орієнтацію. Кто еті люді?! Але потім почув сюжет про Олену Телігу і взявся дивитись. Коротко враження:
0. Попрацювали журналісти направду багато. Втиснути у кількадесят секунд розповідь про людину - непросто.
1. Ленін - сміявся :)
2. Не було істориків, а гостям не було що сказати. тому всі слухали банальщину Табачника і Литвина - противно.
3. Стус - пробрало.
4. Ніна Матвієнко - перехопило подих.
5. Софія Ротару - гг
6. Мазепа недобрав, ми вибираєм, голосування і т. д. - повна туфта! Як це Мазепа може недобрати, якщо він уже мертвий? Це наче ми парламент вибираєм. Той недобрав, той випередив... Різало вухо таке словоблуддя.
7. Єдиний гість із живим розумом на передачі - Корчинський, і той говорив штампами.
8. Ідея з голосуванням за най-най з десятки - взагалі маразм! Наче це скачки якісь. Чи танці з зірками. Чи хіт-парад.
9. Сюжети цікаві. Гості нецікаві. Шустер і Гомонай - біороботи.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 13-4-2008 у 02:09


Лишилось дуже сильне враження (практично переконаний), що десятка обрана не голосуванням глядачів, а думкою авторів проекту "отак буде краще". Відповідно зникло бажання надалі вірити Шустеру. А відтак заношу його програми в ігнор без найменшого жалю.



До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-4-2008 у 06:11


Прочитав цю нитку і в черговий раз переконався, я правильно зробив, припинивши перегляд будь-яких соціально-політичних передач по ТБ.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 13-4-2008 у 08:39


Офтопік: Вам телефон скупника телевізорів підказати?:baddevil: Бо я свій вже здав...:lol:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 13-4-2008 у 09:32


Хочу сказати, все ж таки один історик-філософ на передачі був - це Попович.
Чому такий скепсис? Я все ж таки була приємно вражена цією програмою і вибором людей.
Це дійсно показало, що все ж таки свідомих українців у нас більше ніж радянщини. А як ви хотіли, без Леніна, чи Брєжнєва??? Це ж ціла епоха для України, а у нас багато комуністів і рускоєзичних, які просто рвуться назад в СССР.
Але мене вразило не те, а все ж таки, які там були імена і Теліга і Сікорський і Курбас...
Я була шалено горда, ми велика нація.
10-ка впринципі хороша - я б тут посперечалася з Лобоновським, але...для фанатів футболу він велика людина:)
Звичайно не було там ні Тараса Чубая ні Грицька Чубая:)) Ну що ж...не пропіарені:))))))))




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 13-4-2008 у 11:08


Головне, що Поплавський не потрапив!:lol:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 13-4-2008 у 13:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Чому такий скепсис?

Бо, як я вже сказав, виникає надто сильна підозра, що мені БРЕШУТЬ. А з тими, хто мені бреше, чомусь не хочеться мати ніяких справ. Особливо коли ця справа полягає в отриманні інформації від брехуна.
Пояснити, звідки підозра? Надто "правильна" десятка вийшла. Так ніби організатори намагалися охопити максимальну кількість різних сфер і "з морально-етичних міркувань" не допускали туди нікого з нині живих. Хоч убийте, не повірю, що Амосов чи Лобановський в Україні популярніші за Кличків!!! Заслуги братів очевидні: вони по черзі регулярно перемагали на найпрестижніших всесвітньо відомих турнірах, ризикуючи при цьому своїм здоров'ям і навіть життям, і кожного разу на честь перемоги підіймали саме український прапор - навіть тоді, коли представляли німецький клуб! (Лобановський до таких успіхів хіба що близько підходив, та й то давно, а за часів незалежності він як тренер взагалі не показав нічого.) Амосова попри всю мою до нього повагу просто-напросто не знають: хто сумнівається, вийдіть на вулицю й попитайте зустрічних.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
А як ви хотіли, без Леніна, чи Брєжнєва???

Я хотів, щоби принаймі здоровим глуздом хоч трохи керувалися. Ленін - українець?!! Це Джохар Дудаєв - українець, він принаймі колись військову службу тут проходив. Якщо комусь подобається радянська епоха - голосуйте вже за Хрущова, дядько все-таки вишиванку носив і - перепрошую за цинізм - "завоював" для України більше стратегічно важливої території, ніж уся УПА вкупі. Але Володимир Ілліч... Мо', ще й Патріса Лумумбу додати?!
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
10-ка впринципі хороша - я б тут посперечалася з Лобоновським, але...для фанатів футболу він велика людина:)


От як фанат футболу я і скажу: Блохін більше заслужив! Одна "неув'язочка": він, "на жаль", живий і помирати не збирається, а в нас модно шанувати людей тільки після смерті.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-4-2008 у 14:18


Цитата:
Лобановський до таких успіхів хіба що близько підходив, та й то давно, а за часів незалежності він як тренер взагалі не показав нічого

З цим можна посперечатися, але не буду. Він мав досягнення, але також не розумію, що Лобановський робить в десятці, в той час як поза нею стільки людей, які зробили значно більше.
З Амосовим - також не зрозумів, що він робить в десятці.

На початку дискусії, вже здається писав, що порівнювати людей, які займалися різними справами у різні епохи, нема сенсу. Цікаво було подивитися на "зріз". Але на правдивий, а не "підігнаний".




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-4-2008 у 15:55


що -- апріорі в Україні не може бути чесного рейтингу? бо читаєш через один пост і диву даєшся
ну да, в підігнаному -- Бандера, Чорновіл

невідповідності не ловите, не?

і не ловите невідповідності коли говорите про тупі висловлювання гостей і саму суть проекту? чи може хтось скаже, кого треба було покликати в якості гостей-експертів? і якщо покликати інрших, то вони будуть не таку саму пургу гнати*

ну вроді ж мудрі люди сидять, і ніби з науковими ступенями через одного, а не відрізняють одне від іншого

проект надзвичайний! команда молодці! Вахтангу Кіпіані величезний респект!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-4-2008 у 16:07


Бандера і Чорновіл там якраз і могли чесно опинитися. Свобода навіть у Львові розклеювала наклейки на їх підтримку.
Лобановський, ще нехай... Але Амосов? Ви справді вважаєте, що за нього проголосувало більше людей ніж за Мазепу, Кличків, Гоголя, Корольова, Шептицького, Стуса, Володимира Великого, etc.? Не вірю!




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 13-4-2008 у 17:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
що -- апріорі в Україні не може бути чесного рейтингу? бо читаєш через один пост і диву даєшся
ну да, в підігнаному -- Бандера, Чорновіл

невідповідності не ловите, не?

і не ловите невідповідності коли говорите про тупі висловлювання гостей і саму суть проекту? чи може хтось скаже, кого треба було покликати в якості гостей-експертів? і якщо покликати інрших, то вони будуть не таку саму пургу гнати*

ну вроді ж мудрі люди сидять, і ніби з науковими ступенями через одного, а не відрізняють одне від іншого

проект надзвичайний! команда молодці! Вахтангу Кіпіані величезний респект!
Така запекла дискусія навколо мильної бульбашки, що аж в гуглю поліз і десятку викапав. Нарешті дізнався.
А чьо, списочок нормальний - з точки зору політкоректності - жодної одіозної постаті: парочка - "сивих ветеранів"; трійко щойно змерлих сучасників; решта - письменники-філософи; ну, плюс ще Бандера: як подивитися - далеко не найрадикальніша постать серед націоналістів: жодних тобі Донцових, Липинських, Коновальців, Шухевичей. Така сама толерантність і по деяких інших позиціях. Напр., Хмельницький замість Мазепи: це, щоб з росіянами не сваритися? Краще вже з поляками, бо ми у них газ не купуємо?
Ще - всі люди з 10 досить відомі, розкручені й не маргінальні. Тобто кіно про них знімати буде порівняно легко, це не Пулюя екранізувати.

От, я, слава Богу, жодної програми не дивився, тому мені важко зрозуміти, що такого надзвичайного в тому проекті. Може, Кіпіані й респект :rolleyes: Але невже ця серія краще серії "Подвійних доказів"?
Може, тому що не дивився і не слухав, я і не "ловлю невідповідності" попри належність до "через одного". Так само не в курсі, яку саме пургу гнали "експерти", але добре знаючи погляди Табачників-Корчинських, а також "наукових" і не дуже комуністів Литвина-Кравчука-Симоненка, їхню пургу непогано уявляю. Навряд чи критично помиляюся.
Кого варто було замість них посадити? Та що, у нас мало тих же істориків, не заплямованих депутатством і партійністю? Я вже не кажу про Тарасика - а цей на чому розуміється, що до почесного звання експерта дослужився?
Тобто можна зробити висновок: замість програми (культурологічної? патріотичної? ще якої?) про великих українців - типове піар-шоу про модних українців. Тільки чомусь назву забули поміняти.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 13-4-2008 у 17:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
На початку дискусії, вже здається писав, що порівнювати людей, які займалися різними справами у різні епохи, нема сенсу.

Воно то так, але за цією логікою втрачає сенс весь проект як такий. Тоді як на правдивий зріз і справді цікаво було б подивитися - але ще раз погоджуюся з наголосом на слові "правдивий".
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
що -- апріорі в Україні не може бути чесного рейтингу? бо читаєш через один пост і диву даєшся
ну да, в підігнаному -- Бандера, Чорновіл

Чому ж, може бути чесний рейтинг! Але саме цей навряд чи є прикладом чесного. І Бандера в десятці не є виправданням ... скажем так, сумнівних даних стосовно деяких інших результатів. Великі масштаби фальсифікації і підозру відповідного масштабу викликають, відтак повного перекручування результатів голосування фальсифікатори зазвичай уникають. Якщо Бандера - особистість знакова, і його підтримка набула широкого розголосу, то "не пустити" його в десятку означало б дуже істотно підірвати довіру глядачів до каналу.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 13-4-2008 у 17:43


2 Dmy

Повір мені, я також була обурена побачивши у вибраних: Леніна, Брєжнєва...та ін... (який переслідував українську еліту і мого батька в тому числі)... Але є факт... ми живемо у пост-радянському суспільстві, для яких ці бандити були героями, які винищували українську націю, якщо б ми жили в нормальному суспільстві незасміченому всім російським і більше себе б поважали і знали історію, ці людиська до списку б не потрапили, а так маємо те що маємо...
Але, всеодно, потрібно тішитися і тим, що все ж таки там більшість видатних українських діячів...
Щодо голосування, я сперечатися не буду, можливо і попідтасовували голоси...




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 14-4-2008 у 08:11


Також не очікував Амосова і Лобановського у десятці. Але чи підтасовували голоси, не впевнений. Можливо ця передача таки буде корисною для молоді - усе-таки популяризує патріотів і героїв України (за виключенням кількох осіб)



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2008 у 08:49


Доводиться говорити про те що не бачив :)
Але не можу стриматися. Люди, лишайтеся меншовартості.
Тобто, виходить ми маємо радіти, що Бандеру чи ще когось поставили в десятку якогось списку, і дуже тим самим їх спопуляризували? Типу Бандера вїхав в свідомість якось українця на горбі у Лобановського?
А ви не думаєте, що проект симетричний? Тобто хтось (той самий Ленін) - в'їхав у свідомість іншого українця на горбі у Бандери?
І це зле.

Але найгірше тут не це. Найгірше, що взагалі культивується "суперпопсовий" спосіб формування національної свідомості - і як один з наслідків, зявляється можливість в'їзжання в свідомість взагалі (не залежно від кольору).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 14-4-2008 у 10:05


Недавно хтось писав в іншій гілці, що ми живем в еру попси... На жаль, напевно так і буде.



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1    3    5  ..  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5976
Реклама: