Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2  3
Автор: Тема: Життя Ісуса до 30 років.
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 29-11-2007 у 09:23


Лєна Дадукевич, я не хамлю, а запитую. Просто прослідкував за тими темами, які Вас цікавлять. Вам теж успіхів.



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 29-11-2007 у 17:11


от чого не розумію в християнах, так це їх категоричності :)
справді всі хто тут вважають себе християнами, наголошують на тому, що їх віра єдина правильна і щиро бажають всім іншим прозріти
не варто так робити! і не варто робити вигляд, що ви того не робите :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 29-11-2007 у 17:18


Ната Толмачова , персональне дякую:sing:, а то я тут одна від них відбиваюсь , а вони всі такі правильні - правильні, що аж руки чешуться щось неправильного зробити :baddevil:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 29-11-2007 у 17:30


Лєно, чому ж одна? Я теж проти релігійного фанатизму.:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 29-11-2007 у 18:13


Значить нас вже троє :sing:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 29-11-2007 у 20:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ната Толмачова , персональне дякую:sing:, а то я тут одна від них відбиваюсь , а вони всі такі правильні - правильні, що аж руки чешуться щось неправильного зробити :baddevil:


завжди готова ;)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 2-12-2007 у 14:27


Тарас Задорожний , 1)хамите, а не запитуєте 2) дуже не уважно читаєте.

Боже ж ти мій, а кіко ше Євангелій пані Дудикевич віднайдуть. Я знаю багатьох тогочасних персонажів, може вони теж писали шось

Це ж ви написали...:mad:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 11-12-2007 у 13:41


Ну і що, так і не знайшлось людини, крім, мене і Максима Стюфляєва, на цьому форумі, котрій би було цікаво де був і чим займався Ісус до 30 років? :rolleyes:



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 11-12-2007 у 14:14


Є 2 категорії людей:
одним справді це нецікаво, навіть не релігійному, а в історичному контексті;
іншим цікаво, але.
Інформація про "Ісус. Молоді роки (пріквел до Євангелій)", як всі вже встигли помітити, куца, м'яко кажучи. Тому всі, хто насправді прагнув чогось такого з'ясувати, давно встигли перечитати оті близько 20 сторінок оригінального (? - теж питання) тексту (бо все решта - рімейки в тому чи іншому вигляді). Ви якогось нового інформаційного приводу теж не надали. Так що обговорювати?
Тим паче, тут свої обмеження: якщо хтось (наприклад, я абохто) почне ретельно і з натхненням розмазувати на атоми чергову "справжню" Євангелію від пана Нотовича (збрехав би, якби сказав, що це буде дуже складно), ви ж перша заведете стару платівку про обмежених христіян, які не хочуть бачити нічого, крім того, що їм нав'язала розпутна, корислива та корупційна церква. Гадаєте, тут багато мазохістів?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 11-12-2007 у 16:20


:lol: ваша правда, поки стосується Ісуса мазохістів нема, всі ретельно розмазують на атоми чергового наукового діяча, котрий все життя присвятив вивченню буддизму і праці котрого є для декого першоджерелом у цьому питанні. І я ніде не писала про обмежених християн, я християнам нічого і не пропоную. це було б з мого боку занадто сміливо:D Я пропоную теми людям, котрих не розподіляю за віруваннями. (а про багатьох з моїх друзів я взагалі поняття не маю яку віру вони сповідують, нам є про що поспілкуватись і без цього). Люди всі різні...



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 12-12-2007 у 00:18


У самій Біблії міститься достатньо фактів про те, що Ісус Христос до 30 років перебував у Назареті. І лише після того, як був поведений Духом у пустелю, переселився до Капернауму.
Фарисеї і книжники були особливо гостро зацікавлені у тому, щоби дискредитувати Ісуса, збирали різноманітні відомості, ходили і буквально чіплялися за кожне слово. Зауважте, що для юдея жити серед язичників, перебирати на себе їхні звичаї - це жахливе блюзнірство, на цьому особливо наголошував ще пророк Ізекеїль. Первосвященики обов'язково би закинули Ісусові, що Він набрався язичницьких вчень і зводить ними народ. Та Йому щодо попереднього місцеперебування закинули лише "Та хіба ж може бути з Назарету що добре?" (Івана 1:46).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 12-12-2007 у 11:19


Овва! Так Ісус не буддист? Оце так біда... :(
:saint:




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-12-2007 у 14:19


От, все-таки, як не крути, а саме ви зорієнтовані на конфронтацію з опонентами (а кажете, що не прагнете полемики).
Я просто відповів на ваше же запитання, чому сюди не пишуть - з 2 причин:
1) не цікаво; 2) нема чого сказати, бо інформації катма.
І все. Але нехай
Цитата:
я ніде не писала про обмежених християн
Ось я тут порився трохи (bold - мій):
"Євангелія були прийняті в середині 15 ст. в ці часи таке творилось у Ватікані – абсурд повний!, який до віри Христової і його заповідей жодного відношення не має, а люди сліпо їм довіряють! Колись з боязні перед звинуваченням в єресі і тортурам, тепер по-інерції напевно"
Хіба це – не про обмежених християн? Щоправда, напрямки обмеженості ви конкретизуєте власноруч: сліпі, боязливі, не спроможні сприймати нічого нового.
Навіщо ж відхрещуватися від власних слів?




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-12-2007 у 14:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Овва! Так Ісус не буддист? Оце так біда... :(
:saint:
Так, не буддист :( Але у них міцні зв'язки ;)
Те, що Ісус є галичанином - вже, мабуть, загальне місце - всі знають. А тепер, виходить, що і головний Будда мав коріння у Припонтіді.
Україна - хвурева, а такоже від Сяну до Дону!




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-12-2007 у 14:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
поки стосується Ісуса мазохістів нема, всі ретельно розмазують на атоми чергового наукового діяча, котрий все життя присвятив вивченню буддизму і праці котрого є для декого першоджерелом у цьому питанні
Я не конче в’їхав. «Науковий діяч, котрий все життя присвятив вивченню буддизму»… Це – про кого? Про Нотовича?! Ну, я довго тримався…

Та все його дослідження буддизма полягало здебільшого в тому, що, прокантовавшись пару місяців Тібетом, він намагався втюхати зустрічному ламі якусь фігню, кшталту чи то будильника, чи то манометра, аби той дав йому почитати двотомник про Ісу. Не досягши успіху в цій авантурі, Микола Нотович не знайшов нічого кращого, крім як підвернути ногу і в такий християнсько-буддиський підступ долучитися і до лами, і до його хатинки, і до «священних» папірусів, якими лама вирішив порозважати хворого. Напевне той лама був настільки тупий :lol:, що ніяк не міг второпати, заради чого навколо нього всі ті діла клеються. І певно, саме тому він прислав цьому російському прилипалі тлумача з палі (мова така), який і «переклав» журналісту з манометром все, як тому хотілося. Один-в-один.
Згодом Нотович, повернувшись у Росію, постійно намагався опублікувати своє «відкриття», дуже дивуючись, чого це до нього таке прохолодне ставлення, особливо з боку церковників. Він же ж тутки до людей з Одкровенням, просвітити хоче (а заодно і підзаробити, і прославитися, в історію вляпатися, ну а як без цього)! Судячи з подальших не надто веселих подій, хтось таки проникся – наскільки я пригадую, Миколі Нотовичу «склеїли ласти», а рукопис таємничо зник.

Ось тут-то на часі й питання про «праці котрого є для декого першоджерелом у цьому питанні». Ну, такі да. Хтось музиці вчиться, слухаючи Моцарта, а хтось – Вєрку Сердючку. Люди такі різні… :rolleyes:




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 12-12-2007 у 16:09


Dmy , пишете дотепно, але не про те. Не про Миколу Нотовича написано було. Хоча пишете про нього так яскраво, наче тим тлумачем ( чи Ламою ) самі там побували з Нотовичем:lol:
Може ще якого кавалка з історії цікавого розкажете? З вами і книжок не треба читати про фантастику;)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
3. ... Взагалі-то, я користувалася багатьма науковими джерелами, зокрема інформацією релігієзнавця Євгенія Торчинова - це ось тут(зрештою, у мене викладач філософії був прихильником буддизму...). Оскільки цей дослідник фактично все життя досліджував буддизм, то, думаю, цьому джерелу можна довіряти.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
А щодо літератури... Старайтесь використовувати нейтральніші джерела... Я ж не цитую звернення Папи чи Книги якогось з Патріархів. Суто довідкова (1), або буддистська література (2). Постарайтесь ствердити свої думки таким же чином, тільки замість бддистської використайте мусульманську чи ще якусь. Тоді Ваші слова важитимуть значно більше...
:o



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-12-2007 у 19:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Dmy , пишете дотепно, але не про те. Не про Миколу Нотовича написано було. Хоча пишете про нього так яскраво, наче тим тлумачем ( чи Ламою ) самі там побували з Нотовичем:lol:
Відразу хочу подякувати, що ви мене пожаліли і не висловили припущення, що я взагалі Нотовича вбив.
Але ваш текст - це саме те, на чому я роблю свої висновки.

Моя іронія стосується: предмету обговорення, каналів інформації тощо;
ваша же, чомусь, спрямовується виключно на мою скромну особу, тобто на опонента, а не на його висловлювання. Я-то від цього не захворію, але для стороннього незаангажованого спостерігача це - показник і свідчення (принаймні, для мене, коли я постаю цим "стороннім і незаангажованим спостерігем"). Гадаю, це не від того, що вам нема чого сказати, швидше - звичка. Радив би спробувати перелаштуватися трішки - переконливіше виходитиме, справді.

Якщо по суті.
За великим рахунком, у цій темі писано було САМЕ про Миколу Нотовича, бо він є, практично, єдиним автентичним джерелом Тібетської Євангелії. Той самий, вищезгаданий канал інформації. І виходить, як у тому анекдоті про Шаляпіна (ви ж музикант - мусите знати): "Рабінович по телефону наспівав". То, може, краще в оперу сходити?

Щодо інших питань (закидів?), то я не є ламою (ви здогадуєтеся) і не є перекладачем із палі (може, і не здогадуєтеся, але таки не є). Вся моя інформація почерпнута з інтернету, а також зі старої книжечки під назвою "Ходил ли Иисус в Индию", яку десь так 17 років тому розповсюджували кришнаїти (хоча, на мою приватну думку, до останнього факту не варто прив'язуватися). Власне, можу стверджувати, що нічого суттєвого більше-то і не було (я про це вже писав).
Так уже сталося, що по життю мені доводиться трохи працювати з інформацією, якої наразі - греблю гати, а сміття в цьому огромі - 99,9%. Тому найперша вимога - навчитися її фільтрувати. Тож довелося виробити певні принципи фільтрації, які я застосував, зокрема, до історії "відкриття нового одкровення" паном Нотовичем, а також до промотованих вами Євангелій (і до канонічних також).
Отже ж і зробив висновок, що як вам закортіло фантастики, то не треба звертатися до моєї скромної персони. Чого би я тут не накрапав, воно і поруч не валялося з Євангеліями від Марії Магдалини, Юди та Тібетських лам. От де, справді, терра фатастика!
Але ж я і не прагну.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 12-12-2007 у 23:11


Dmy , що мені подобається в вас - так то невичерпна енергія гумору. Я вам, якщо ви зауважили це, навіть недоречний стьоб прощаю:lol: Але про промотування цих всіх Євангелій мною - то ви вже перегнулись за огорожу, знайшла інфу в інеті ( ви ж в курсі що се-се за місто таке необмеженої фантазії) лише про Магдаленине і то перечитавши тут на форумі форумчанівські приклади різних Євангелій. Але абсолютно не шкодую про прочитане. "Знання, тей то як його, в ліс не веде" (Іван Котляревський, щоб знову чогось мені не приписали лишнього) ;)
В цій темі писано про можливі варіанти того, чим займався де жив і що бачив Ісус. Тибетське Євангеліє - один з можливих варіантів. Якщови вспіли зауважити, у мене так само є іронія, але вона не виключно християнська :saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 13-12-2007 у 11:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Dmy , пишете дотепно, але не про те. Не про Миколу Нотовича написано було. Хоча пишете про нього так яскраво, наче тим тлумачем ( чи Ламою ) самі там побували з Нотовичем:lol:
Може ще якого кавалка з історії цікавого розкажете? З вами і книжок не треба читати про фантастику;)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
3. ... Взагалі-то, я користувалася багатьма науковими джерелами, зокрема інформацією релігієзнавця Євгенія Торчинова - це ось тут(зрештою, у мене викладач філософії був прихильником буддизму...). Оскільки цей дослідник фактично все життя досліджував буддизм, то, думаю, цьому джерелу можна довіряти.



Ну... пані Лєно, для початку я не говорила, що це першоджерело (якщо я правильно зрозуміла про що йдеться). А по-друге, це було зовсім в іншій темі... Крім того, я не бачила адекватних заперечень з Вашої сторони - тобто, що цей автор говорив неправильно... Чи Ви вважаєте, що усі дослідники східних релігійних течій помилялися і ніц не розуміються на буддизмі, а Ви розумієтеся на всьому - і на буддизмі, і на християнстві, і лише використовувані Вами першоджерела є правильними. Зрештою, маєте право, най буде так :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 13-12-2007 у 16:47


Катерина Задорожна , я вже про це писала раніше.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
А я буддистка.
Це така поширена на сході філософія. Зрештою тепер вже і не тільки на сході :saint:
Школа Карма Кагью - школа Кармапи.
Не хотілось би займатись чимось типу агітації, але буддизм - вартий уваги.
Принаймі багато питань отримало у мене відповіді і багато чого в житті встало накінець з підвішаного стану на ноги...
Чого і всім бажаю :sing:

Я не досліджую ні першоджерело про буддизм, ні буддизм, я буддизмом займаюсь :P , першоджерельним, тобто тим, яке дослідники досліджують... Розумієте в чім різниця?
Так, по мірі своїх можливостей, сил та бажання розбираюсь в християнстві і буддизмі. І ще в деяких речах :saint:




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 13-12-2007 у 17:19


Ну та, я розумію, пані Лєна, що оскільки Ви займаєтеся тим, що "дослідники досліджують", то Ви і є власне предметом дослідження та першоджерелом у цьому питанні :).



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 13-12-2007 у 20:59


Катерина Задорожна , предметом дослідження є буддизм. :sing:
У Дмитра (Dmy) це хоча би виглядає як жарт з підтекстом, а у вас - як поганий настрій, тому бажаю вам багато позитивних вражень; поспілкуємось, коли настрій у вас покращиться. Якщо вас справді зацікавить тема буддизму - тема про буддизм відкрита. Я думаю з вашим викладачем, який ( з ваших слів) є прихильником буддизму може і вийшла б цікава і плідна бесіда.
Я займаюсь буддизмом і усвідомлюю наскільки це справді помічна і цікава справа, тому ваш недоречний стьоб не можу підтримати, мені шкода. :saint:
Тільки, якщо можна, не пані Лєна, я ще не така стара, ок? ;)




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 14-12-2007 у 11:03


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Катерина Задорожна , предметом дослідження є буддизм. :sing:
У Дмитра (Dmy) це хоча би виглядає як жарт з підтекстом, а у вас - як поганий настрій, тому бажаю вам багато позитивних вражень; поспілкуємось, коли настрій у вас покращиться. Якщо вас справді зацікавить тема буддизму - тема про буддизм відкрита. Я думаю з вашим викладачем, який ( з ваших слів) є прихильником буддизму може і вийшла б цікава і плідна бесіда.
Я займаюсь буддизмом і усвідомлюю наскільки це справді помічна і цікава справа, тому ваш недоречний стьоб не можу підтримати, мені шкода. :saint:
Тільки, якщо можна, не пані Лєна, я ще не така стара, ок? ;)


Я перепрошую, Лєна, не мала наміру стібатися чи ше шось там - може, просто не так виразилася, та і настрій маю чудовий. Щодо моєї репліки - поясню, чого це стосувалося. Не в образу, але те, що ви сприймаєте лише власні джерела інформації (і себе як беззаперечного носія цієї ж інформації) - це мій висновок. Я, зрештою, можу помилятися.
На самому початку цієї теми ви писали про суто буддистські погляди Ісуса... для мене це лише доводить те, що буддизм місцями теж не позбавлений здорового глузду. Але не сприйміть це як наїзд чи черговий стьоб - це лише моя скромна думка.
А ще - просто для інформації - недавно наткнулася на статтю в інтернеті якогось українського історика... так от він стверджує, що Будда говорив про якесь третє втілення (чи як там...), яке буде значно досконалішим за самого Будду. І, що найцікавіше, знаходить доводи того, що Христос - це і є та людина, яку передбачав Будда... Хоч я і не сприймаю такої думки, але почитати було цікаво :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 14-12-2007 у 11:45


Катерино, а лінк на статтю можите дати?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Задорожна
Дійсний член
***



Повідомлень: 226
Зареєстрований: 4-10-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Стабільний

[*] написано 14-12-2007 у 12:11


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Катерино, а лінк на статтю можите дати?


Не можу :(. Зате можу дати інший лінк на схожу тему... Правда, не на тему Буддизм VS Християнство, а на тему - чому Христос.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2  3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6000
Реклама: