Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  5    7
Автор: Тема: "Великі Українці" на "Інтері": прорив чи провал?
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 17-5-2008 у 15:11


Та Бандера був першим, потім йшов Шевченко, після нього Хмельницький, а Мудрий та Амосов йшли на 7 та 8-ий місцях, їм підкинули голоси. Це неофіційна інформація, яку вчора сказали на Інтері в сутдії:((
Жаль:(




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2008 у 15:30


http://blogs.pravda.com.ua/authors/okara/482ed2ae0d27d/
Цитата:
В любом случае, опробована еще одна новая для Украины технология по управлению обществом. Канал и организаторы проекта, видимо, недурно заработали. Савелий Шустер приобрел имидж таинственного графа Калиостро (тоже из Италии, кстати). Ну и зрители всё-таки получили хоть постмодернистский, но всё-таки историко-культурный продукт, получили повод для разговоров.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2008 у 15:33


Цитата:
Та Бандера був першим, потім йшов Шевченко, після нього Хмельницький, а Мудрий та Амосов йшли на 7 та 8-ий місцях, їм підкинули голоси. Це неофіційна інформація, яку вчора сказали на Інтері в сутдії:((
Жаль:(


Чого жаль? Невже є люди, які хоч мінімально вірять в несценарність подібних шоу? Та поважайте себе і шкодуйте свої нерви.

Сумувати, що не переміг Бандера в цій телепередачі - те саме, що плакати з приводу смерті комісара Катані.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2008 у 16:56


Про накрутки говорять самі автори проекту на своїх блогах. В останні дні з кількадесят номерів за Ярослава Мудрого вислано близько півмільйона голосів. Інтер не витримав цей іспит, організатори опустились до накруток, що дорівнює фальсифікації. Підозрюю, що такі самі накрутки були під час визначення десятки. Всі, хто хоч раз будь-де та будь-як голосував за когось з "великих українців" має всі підстави зневажати телеканал Інтер після цього. Бо в результаті іхній голос потонув у потоці автоматичних повідомлень і дзвінків машин. Мені це нагадало останні вибори президента. І якщо подивитись на цей проект як на модель, як на метафору виборів наступних, то висновки зовсім невтішні. А сам проект від самого початку був приречений як інтелектуальний продукт. Це і формат шоу, і симуляція дискусії, і абсурдність самої ідеї порівняння людей, і фінальний забіг-змагання "коняки-Лесі" і решти медіа-образів. Шкода лише, що імена дійсно мега-людей використали для своїх цілей люди, про яких ніхто не згадає за сто років.



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 17-5-2008 у 23:01


Якби не Амосов і Лобановський у 10-ці, то ще якось можна було б ставитися трохи серйозніше до цього, а так...
А насмішив Табачник. Така фраза в нього там пішла... "Якби не Ярослав Мудрий, то ми могли б говорити турецькою, половецькою, ... (за точність переліку не ручаюсь :) ) мовами". І говорив він це все російською!!! :lol:
Чи, може, він це навмисно сказав? Це нічого не змінює, нижче в моїх очах ніж він є зараз, він вже впасти не може.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 18-5-2008 у 18:56


Схоже, з "Великих" вийде великий скандал. Вахтанг Кіпіані виступив із заявою, що результати голосування було сфальшовано. Подробиці читайте тут http://www.telekritika.ua/news/2008-05-18/38443 та тут http://vaxo.livejournal.com/195728.html?thread=5124752#t5124752

Які будуть думки?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 18-5-2008 у 19:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
. "Якби не Ярослав Мудрий, то ми могли б говорити турецькою, половецькою, ... (за точність переліку не ручаюсь :) ) мовами". І говорив він це все російською!!! :lol:


О, о, в мене так само від тієї фрази вуха пов'яли....




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-5-2008 у 21:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Схоже, з "Великих" вийде великий скандал. Вахтанг Кіпіані виступив із заявою, що результати голосування було сфальшовано
Цитата:
ніхто в Україні не повірить, що Тарас Шевченко, визнаний всіма як українець номер один, який з великим відривом виграв перший тур проекту і був на третьому місці до 16 травня, програв князю Ярославу в чотири рази! Цей «кидок» є хамством, яке принижує всю націю
Ну, я теж обережно натякав, що "бюлетні вкидали" за всю першу трійку. Просто за Бандеру це цілий місяць робила група підтримки, за Ярослава - "МТС" 1 день, а в Амосова змішаний варіант. Багатомісячне голосування в 1 турі було більш показовим, хоча і там не обійшлося без...



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 18-5-2008 у 22:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Схоже, з "Великих" вийде великий скандал. Вахтанг Кіпіані виступив із заявою, що результати голосування було сфальшовано. Подробиці читайте тут http://www.telekritika.ua/news/2008-05-18/38443 та тут http://vaxo.livejournal.com/195728.html?thread=5124752#t5124752

Які будуть думки?

Чесно скажу: важко щось однозначно думати... Раз ти вже мимоходом зачепив тему ЖЖ, то я дав би посилання на Отара Довженка, де заява Кіпіані доволі жваво обговорюється (що характерно, дуууже різні думки там висловлювалися), та не хочу зайвих проблем через посилання на сторінки з ненормативною лексикою :)




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 18-5-2008 у 23:09


От тебе залякали!:lol:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 20-5-2008 у 19:40


http://www.umoloda.kiev.ua/number/1165/188/41490/ - хороша стаття:)



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 20-5-2008 у 20:04


Думаю, що так і було.
Але перейматися не варто. Десь ще кілька років тому під час Таврійських Ігор такого роду голосування Олег Скрипка назвав "sms-технології". Помноживши "sms технології" на "виборчі" технології партії Регіонів маємо результат наліцо :)

І ще стаття Вахтанга Кіпіані: http://www.pravda.com.ua/news/2008/5/20/76074.htm




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 21-5-2008 у 15:38


НУНС вимагає перевірити "Великих українців"
Про це в середу з трибуни ВР заявила Ольга Герасим'юк

Докладніше тут: http://www.gpu-ua.info/index.php?&id=228540




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 21-5-2008 у 18:44


Мене в позиції "правильних пацанів" одне зачіпає. Той же Кіпіян розійшовся десь так, починаючи з понеділка. А чому на прямому етері всі мовчали - адже знали? Чому було не зробити шкандаль прямо в студії? Гадаю, це справило б враження.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 21-5-2008 у 19:43


Подібний проект почався в Росії. В списку багато українців, той самий Ярослав Мудрий, Богдан Хмельницький і т.д.

І вже є два варіанти флеш-мобу в І-неті, щоб дружно голосували
1. за Хмельницького
2. за Троцького.




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 22-5-2008 у 12:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Мене в позиції "правильних пацанів" одне зачіпає. Той же Кіпіян розійшовся десь так, починаючи з понеділка. А чому на прямому етері всі мовчали - адже знали? Чому було не зробити шкандаль прямо в студії? Гадаю, це справило б враження.
Згоден повністю. Якщо всі такі правильні і чесні, треба було це питання під час програми піднімати. Тоді був би вибух і реальні наслідки. А з того, що тепер в неті галас підняли - користі жодної. 99% глядачів про цей скандал навіть не здогадуються. А взагалі я коли тему започатковував, ставив питання гостро : прорив чи провал? Гадаю, вже можна зробити висновок - повний провал. Причому з дуже поганим запахом.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 22-5-2008 у 12:09


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Подібний проект почався в Росії. В списку багато українців, той самий Ярослав Мудрий, Богдан Хмельницький і т.д.

І вже є два варіанти флеш-мобу в І-неті, щоб дружно голосували
1. за Хмельницького
2. за Троцького.
Не думаю, що взагалі варто у тому фарсі брати участь. Отам вже точно Кремль усіх переможців визначив наперед. І причому у мене передчуття, що "Имя России" затіяли заради якоїсь чергової антиукраїнської провокації.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрко Ничик
Дописувач
**

Фотографія користувача


Повідомлень: 89
Зареєстрований: 19-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-5-2008 у 17:04


Максим, Ви нам лестите :)
не кажіть "гоп!" доки не перескочете
от побачим результати і бум обговорювати




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-7-2008 у 04:29


Щоб не робити нову гілку, а це трохи по темі.
Так от, великі росіяни. Поточний рейтинг: http://www.nameofrussia.ru/rating.html
Найвеличніший українець (впевнений, включений туди не просто так) посідає 16 позицію.
А лідирує... ну просто слів немає... не думав, що совок там в такому розквіті і найбільший кровопивця лідирує... :mad:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 9-7-2008 у 16:29


Загальна картина досить переконлива: у прохідній 12-ці 5 імператорів (формальних і фактичних), причому четверо з них досить кровожерливі. Ну і ще парочка на підльоті. Непогана соціологічна відповідь тим, хто і досі називає наше ставлення до північно-східних "менших братів" політичною заангажованістю та запрограмованістю. Але, звичайно, аби робити остаточні висновки, треба дочекатися вересня.
А уявіть що було, якби вони, як ми, дозволили включати до рейтингу не лише вічно-живих, а і просто ще-живих (хоча б одного ще-живого)?:o

Повеселила одна постать: "двоголовий дракон" Мінін-і-Пожарський. Цікавий, аднака, кентавр - і це майже за 400 років до Чорнобиля!:o:lol:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 29-12-2008 у 00:19


Особою-символом російської нації в рамках телепроекту «Ім`я Росії» в неділю оголошено князя Олександра Невського. Сталін - на третьому місці.

Джерело: http://www.unian.net/ukr/news/news-292643.html




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 29-12-2008 у 03:30


Це ж бідні, скільки вони тужилися, аби отримати саме такий більш-менш політкоректний список, як голоси у товаришів Сталіна та Леніна відбирали! Любимова навіть трохи шкода (хоча, гадаю, тепер йому його труди компенсують).
Креативчик Діми Табачника порівняно з російською "демократичною машиною для голосування" просто дитячі забавки в пісочниці.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  5    7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5976
Реклама: