Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4    6  7
Автор: Тема: "Великі Українці" на "Інтері": прорив чи провал?
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-4-2008 у 10:40


Ось топ-потрапляння Бандери справді якесь дивне - не вписується. Хоча статистика і припускає похибки. Хоча-2 про якесь обгрунтоване статистичне відтворення суспільної думки говорити взагалі не доводиться - проголосувало аж 1,7% населення (якби хоч по регіонах розклад надали) Тут і Лєнін, і Сталін, і Онопрієнко, і Центавр з Альфи в десятку потрапити могли.
А крім Бандери... Наздогнала думка, що суспільно активні дозвонювачі України черпають знання про власних героїв насамперед, звісно, з "курва телебачення курва радіо", а в другу чергу - роздивляючись грошові купюри: Ярослав, Богдан, Франко, Шевченко, Леся, Сковорода. Володимир, Мазепа і Грушевський теж, здається, неподалеку?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2008 у 11:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Недавно хтось писав в іншій гілці, що ми живем в еру попси... На жаль, напевно так і буде.


Я то писав в контексті конкретного проекту, вектор якого є практично незмінним. І тут попсовий підхід на жаль, мусить бути, але шкода його трохи змінімізована. Тим більше що проект навряд чи охопить широкі маси (такі як ТК Інтер).
А тут попсовий підхід призведе до дикого мотуляння тематики, зайвої напруги у суспільстві та вирівнювання в очах молоді принципово неспівмірних людей.

Як наслідок, будується система піару. Уявіть собі наприклад, що якийсь мало відомий політик отримує фінансування від спонсора, і кидає його на проект. І наприклад, чисто випадково його батько чи мама зявляються "в топі". Суспільну увагу гарантовано.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 14-4-2008 у 13:19


А щодо попси і національних героїв. Америкоси без проблем роблять Лінкольна і Вашингтона героями мультиків при чому таких дурнуватих... От і в нас появляється тенденція сприймати того, хто з якихось причин відомий через цю призму. Бо, якщо чесно, думаю менше половини наших студентів знає, коли розпочалась перша світова війна, чи хто такий Микола Міхновський, чи там скажімо той же Косіор... От може така попса заставить їх хоч трохи подумати



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 14-4-2008 у 14:04


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
про якесь обгрунтоване статистичне відтворення суспільної думки говорити взагалі не доводиться - проголосувало аж 1,7% населення
Насправді реально проголосувало ще менше. У голосування була і є дуже серйозна вада - кількість дзвінків з одного телефона ніяк не обмежується, кожен може голосувати хоч цілодобово. Я сам не втримався і на теперішньому фінальному голосуванні проголосував і за Богдана Великого, і за Чорновола. Звісно, це дуже викривлює результати голосування. До речі, зовсім не виключаю, що високе місце Бандери чи Леніна - це саме наслідок такої недолугої системи голосування. Просто послідовники цих політичних діячив, відповідні партії організували цілодобове голосування за своїх ідеологів.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 14-4-2008 у 15:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
проголосував і за Богдана Великого, і за Чорновола....

Ніколи не чув, щоб Богдана Хмельницького називали Великим... Це нововведення, чи я десь щось пропустив?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Звісно, це дуже викривлює результати голосування. До речі, зовсім не виключаю, що високе місце Бандери чи Леніна - це саме наслідок такої недолугої системи голосування. Просто послідовники цих політичних діячив, відповідні партії організували цілодобове голосування за своїх ідеологів.


Не думаю... За таким же критерієм, можна сказати, що всіх спортсменів чи студентів інфізу заставили голосувати за Лобановського, а медиків за Амосова. А чому Ви голоси за Чорновола не піддаєте сумніву? Рух міг теж так вчинити. Щось не надто клеїтся Ваша теорія. Ще до слова, з Бандерою можна було б зв"язати з політсил КУН і Свободу, з Леніном КПУ, СПУ, Вітренко, СДПУ (о) і не (о)... Щось так багато партій, а такий низький результат. Будьте довірливішим, Максиме, і не вбачайте у всьому якусь підставу.




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 14-4-2008 у 15:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
проголосував і за Богдана Великого, і за Чорновола....

Ніколи не чув, щоб Богдана Хмельницького називали Великим... Це нововведення, чи я десь щось пропустив?

Деякі відомі історики ( Валерій Степанков, наприклад) у своїх працях називають Богдана Хмельницького Великим і я цілком солідарний з ними, бо взагалі вважаю цього гетьмана найвидатнішим державним діячем в українській історії. Зрештою, князя Володимира Великим називають, а заслуги Хмельницького перед українською державністю, на мій погляд, є значно більшими.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2008 у 16:02


Будь яка особистість, яка свідомо готова покласти своє життя в жертву ідеї і волі своєї вітчизни заслуговує звання великої.
Це я про Степана Бандеру.
Крім цього, його імя стало ще й загальною назвою. Одна назва - "бандерівець" - і ще донедавна людина була приречена на тюрму а то і на смерть.
Думаю саме тому Стапан Бандера - в десятці. Як символ боротьби.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 14-4-2008 у 16:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Деякі відомі історики ( Валерій Степанков, наприклад) у своїх працях називають Богдана Хмельницького Великим і я цілком солідарний з ними, бо взагалі вважаю цього гетьмана найвидатнішим державним діячем в українській історії. Зрештою, князя Володимира Великим називають, а заслуги Хмельницького перед українською державністю, на мій погляд, є значно більшими.

Професор Степанков відомий напевно для мене не так працями, як участю в комісії по підготовці святкування 350-річчя Переяславської Ради за указом Кучми... Не хочу применшити жодним чином науковий доробок професора Кам"янець-Подільського державного педагогічного університету, але шось мені видається мало, щоб Богдан став більшим, аніж Володимир... І чи більші заслуги гетьмана перед державністю, аніж князя, сказати аж ніяк не можу...

Не подумайте, що я якось негативно ставлюсь до Хмельницького, але трохи занадто додавати таку приставку...




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 14-4-2008 у 18:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Будь яка особистість, яка свідомо готова покласти своє життя в жертву ідеї і волі своєї вітчизни заслуговує звання великої.
Це я про Степана Бандеру.
Крім цього, його імя стало ще й загальною назвою. Одна назва - "бандерівець" - і ще донедавна людина була приречена на тюрму а то і на смерть.
Думаю саме тому Стапан Бандера - в десятці. Як символ боротьби.
Ви мене не зовсім правильно зрозуміли. Я не заперечую, що Бандера - великий. У мене лише є сумніви, що він міг потрапити у десятку великих за результатами голосування глядачів та ще й такого каналу, як Інтер. Але буду тільки радий, якщо я помиляюся.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 14-4-2008 у 18:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Деякі відомі історики ( Валерій Степанков, наприклад) у своїх працях називають Богдана Хмельницького Великим і я цілком солідарний з ними, бо взагалі вважаю цього гетьмана найвидатнішим державним діячем в українській історії. Зрештою, князя Володимира Великим називають, а заслуги Хмельницького перед українською державністю, на мій погляд, є значно більшими.

Професор Степанков відомий напевно для мене не так працями, як участю в комісії по підготовці святкування 350-річчя Переяславської Ради за указом Кучми...
Ну почнемо з того, що не святкування, а відзначення. Гадаю, не треба бути філологом, щоб відчути різницю. Слово "відзначення" є психологічно нейтральним. Зараз у нас відзначаються роковини Голодомору. По - друге, я ніколи не був симпатиком Кучми, але які в цьому конкретному випадку заперечення викликає у Вас діяльність тієї Комісії? Вона займалася організацією наукових конференцій, "круглих столів", підготувала фундаментальне дослідження про Переяславську раду. Я не можу зрозуміти, що в цьому поганого? Нормальна робота історика! Не досліджуючи минуле, неможливо його пізнати. І те, що ювілеї часто привертають увагу до якоїсь події - теж природньо. Важливо інше - які з цих досліджень робляться висновки . Тут я можу лише порекомендувати усім ознайомитися з надзвичайно цінною монографією пана Степанкова (у співавторстві з В. Смолієм) "Богдан Хмельницький : соціально - політичний портрет", що неодноразово перевидавалася у видавництві "Либідь" і самостійно оцінити об'єктивність авторів.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-4-2008 у 19:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Деякі відомі історики ( Валерій Степанков, наприклад) у своїх працях називають Богдана Хмельницького Великим і я цілком солідарний з ними, бо взагалі вважаю цього гетьмана найвидатнішим державним діячем в українській історії. Зрештою, князя Володимира Великим називають, а заслуги Хмельницького перед українською державністю, на мій погляд, є значно більшими
Воно, звичайно, офтоп.
Цитата:
Ото церков Богданова. Там-то він молився,
Щоб москаль добром і лихом з козаком ділився.
Мир душі твоїй, Богдане! Не так воно стало;
Москалики, що заздріли, то все очухрали.
Могили вже розривають та грошей шукають,
Льохи твої розкопують та тебе ж і лають,
Що й за труди не находять! Отак-то, Богдане!
Занапастив єси вбогу сироту Украйну!
За те ж тобі така й дяка. Церков-домовину
Нема кому полагодить!!
А й справді, куди там провідникові християнства князю Володимиру до ТАКОЇ величі



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 14-4-2008 у 20:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Деякі відомі історики ( Валерій Степанков, наприклад) у своїх працях називають Богдана Хмельницького Великим і я цілком солідарний з ними, бо взагалі вважаю цього гетьмана найвидатнішим державним діячем в українській історії. Зрештою, князя Володимира Великим називають, а заслуги Хмельницького перед українською державністю, на мій погляд, є значно більшими.

шось мені видається мало, щоб Богдан став більшим, аніж Володимир... І чи більші заслуги гетьмана перед державністю, аніж князя, сказати аж ніяк не можу...

Не подумайте, що я якось негативно ставлюсь до Хмельницького, але трохи занадто додавати таку приставку...
Так Богдан Хмельницький власне і є засновником, творцем нової української державності. Якби не Хмельницький, не було б сьогодні ані незалежної України, ані української нації взагалі. Адже напередодні Національно - визвольної революції середини 17ст. українцям загрожувала повна асиміляція у складі Речі Посполитої. У ході революції було фактично створено незалежну Українську державу, яка мала власний адміністративно - теріторіальний устрій, органи влади, проводила цілком самостійну зовнішню і внутрішню політику, мала власну армію. Тобто були всі характерні риси державності. Богдан Хмельницький прагнув створити власну НЕЗАЛЕЖНУ державу і об'єднати у ній всі українські етнічні землі - доказом цього є хоча б його знаменита промова у лютому 1649 року, в якій фактично віддзеркалилася програма діяльності гетьмана. Важливо, що в ході революції сформувалася нова державницька політична еліта, посилилася національна свідомість. На частині української території окремі елементи державності зберигалися до кінця 18ст. Саме цей державний досвід був тим імпульсом, що дозволив українцям витримати часи іноземного поневолення у 19 - 20 стст. надихав на боротьбу за свободу. Не забуваймо також, що революція зруйнувала стару систему соціально - економічного гноблення селянства, зробила їх особисто вільними. До кінця 18ст. в Україні не існувало кріпосного права. Це лише деякі з заслуг Богдана Великого. Я міг би довго продовжувати.
Тепер про рішення гетьмана прийняти російську протекію. Це складна проблема. Я переконаний, що в тих конкретних умовах це був єдиний шанс відстояти незалежність Української держави. Нам сьогодні легко міркувати, знаючи як склалися обставини далі. Але спробуймо реально оцінити тогочасну ситуацію. Україна була знекровлена шестирічною війною. Польща, звісно, теж потерпала, але Україна страждала значно більше, бо бойові дії відбувалися на нашій території. Без зовнішньої підтримки перемогти ворога і завершити війну було неможливо. Татари виявилися зрадливим союзником. Єдина надія була на Москву. І Хмельницький уклав з Москвою саме військово - політичний союз з метою остаточного розгрому Польщі і об'єднання усіх українських земель в складі української держави. Березневі статті фактично зберігали незалежність України під верховенством російського царя (нормальна практика, як на той час). До речі, окреме питання, що було б без Переяславської угоди. Росія і Польща ще у 1647р. уклали оборонний союз і на цій підставі польські політики постійно схиляли Москву напасти на Україну. Якби це сталося, нас просто роздерли б. Тому Хмельницький зробив усе, що міг в тих умовах і не варто тепер його звинувачувати. Те, що українська держава не вистояла - вина не його, а наступників, котрі не змогли поділити владу після смерті гетьмана. Звісно, у Хмельницького були свої помилки, але в якого видатного діяча їх не було?! Повторюю, у надзвичайно складних умовах гетьман досяг надзвичайних успіхів, створив незалежну державу і за це ми маємо його шанувати. Це справді був Богдан Великий!




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 15-4-2008 у 08:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Я не можу зрозуміти, що в цьому поганого? Нормальна робота історика! Не досліджуючи минуле, неможливо його пізнати. І те, що ювілеї часто привертають увагу до якоїсь події - теж природньо. Важливо інше - які з цих досліджень робляться висновки.


Абсолютно згоден. Ви мої слова протрактували неправильно. Я мав на увазі те, чим для мене він найбільше відомий. Це не означало, що він поганий.
Ба, навіть більше, скажу Вам, хто ще називав Богдана Хмельницького "Великим" - Маланюк і Огієнко. Не думайте тільки, що я маю щось проти тих всіх людей. Просто думки мої з ними в тому питанні розходятся. Не вважаю, що для того, щоб бути національним героєм треба отримувати приставку Великий. Не конче Хмельницький повинен стояти в ряду з Карлом і Петром, щоб бути кращим від них. Для історії це не важливо. Декого обзивають і негативними прізвиськами, але це їхньої історичної ваги не змінює.

Ну назвіть Кочубея "Великим", і що зміниться? Яким був, таим і залишиться...




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 15-4-2008 у 08:43


А тепер взагалі до дискусії. Обговорення ролі Хмельницького в цій темі вважаю недоцільним. Є бажання подискутувати про роль гетьмана Хмельницького в історії - заводьте тему, - приєднаюся. Але попереджу зразу, до Хмельницького ставлюся позитивно. Не захоплено, а виважено і позитивно. Він дійсно багато зробив для державності. Просто не вважаю потрібним називати його "Великим". Думаю відповідь достатньо вичерпна, щоб на цьому закрити офтоп і, можливо, розпочати нове обговорення.



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-4-2008 у 09:12


Згоден створити таку тему. Хоча, з іншого боку, чому це офтоп? Ми дискутуємо, чи можна називати Великим діяча, який увійшов до десятки проекту "Великі українці".:)



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-4-2008 у 09:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Обговорення ролі Хмельницького в цій темі вважаю недоцільним. Є бажання подискутувати про роль гетьмана Хмельницького в історії - заводьте тему, - приєднаюся.
Створив. Усім охочим подискутувати про Хмельницького - сюди http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=6422&page=1#pid80488



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 15-4-2008 у 10:34


Ми дискутуємо про проект "Великі Українці" на "Інтері", а саме висловлюємось щодо того прорив це чи провал



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-4-2008 у 18:54


15 та 16 квітня о 22.15 дивіться на «Інтері» перші документальні фільми з циклу «Великі Українці». У вівторок стрічку про всесвітньо відомого хірурга Миколу Амосова представить його колега і друг Віталій Коротич, а в середу відомий журналіст Вахтанг Кіпіані стане «адвокатом» лідера українських націоналістів та голови Проводу ОУН Степана Бандери. Більше можна дізнатися тут http://www.greatukrainians.com.ua/news/2008/04/14/90.html



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 16-4-2008 у 14:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний

Ще до слова, з Бандерою можна було б зв"язати з політсил КУН і Свободу, з Леніном КПУ, СПУ, Вітренко, СДПУ (о) і не (о)...

Не (о) з Леніном слід пов'язувати дуже обережно, бо УСДП як представник помаранчевого табору може образитися ))))




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 16-4-2008 у 14:13


Та хай ображає... Просто, як не крути, але то троха і їх вождь...



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-4-2008 у 21:50


Цитата:
Вадим Скуратівський
Зовсім недавно на «Свобода Савіка Шустера», який так любить давати слово комуністам та їх однодумцям, зчепилися поміж собою письменник Володимир Яворівський та екс-гуманітарний віце-прем'єр Дмитро Табачник. Яворівський, цитуючи Дзюбу, каже, «чому ви боїтеся української інтелігенції, підкреслюючи цим, що, мовляв, є вузька її страта, зацікавлена в україномовності». Добродій Табачник на те відповідає: «А хто такий Дзюба - стукач та агент КДБ?» Мушу сказати, що, на превеликий жаль, під час цієї передачі не знайшлося жодної персони, не видатної, а просто гідної, яка б підійшла до цього негідника та надавала йому по обличчю.


Ось погляд на передачу "Великі Українці" Вадима Скуратівського
http://www.zaxid.net/article/15509/




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 16-4-2008 у 22:25


За словами Шустера, наразі в голосуванні перше місце посідає Степан Бандера!:o:sing:



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-4-2008 у 23:12


Щойно закінчився сюжет про Бандеру. Сюжет, бо фільмом це назвати важко. Загальне враження - нашвидкуруч зліплені фрагменти з
1. опису судів над Бандерою, що "логічно" закінчується німецьким концтабором (цей фрагмент у необізнаного глядача викличе більше питань ніж відповідей)
2. детального опису вбивства Бандери + лав сторі агента КГБ, який бачте вбив, бо не міг інакше.
3. кліпу Нічлави-Тартака, який очевидно мав замінити опис історичних обставин і аналіз мотивів Бандери і ОУН-УПА в той час. (кліп файний, але цього мало!)
4. Живого голосу Степана Бандери (за що спасибі)
5. інтерв'ю з онуком, теж Степаном, який розповідав про родину і про себе.
6. Відморожених діток, які вкінці невпопад гугнявлять, які вони "чорти лісові".
Тьху!
Висновок - ганьба-не ганьба, але це явно не найкращий проект Вахтанга Кіпіані. Я б це пояснив тим, що автор особисто не перейнявся Степаном Бандерою і його справою, тому і глядачам не зміг показати, ким був і є Бандера.

До всього ще Шустер белькнув на початку, що Бандера - найбільш "противоречивый" в десятці. А сама передача розпочалась із запізненнямдесь у 20 хв, під час яких йшов якийсь російський фільм, де рускій парєнь крамсає німецьких нацистів.




The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-4-2008 у 00:10


Справді, тупий фільмець:
нічого нового раз;
від темпу спати хочеться - два.
Популяризація - ховайся! Не дарма я припускав (не дивлячись проект), що "Подвійний доказ" був куди цікавіший. Тут вище Кіпіані проголошувався ріспект. Ню-ню.
Не пам'ятаю, хто, як би не "плюси" і як би не в "Подвійному доказі" вже робили сюжет про загибель Бандери (можливо, Вахтанг звідки окремі кадри і стибрів;)), так то виглядало куди привабливіше. Хіба що ніхто не розпитував, як Степан Бандера-мол. голосував на виборах 1991 року. Чи, напр., "Атентат" Олеся Янчука: хоч кіно художнє, а пізнавальної інфи куди більше.
То чи варто було сидіти і чекати зайвих 33 хвилини (затримка+реклама)? Питання, схоже, риторичне.
А не пішов би Інтер зі своїми недолугими проектами...




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 17-4-2008 у 07:26


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
що суспільно активні дозвонювачі України черпають знання про власних героїв ... в другу чергу - роздивляючись грошові купюри: Ярослав, Богдан, Франко, Шевченко, Леся, Сковорода. Володимир, Мазепа і Грушевський теж, здається, неподалеку?


І телефонують насамперед боністи, які розглядають і банкноти СССР:baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4    6  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5976
Реклама: