Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5    7
Автор: Тема: "Великі Українці" на "Інтері": прорив чи провал?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-4-2008 у 07:50


Зацікавлений дискусією, таки вирішив переглянути їхній фільм про Бандеру. Іван тут вже його розкритикував, я добавлю лише до його критики ще одне.
Фільм побудовано маразматично. Такі речі, як проголошення Держави чи розкол ОУН через принципову незгоду Бандери працювати з німцями, зайняли в фільмі від сили по 30 секунд кожен. У той же час розповідь про вбиство Бандери захопило близько половини фільму. Якісь непотрібні деталі типу "Бандера поїхав за помідорами" та про страшні душевні переживання Сташевського.
І в результаті маємо те що я казав. Проект приховано виносить на гору сміття. На горбі Бандери в свідомість людей в'їхав банальний кілер Сташевський, і враховуючи сучасну традицію ТВ та його сприйняття людьми - одного вивели на рівень другого.

PS Це те саме, що 50% фільму про князя Святослава (якщо такий буде) присвятити безіменному (?) половецькому чільнику загону, який потяв дружину князя десь у степу.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-4-2008 у 07:58


Згоден з тими хто критикує фільм про Бандеру. Сірий і явно зроблений поспіхом. Навіть важко сказати - пішов він цій постаті на шкоду чи на користь. Фільм про Амосова, зроблений Коротичем, справляв значно краще враження. Дивно. Я чекав від Кіпіані більшого:( Ну, і, звісно, півгодини - сміхотворно мало для такого кіно. Щодо затримки - перший фільм теж анонсувався на 22.15, але почався о 22.40



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-4-2008 у 09:10


Та ладно. Фільм, як фільм. То, що про Сташинського забагато - згоден. То, що вліпили пластунів - дарма. Вірли вписались файно. Але загалом - непогана спроба. Сирувата, але змусила пару десят тисяч людей переглянути. Мене більше здивував факт, що поки Бандера - перший. Аж дивно. Чи після вильоту Лєніна, Януковіча, Сіманєнкі, Хрущова, Брєжнєва і Ко вже ніхто на сході не голосує?... Чи прозріли :D



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-4-2008 у 10:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Та ладно. Фільм, як фільм. То, що про Сташинського забагато - згоден. То, що вліпили пластунів - дарма. Вірли вписались файно. Але загалом - непогана спроба. Сирувата, але змусила пару десят тисяч людей переглянути. Мене більше здивував факт, що поки Бандера - перший. Аж дивно. Чи після вильоту Лєніна, Януковіча, Сіманєнкі, Хрущова, Брєжнєва і Ко вже ніхто на сході не голосує?... Чи прозріли :D
Як це "ніхто на Сході не голосує"? Я голосував!:D



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-4-2008 у 10:25


Точно не за Бандеру. А двічі за Хмельницького :D:lol:



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-4-2008 у 10:26


Цитата:
Згоден з тими хто критикує фільм про Бандеру. Сірий і явно зроблений поспіхом.

Ще такий варіант. Малий кусок сюжету про вбивство Бандери, зроблений для якось проекту і не використаний. Фільм робили поспіхом, от і вставили.
Але напевно, це просто вульгарно-попсове сприйняття особистості. Типу, якщо про Кенеді - то обов'язково про його вбиство.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-4-2008 у 10:41


У мене в контексті даного обговорення визріла пропозиція.
Давайте сформуємо власне бачення (не конче рейтингу) тієї множини українців, які найбільше прислужилися народу та державі.
Звісно, робити це краще окремою гілкою.
Хто візьметься?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-4-2008 у 10:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Точно не за Бандеру. А двічі за Хмельницького :D:lol:
Ні, за Хмельницького один раз проголосував (якщо рахувати тільки фінальну частину). За Бандеру справді не голосував. За Шухевича проголосував би. Але однаково лідерством Бандери втішений надзвичайно. Може, ще й за нього проголосую для підтримки лідерства.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-4-2008 у 11:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Такі речі, як проголошення Держави чи розкол ОУН через принципову незгоду Бандери працювати з німцями, зайняли в фільмі від сили по 30 секунд кожен. У той же час розповідь про вбиство Бандери захопило близько половини фільму. Якісь непотрібні деталі типу "Бандера поїхав за помідорами" та про страшні душевні переживання Сташевського
Ну, так, я ж казав - навіть пам'ятаю цей фільм і тепер ще більше схиляюся, що його зроблено на 1+1 для програми "Подвійний доказ", і права належать не каналу, а авторам, одним з яких (а може і єдиним) є Вахтанг Кіпіані. Проте, той фільм було присвячено саме реконструюванню подій мюнхенського вбивства в усіх деталях, а не Бандері взагалі, тому всі ці помідори виглядали цілком доречно.
Цитата:
Ще такий варіант. Малий кусок сюжету про вбивство Бандери, зроблений для якось проекту і не використаний. Фільм робили поспіхом, от і вставили
Використано в повному обсязі. Це тут його було кастровано, що теж, в принципі, зрозуміло.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-4-2008 у 12:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
У мене в контексті даного обговорення визріла пропозиція.
Давайте сформуємо власне бачення (не конче рейтингу) тієї множини українців, які найбільше прислужилися народу та державі.
Звісно, робити це краще окремою гілкою.
Хто візьметься?
Цікава ідея. Тільки, мабуть, таке голосування в два етапи. Спочатку кожен пропонує власну десятку, а потім постаті, які набрали найбільше голосів, відбираються для остаточного голосування. Де проводитимемо попередній відбір - тут чи відкриємо окрему гілку?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-4-2008 у 12:49


Навіщо - власну десятку? Просто накидати достойних кандидатур.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-4-2008 у 12:52


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Навіщо - власну десятку? Просто накидати достойних кандидатур.
Просто я виходив з максимально можливої кількості пунктів у голосуванні.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-4-2008 у 14:46


Я мав на увазі - на першому етапі. А після рейтингового - десятку.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 18-4-2008 у 09:42


Я шокований. Пригнічений. Просто в трансі. З таким нетерпінням чекаю на фільм про Хмельницького, а як тепер дізнався, ХТО його вестиме, аж дивитися вже не хочеться. Спробуйте з трьох разів вгадати, хто ведучий? Діма Корчинський!!!:(:(:(:mad::mad::mad: Господи, ну чому він?! Невже не могли підібрати когось нормальнішого? Чи це зробили навмисно, щоб дискридитувати нашого державотворця? З таким "адвокатом" він першим точно не стане... Інтеру - ганьба. Ганьба! І ще раз - ГАНЬБА!!!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 18-4-2008 у 10:24


У всьому треба шукати позитив: Діма Корчинський - це не Діма Табачник, все таки. Ще й на провокації може рейтинг підняти. Якщо вони обирали з підручного матеріалу, то все логічно: Хмельницький - із номінантів єдиний вояк, і Корчинський - теж вояк у минулому.

Цікаво, а кіно про Чорновола довірять Тарасу?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 18-4-2008 у 10:51


Думаю, що ні... Напевно комусь іншому



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 18-4-2008 у 11:35


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Думаю, що ні... Напевно комусь іншому
На жаль, Тарасе, Ви помиляєтеся, а має рацію якраз Дмитро. Зранку я тільки про Хмельницького знав, а тепер вже маю повний список адвокатів і зовсім дар мови втратив. Самі робіть висновки.
Микола Амосов
Віталій Коротич


Степан Бандера
Вахтанг Кіпіані

Валерій Лобановський
Леонід Кравчук


Григорій Сковорода
Остап Ступка


Леся Українка
Роман Віктюк


Іван Франко
Святослав Вакарчук


Богдан Хмельницький
Дмитро Корчинський


В'ячеслав Чорновіл
Тарас Чорновіл


Тарас Шевченко
Богдан Ступка


Ярослав Мудрий
Дмитро Табачник

Як враження?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 24-4-2008 у 12:59


Цитата:
Як враження?

Мене не здивувало. Я завжди знав, що Інтер - маразматичний канал.

Але вчорашнє кіно про Сковороду мені сподобалося куди більше за Бандеру. І Ступка був нічого, і ритм витримали, і взагалі не думав, що можуть розповісти про нього щось новеньке. Розповіли. Славний дядько був, аднака.
Виявляється, і за такий короткий проміжок можна склеїти нормальний фільм. На відміну від...




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 24-4-2008 у 18:21


Про Сковороду не дивився. Увечорі віддав перевагу футболу, а денний повтор подивитися вже просто не мав можливості. Але мені, наприклад, дуже сподобався фільм про Амосова - теплий, з душею зроблений. Звісно, там велика заслуга Коротича. Він справжній майстер. Тобто можуть же таки. Головне хотіти...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-4-2008 у 23:01


Дивився сьогодні фільм про Лесю Українку. Зовсім не сподобалося. Бачу, Інтер тяжіє до того, щоб розповідати не про життя, а про смерть Великих. У випадку з Бандерою забагато розповідали про його вбивство. Цього разу увесь (!) фільм було присвячено останнім рокам життя поетки, які вона провела в Грузії (навіть власне фільм там знімався), її тяжким хворобам і смерті. Не заперечую, це теж важливо, але протягом всього фільму розповідати лише про ці моменти біографії... гнітюче враження справляло. Віктюк дратував, бо явно намагався привернути до себе увагу.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 30-4-2008 у 23:41


Фільм про Франка сьогодні справив значно краще враження, ніж попередній про Лесю Українку. Нарешті більш - менш нормально показали життєвий шлях хоч одного Великого. Вакарчук оповідав дуже цікаво і натхненно. Відчувалося, він справді вірить, що Франко - Великий. За цей фільм Інтеру ставлю +. А щодо стрічки про Лесю Українку можна почитати цікаву статтю Отара Довженка на "Телекритиці" "Велика хвора". Цілком солідарний з основними думками автора. http://www.telekritika.ua/media-continent/kritika/column/2008-04-30...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 1-5-2008 у 19:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
... все логічно: Хмельницький - із номінантів єдиний вояк, і Корчинський - теж вояк у минулому.

Рік тому мені пощастило в неформальній обстановці послухати розповіді полковника УНА-УНСО Бобровича (от якраз у той день йому полковника і присвоїли). Про Корчинського він говорив так: "Якщо Діма і стріляв на Кавказі, то хіба що полонених десь у підвалі, але ніяк не в бою!" І ще: "Коли він приїздив у зону бойових дій, то надягав мій китель, брав мій улюблений автомат і фотографувався з ним, а потім скидав китель і їхав назад." Маю всі підстави вірити.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 6-5-2008 у 10:22


Сьогодні і завтра на Інтері фільми про Богдана Хмельницького і В'ячеслава Чорновола. Подивлюся. "Адвокатів" намагатимуся не помічати.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 6-5-2008 у 23:05


Дивився фільм про Богдана. Я таки непереборний оптиміст:( "Не помітити" адвоката було неможливо. Корчинський усі 30 хвилин говорив без упину. Я не пригадую, в якому ще фільмі цього циклу адвокатові приділялося стільки уваги. Більшу частину програми (фільмом це назвати важко) показували Корчинського, який просто сидів у студії і розповідав. Причому в своїх розповідях часто відходив від теми, переходив до сучасності чи загальних міркувань про націю. Кілька разів порівняв тогочасну Україну із сучасною Чечнею, а українських козаків зі стадом вовків, що не бажали працювати і мріяли лише про здобуття здобичі. Основна заслуга Хмельницького у тому, що він був диктатором, тримав величезне "стадо вовків"(які Хмеля одночасно боготворили і ненавиділи, навіть постійно прагнули вбити) у покорі і скеровував його на здобуття перемог. Увесь фільм з екрану телевізора лився суцільний патос. З конкретними фактами гірше. Як Вам, наприклад, твердження, що Богдан був отруєний власною дружиною? Брєд, короче, повний:mad: З усіх серій проекту ця є наймаразматичнішою... Прикро за Великого. ТАКА розповідь йому лише нашкодила. Голосування під час етеру це підтверджує (2,5 тисячі голосів "за" - рекордно низький показник). Наразі Хмельницький на 6 місці. Місце надто низьке з огляду на його здобутки, але досить високе, якщо зважити, ХТО є його "адвокатом"



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 7-5-2008 у 09:58


Про Бандеру фільму не бачила. Хоча за нього голосую зі всім можливих телефонів:)))
Дуже сподобався фільм про Лесю Українку та Сковороду.
Про Франка, можливо, і б сподобався, але Вакарчук в ролі ведучого ніякий.
Вчора дивилася про Хмельницького, після того фільму я б жодного голосу б за нього не дала...якийсь негативний він вийшов і всі козаки у ньому. Корчинський запинався, часто повторювався. Україна і Чечня - це звичайно круте порівняння:baddevil:




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5    7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5976
Реклама: