Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  4    6  7
Автор: Тема: "Великі Українці" на "Інтері": прорив чи провал?
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 7-5-2008 у 20:27


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka

Вчора дивилася про Хмельницького, після того фільму я б жодного голосу б за нього не дала...якийсь негативний він вийшов і всі козаки у ньому.
От і я про це. Нашого видатного державотворця показали жорстоким тираном і це не викликало жодного бажання голосувати за нього.:( Щодо Лесі Українки і Франка - не знаю, можливо, це від особистих смаків залежить. Мені фільм про Франка значно більше, ніж про Лесю. І Вакарчук справляв набагато краще враження, ніж Віктюк.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 7-5-2008 у 22:28


Фільм про Чорновола сподобався навіть дуже. Не хочу нічого говорити про Тараса. Але дізнався багато цікавого і торкало за живе. Для мене В'ячеслав Чорновіл - Герой України. Прикро, що зараз він лише на сьомому місці.:(



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-5-2008 у 12:24


Не можна порівнювати непоріняльне.
Це - підла глупота.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 12-5-2008 у 23:44


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Марія Вибранівська
Не можна порівнювати непоріняльне.
Це - підла глупота.

Хоча кажуть що яблуко від яблуні далеко не падає... Тут маємо цілковиту суперечність.
Хоча з другої сторони, бути дітьми великих завжди велика проблема, і питання самоутвердження завжди стоїть на першому місці. Шкода лише, що часом шлях для цього вибирається абсолютно неадекватний.




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-5-2008 у 07:33


Люди пройшли власний життєвий шлях і кожна з спільних рис могла мати зовсім різне зовнішнє відображення. Шаную Вячеслава і не дуже поважаю Тараса, але хто зна, чи якби їх поміняти місцями, чи один не став би іншим.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 13-5-2008 у 10:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Люди пройшли власний життєвий шлях і кожна з спільних рис могла мати зовсім різне зовнішнє відображення. Шаную Вячеслава і не дуже поважаю Тараса, але хто зна, чи якби їх поміняти місцями, чи один не став би іншим.
Що Ви маєте на увазі під "поміняти місцями"? Перенести Тараса у 60 - ті, а його батька в сьогодення?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 13-5-2008 у 10:11


Знаючи трішки Тараса, я думаю, якщо б його кинути в ті часи, він би зламався і продався б з "патрохами". Хоча у них з батьком є і багато спільних рис...



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-5-2008 у 10:47


Цитата:
Що Ви маєте на увазі під "поміняти місцями"? Перенести Тараса у 60 - ті, а його батька в сьогодення?

Ага




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-5-2008 у 13:23


Я памятаю, коли був московський путч, і ми абсолютно впевнено думали, що з Яворівського полігону на Львівську ратушу підуть танки, (я в той час працювала на одному з Ряснснських підприємств), то перекривати трасу на Львів першими пішли ті, які в повсякденному житті були зовсім не активістами. А в той же час основні говоруни-передовики сиділи за шторами, перелякані до бридоти.
А можливість, що танки підуть по людях ніхто не виключав.

Тобто, не можливо визначити, як хто поведеться в хвилини реальної небезпеки.
Люди проявляються лише в екстрімі.

Хоч, правда, мідні труби є не гіршим лакмусом людського нутра, ніж вода і вогонь...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 13-5-2008 у 23:33


Ступка сьогодні мене у фільмі про Шевченка здивував. Були роздуми. Намагання показати Тараса як ЖИВУ ЛЮДИНУ, а не бронзового символа нації. Дуже втішений. Тільки от, на відміну від Корчинського, Ступка говорив мало, було багато "німих сцен" із самою лиш музикою. Здивований, що Шевченко наразі лише на третьому місці.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 14-5-2008 у 22:00


Апофігей проекту: фільм про "великого українця" і коментар до нього - російською мовою!:mad:



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-5-2008 у 01:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Апофігей проекту: фільм про "великого українця" і коментар до нього - російською мовою!:mad:
Приєднуюсь до обурення. Додам від себе, що "академік" та "історик" Діма Табачник, мабуть, поганенько історію вчив у школі. Володимир справді намагався вбити матір Ярослава Рогнеду за те, що вона хотіла його отруїти. Але сталася ця ганебна сцена в присутності не Ярослава, а його старшого брата (вже не згадаю - або Ізяслава, або Ростислава). На перший погляд, деталь. Але якщо таке світило гуманітарної науки, як пан Табачник, не знає ЕЛЕМЕНТАРНОГО, то.... робіть висновки.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 15-5-2008 у 16:22


Точно отруїти? А не сокирою?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 15-5-2008 у 17:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Точно отруїти? А не сокирою?
Подивився літературу. І не отруїти, і не сокирою:) (до речі, а пан Табачник казав, що отруїти, чи то вже мені здається?). Ножем хотіла Володимира зарізати. А Володя її мечем. Захисником же матері виступив їхній найстарший син Ізяслав - майбутній засновник династії полоцьких князів. Тобто, дурницю ляпнули і я, і Табвчник. От тільки я аматор і писав по пам'яті, без підготовки. А пан Табачник вважається дуже видатним істориком та до того ж вів фільм, який показали на всю країну. Міг би й перевірити факти.
П. С. А взагалі гарна сімеєчка була. Щаслива. Чи варто дивуватися, що після смерті "ясного сонечка" його дітки від різних дружин різали одне одного з великим задоволенням?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 16-5-2008 у 09:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Подивився літературу. І не отруїти, і не сокирою:) Ножем хотіла Володимира зарізати. А Володя її мечем
От підказувала мені пам'ять про якісь гострі предмети
Цитата:
до речі, а пан Табачник казав, що отруїти, чи то вже мені здається?
Пан Табачник хитро взагалі нічого не сказав про причини Володимирового вчинку, намагався вбити і все. Тобто дивний якийсь був цей князь: не сіло, не впало надумав рідну дружиноньку закатрупити
Цитата:
А взагалі гарна сімеєчка була. Щаслива. Чи варто дивуватися, що після смерті "ясного сонечка" його дітки від різних дружин різали одне одного з великим задоволенням?
За нашими сучасними уявленнями це взагалі важко назвати однією сімеєчкою. Я з багатьма викладачами універсітетів далеких (від мене) міст України бачуся частіше, ніж жінки Володимира поміж собою, а їхні дітки взагалі могли до часу не чути одне про одного. Різні традиції, віросповідання. Не дивно, що тільки татко і міг утримувати порядок. Одна з головних вад авторитарного режиму - ненадійність системи - все зав'язано на одну особу.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 16-5-2008 у 17:17


Сьогодні в Шустера буде Тарас Чубай, захищатиме Бандеру:)) Дивіться:)



я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-5-2008 у 09:43


Ну що ж, от і десятку маємо
1. Ярослав Мудрий
2. Микола Амосов
3. Степан Бандера
4. Тарас Шевченко
5. Богдан Хмельницький
6. Валерій Лобановський
7. Вячеслав Чорновіл
8. Григорій Сковорода
9. Леся Українка
10. Іван Франко




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-5-2008 у 10:12


Дивна якась десятка, чесне слово. Сама собою дивна, а з огляду на хід голосування - ще дивніша. Фільм про Ярослава був в цю середу. Тоді він точно не був на першому місці - здається, четвертий. Коли встиг так стрибнути? Щось тут не чисто... Вражений, що Шевченко на четвертому місці. Ще більше вражений другим місцем Амосова і останнім місцем Франка. Щодо переможця... не впевнений, що Ярослав справді є найдостойнішим у тій десятці. Але його перемога показова і важлива з двох причин. По - перше, українці чітко показали, що вважають спадщину Русі своєю. По - друге, Великим обрали визнаного всім тогочасним світом ДЕРЖАВНОГО ЛІДЕРА. Наголошую на цьму. Не митця чи борця за державу, а людину, за якої ця держава була!. Це означає, що українці стають державною нацією і шукають собі опору в історичному минулому. Прийміть мої вітання, панове!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 17-5-2008 у 10:36


Не бажаючи принижувати Амосова, але те що він настільки високо - це тому що він ЄДИИЙ НЕ ЕТНІЧНИЙ українець в десятці. Продовжувати думку, чи і так зрозуміло?:rolleyes:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2008 у 10:44


Нда, дивлячись на цей список, розумію, що дуже добре, що не цікавився і не переймався проектом.
А Амосов з Лобановським - це взагалі цирк.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2008 у 10:45


До речі, поясніть таки - кого вибирали? Навидатнішого чи найціннішого для нації і держави? Чи може найпопулярнішого, найвідомішого?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2008 у 11:15


з коменту в ЖЖ

Одна из радиостанций на протяжении нескольких часов подряд долбила каждые пять минут:
"сегодня заканчивается голосование за величайшего украинца кстати первым идет Бандера социологи говорят это происходит из-за низкой активности южных областей проголосовать например (!) за Ярослава Мудрого можно по телефону такому-то, повторяем сегодня заканчивается голосование за величайшего украинца кстати первым идет Бандера..."
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 17-5-2008 у 11:47


Яка радіостанція?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-5-2008 у 11:51


не знаю
меі це відкоментували
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 17-5-2008 у 12:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Ст юфляєв
Дивна якась десятка, а з огляду на хід голосування - ще дивніша. Фільм про Ярослава був в цю середу. Тоді він точно не був на першому місці - здається, четвертий. Коли встиг так стрибнути? Щось тут не чисто...
Ще більше вражений другим місцем Амосова.
Не впевнений, що Ярослав справді є найдостойнішим у тій десятці. Але його перемога показова і важлива з двох причин.
По - перше, українці чітко показали, що вважають спадщину Русі своєю.
По - друге, Великим обрали визнаного всім тогочасним світом ДЕРЖАВНОГО ЛІДЕРА... Це означає, що українці стають державною нацією і шукають собі опору в історичному минулому
В приципі, вони вчора про подібні пояснення багато розводилися і дуже собою (і нами всіма) пишалися. Це, без сумніву, значущи чинники вибору. Але як на мене, не в останню (якщо не в першу) чергу, вплинуло й таке:
нашим людям вже настільки набридли сучасні політики, що вони радо голосували за ну дуже вже історичну і стародавню постать;
нейтральну наразі людину, до якої ні в кого немає заперечень. Наприклад, у проросійської частини українців, бо сусіди теж Ярослава поважають і вважають своїм, а значить і нам можна;
оскільки за деякими з цих пуктів Ярослав цілком міг декого влаштовувати, не виключаю ретельно організованого голосування.

Так само за деякими пунктами цілком підходив цілком нейтральний Амосов, хіба що він не такий старий.

Що знову здивувало - черговий успіх Бандери. Раніше було незвично бачити його в десятці, а тепер взагалі - 3 місце та ще й із таким відривом від решти. Насправді, в цьому випадку я теж не можу виключити спрямованої організації смс, навіть протягом півроку.

Власне, все решта досить логічно, письменники і філософи на своїх місцях (як у всіх країнах) із невисоким назагал рейтингом: кількість голосів за 2 чи 3 місце приблизно дорівнювала сумі за 4-10.

Щодо підтасовок, то Кравчук обурювався вже на передачі, а якби це було щось серйозніше, проект уже отримав би купу судових позовів. Незле витребувати в організаторів хоча би хронологію голосувань: потижневу - на 1 етапі та щоденну - на 2-му.
Хоча які до них претензії, якщо вони взагалі рахувати не вміють. Скільки було похвальби щодо встановлення світового рекорду активності, а надали підсумки англійців, так там навіть на око рази в 1,5 більше проголосувало.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  4    6  7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5976
Реклама: